0:01
0:18
První šance domácích. Skuhravého střelu z kruhu vyrazil Trvaj před sebe, dojíždějící Zucker puk netrefil.
2:04
První šance Komety: Bičánkovu ránu od modré vyrazil Mensator v rozkleku betonem, Jakub Svoboda následně z úhu mířil jen do boční sítě.

Rozhodčí: Šindler (CZE), Šír (CZE) - Rozlílek (CZE), Horinek (SVK)
Počet diváků: 3 918

3:07
Vyloučen hráč Vašíček (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
4:17
Kumstát (K. Vary) vstřelil branku (25. gól v sezóně) , asistence Gřegořek a Pech
Stav zápasu K. Vary - Kometa 1:0

Domácí vyšachovali v přesilovce brněnskou obranu. Kumstát dával puk do odkryté branky po přihrávce Gřegořka.
4:50
Koreis (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Svoboda
Stav zápasu K. Vary - Kometa 1:1

Brno bleskově odpovídá na karlovarský gól. Uplynula sotva půlminuta a Koreis zakončil rychlý protiútok blafákem, kterým překonal Mensatora.
5:41
Kometa je nabuzená, Dlouhého pokus minul karlovarskou branku.
7:42
Vyloučen hráč Gřegořek (K. Vary), 2 min. za faul loktem
9:42
Domácí oslabení v pohodě přežili, Brno si nevypracovalo jedinou šanci.
10:55
Kotrla (K. Vary) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Gřegořek
Stav zápasu K. Vary - Kometa 2:1

Domácí kombinovali v útočném pásmu a Kotrla vypálil z kruhu. Puk tečovaný někým z brněnských hráčů zaplachtil do sítě.
14:29
Hosté se dostali do přeščísleníé dva na jednoho, jejich souhru však výborným zákrokem překazil obránce Rohan.
15:00
TOmáš Svoboda zachytil rozehrávku domácích, najel si před branku, ale bekhendem ji minul.
15:45
Hraje se svižný hokej, útoky se rychle střídají na obou stranách. Zaťovič z ideální pozice přestřelil.
16:55
Mensator svůj tým podržel, v rozkleku zastavoval nebezpečný pokus Dlouhého.
18:55
Nepříjemný Koreisův pokus z levého kruhu vytěsnil Mensator vyrážečkou.
19:46
Divíšek (Kometa) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Dlouhý
Stav zápasu K. Vary - Kometa 2:2

Kometa vyrovnává těsně před koncem první třetiny! Dlouhý vypálil od modré a Divíšek puk ideálně tečoval mezi betony brankáře Mensatora.
20:00
20:01
20:52
Pech (K. Vary) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Prošek
Stav zápasu K. Vary - Kometa 3:2

Prošek vypálil po buly do Trvajovy masky, od níž se puk odrazil přímo k Pechovi. Ten z úhlu okamžitě posunul puk do branky.
22:16
Petrovický (Kometa) vstřelil branku (7. gól v sezóně)
Stav zápasu K. Vary - Kometa 3:3

Kometa se štěstím znovu rychle vyrovnává. Petrovický od levého maninelu nahazoval puk na Mensatora a obránce Rohan si ho srazil do vlastní branky.
23:55
Zaťovič vystihl na modré rozehrávku Komety a Vary tak jely dva na jednoho. Kumstát však bekhendem minul branku.
25:13
Mensator si dobře vyjel proti pokusu obránce Malce a ukryl puk ve výstroji.
27:30
Domácí se dostali do dalšího přečíslení, Kumstát ovšem po Pechově přihrávce netrefil před odkrytou brankou puk.
30:10
Rychlou akci domácích na jeden dotek zakončil Gřegořek, ale zblízka těsně minul branku.
32:44
Vary vstřelily gól, ale rozhodčí zkoumají platnost na videu. Jde o to, zda tečující Skuhravý neměl hůl příliš vysoko.
32:44
Skuhravý (K. Vary) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Prošek a Zucker
Stav zápasu K. Vary - Kometa 4:3

