Pátek 23. července 2021, svátek má Libor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 23. července 2021 Libor
Advertisement

Online reportáž

Zápas komentoval Tomáš Pavlíček

Filtrovat:

Prodloužení zatím oproti divokému průběhu základní hrací doby plyne poměrně klidně. Budějovičtí dvakrát narazili na nastoupený karlovarský blok a do pásma se neprobili.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Levonen (FIN), Orság (SVK) - Blümel (CZE), Deďulja (BLR)

60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Skončila třetí třetina.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Skončila druhá třetina.
20:01
Začala druhá třetina.
20:00
Skončila první třetina.
2:01
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Gulaš (Č. Budějovice) neproměnil
Gulaš se snažil svůj nájezd provést netradičně a těsně před Menstatorem provedl s pukem rychlou otočku. Finský sudí Levonen ho však ještě před zakončením zastavil a kvůli pohybu puku nazpět trestné střílení neuznal.
2:01
České Budějovice budou zahrávat trestné střílení! Pozornosti přesilovkového pětiúhleníku hostů unikl hbitý Milan Gulaš, jemuž v úspěšném provedení blafáku zabránila pouze hozená hůl! Skoro ze tří metrů ji po něm mrštil Miroslav Duben.
1:40
Karlovy Vary nasadily do početní výhody své dvě vysoké věže Skuhravého s Kumstátem a jejich práce před brankou málem využil Jan Košťál. Sjel si do vzniklého prostoru na levém křídle a střelou příklepem otřel kotouč o tyč.
1:01
Vyloučen hráč Poživil (Č. Budějovice), 2 min. za pád pod nohy
Rušný začátek utkání podpoří karlovarská přesilovka. Lukáš Poživil totiž ve středním pásmu skočil pod brusle unikajícímu Dejovi a překazil vznikající brejkovou situaci soupeře.
0:20
Kumstát (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Košťál
Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 0:1

Karlovarští vlétli na lídra extraligy bez nejmenšího respektu a hned po dvaceti sekundách hry soupeři odskakují. Perfektní Košťálův pas přes celou šířku pásma namířil z voleje do sítě Petr Kumstát.
0:05
Úvodní střelu utkání si připsal karlovarský kapitán Václav Skuhravý, jenž okamžitě po vhazování vyrazil do útočné třetiny a po křižné přihrávce Košťála přízemní střelou procvičil Kovářovy reflexy.
0:01
Utkání začalo.
Hezký podvečer, vítejte u on-line přenosu z utkání HC Mountfield - HC Energie Karlovy Vary.

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat