Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Předkolo začne ve středu. Čtvrtfinále: Sparta - Hradec, Kometa - Zlín

Fanoušci Zlína se těší na atraktivní souboj s Brnem. | foto: Jiří Salik Sláma, MAFRA

1 2015
Poslední kolo základní části hokejové extraligy určilo dvě dvojice pro předkolo play-off a dva čtvrtfinálové páry. V předkole se střetne Plzeň s Mladou Boleslaví a Vítkovice s Pardubicemi. Ve čtvrtfinále se chystá atraktivní série Brna se Zlínem, Spartu vyzve Hradec Králové.

Podívejte se na dosud známý program play-off.

Předkolo: Plzeň - Mladá Boleslav

1. zápas - středa 4. března: Plzeň - Mladá Boleslav
2. zápas - čtvrtek 5. března: Plzeň - Mladá Boleslav
3. zápas - sobota 7. března: Mladá Boleslav - Plzeň
Případně 4. zápas - neděle 8. března: Mladá Boleslav - Plzeň
Případně 5. zápas - úterý 10. března: Plzeň - Mladá Boleslav

Předkolo: Vítkovice - Pardubice

1. zápas - středa 4. března: Vítkovice - Pardubice
2. zápas - čtvrtek 5. března: Vítkovice - Pardubice
3. zápas - sobota 7. března: Pardubice - Vítkovice
Případně 4. zápas - neděle 8. března: Pardubice - Vítkovice
Případně 5. zápas - úterý 10. března: Vítkovice - Pardubice

Čtvrtfinále: Třinec - vítěz předkola (níže v tabulce)

1. zápas - pátek 13. března: Třinec - ?
2. zápas - sobota 14. března: Třinec - ?
3. zápas - úterý 17. března: ? - Třinec
4. zápas - středa 18. března: ? - Třinec
Případný 5. zápas - pátek 20. března: Třinec - ?
Případný 6. zápas - neděle 22.března: ? - Třinec
Případný 7. zápas - úterý 24. března: Třinec - ?

Čtvrtfinále: Litvínov - vítěz předkola (výše v tabulce)

1. zápas - pátek 13. března: Litvínov - ?
2. zápas - sobota 14. března: Litvínov - ?
3. zápas - úterý 17. března: ? - Litvínov
4. zápas - středa 18. března: ? - Litvínov 
Případný 5. zápas - pátek 20. března: Litvínov - ?
Případný 6. zápas - neděle 22.března: ? - Litvínov
Případný 7. zápas - úterý 24. března: Litvínov - ?

Čtvrtfinále: Kometa - Zlín

1. zápas - středa 11. března: Kometa - Zlín
2. zápas - čtvrtek 12. března: Kometa - Zlín
3. zápas - neděle 15. března: Zlín - Kometa
4. zápas - pondělí 16. března: Zlín - Kometa
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Kometa - Zlín
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Zlín - Kometa
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Kometa - Zlín

Čtvrtfinále: Sparta - Hradec Králové

1. zápas - středa 11. března: Sparta - Hradec Králové
2. zápas - čtvrtek 12. března: Sparta - Hradec Králové
3. zápas - neděle 15. března: Hradec Králové - Sparta
4. zápas - pondělí 16. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Sparta - Hradec Králové
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Sparta - Hradec Králové

Autor:




Tabulka ligy

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0
2. Pardubice 0 0 0 0 0 0:0 0
3. Olomouc 0 0 0 0 0 0:0 0
4. Sparta 0 0 0 0 0 0:0 0
5. Zlín 0 0 0 0 0 0:0 0
6. Vítkovice 0 0 0 0 0 0:0 0
7. Třinec 0 0 0 0 0 0:0 0
8. Jihlava 0 0 0 0 0 0:0 0
9. Chomutov 0 0 0 0 0 0:0 0
10. Hr. Králové 0 0 0 0 0 0:0 0
11. Kometa 0 0 0 0 0 0:0 0
12. Ml. Boleslav 0 0 0 0 0 0:0 0
13. Litvínov 0 0 0 0 0 0:0 0
14. Liberec 0 0 0 0 0 0:0 0

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze