Poražení ještě nejsme, burcují liberečtí hokejisté před domácími duely

Napnout síly, zapomenout na křivdy a nastartovat obrat. Hokejisté Liberce ve čtvrtfinálové sérii prohrávají s Hradcem 0:2 na zápasy a dnes budou na domácím ledě usilovat o první bod.

R74a44d24o76m89í36r 12F27a58j41f65r 5158459384811

napodzim:

asi tak...

0/0
19.3.2018 14:09

L13a98d97i34s37l41a40v 45M31e58t49e30l61k46a 6660146229155

Jo, jo... Trvalo nám to několik zápasů...

M98a51r36t94i20n 32S67t58r38a77k50a 7510678719458

Argumentace hodná génia :-) A hlavně Mirka Dušína.

Co třeba tohle, když jsme u toho?

Nebo pan Vampola, kterej to v Liberci stihnul dokonce třikrát za jednu sezónu? Zkus příště něco jinýho než to, že když ti někdo šlápne na nohu, tak mu za trest rozbiješ bábovičku :-)

0/0
19.3.2018 15:43

R61a58d78o92m34í95r 69F36a65j87f10r 5588889684581

tak asi budeš Bohouš nebo Štětináč od kočičích pracek když používáš Mirka Dušína.

Lakatoš pochválený nebyl:

dej sem reakci od vás na ty tři, dík

Vampolu sem už netahej, 2roky už u nás není. Taky sem netahám váš přesun z Budějek

M14a53r89t10i96n 12M56u38s24i69l 4170191733771

Dnešek rozhodne. Pokud Tygři nevyhrají, bude to zítra už jen labutí píseň.

Jak jsem jim věřil po Spartě, v HK se ukázala "síla týmu" v plné nahotě. Nesmyslné fauly a údiv, že jdeme ven. Pokud se tohle nezmění a ono se to nezmění, když to děláme celou sezónu.

+1/0
19.3.2018 12:13

P89a79v94l52í84n58a 83F83á30b51e32r52o22v40á 9636477729401

Klid, Pardubice byly ve stejné pozici. Na balení kufrů je času habaděj.

0/0
19.3.2018 16:20

R75a13d84i25m 67Š81t10u63r61m58a 6468700987462

Na začátek - jsem fanoušek Liberce. Sám ale moc nechápu, co v tom Hradci předváděli. Hradec hrál velice dobře, řekl bych i, že LBC přehrával. Druhý zápas LBC totálně nezvládnul a po zásluze prohrál. Vyloučení bylo také v pořádku, za ten kroček na konci utkání by měl Jelen dotaz od vedení pokutu. Šance na vyrovnání stále byla a on ji totálně zazdil. Hradec zatím vede 2:0 zcela zaslouženě. Doufám, že dneska to bude o něčem jiném a stále je šance to otočit. LBC! R^

+3/0
19.3.2018 12:05

L76a42d75i36s92l49a70v 74M69e29t33e47l77k53a 6890266739755

Hlavně doufám, že se bude hrát hokej a ne takové věci, které byly v Hradci v pátek posledních 10 minut. A ať postoupí ten lepší.

0/0
19.3.2018 12:15

M96a75r43t69i92n 73S21t23r52a31k96a 7350478589528

Díky za rozumné fanoušky soupeře.. takovým případně pogratuluju k postupu, pokud to ještě otočíte. Gratulovat Pešánovi, Jelínkovi nebo Ševcovi bych asi nedokázal.

+2/0
19.3.2018 14:36

M84a75r78t63i37n 54S32t69r10a42k65a 7910298139558

A ještě k tomu, co řekl Bakoš a co je v článku (v play-off se hraje do těla, podle mě by se neměl každý střet pískat jako faul, když člověk vletí do souboje a hned je to odpískané atd...) - za 50 minut to bylo na vyloučení 1:1. To jsou zas kecy tohle.

+1/0
19.3.2018 9:57

M72a44r83t69i73n 32S13t16r49a12k24a 7790968499768

Jo, poražení ještě nejste, ale jste na nejlepší cestě. Protože jste přesvědčení o tom, že vám ubližujou rozhodčí, že vás v semifinále nikdo nechce atd.

Klasická ukázka ten druhej zápas. Dostali jste gól na 2:1 v čase 57:13, do konce zbývalo ještě dost času. Jenže místo myšlenek na to, jak to případně srovnat, nejdřív Pešán hodil na led ručník a začal se dožadovat ofsajdu (kterej nebyl ani náhodou), pak si přijel Ševc pobrečet za rozhodčíma, že ať jim to příště řeknou dopředu, že jsou tam zbytečný, a pak jste místo závěrečnýho náporu stihli posbírat ještě 56 trestných minut. Za necelý tři minuty!

A po zápase? Že to utkání ovlivnili rozhodčí, že vyloučili v 52. minutě Ordoše "směšně", že Köhler podle Pešána v tom souboji upadl zbytečně... Přitom podle opakovaných záběrů v TV faul jako prase, navíc v tom souboji nebyl "stodvacetikilový" Köhler, do kterýho se Pešán pořád obouvá, ale Cingel.

S takovouhle vygumovanou hlavou a s takhle ubrečeným a ukřivděným přístupem si to prohrajete sami. A to musím přiznat, že jsem se Liberce jako soupeře pro čtvrtfinále docela bál. Jestli budete pokračovat v tomhle přístupu, tak vám děkuju za hradecký postup do semifinále. Jestli si ty palice konečně srovnáte, tak to ještě může bejt nepříjemný.

+2/0
19.3.2018 9:52

L44a81d73i94s92l77a20v 62M46e31t74e16l42k37a 6360816919195

Disciplinární komise, kam to Pešán nabonzoval, stejně došla k názoru, že to faul byl a Cingel nic nepřehrával. Takže vyloučení bylo OK a Pešán si může jít stěžovat tak leda na lampárnu. Není to nic jiného než skrytý tlak na rozhodčí, aby pískali víc pro Liberec. A to je něco, co do sportu fakt nepatří...

+1/0
19.3.2018 10:38

M95a57r62t50i76n 83S29t80r68a38k61a 7230738349308

No právě... jen pro ty, kteří to třeba neviděli, tak je to tady:

Akorát ten tlak na rozhodčí už je trošku kontraproduktivní, to se dá udělat jednou, dvakrát. Ale používat to v každém play-off, v každé sérii a prakticky po každém utkání, to už se otočí proti tomu týmu. Navíc mám opravdu pocit, že to Pešánovo chování je pro hráče tak trochu berlička - no jo, on to říká i trenér, tak my budem taky. Místo toho, aby jim vynadal, tak je v tom podporuje, a pak se diví, že jsou nedisciplinovaní a na nervy. No, jestli vypadnou, tak si za to můžou sami - to můžu říct už teď. Protože minimálně jeden zápas už takhle stupidně kvůli svojí ublíženosti a ztrátě koncentrace ztratili.

+1/0
19.3.2018 10:42

L33a96d82i27s33l19a76v 61M81e47t48e98l26k69a 6780236299315

Přesně tak. Myslím si, že rozhodčí si teď budou dávat bacha, aby nepískali moc pro Liberec, protože by to vypadalo, že prostě tomu tlaku podlehli. Tím spíš, že i Hradec by si pak mohl stěžovat a disciplinární komise je schopná jednotlivé problémové věci docela detailně posoudit a může případně iniciovat i nějaké řízení s rozhodčími, kteří by nepískali fér. No a pokud hráči neudrží nervy na uzdě - stane se. Ale pak má přijít trenér a zklidnit to. Pokud je ale trenér větší hysterák než hráči, tak to vede jen k tomu, co se dělo v pátek v posledních deseti minutách.

+1/0
19.3.2018 10:53

L69a11d90i24s93l15a88v 75M21e19t81e10l33k56a 6490856199395

No a doufám, že Hradec jim tam taky zrovna přiveze fakturu za opravu těch zničených dveří od kabiny... :-)

+1/0
19.3.2018 11:03

M52a63r67t10i28n 95S80t12r38a84k13a 7200898259418

To byl jen Ševc, tam jsou polehčující okolnosti v podobě papírů na hlavu.

T48o69m65á63š 69B81r93y42k90n76a14r 1725107293662

Přesně tak R^:-)...Snad si to Hradec pohlídá, základem je disciplína a nenechat se vylučovat, Liberci potečou nervy čím dál tím víc, to může být pro nás výhoda.

Hradec V

+1/0
19.3.2018 10:40

D68a41v52i25d 55H98e35s74s 7351208126604

No jasně, nechceme nikoho mlátit :-)

Každej moc dobře ví, jakou taktiku ordinuje Pešán, když tým prohrává.. když už prohrát, tak ať je to alespoň pořádně zabolí. Rv