0:00
0:15
Kometa vyhrála buly a řítila se do útoku. S Kováčikovým nahozením si ale hostující gólman Závorka snadno poradil.
2:02
Vondráček (Kometa) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Ptáček a Koreis
Stav zápasu Kometa - K. Vary 1:0

To je start! Tomáš Vondráček si počkal před Závorkovou brankou a šikovnou tečí poslal Ptáčkovu střelu za jeho záda.

Rozhodčí: Hodek (CZE), Polák (CZE) - Hlavatý (CZE), Skopal (CZE)
Počet diváků: 7 418

4:04
Vyloučen hráč Zohorna (Kometa), 2 min. za držení protihráče
Kometu vstřelená branka nabudila, útočné choutky domácích ale ukončil Hynek Zohorna, který to přehnal s důrazem a odsedí si dvě minuty.
5:20
První velká šance Karlových Varů: Duda to zkusil na Čiliaka z mezikruží, ovšem trefil pouze výstroj brněnského gólmana.
6:04
Domácí jsou v plném počtu, Karlovy Vary kromě Dudova pokusu nic v přesilovce nevymyslely.
6:18
Haščák (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Rohan a Bartek
Stav zápasu Kometa - K. Vary 1:1

Jakkoliv byli hosté v početní výhodě bezzubí, při hře v plném počtu se prosazují! Brňané zapomněli před brankou na zcela osamoceného Haščáka, před kterým už byl snadný úkol. Ranou nad Čiliakovu vyrážečku vyrovnal na 1:1
7:45
Brněnský Vojtěch Němec se protáhl mezi hostujícími obránci, situaci musel bravurním zákrokem uhasit až Závorka.
9:23
Vondráčkova schovaná střela z levého kruhu nenadělala hostujícímu gólmanovi problémy.
11:04
Pokus o založení dalšího útoku Komety tentokrát končí zakázaným uvolněním. Vhazuje se před Čiliakem.
12:11
Kverka to zkusil přes obránce Ptáčka a prověřil Čiliakovu pozornost. Brněnský gólman střelu vytáhl betonem.
12:38
Vyloučen hráč Gulaši (K. Vary), 2 min. za faul loktem
Karlovarský bek to přehnal s razancí a putuje na dvě minuty za katr. Kometa si zahraje první přesilovku v utkání.
13:03
Ptáčkova bomba od modré provětrala Čiliakovu výstroj, stav ovšem zůstává nezměněn.
14:38
Kometa ovšem přesilovku neodehrála vůbec dobře. Západočeši jsou kompletní.
14:53
Vyloučen hráč Duda (K. Vary), 2 min. za hru vysokou holí
Domácí dostanou další šanci v početní výhodě. Vysokou holí se provinil hostující Duda.
15:32
Energetici dobře brání a nedovolují Kometě usadit se v pásmu.
16:53
Další jalová přesilovka Komety je minulostí. Hosté hrají v plném počtu.
18:00
Honejsek měl na hokejce gól, jenže Raškův skvělý pas do mezikruží poslal mimo Závorkovu klec. Orazítkoval jen mantinel vedle karlovarské branky.
19:16
Zakázané uvolnění Komety.
19:31
Bartekovo nahození končí v Čiliakově lapačce.
20:00
Karlovy Vary po první dvacetiminutovce drží v Brně remízu 1:1. Kometa může žehrat především na nevyužité přesilovky. Diváci v DRFG Areně zatím vidí poměrně vyrovnaný hokej. Druhé ndějství začne přibližně v 18:52.
20:00
20:35
S Hruškovou ranou přes chumel těl před brankou si Závorka bez větších problémů poradil.
22:00
Brno kombinuje v útočném pásmu, žádný z hráčů se ovšem nemá ke střele.
24:19
Haščák to na Čiliaka zkusil zápěstím z levého kruhu, trefil poize dobře postaveného domácího gólmana.
25:01
Zohorna to zkusil na hostujícího brankáře zblízka, jenže v koncovce selhal.
26:27
Vyloučen hráč Hruška (K. Vary), 2 min. za držení hole
Kometa dostává další příležitost v přesilovce. David Hruška si u mantinelu v pásmu počínal nedovoleně a dvě minuty za to stráví na trestné.
26:53
Ostřížek před prázdnou brankou Energetiků netrefil kotouč! Ke cti brněnského útočníka je třeba dodat, že byl tísněn hostující obranou.
27:28
Vyloučen hráč Koreis (Kometa), 2 min. za hákování
A poočty hráčů na ledě se srovnají.
28:00
Ostřížek sám u Závorkovy levé tyčky poslal puk mimo!
28:27
Začíná zkrácená přesilovka Západočechů.
29:28
Hosté ale v početní výhodě nic nevymysleli. Koreis je na ledě a zapojuje se do kombinace.
30:06
Vyloučen hráč Hruška (K. Vary), 2 min. za hákování
Hra se začíná kouskovat. Kometa má nicméně další velkou příležitost změnit nerozhodný stav.
30:40
Ostřížek se pokusil stínit před Závorkou, jenže Kaberleho pokus od modré končí mimo.
32:06
Hruška je na ledě, i tato přesilovka domácích končí neslavně.
32:23
Vyloučen hráč Malec (Kometa), 2 min. za krosček
32:23
Vyloučen hráč Haščák (K. Vary), 2 min. za hrubost
Rozhodčí nyní vylučuje na obou stranách.
33:50
Domácím svědčí hra ve čtyřech o něco více, Kubošův pokus z vrcholu pravého kruhu se však neujal.
34:23
Obě mužstva jsou v plném počtu.
35:30
Vyloučen hráč Ptáček (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
Domácí veterán je dalším vylooučeným domácího celku. Výhodu nyní dostávají svěřenci trenéra Karla Mlejnka.
35:59
Vyloučen hráč Tomeček (K. Vary), 2 min. za nesportovní chování
Hostující forvard nyní přihrál pád a hrát se bude opět ve čtyřech na obou stranách.
36:06
Kováčik (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Hanzlík
Stav zápasu Kometa - K. Vary 2:1

