Vítáme vás u on-line přenosu mezi litvínovskou Vervou a hosty z Hradce Králové.
Domácí drží na svém ledě výbornou bilanci, když ve třinácti posledních utkání za sebou vybojovali nejméně bod. Udrží si výtečnou formu v domácím prostředí i dnes proti silnému týmu Východočechů?
0:01

Rozhodčí: Wagner (CZE), Horák (CZE) - Kajínek (CZE), Hejl (CZE)
Počet diváků: 4 267

0:43
Hübl hledal na druhé straně zcela volného obránce Kousalíka, kterému v poslední chvíli selhalo zpracování.
2:00
Vyloučen hráč Trávníček (Litvínov), 2 min. za napadení
První přesilovka pro hosty. Trávníček zbytečně tvrdě dohrál Květoně a půjde si odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.
2:46
První velká šance zápasu. Mertl nebezpečně pálil z pravého kruhu, ale Francouz si připsal skvělý zákrok lapačkou.
3:08
Další skrumáž před Francouzem. Litvínovská opora si nadvakrát poradila.
3:23
Vyloučen hráč Ptáček (Hr. Králové), 2 min. za podražení
Ptáček podrazil unikajícího Chaloupku a oslabuje svůj tým.
4:02
Kousalík pálil od modré čáry vysoko nad branku Kacetla.
4:52
Lukeš se nadvakrát dostal do dobré příležitosti, ale ani po objetí Kacetlovy branky na gólmana hostí nevyzrál.
5:24
Ptáček je zpět na ledě a hosté se hned nastěhovali před litvínovskou branku.
6:12
Skuhravý (Litvínov) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Černý
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 1:0

Černý zavezl puk do pásma a přesnou přihrávkou přenesl hru na skvěle najetého Skuhravého, který střelou do horního rohu branky nedal Kacetlovi šanci.
6:49
Vyloučen hráč Ptáček (Hr. Králové), 2 min. za nedovolené bránění
Zkušený obránce opět na trestné lavici.
7:51
Domácím se zatím v přesilové hře příliš nedaří. Východočeši se bez problémů brání.
8:31
Dej vyhazuje až k Francouzovi.
9:37
Gula pálil tvrdě od modré, jeho projektil nakonec letěl jen těsně nad branku hostí.
10:22
Icing Litvínova.
11:03
Obránce Frühauf se šikovně obtočil kolem Francouzovy branky a pohotově pálil. Domácí brankář dobrým vykrytím prostoru jeho pokus zneškodnil.
11:20
Vyloučen hráč Jánský (Litvínov), 2 min. za faul loktem
11:56
Trávníček vyváží puk až do útočného pásma.
12:12
Dej (Hr. Králové) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Květoň a Marha
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 1:1

