0:01
0:44
První střela přišla z křídla od Šimánka. Chábera ji chytil do lapačky. Šimánek hraje s krytem, posledně byl zraněný. Před utkáním mu gratulovali zástupci klubu k 600. zápasu v nejvyšší soutěži.
2:30
Kuchejda střílel zprava bekhendem. Neuspěl.

Rozhodčí: Minář (CZE), Šindler (CZE) - Barvíř (CZE), Jindra (CZE)
Počet diváků: 3 634

2:52
V šanci byl Mertl. Stav zůstal 0:0.
4:30
Další střelu Podlešáka chytil Chábera efektně do lapačky. Ještě s ní pořádně zamával, aby diváci viděli, co se naučil mimo město, kde vyrostl.
6:30
I Kovář má zásah. Chytil nahozený puk.
10:40
Gulaš (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Kašpařík a Mikuš
Stav zápasu Č. Budějovice - Kladno 1:0

Střelec ukázal, že nad lapačkou ještě Chábera místo má. Trefil se z míst mezi kruhy švihem po pěkném uvolnění od Kašpaříka prudce do horního růžku.
11:50
Na Kováře střílel zprava Valský a o moment později zleva Kafka. Kovář obě střely vyazil.
14:39
Vyloučen hráč Lukáč (Kladno), 2 min. za sekání
Před trestem střílel prudce Piskáček, Kovář puk vykopl. Lukáč zakročil, když se domácí pouštěli do protiútoku.
15:35
Šimánek je vidět. Najel si zleva a po ledě prudce střílel. Chábera dal beton k tyčce.
16:39
Lukáč skočil na led.
18:34
Zprava střílel Mertl a po objetí branky zkoušel Cháberu Pšurný.
19:19
Střelu Hluchého z pravého křídla Kovář raději chytil.
20:00
20:00
Zásahy brankářů v první třetině: Kovář 9, Chábera 17. Byla to bruslařská třetina a většinou se v ní hosté bránili.
20:01
20:41
Na ledě ve své obranné třetině zůstal ležet Hovorka. Zřejmě dotal zásah do obličeje. Ale zvedl se a ztěžka odjel střídat.
22:20
Na ledě je místo Sailera v Langhammerově útoku Burian, který má střídavý start z Třebíče.
23:45
Langhammerův útok teď připomíná basketbalisty. Všichni včetně Podlešáka jsou vysocí. Když šli z ledu, diváci jim za nápor zatleskali.
25:28
Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Kašpařík
Stav zápasu Č. Budějovice - Kladno 2:0

Gól dal Šimánek, dočkal se za snahu. Kašpařík si s ním vyměňoval puk a nahrál mu až před Cháberu, kde Šimánek ukázal šikovnost svých rukou. Na pohled snadno zakončil.
25:57
Kotalík (Č. Budějovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Gulaš
Stav zápasu Č. Budějovice - Kladno 3:0

Gulaš namazal do jízdy Kotalíkovi a jeho pověstná střela z kruhu proletěla kolem Chábery, který se ani nepohnul. Kotalík šel až na koleno, jak se do puku opřel.
27:00
Kovář chytil na těle puk po střele Drtiny od modré.
27:34
Kuchler (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Bicek a Patera
Stav zápasu Č. Budějovice - Kladno 3:1

Kuchler se trefil z kruhu pod horní tyčku. Kovář šel na led a nahoře měl místo. Hosté při akci dobře zakombinovali.
28:27
Vyloučen hráč Kolarz (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Sundal Kallu u tyčky za zády Kováře.
30:27
Hosté zajeli čtyřikrát pro puk až za Cháberu. To už z přesilovky moc na nějaký tlak ani nezbylo.
31:43
Martynek (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kašpařík
Stav zápasu Č. Budějovice - Kladno 4:1

Sudí signalizovali faul hostů. Sankci zrušil Martynek. Vyjel s pukem až do pravého kruhu a odtud přilepil puk ke vzdálenjší tyčce do volného prostoru. Na svůj gól nějaký zápas čekal a oddechl si.
31:43
Chábera už dochytal. Vystřídal ho Cikánek. Diváci v kotli domácích už se chystají na pátý gól. Ten oslavují zpěvem.
34:43
Hluchý projel brankovištěm Kováře a zblízka zakončoval, ale Kovář si střelu po ledě pohlídal.
Stav zápasu Č. Budějovice - Kladno 5:1

To je ono, skandovali diváci při kolotoči domácích. Měli několik šancí a jinak to ani nemoho skončit. Hrají s velkou chutí. Pátá, pátá už odbyla, dočkali se fanoušci.
38:32
Vyloučen hráč Bicek (Kladno), 2 min. za hru vysokou holí
Další faul hostů při tlaku domácích.
40:00
40:00
Zásahy brankářů: Kovář 12 - Chábera 4, Cikánek 9, celkem 21:30. Takovou třetinu domácí nepředvedli už dlouho. Všechny pětky hodně dobře kombinovaly, hrály v neustálém pohybu a střelba byla účinná, často na odkrytou branku. Byl to menší festival.