0:01
0:18
Zápas začal střelou Pavla Patery, exekutora prvního vhazování proti Nedvědovi z Liberce. Puk k liberecké brance nedoletěl. Střela byla zblokována.
1:30
Na druhé straně střílel Nedorost. I jeho střela nebyla pro soupeřovu branku nebezpečná.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Minář (CZE) - Bryška (CZE), Chytil (CZE)
Počet diváků: 4 524

2:26
Váhavá liberecká rozehrávka dala příležitost Kladnu. Horna přihrával Kallovi. Ten u pravé tyčky Pincovy branky puk nedotlačil za čáru.
4:00
Zatím mohou být oba brankáři v klidu. Hraje se spíše ve středním pásmu, útočné výpady jsou hodně smělé.
4:21
Vyloučen hráč Frolík (Kladno), 2 min. za hákování
5:00
Liberec se vlastní špatnou kombinací dostal z útočného pásma.
5:25
A není snadné se do něj zpátky dostat...
5:37
...Když se to ale povede, stojí to za to. Na levý kruh se k Nedvědovi odrazil puk, který z první liberecký útočník napálil směrem na Kopřivovu volnou branku. Gól to nebyl - tyčka!
6:21
Frolík už je na ledě.
7:20
Eberle, Stieler, Kuchler - tahle řada si rozumí a umí pořádně poškárlit obranu soupeře. Poznali to obránci Liberce. Situaci zvládli. Střelu Eberleho zblokovali.
8:10
Vyloučen hráč Toman (Kladno), 2 min. za vražení na hrazení
8:32
Liberec začíná přesilovku podobně jako tu minulou. Pobyt v útočné třetině rychle ukončila nepřesná kombinace.
9:00
Liberecký Nedorost přepadl přes kladenského hráče, který mu dal bodyček. Faul to nebyl, ale Nedorost si pochroumal ruku.
9:23
Klimenta si rychle dral do koncovky, nahozený kotouč před brankou ale netrefil.
9:47
Kladenský brankář Kopřiva nadvakrát chytil puk a přerušil hru.
10:10
Toman je zpátky ve hře.
10:50
A zase Stielerova řada. Její vůdce puk netrefil.
11:32
Vyloučen hráč Nedvěd (Liberec), 2 min. za hákování
12:28
Kladenští se drží v útočném pásmu, ale zapomněli střílet. Nebo přihrát Mudrochovi, který si sjel k tyčce Pincovy branky.
13:32
Kladno se snažilo, ale v přesilovce si šanci nevytvořilo.
14:06
Kladenští se velmi snadno dostali přes modrou čáru až do zajímavé situace 2 na 1. Bělohlavova přihrávka však byla dlouhá a prudká. Frolík ji netrefil.
14:59
Vyloučen hráč Frolík (Kladno), 2 min. za podražení
15:12
Po nahození od modré čáry došlo k pořádným zmatkům v brankovišti Kladna. Kopřiva vůbec netušil, kde má kotouč. Nakonec sebou plácl o zem a rozhodčí přerušil hru.
15:44
Plodek si sjel před branku. Zakončení bekhendem ale bylo těžké. Podle toho to taky dopadlo. Kopřiva vyšel ze souboje jako vítěz.
16:35
Kopřiva schoval puk v lapačce. Nebyl to jedoduchý zákrok, kladenský brankář neměl dobrý výhled.
16:59
Stále trvá bezgolóvý stav. K brance nevedla ani další liberecká přesilovka.
17:47
Kašpařík vtipnou zadovkou přenechal mezi kruhy Duškovi. Ten byl tísněn obránci Kladna, přesto dokázal vystřelit. Kopřiva vyrazil.
18:27
Po libereckém výpadu do útočného pásma se puk trnitou cestou odrazil až na modrou čáru. Tam byl volný obránce Čakajík, kotouč vší silou napálil. Povyjetý brankář Kopřiva vyrazil betonem.
19:20
Nedvěd na pravém kruhu předvedl otočkou, kterou však nedokončil přihrávkou. Pod nohy mu padl kladenský obránce. Vylučovat se nebude.
19:27
Vyloučen hráč Jareš (Liberec), 2 min. za zdržování hry
20:00
20:01
20:01
Druhou třetinu začíná Kladno v přesilové hře.
20:37
A málem si dali Liberečtí vlastní gól. Nahození Procházky si jeden z dojíždějících beků srážel směrem k Pincovi. Ten stačil zasáhnout.
21:26
Od levého matinelu střílel Horna, jenže pokus o ohrožení branky nevyšel. Puk byl tečovaný a přeletěl mantinel.
21:30
V době, kdy na led skočil Jareš, měl šanci Rudovský. U branky Liberce zůstal nevšimnut.
22:01
Liberečtí se radují. Bartovič dal gól, ale do (asi) posunuté brány.
22:01
Rozhodčí telefonuje s kolegou u videa.
22:01
V případě, že gól nebude uznán, měl by Trončinský dostat dvě minuty za zdržování hry. Úmyslně posunul branku.
22:01
Bartovič (Liberec) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Kašpařík
Stav zápasu Liberec - Kladno 1:0

