0:01
1:13
Po úvodním tlaku domácích se hosté osvobodili zakázaným uvolněním.
2:24
Chomutovský mladíček Kaše se protáhl brněnskou obranou, sám před Trvajem však nezakončil.
5:26
Kometa je stále aktivnější, pálil obránce Kuboš. Hanuljak má puk v lapačce.
5:56
Vyloučen hráč Lakos (Chomutov), 2 min. za podražení
7:30
Tomáš Svoboda měl dvě možnosti, poprvé trefil konstrukci brány. Pak ho vychytal Hanuljak.
7:39
Vyloučen hráč Malec (Chomutov), 2 min. za hru vysokou holí
9:39
Chomutovští ustáli oslabení ve třech i ve čtyřech.
11:36
Vyloučen hráč Kaše (Chomutov), 2 min. za nedovolené bránění
Další přesilovka pro Kometu.
12:20
Zohorna si najel mezi kruhy, přes chomutovského beka ovšem puk neprocedil.
13:36
Chomutov je kompletní, Kometě se přesilovka moc nepovedla.
14:50
Kometa se snaží tlačit, jenže její pokusy jsou zatím nedůrazné. Podobně jako střela Káni, kterou Hanuljak betony vyrazil.
15:12
Vyloučen hráč Balej (Chomutov), 2 min. za nafilmovaný pád
15:12
Vyloučen hráč Zohorna (Kometa), 2 min. za podražení
Bude se hrát čtyři na čtyři.
16:30
Chomutovu se daří rozbíjet brněnskou rozehrávku, sám se však k zakončení také nedostává.
17:20
Brněnský Dočekal se natlačil až před branku soupeře, kde mu však ujel puk. Pak jej znovu vybojoval a poté opět ztratil.
18:24
Hanuljak po delší době musel zasahovat, s pokusem Káni ze středního pásma neměl problém. Následně se před chomutovskou brankou strhla šarvátka.
19:30
Závěr třetiny je hodně rozháraný, i proto v jindy bouřící Kajot areně panuje vlažná atmosféra.
19:57
Chomutov na chvíli sevřel Kometu v jejím pásmu, David Hruška však zblízka neměl kudy procpat puk za Trvaje.
20:00
Po skončení první třetiny se ozval i slabý pískot. Kometa přestřílela hosty 10:5, jenže šancí měla poskrovnu a hlavně závěrečné minuty nabídly velmi slabou podívanou.
20:01
20:29
Z pravého křídla napřáhl Balej, brněnskou branku minul.
21:33
A znovu v akci hosté, Hřebejkův pokus k bližší tyči zpacifikoval brankář Trvaj.
21:44
Hostujícímu Hanuljakovi vypadla z lapačky nevýrazná střela Koreise z úhlu, puk spadl těsně vedle jeho tyčky.
22:44
Po chomutovském náporu skončil puk pod brankářem Trvajem.
23:28
Hostům se naskytlo přečíslení tři na dva, jenže Bartečko poslal Balejovi příliš dlouhou přihrávku.
23:58
Podobný problém na druhé straně: Jakub Svoboda poslal Janu Hruškovi v dobré pozici přihrávku na paty.
24:50
Trvaj bez větších potíží vyrazil střelu hostujícího Síkory, ale Chomutov dál tlačí.
26:00
Po dlouhém tlaku se Piráti sami vyhnali z útočného pásma.
26:47
Po delší době vzrušení před chomutovskou brankou, zakončení Káni však mezi tyče nemířilo.
27:51
Brněnský Jakub Svoboda na levém křídle ujel obráncům a natlačil se před branku, dokázal zvednout puk, ten se však odrazil od Hanuljakova ramene.
28:24
Nápor Komety pokračoval, Brňané však ve svých šancích nemířili přesně.
29:47
Hřebejk prověřil brněnského brankáře ze středního pásma, ten nadvakrát dokázal puk zkrotit.
30:39
Svoboda T. (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kováčik
Stav zápasu Kometa - Chomutov 1:0

Kometa se sice herně trápí, ale přesto vede. Kováčik na vlastní modré zachytil chomutovskou přihrávku a okamžitě poslal puk na Tomáše Svobodu, který samostatný nájezd zakončil střelou k pravé tyči.
32:06
O vyrovnání se snažil Šulák, Trvaj včas sklapnul betony.
33:40
Kometa má výhodu.
33:56
Žižka (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Chomutov 2:0

