0:01
1:02
Hosté začali sympaticky a Kladno zatlačili.
1:55
Stále se hraje především před brankářem Kladna. Teď se tam bude dvakrát vhazovat.

Rozhodčí: Turčan (CZE) - Bádal (CZE), Pouzar (CZE)
Počet diváků: 2 051

2:20
I domácí o sobě dávají vědět. Eberle se dostal do slibné příležitosti, ale nemířil přesně.
3:30
Převahu převzali domácí hráči, ale Treille teď puk v dobré pozici minul.
3:30
4:00
Další závar před plzeňskou brankou.
4:11
Vyloučen hráč Langfeld (Plzeň), 2 min. za držení hole
4:55
Série velkých šancí na domácí straně. Přikryl zatím svůj tým drží.
4:30
Přesilová hra se Kladnu daří. Hráči Plzně jsou namačkání před svou brankou a jen ztěží se brání atakům Kladna.
5:18
Kafka (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Toman
Stav zápasu Kladno - Plzeň 1:0

Toman poslal do úniku Kafku a ten se trefil přesně mezi betony Přikryla.
6:08
Hosté si mohou po dlouhých minutách odpočinout. Je tu přestávce pro čištění ledu.
6:15
Už se hraje. Vzahovalo se před Cikánkem. Ten zatím nemusel čelit vážnější šanci Indiánů.
6:34
Vyloučen hráč Kameš (Kladno), 2 min. za držení hole
7:02
První přesilovka pro hosty. Ti jsou před brankou Kladna, ale špatně si přihráli a je z toho ofsajd.
7:30
Hra má díky rychlé brance Kladna a dvěma vyloučením spád. Oba týmy chtějí útočit. Domácí nyní ovšem nemohou, brání se v oslabení. A budou ještě minutu, pokud Plzeň nedá branku.
8:05
A vypadá to, že přesilovku hosté nevyužijí. Domácí podruhé v krátké době vyhodili.
8:18
Šestnáct vteřin před koncem přesilové hry se bude vhazovat před Cikánkem.
8:53
Straka (Plzeň) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Sýkora I a Vlasák
Stav zápasu Kladno - Plzeň 1:1