Rozhodčí ukázal do středu. Puk stihl překročit brankovou čáru dříve, než branku posunul kladenský obránce.
23:00
Kalla vystřelil z nehokejové pozice. Vkleče trefil jenom Pince.
23:33
Vyloučen hráč Dlouhý I (Kladno), 2 min. za sekání
Kladenský obránce může být rád, že to takhle dopadlo. Svou chybu napravil faulem, který zbrzdil nebezpečný protiútok.
24:18
Bartovič (Liberec) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Kašpařík a Dušek
Stav zápasu Liberec - Kladno 2:0

Liberec využil přesilovku. A byli u toho znovu Kašpařík a Bartovič. Dokonce ve stejných rolích. Kašpařík předložil nabídku ke skórování Bartovičovi, který nepohrdnul. Trefil mezi nohy.
25:09
Nedvěd (Liberec) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Podkonický
Stav zápasu Liberec - Kladno 3:0

Hodně prostoru dostal na levém kruhu Nedvěd. Zbavil se dvou soupeřů a povyjetého Kopřivu střelou nad rameno překonal.
25:36
Klimenta (Liberec) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Nedvěd
Stav zápasu Liberec - Kladno 4:0

Tohle už je pořádná sprcha. Kopřiva taky nekvašeně odjíždí na střídačku. Do brány jde Cikánek. Zastaví střeleckou smršť Liberce?
25:36
Alespoň zmírnit tlak nastartovaného Liberce, zkusí Kladno s pomocí oddechového času.
26:53
Vyloučen hráč Bělohlav (Kladno), 2 min. za hákování
Kladenší takhle zápas nezvrátí. Zbytečný faul zkušeného Bělohlava.
27:32
Od modré vystřelil Derner, i když před Cikánkem ještě puk poskočil, kladenský náhradník se první zákrokem chytil.
28:42
Vyloučen hráč Procházka (Kladno), 2 min. za podražení
Oběť faulu, Petr Nedvěd, odjela na střídačku s bolestivou grimasou.
28:54
Krátkou přesilovku 5 na 3 domácí nevyužili.
29:30
Liberečtí znovu snadno přišli o útočné pásmo při přesilovce, Čakajík rozehrával zpoza vlastní branky.
30:01
Derner (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Rýgl a Bartovič
Stav zápasu Liberec - Kladno 5:0

Ale tohle stálo za to! Liberec se rychle zformoval v útočné třetině. Kousek za modrou dostal nabito Lukáš Derner a pěknou trefou prostřelil Cikánka.
30:22
Holub (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Plodek
Stav zápasu Liberec - Kladno 6:0

Domácím by do brány spadlo snad cokoliv! Stav 5:0 už neplatí, za 21 sekund už je to 6:0. A to během deseti minut ve druhé třetině. Holubova "střela" navíc nebyla nijak povedená. Přesto Cikánek puk nechytil.
31:29
Po dlouhé pauze taky práce pro Pince. Nic složitého pro libereckého brankáře však střela Bělohlava nebyla.
31:44
Podkonický od mantinelu nahazoval puk, který se před Cikánkem snažil tečovat liberecký útočník Nedvěd. Jenže neúspěšně.
32:00
Cikánek není zcela jistý. Podkonického střela mu vypadla. Naštěstí pro něj neměl kdo dorážet.
33:03
Teď už Cikánek Bartovičovu střelu těsně nad ledem chytil do lapačky.
33:46
Hraje se před Pincem, ale Kladno je v takové bídě, že nedokáže Pince ohrozit. Puk se ocitl mimo hru.
35:10
Pinc vykopl betonem Bělohlavovu zajímavou možnost. Střela přes obránce málem překvapila libereckého gólmana.
36:04
Klimenta (Liberec) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Podkonický a Nedvěd
Stav zápasu Liberec - Kladno 7:0