Hosté využívají přesilovou hru. Dej se nejlépe zorientoval v před brankovém prostoru a poslal puk za ležícího Francouze.
13:29
Hosté jsou v posledních minutách aktivnější a nedávají Severočechům příliš prostoru pro kombinaci. Icing litvínovských.
14:13
Francouz raději přikryl puk pod lapačkou před napadajícím Marhou.
14:30
Další vhazování před litvínovským brankářem.
15:15
Pavel Francouz opět v permanenci, tentokrát proti střele Frühaufa od modré.
15:59
Další icing Litvínova. Domácím dělá rozehrávka útočné akce zatím velké problémy.
16:26
Tentokrát zakázané uvolnění na druhé straně. Hra je zatím hodně kouskovaná.
17:34
Hanzl si najel od mantinelu do dobré pozice, ale svůj pokus poslal pouze do připravené lapačky hostujícího brankáře.
18:23
Lukeš teď dobře napadal rozehrávku hostů, zmocnil se puku a ujížděl s Hüblem na jediného obránce hostí. Domácí střelec se nakonec rozhodl pro střelu, kterou ale trefil pouze hbitou lapačku Ondřeje Kacetla.
19:52
Vyloučen hráč Mertl (Hr. Králové), 2 min. za podražení
Mertl fauloval Skuhravého a půjde si odpočinout na dvě minuty na trestnou lavici.
20:00
20:01
20:23
Hosté hned po pár vteřinách vyhazují přes všechny čáry.
20:56
Hübl měl na holi stoprocentní šanci, ale u levé tyče nedokázal zvednout neposedný puk nad Kacetlův beton.
21:59
Červený ujel s Květoněm na jediného obránce a prvně jmenovaný trefil tyčku Francouzovy branky.
22:08
Vyloučen hráč Gula (Litvínov), 2 min. za hákování
23:01
Teč Ptáčkovy střely teď nadělala domácímu brankáři velké problémy.
23:58
Francouz koncem lapačky vyrazil Pospíšilovu střelu těsně nad břevno.
24:53
Icing hostů.
25:12
Závar před Kacetlem a bude následovat video!
25:12
Rozhodčí rozpažují, puk nepřekročil brankovou čáru!
25:37
Jánský nabil Lukešovi na střelu a domácí odchovanec těsně míjí levou tyč.
25:52
Pláněk (Hr. Králové) vstřelil branku (2. gól v sezóně)
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 1:2

Obránce Planěk, jenž od hrazení propálil vše co mu stálo v cestě a mířil přesně pod horní tyč.. Před Francouzem hlídkující Šimánek nakonec kotouč nezasáhl
26:11
Marha opouští ledovou plochu jen za pomoci spoluhráčů.
26:22
Černý přejel modrou a bez váhání pálil na Kacetla.
26:28
Vyloučen hráč Černý (Litvínov), 2+2 min. za hrubost
26:28
Vyloučen hráč Harant (Hr. Králové), 2+2 min. za hrubost
28:34
Martynek prověřil Kacetla střelou od pravého mantinelu. Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo.
29:56
Hromadná bitka na ledě!
29:56
V pěstním souboji 1 na 1 položil Jank Pavlíka na lopatky, ale na ledě se pošťuchovalo hned několik dvojiček. Vše vyvolal atak na brankáře Francouze, který při signalizované výhodě putoval na střídačku!
29:56
Oba kapitáni povoláni k hlavnímu sudímu, vyloučených na obou stranách bude opravdu hodně.
30:28
Série vyloučení pokračuje..Hraje se 4 na 4.
31:03
Chaloupka prověřil Kacetla střelou od modré.
31:44
Jurčík vybídla Majdana ke srovnání skóre. Kacetl znovu bezchybný...Majdan byl ale faulován Ptáčkem.
31:44
32:00
Hübl pálil z pravého kruhu pouze do připraveného Kacetla. Červený zpět na ledě.
32:18
Icing Hradce.
32:33
Druhé dějství se i díky velké sérii vyloučení ohromně táhne.
32:33
33:01
Černý od mantinelu znovu zkoušel pozornost Kacetla, ten zatím chytá výborný zápas.
33:44
Domácí kombinují ve svém útočném pásmu. Bohužel pro domácí fanoušky bez gólového efektu. Ptáček je zpět na ledě.
34:31
Vyloučen hráč Pospíšil (Hr. Králové), 2 min. za zdržování hry
Další vyloučení v druhé třetině. Podaří se domácím vyrovnat?
35:14
Stříteský (Litvínov) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Hübl
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 2:2