Plzeň sice nevyužila přesilovou hru, ale krátce po návratu Kameše na led si hosté domácí obranu dokonale rozebrali a zblízka puk do sítě uklidil Martin Straka.
9:30
Inkasovaná branka Kladno poslala do kolen. To se teď jen brání nájezdům hostujících hráčů. Ti před chvílí vstřelili krásnou vyrovnávací branku. První lajna západočechů si dvakrát narazila puk a Straka už měl proti Cikánkovi snadnou pozici.
10:36
Kladenský Melka si teď říkal klepáním hokejkou o led o puk, ale dostal ho pozdě a byl v ofsajdu.
11:30
Domácí teď několikrát zatakovali Přikrylovu branku, ale ten nemusel vážněji zasahovat.
11:55
Krásnou přihrávku dostal na modré čáře domácí Kalla, ale tváří v tvář Přikrylovi neuspěl. Jeho pokus plzeňský brankář se štěstím betony vyrazil vedle branky.
12:28
Útok domácího týmu zastavil rozhodčí pro hru vysokou holí. To se divákům na kladenském stadionu nelíbí.
12:50
Kladenský Stiler najížděl ze strany na branku, ale backhandem poslal pokud přes brankoviště jen do rohu kluziště.
13:18
Tvrdý atak u mantinelu odnesl zraněním domácí Patera. Svíjí se na ledě. Už k němu přibíhá lékař.
13:18
Vyloučen hráč Langfeld (Plzeň), 2 min. za hrubost
Za faul na Pateru odchází dnes podruhé na trestnou lavici Langfeld. Patera rovněž odchází z ledu a to velmi rozvážně podpírán lékařem.
14:10
Kladno je natlačeno v útočném pásmu, ale Bělohlavovu dělovku Přikryl kryje. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.
14:50
Kuchler teď krouží s Melkou kolem Přikryla, ale ne a ne vystřelit. Běží poslední vteřinky přesilové hry.
15:20
Kladenští naprosto prováhali ideální čas na střelbu. Plzeňskou branku ani neohrozili a hosté už jsou v plném počtu.
16:03
Hosté velmi nenápadně navezli puk až do rohu kluziště, nahodili ho před branku, kde ho lapil raději Cikánek. Bude se vzahozat po jeho levé ruce.
16:35
Domácí získali pro sebe buly před vlastní brankou a pustili se do rychlého protiútoku. Ten se sice zbrzdil, ale dál jsou v útočném pásmu.
17:20
Dlouhé vteřiny se o puk přetlačovali hokejisté v rohu za Cikánkem. Získali ho domácí, ale ani oni se dlouho neudrželi v útoku. Hra se teď přehupuje nahoru dolu. Šance ale žádné nevidíme.
18:15
Zápas se hraje ve slušné atmosféře. Plzeňští obsadili svůj sektor do posledního místa. I domácí hlasitě fandí, i když stadion není zdaleka zaplněn.
18:25
Vyloučen hráč Hanzlík (Plzeň), 2 min. za držení hole
Závěr třetiny bude ve znamení kladenské přesilovky. V zápase už třetí.
18:35
Přihrávka rukou vykazuje domácí z útočného pásma.
18:41
Postavení mimo hru domácích hráčů. Hosté však celou akci razantně dohráli a domácí chtějí další vyloučení. Rozhodčí na to neslyší. Vhazuje se ve středním pásmu.
19:00
Minuta do konce první třetiny. Kladno svého soupeře tlačí, ale dál vůbec nezlobí Přikryla. Ten si jen hlídá prostor a čeká, zda se kladenští odhodlají ke střele.
19:35
Hosté po dlouhé době puk vyhodili a ušetřili důležité vteřinky.
19:56
Poslední chvilku první třetiny. Vhazuje se v obranném pásmu Kladna.
20:00
20:01
20:20
Začala druhá třetina. Půlminotový zbytek přesilovky Kladno využilo. I když Luňákova střela nadělala Přikrylovi potíže.
20:47
Je tu první střídání v druhé části. Kladno je dál u branky Plzně.
21:23
Další ostrý zákrok hostujících hráčů a Kalla zůstává ležet na ledě.
21:23
Už si pro něj přišli lékaři a otřeseného hráče odnášejí z ledu.
22:14
Neuvěřitelný obrázek. Tentokrát zůstal na ledě Gengel.
22:21
Tentokrát se to obešlo bez ošetřování. Gengel už je na nohou a jde střídat.
22:21
Vyloučen hráč Sýkora I (Plzeň), 2 min. za hru vysokou holí
22:51
Kafka (Kladno) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Toman a Kameš
Stav zápasu Kladno - Plzeň 2:1

Přesilovka využita. Opět se trefuje Kafka po přihrávce Tomana.
23:40
Kladenský stadion je na nohou. Středočeši cítí šanci na první vítězství v sezoně. Plzeň mu k tomu pomáhá řadou zbytečných vyloučení.
24:20
Jako by se však stávalo pravidlem, že když kladenští dají branku, přestanou být aktivní. Potvrzuje se to i tentokrát.
24:30
Vyloučen hráč Šmach (Kladno), 2 min. za nedovolené bránění
25:37
Kladno půjde do tří. 5:3 se bude hrát necelou minutu.
25:37
Vyloučen hráč Bělohlav (Kladno), 2 min. za pád pod nohy
26:04
Vlasák (Plzeň) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Straka a Slaney
Stav zápasu Kladno - Plzeň 2:2

