0:00
Slavnost za začátek. Domácí slaví 85 let klubu a ředitel extraligy Josef Řezníček jim věnoval pozornost. František Vacovský vhazoval čestné buly. Předtím ke stropu vystoupal jeho dres s číslem 7. Je mistrem světa z roku 1949 a mistrem Československa z roku 1951.
0:01
2:08
Dvě minuty se nepískalo. Oba týmy okoštovaly útok i obranu. Začalo se zostra, v tempu. Hosté vyšli domácím vstříc a hrají v černých dresech, které mívají doma. Domácí nastoupili v retrodresech, které jsou žluté. To je i litvínovská barva venku.

Rozhodčí: Homola (CZE), Husička (CZE) - Jindra (CZE), Skopal (CZE)
Počet diváků: 4 012

4:10
Přitopila Mertlova řada se Šimánkem a Sujou. Francouz si poradil.
5:26
Ručínský se dostal ke střele kousek za modrou. Kovář vytasil lapačku.
6:32
Posmyk nahazoval puk ze středního pásma. Trefil Vydareného a kotouč zmizel z ledu. Buly u Kováře.
6:40
K bekhendu zblízka se dostal Smolka. Kovář puk honil, ale dohonil.
8:00
Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (15. gól v sezóně) , asistence Suja
Stav zápasu Č. Budějovice - Litvínov 1:0

Ve středním pásmu přišli hosté o puk a rychlopu akci zakončil Šimánek trefou nad lapačku Francouze. Suja mu přesně nahrál.
8:15
Vyloučen hráč Kohn (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
8:23
Vyloučen hráč Černý (Litvínov), 2 min. za nedovolené bránění
První vyloučení v utkání už odpočívají.
9:03
Stříteský vyzkoušel lapačku Kováře. Také mířil do horního růžku, ale Kovář tam byl včas.
10:16
Nastal čas návratu do hry. První je Kohn, za chvíli se vrátí i Černý.
10:22
Když se Černý vracel, po střele od modré zazvonila konstrukce branky Francouze.
12:11
Rozkouskovaný úsek hry, několik buly po celém hřišti.
12:20
Vyloučen hráč Jareš (Litvínov), 2 min. za nedovolené bránění
Ve středním pásmu nedovoleně bránil Švihálka.
13:53
Dej si sám nahodil puk a Černý ho hákoval. Trestné satřílení sice Dej vykvedlal, ale po ledě Francouze nedostal.
14:20
Jareš může hrát.
16:10
Škoda hraje v týmu domácích po návratu po deseti letech. Vybruslil si zpoza branky a střílel. Puk ještě zachytil Kohn, ale ani on neprostřelil husto před brankou.
19:33
Kováře zkoušeli Ručínský i Střítecký. Poradil si.
19:58
Langhammer vyjel zpoza branky a střílel po ledě těsně vedle tyčky.
20:00
20:00
Aktivnější byli domácí. Kovář má sedm zásahů, Francouz 15. Na kostce se objevila i statistika buly v první třetině. Domácí jsou často v téhle disciplíně lepší, ale dnes to neplatí: 10:17
20:01
20:58
Domácí chybovali a k puku se dostal sám proti Kovářovi mezi kruhy Hübl. Trefil tyčku.
22:37
Od levého mantinelu střílel Rapáč. Kovář puk chytil.
23:34
Další hrubka domácích. Hübl našel Majdana, který Kováře neprostřelil. Ale je to koleda jak na Štěpána.
26:27
Stále se jezdí ze třetiny do třetiny. Tam ale útočící hráči o puk přijdou. Moc si nezastřílejí.
28:56
Vyloučen hráč Martynek (Litvínov), 2 min. za hákování
Kotalík se ve středním pásmu hrnul dopředu a Martynek ho zastavoval hokejkou.
30:20
Černý se dostal do brejku a střílel mezi kruhy do horního rohu. Prudká rána minula branku Kováře a skončila na plexiskle.
30:56
Martynek se vrátil do hry. Střílel Škoda, ale minul. Po něm neuspěl Kotalík. Litvínov víc bruslí a je to znát.
31:34
Vyloučen hráč Majdan (Litvínov), 2 min. za podražení
Mertl přejel útočnou modou a byl na ledě. Viník už pyká.
32:15
Výtečně hraje Hübl. Teď se dostal do nájezdu s Lukešem, ale akci nezakončili přesně.
34:01
Vyloučen hráč Jank (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Za brankou Kováře sundal Majdana. Oslabení 3 na 5 na 83 vteřin.
35:01
Majdan (Litvínov) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Lukeš
Stav zápasu Č. Budějovice - Litvínov 1:1