Kometa už vede o dva góly. Po ráně odražené od zadního mantinelu jeden z brněnských hráčů promáchl, Žižka číhající za ním však puk trefil a poslal jej mezi betony rozhozeného Hanuljaka.
34:31
O pěstní vložku se postarali domácí Tomáš Svoboda se svým jmenovcem Jaroslavem, který nakonec skončil na ledě.
Vyloučen hráč Svoboda T. (Kometa), 5+20 min. za hrubost
Dvě minuty se bude hrát čtyři na čtyři, pak už bez obou Svobodů.
34:51
Hráči obou týmů se rychle pustili do další roztržky.
34:51
Vyloučen hráč Hromas (Chomutov), 2 min. za držení protihráče
35:12
Koreis se snažil procpat puk přes Hánuljakův beton tak vehementně, že se do něj pustili chomutovští obránci a strhla se další potyčka.
35:12
Vyloučen hráč Koreis (Kometa), 2 min. za sekání
35:34
Lakosovo nahození brněnský brankář snadno odvrátil.
36:07
Na druhé straně se po ostré ráně z dálky musel činit Hanuljak.
36:51
Začíná krátká chomutovská přesilovka.
37:24
I Kometa už byla v pěti, když před před její branku dostal puk Šagát a vystřelil vysoko nad.
38:52
Z úhlu zkoušel štěstí domácí Káňa, Hanuljak betony vyrazil.
39:30
Vyloučen hráč Kempný (Kometa), 2 min. za podražení
40:00
Ze začátku druhé třetiny byl aktivnější Chomutov, poté však otěže pevně převzala Kometa, přestřílela soka 15:6 a zaslouženě získala vedení.
40:01
41:00
Kometa zatím zbytek oslabení zvládá bez nejmenších problémů.
41:30
A je po přesilovce, Chomutov v ní nic nevymyslel.
42:47
Hostující Hřebejk spíš plácl do puku než vystřelil, Trvaj zasahovat nemusel.
44:45
K puku se za kruhy dostal domácí Káňa, jeho pokus letěl příliš vysoko.
45:37
Ve třetí třetině opět není k vidění žádná velká akce. Kometa kontroluje své vedení a Chomutov ji nedokáže vážněji ohrozit.
45:50
Hned po buly vypálil bez přípravy brněnský Kuboš, jeho bomba se ještě vrátila od zadního mantinelu před branku a gólman Hanuljak měl co dělat, aby vleže zabránil dorážce.
46:03
Vyloučen hráč Šagát (Chomutov), 2 min. za zdržování hry
46:48
Hanzlíkův pokus od modré zastavil chomutovský hráč a vysvobodil svůj tým.
47:40
Přesilovky se dnes Kometě vůbec nedaří.
48:03
Chomutov je kompletní.
49:15
Od modré zkoušel pálit domácí Nosek, střela mu však nesedla a letěla vedle.
51:00
Chomutovská bezradnost a brněnská opatrnost pokračuje.
52:02
Nudu rozčísla pěkná akce Jakuba Svobody, který se z levé strany protáhl před chomutovskou bránu, kde jej efektně lapačkou vychytal Hanuljak.
52:38
Brněnskému brankáři vypadlo z lapačky nahození Lakose, nakonec však Trvaj dostal puk pod kontrolu.
53:26
Vyloučen hráč Pulpán (Chomutov), 2 min. za nedovolené bránění
54:01
Dvě dobré pozice pro Kometu: Čermák z první těsně minul bránu, Hanzlík nasměroval puk do Hanuljakovy lapačky.
54:43
Noskovo nahození skončilo na chomutovském brankáři.
55:15
Burian (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Žižka a Kuboš
Stav zápasu Kometa - Chomutov 3:0

Tohle byl pro útočníka Komety velmi příjemný dárek. Po Žižkově nahození se puk nečekaně odrazil od mantinelu, brankář Hanuljak tak zůstal za svou klecí a Burian snadno napálil puk mezi opuštěné tyče.
56:16
Brněnskou halou už znějí oslavné chorály, Kometa míří za první tříbodovou váýhrou v sezoně.
57:20
Vyloučen hráč Zohorna (Kometa), ot 10 min. za nesportovní chování
58:17
Vyloučen hráč Žižka (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
58:24
Tečující Divíšek před Trvajem přizvedl puk příliš vysoko.
59:30
Kometa zvládá oslabení bez problémů.
I ve třetí třetině byla aktivnější Kometa, tentokrát 8:6, a ještě zvýraznila svůj náskok. Chomutov dnes Brňany příliš neohrozil, celkem se zmohl jen na 17 střel na branku.

29. 1. 2019 18:00Kometa–Chomutov 7:1
18. 12. 2018 17:30Chomutov–Kometa 6:4
28. 10. 2018 17:00Kometa–Chomutov 3:1
15. 9. 2018 15:30Chomutov–Kometa 2:4
28. 1. 2018 15:30Chomutov–Kometa 2:1
20. 12. 2017 18:00Kometa–Chomutov 2:3
29. 10. 2017 17:50Chomutov–Kometa 3:2
17. 9. 2017 17:00Kometa–Chomutov 2:3