Místo dopraváku v Praze zřejmě stávkují obránci Kladna. Podkonický i Klimenta byli před Cikánkem úplně nehlídaní. První jmenovaný druhému gól daroval, protože mohl skórovat sám.
36:48
Vyloučen hráč Tomajko (Kladno), 2 min. za hákování
37:20
Víšek (Liberec) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Čakajík a Plodek
Stav zápasu Liberec - Kladno 8:0

Exibičním tempem došli Liberečtí k osmému gólu. Sérií přihrávek se s trochou štěstí dostal puk až k volnému Víškovi. Střelou nad rameno překonal Cikánka.
38:49
Liberec už si může nacvičovat různé herní situace. Ze zápasu udělal veřejný trénink.
39:03
Jeho sparingpartner - Kladno - se teď vzpouzí. Hornova přihrávka na Kallu však byla nepřesná.
39:30
Kašpaříka tentokrát pokryl obránce Kameš. Už se zase mohlo měnit skóre.
40:00
40:01
40:23
Ani osm gólů Libereckým nestačí. Hned zkraje třetí třetiny nasteřilili tyčku.
41:18
Ale domácí mají sem tam problémy přejít modrou čáru. Jejich útok přerušil ofsajd.
43:24
I Kladno bylo v ofsajdu. Rozhodčí však nechali hru pokračovat, hosté nejevili zájem o hru. Ale to už nejeví 20 minut...
45:37
Plodek nechal kotouč za sebou a Toman se dostal ke střele. Pinc ji viděl a bez problému chytil.
46:38
Lehoučké nahození libereckého hráče přeskočilo Cikánkovu nataženou lapačku. Málem další malér pro Kladno. Naštěstí pro hosty puk branku minul.
48:17
Liberčtí hrají hodně profesorsky. Ostatně, mohou si to dovolit. Kladno toho ani moc nevyužívá. Pinc je v klidu, bez práce.
50:13
Vyloučen hráč DeSantis (Liberec), 2 min. za podražení
Tomajko už možná padal dříve, než ho De Santis podrazil. Ale Kladno může dát alespoň čestný gól v přesilovce.
50:40
Horna střílel a puk prosvištěl okolo liberecké brány. Možná se otřel i o břevno.
52:13
Liberec se ubránil. Nedalo mu to moc práce.
52:38
Kameš vystřelil z nouze na modré čáře. Snad jen doufal, že by někdo z chumlu hráčů mohl tečovat puk za Pincova záda.
53:49
Horna (Kladno) vstřelil branku (3. gól v sezóně)
Stav zápasu Liberec - Kladno 8:1

Dobře naladění diváci najednou ztichli. Umlčel je Horna, který ale dal branku k ničemu. Už nic neřeší. Aspoň pokazila čisté konto brankáři Pincovi.
54:26
Liberečtí přechod modré čáry nezvládli - postavení mimo hru.
55:30
Klimenta výborně zpětnou přihrávkou našel Plodka. Ten však před brankou nepřekonal Cikánka, který se stihl rychle přesunout.
56:00
Plodek podruhé. Se stejným koncem, i když Cikánkův zákrok nebyl tak přesvědčivý. Puk propadl kolem levé tyčky mimo.
57:34
Vyloučen hráč Eberle (Kladno), 2 min. za sekání
Eberle seknul přes rukavici Pince.
57:59
Kašpařík se k dorážce neprobojoval. Cikánek přerušil liberecký tlak.
58:16
Vyloučen hráč Mudroch (Kladno), 2 min. za krosček
Mudrochův faul byl projevem frustrace ze zápasu. Zcela zbytečný krosček u mantinelu. Liberec si vyzkouší hru pěti proti třem.
58:52
Kladenští přesilovkový zámek Liberce otevřeli. DeSantisova střela trefila Cikánkovy betony a pak kladenský obránce vyhodil.
59:20
Podruhé DeSantis trefil jenom brankáře Cikánka.
59:40
Liberečtí hráči jsou potleskem odměněni za velmi povedenou druhou třetinu. Osm gólů za třetinu - to se vidí málokdy.

24. 1. 2023 18:00Kladno–Liberec 3:2
11. 12. 2022 16:00Liberec–Kladno 7:3
28. 10. 2022 16:00Kladno–Liberec 3:2
18. 9. 2022 16:00Liberec–Kladno 4:3
4. 2. 2022 18:00Kladno–Liberec 1:3
23. 12. 2021 18:00Liberec–Kladno 3:2
29. 10. 2021 18:00Kladno–Liberec 2:4
17. 9. 2021 18:00Liberec–Kladno 3:2