A daří se jim to! Střítezský svoji střelou od modré propálil vše, co mu stálo v cestě a trestá nedisciplinovanost hostí.
36:21
Martynek vybídl Hanzla k další brance "Chemiků", ale mladý útočník Litvínova nedokázal nasměrovat puk mezi tři tyče.
36:29
Vyloučen hráč Pláněk (Hr. Králové), 2 min. za držení hole
36:29
Vyloučen hráč Skuhravý (Litvínov), 2 min. za hrubost
37:23
Vyloučen hráč Jurčík (Litvínov), 2 min. za podražení
Máme tu další vyloučení. Rozhodčí ze zápasu dělají jak se říká lidově "bramboračku".
37:55
Trávníček vyváží puk.
38:29
Hosté v plném počtu.
38:55
Dej sám před Francouzem mohl poslat hosty opět do vedení, ale ve velké šanci míjí branku litvínovské Vervy.
39:24
Jurčík zpátky na ledě.
40:00
Druhá třetina se hrála téměř jednu celou hodinu. Obrovské množství vyloučených hráčů na obou stranách ubírá hokejovou krásu na severu Čech. Uvidíme, jestli boj na ledě bude pokračovat i ve třetím dějství a nebo se hráči začnou soustředit na boj a důležité body.
40:01
40:34
Puk se dostal mimo hokejovou plochu, a tak rozhodčí přerušuje hru.
41:10
Francouz raději uklidňuje situaci po nahození obránce Plaňka.
41:29
Icing hostujícího celku.
42:24
První řada domácích se teď postarala o větší vzruch před Kacetlem. Hübl a po něm ani Jánský však hostujícího brankáře nepřekonali.
44:33
Domácí jsou v začátku třetího dějství jednoznačně aktivnější. Piroš vybídl ke skórování Skuhravého, ten minul.
45:17
Majdan dostal puk do jízdy a tvrdou střelou trefil pouze boční síť. Půlka stadionu už slavila vedoucí branku domácího celku...
46:47
Gula dohrál Červeného, ten se po něm ihned ohnal hokejkou. Rozhodčí okamžitě zasáhli, aby se nestrhla další mela.
47:31
Domácí obrana teď zaspala, a Mertl se tak ocitl ve výborné šanci. Francouz teď svůj tým opět podržel.
48:49
Hübl se dostal obranu hostí, ale na poslední chvíli mu šanci překazil dojíždějící Ptáček.
49:56
Hosté pouze vyhazují puky až k Francouzovi.
50:31
František Lukeš si teď na výbornou splnil defenzivní úkoly, když na poslední chvíli zablokoval přihrávku na Mikuše, jenž by jinak jel sám na Francouze.
52:18
Domácí se dál tlačí do zakončení, ale Kacetl drží šance svého týmu na zisk bodů z dnešního utkání.
53:09
Jánský v další dobré pozici trefil pouze boční síť hostující konstrukce.
54:17
56:01
Velká šance hostů. Mertl se po individuální akci dostal až před Francouze, ale v klíčový moment mu puk sjel z hole a pořádně ani nevystřelil.
56:57
Ofsajd domácích, ty jako by v posledních minutách nevěděli, jak překonat obranný val východočechů.
58:00
Poslední dvě minuty třetího dějství.
59:10
Hosté dobře brání vyrovnaný stav.
59:31
Hübl pálil na Kacetla, ten helmou přizvedl puk do ochranné sítě.
59:40
Stříteský (Litvínov) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Hübl
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 3:2

Po vyhraném buly od Hübla se puk dostal k odchovanci vsetínského hokeje a ten střelou od modré dává druhou branku utkání a zřejmě rozhoduje jeho výsledku. Stařičký stadion v Litvínově se otřásá v základech.

15. 2. 2023 18:00Hr. Králové–Litvínov 3:0
30. 12. 2022 17:30Litvínov–Hr. Králové 2:3
18. 11. 2022 18:00Hr. Králové–Litvínov 3:0
2. 10. 2022 17:20Litvínov–Hr. Králové 3:2
4. 3. 2022 18:00Hr. Králové–Litvínov 3:0
1. 3. 2022 17:30Litvínov–Hr. Králové 3:2
30. 11. 2021 18:00Hr. Králové–Litvínov 3:2
10. 10. 2021 17:30Litvínov–Hr. Králové 3:4