Jeden z domácíh hráčů byl před Kovářem, ale nestihl puk vyhodit. Majdan do kotouče strčil a našel místečko u tyčky.
38:05
Dvě šance domácích, ale Francouz se nenechal zaskočit. Pokaždé puk přikryl.
39:22
Vyloučen hráč Kolarz (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
Při frmolu před Kovářem nebylo vidět, koho fauloval. Nakonec skončil sám na ledě, ale Homolu neobměkčil.
40:00
40:00
Po druhé třetině je to právem fifty fifty. Tentokrát byli lepší hosté, ale odměnili se jen jednou. Vyrovnali v tuplované přesilovce. Zásahy brankářů: Kovář 11, Francouz 8, celkem 18:23.
40:00
40:01
40:42
Majdan nevyužil dobrou přihrávku Lukeše, i když byl v dobré pozici volný. Minul puk.
41:22
Pět na pět.
42:45
Znovu jsou lepší hosté. Domácí se ani nedostali do třetiny soupeře apřišli o puk. Kubát střílel na vyrážečku Kováře.
44:50
Jen obětavostí vyrovnávají domácí převahu soupeře. Pšurný minul.
45:14
Další střelu od mantinelu vyslal Kubinčák. Kovář znovu puk zachytil.
45:22
Posmyk zasáhl Ptáčka před střídačkou domácích. Dostane vyšší trest.
45:22
Vyloučen hráč Posmyk (Litvínov), 2 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
45:22
Vyloučen hráč Posmyk (Litvínov), ot 10 min. za zdržování hry
47:16
Ptáček (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Dej a Vydarený
Stav zápasu Č. Budějovice - Litvínov 2:1

Ptáček propálil Francouze. Povyjel si na kruh a opřel se golfákem do puku.
49:50
Hned jsou domácí více vidět. Ženou se do útoku.
51:14
Vyloučen hráč Stříteský (Litvínov), 2 min. za nedovolené bránění
Další tahání záchranné brzdy na vklastní modré.
53:14
Pět na pět. Tohle se divákům líbilo. Trojka Kohn, Šimánek a Kotalík kombinovala a pálila z voleje. Puk létal kolem branky hostů i na Francouze.
44:04
Kovář přišel o hokejku, ale neinkasoval. Vyzkoušel ho Hübl. Pak Ptáček hůl z rohu Kovářovi dovezl. Na druhé straně pálil Suja.
55:27
Kohn tečoval střelu Kolarze. Francouz stačil reagovat a spodní kout své branky ucpal.
57:08
Další kolotoč roztočili hosté. Ručínský a Černý stříleli z několika pozic. Kovář se měl co otáčet a nakonec puk ztlumil na své výstroji.
58:48
Palba ze strany hostů pokračovala. Zaslouží pochvalu, s jakou silou se snaží vyrovnat. Stříleli Pšurný nebo Brejčák. Do střel padá i mazák Kohn. Power play hostů.
59:01
Květoň (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Langhammer
Stav zápasu Č. Budějovice - Litvínov 3:1

Květoně neubránili Ručínský ani Kubát. Trefil se ze střední třetiny.
59:47
Francouz raději chytil nahozený puk. Ještě jedno vhazování.
60:00
Zásahy brankářů: Kovář 9, Francouz 8, celkem 27:31. Domácí slaví výhru za tři body po sedmi zápasech. Hosté byli výtečným soupeřem. Pěkný večer.

29. 1. 2023 15:30Litvínov–Č. Budějovice 1:0
22. 12. 2022 17:30Č. Budějovice–Litvínov 2:5
1. 11. 2022 17:30Litvínov–Č. Budějovice 6:4
20. 9. 2022 17:30Č. Budějovice–Litvínov 6:3
25. 2. 2022 17:30Č. Budějovice–Litvínov 1:6
11. 2. 2022 17:30Litvínov–Č. Budějovice 3:4
26. 11. 2021 17:30Litvínov–Č. Budějovice 3:2
3. 10. 2021 17:00Č. Budějovice–Litvínov 0:3