Gól platí, Vary znovu vedou.
34:00
Kometa se znovu snažila rychle odpovědět a sevřela domácí v pásmu. Žádná ze střel však neprošla až k Mensatorovi.
35:50
Vyloučen hráč Divíšek (Kometa), 2 min. za sekání
36:10
Brno mělo šanci v oslabení. Střelu Holce však dokázal Mensator vyškrábnout lapačkou nad branku.
36:50
Košťálovu střelu skvělým zákrokem zlikvidoval Trvaj. Kometa se ubránila.
39:30
Kováčikovu dělovku od modré vytěsnil Mensator reflexivně vyrážečkou.
41:44
Kometa je v pěti a začíná její přesilovka. Přesně při jejím startu minul Dlouhý těsně pravou tyčku.
42:27
Vary se ubránily.
44:25
Trest týmu (Kometa), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
46:25
Domácí si v přesilovce žádnou šanci nevypracovaly, Brno je v plném počtu a jeho naděje na vyrovnání stále žije.
49:05
Domácí se zaměřují spíš na defenzivu. Kometa se marně snaží dostat na dostřel Mensatorovy branky.
49:49
Vyloučen hráč Košťál (K. Vary), 2 min. za sekání
Kometa bude mít šanci vyrovnat v přesilovce.
50:02
Vary se v oslabení dostaly do přečíslení dva na jednoho. Zaťovič však zblízka nedokázal protlačit puk za Trvaje.
51:49
Mensator si našel puk po střele Hrušky a ukryl ho v lapačce. Ve zbytku přesilovky se domácí ubránili.
52:30
Vyloučen hráč Koreis (Kometa), 2 min. za krosček
52:39
Vyloučen hráč Pech (K. Vary), 2 min. za hákování
52:39
Vyloučen hráč Pech (K. Vary), ot 10 min. za nesportovní chování
Pech hodil vztekle holí a vyfasoval osobní trest.
54:30
Brno je v pěti. Jeho přesilovka však bdue trvat jen 9 vteřin.
54:39
I domácí jsou kompletní.
56:10
3918 diváků sleduje závěrečné minuty. Hosté se tlačí dopředu, ale Vary dobře brání prostor před Mensatorem.
57:43
Hruška M. (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Holec a Petrovický
Stav zápasu K. Vary - Kometa 4:4

Dvě a čtvrt minuty Kometa vyrovnává. Dočkala se odměny za velký tlak. Hruška sebral puk mezi kruhy a bekhendem protlačil puk za Mensatorova záda.
59:45
Domácí si vzali oddechový čas. Bude se vhazovat po levici brankáře Trvaje.
59:55
Vyloučen hráč Gawryletz (K. Vary), 2+2 min. za hrubost
59:55
Vyloučen hráč Kováčik (Kometa), 2+2 min. za hrubost
Domácí se tlačili do brankoviště ve čtyřech hráčích, ale puk za čáru neprotlačili. Po odpískání vznikla mela, po níž sudí vzájemně vylučují.
60:00
Kometě se ulevilo. Ziskem bodu se dost možná zbavila hrozby, že by ji Vary mohly v tabulce dohnat. Jejich naděje stále žije, ale už není tak silná. Prodloužení nebo nájezdy rozhodnou o tom, zda ji posílí druhý bod.
60:01
Začalo prodloužení.
60:33
Vyloučen hráč Malec (Kometa), 2 min. za sekání
Při ponechané výhodně trefil Gřegořek pravou tyč!
60:49
Zaťovič (K. Vary) vstřelil branku (16. gól v sezóně) , asistence Gulaši a Gřegořek
Stav zápasu K. Vary - Kometa 5:4

Vary rozhodují v přesilovce o druhém bodu pro sebe. Gulašiho ránu vyrazil Trvaj před sebe a Zaťovič posunul puk pohodlně do branky.

22. 1. 2023 15:30K. Vary–Kometa 5:4
9. 12. 2022 18:00Kometa–K. Vary 2:3
23. 10. 2022 15:30K. Vary–Kometa 2:3
15. 9. 2022 18:00Kometa–K. Vary 6:1
28. 1. 2022 18:00Kometa–K. Vary 1:2
10. 12. 2021 18:00Kometa–K. Vary 3:2
21. 10. 2021 17:30K. Vary–Kometa 5:3
8. 9. 2021 17:30K. Vary–Kometa 4:3