Kováčikova bomba od modré do šibenice končí brankou na 2:1!
36:47
Vachovec (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - K. Vary 2:2

Kometě ovšem vedení dlouho nevydrželo. Obrana si nepohlídala volného Vachovce, kotouč v klidu zametl za Čiliakova záda.
37:30
Brno je kompletní.
37:59
A nyní i Karlovy Vary.
39:10
Mrázkův pokus z pravé strany končí v Závorkově lapačce.
40:00
I po druhé třetině je v Brně nerozhodný stav. Hra se v prostřední periodě kouskovala častými přerušeními a vyloučeními. Třetí dějství začne asi v 19:48.
40:00
40:28
První šanci Energetiků ve třetí části brzdí ofsajd.
41:28
Vondráček to zkusil z mezikruží po Koreisově pasu z první, rána mu však vůbec nesedla.
42:14
Vyloučen hráč Deyl (K. Vary), 2 min. za držení protihráče
Další vyloučení, tentokrát na straně Západočechů.
42:45
Kometa je v tlaku, kombinaci před Závorkou ovšem chybí koncovka.
44:14
Domácí pohrdli další početní výhodou.
44:15
Vyloučen hráč Gulaši (K. Vary), 2 min. za podražení
Ale Karlovy Vary nadělují sokovi vzápětí další příležitost.
44:55
Němec (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Ostřížek a Hruška
Stav zápasu Kometa - K. Vary 3:2

Němec dostal výbornou přihrávku od Ostřížka zpoza branky a sám před Závorkou se nemýlil. Brno konečně proměňuje přesilovku!
46:00
Kováčikův projektil tečoval Koreis, Závorka ovšem udržel šance energetiků na body nad vodou.
46:45
Kováčik (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Káňa
Stav zápasu Kometa - K. Vary 4:2

Teď už se ovšem slovenský bek nemýlil. Jeho rána z pravé strany prošla vším, co jí stálo v cestě, a navyšuje vedení domácích.
47:31
Zakázané uvolnění Karlových Varů.
Dnenšímu utkání v DRFG Areně přihlíží 7418 diváků.
49:00
Domácího Buriana zabrzdilo postavení mimo hru.
50:40
Zohorna si s Káňou v přechodu do pásma nerozuměli, další přerušení hry.
51:30
Ptáčkův pokus se snažil dorážet Jan Hruška, promáchl při tom ale kotouč.
54:20
Hosté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, jenže při tom narážejí na v pohodě hrající Brňany. Ty dvě vstřelené branky ve třetí části evidentně uklidnily.
56:26
Sičákova střela z levé strany k Čiliakovi ani nedolétla, o vítězi je dnes už s největší pravděpodobností rozhodnuto.
57:57
Karlovy Vary to ještě zkusí v šesti.
58:23
Koreis zkusil hostující prázdnou branku trefit přes všechny čáry, jenže minul a vhazuje se před Čiliakem.
59:02
Hostům se nedaří vypracovat si kloudnou šanci.
Domácí po vyrovnaných dvou třetinách dokázali ve třetí periodě vstřelit dvě branky, kterými zlomili Západočechy a připisují si druhé tříbodové vítězství v sezoně. Energetici si na první body musí ještě počkat.

22. 1. 2023 15:30K. Vary–Kometa 5:4
9. 12. 2022 18:00Kometa–K. Vary 2:3
23. 10. 2022 15:30K. Vary–Kometa 2:3
15. 9. 2022 18:00Kometa–K. Vary 6:1
28. 1. 2022 18:00Kometa–K. Vary 1:2
10. 12. 2021 18:00Kometa–K. Vary 3:2
21. 10. 2021 17:30K. Vary–Kometa 5:3
8. 9. 2021 17:30K. Vary–Kometa 4:3