Tohle si hosté vychutnali. Naprosto rozložili kladenskou obranu a opět duo Vlasák - Straka zakončovalo téměř do prázdné branky.
26:40
Dál pokračuje přesilovka hostů. Už však jen o jednoho muže.
28:00
Hraje se v plném počtu. Kladno přišlo podruhé o svůj náskok a musí opět srdnatě bojovat. Hosté hrají velmi profesorsky, na domácí jim to zatím stačí.
28:55
Kameš teď dvakrát ostře zajel za brankou do hostujících hráčů, ale rozhodčí nechává hře volnější spád.
29:50
Vyloučen hráč Vlasák (Plzeň), 2 min. za podražení
30:18
Jsme za polovinou zápasu. Rozhodčí teď přísně vylučují plzeňského obránce za úmyslné posunutí branky. 1:32, tak dlouho se bude hrát 5:3.
30:18
Vyloučen hráč Hanzlík (Plzeň), 2 min. za zdržování hry
30:30
Hostům se podařilo vyhodit.
30:44
Domácím se dvojnásobná přesilovka vůbec nedaří. Trojice plzeňských brání skvěle a podruhé vyhazuje.
31:30
A další vyhození hostů. Už se bude hrát pouze 5 na 4.
31:59
Trápení domácích nemá konce. Hosté vyhazují. Kladno se nemůže vůbec dostat na dostřel branky.
32:20
Z hlediště se poprvé ozývá pískot. Oba týmy jsou v plném počtu.
33:43
Sýkora I (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Vlasák a Benák
Stav zápasu Kladno - Plzeň 2:3

Straka navezl chytře narážečkou puk do útočného pásma. Tam si ho vzal Vlasák, posunul Sýkorovi, který se prosadil tečovanou střelou od modré. Plzeň v zápase poprvé vede.
34:39
Kladenští se nemohou dostat do hry. U puku jsou převážně hosté.
34:44
Vyloučen hráč Kameš (Kladno), 2 min. za podražení
Hned po buly fauloval Kameš a domácí se budou muset dvě minuty bránít.
35:52
Nahozený puk si nechal pod lapačkou Cikánek a tak se bude vhazovat před jeho brankou.
35:59
Hra je teď hodně rozkouskovaná. Plzeň dál tlačí svého soupeře v přesilové hře.
36:49
Domácí jsou v plném počtu, ale závěr třetiny se jim vůbec nedaří.
37:20
Až Paterova nezdolná bojovnost připravila jeho spoluhráčům několik slibných příležitostí.
38:30
Blíží se závěr druhé části. Kladno je bezradné, když nemá na ledě kapitána Pateru. Naopak západočeši hrozí každým útokem. Rozdíl mezi soupeři začíná být znatelný.
39:50
Poslední vteřiny druhé části strávili kladenští před hostující brnakou, ale nic z toho nevytěžili.
40:00
40:01
40:39
Závěrečnou třetinu začali domácí přečíslením 3 na 2, které však skončilo jen jistým Přikrylovým zákrokem.
40:39
40:39
42:40
Kameš, kterému byla dodatečně připsána asistence u druhé branky svého týmu, teď nebezepčně pálil vedle branky. Další pokus domácích už musel Přikryl krýt.
43:00
Utkání sleduje 2051 diváků.
43:20
Hraje se nahoru dolu. Oba týmy rychle bruslí a kombinují, ovšem k šancím to nevede.
44:55
Z tribun se ozývá fandění pouze od hostujících fanoušků. Ti domácí sledují marnou snahu svých hráčů.
45:19
Vyloučen hráč Gengel (Kladno), 2 min. za nedovolené bránění
46:20
Domácí statečně bojují a celou minutu drželi puk v útočném pásmu Plzně.
47:10
Sympatický hra kladenských. Proti dvěma obráncům jel Bělohlav, prudce zpoza jednoho vystřelil a jeho prudká střela skončila jen těsně vedle branky.
47:59
Přikryl teď zaváhal, když mu vyklouzl puk z lapačky, ale domácí toho nedokázali včas využít.
48:34
Po delší době o sobě dali vědět také hosté, ale Cikánek je připravený.
50:40
Látal (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Procházka a Kuchler
Stav zápasu Kladno - Plzeň 3:3

Krásná akce. Na polovině hřiště vyslal přesnou přihrávku na rozjetého Látala Libor Procházka a Látal se nemýlil.
51:50
A opět po vstřelené brance přestali domácí hrát. Obrovskou šanci měl Jan Heřman, ale z dorážky minul naprosto odkrytou branku Cikánka.
52:39
Po faulu na brankáře Cikánka se na ledě spustila pořádná strkanice. Bude se vylučovat na obou stranách.