Vítáme vás u podrobné on-line reportáže utkání 31. kola mezi pražskou Spartou a hosty z Hradce Králové.
0:00
0:31
Obrovská šance Sparty hned v první minutě. Buchtele dostal přihrávku mezi kruhy a tváří tvář Kacetlovi svoji střelou neuspěl.

Rozhodčí: Polák (CZE), Svoboda (CZE) - Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)
Počet diváků: 10 087

1:20
Kumstát (Sparta) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Hrbas
Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 1:0

Domácí se rychle dostávají do vedení. Obránce Hrbas bekhendem posunul na Kumstáta, který z oblasti levého kruhu trefuje tvrdou střelou přesně k tyči Kacetlovy branky.
2:20
Icing hostů.
2:49
Hosté jsou v úvodních minutách v těžké defenzívě. Další zakázané uvolnění hráčům v černočervených dresech.
4:32
Uběhlo 4 a půl minuty a Pöpperle si připisuje svůj první zákrok v utkání, když musel čelit tvrdé střele obránce Plaňka.
6:21
Pöpperle teď nebyl příliš jistý při nahození jednoho z hradeckých útočníků. Nakonec si se skákajícím pukem poradil.
7:35
Sabolič z podobné místa jako v druhé minutě Kumstát prověřil Kacetlovu pozornost. Tentokrát si hradecký brankář se střelou poradil.
9:00
Červený ihned po vyhraném buly byl v dobré pozici. Na nic nečekal a střelou zápěstím prověřil sparťanského brankáře, ten se však překvapit nenechal.
10:39
Hradečtí se teď na několik desítek vteřin usadili v obranném pásmu Sparty, ale krom tvrdé střely Čápa z toho víc vytěžit nedokázali.
11:57
Vyloučen hráč Jank (Hr. Králové), 2 min. za napadení
Přibyl se v útočném pásmu srazil s Jankem a rozhodčí posoudili střet jako faul hradeckého obránce.
12:47
Mikuš v obrovské šanci zcela sám před prázdnou brankou v záklonu míjí.
13:48
Další jasná gólovka sparťanů! Netík si položil Kacetla, ale z úhlu už nedokázal dopravit puk do odkryté hradecké branky.
14:53
Ofsajd zastavuje samostatný únik obránce Dietze. Velká škoda pro hostující tým.
15:22
Červený bekhendem z mezikruží těsně míjí. Hosté se v posledních minutách hodně zlepšili.
15:36
Vyloučen hráč Mikuš (Sparta), 2 min. za držení protihráče
16:47
Obránce Čáp mezi kruhy zcela sám. Sabolič však jeho pokus dokázal na poslední chvíli zablokovat do ochranné sítě.
17:00
Svrček vyhazuje přes všechny čáry.
18:38
Čajkovský zabojoval o puk, dostal se do úniku, ale jeho tvrdá střela nenadělala Kacetlovi příliš problémů.
20:00
20:00
20:00
20:15
Ofsajd zastavuje akci domácích.
21:18
Sabolič se proháčkoval do útočného pásma a střelou bekhendem prověřil Kacetlovu pozornost.
22:13
Kundrna naskončil ze střídačky a ihned pálil směr na Kacetla. Hradecký brankář si lapačkou s jeho pokusem poradil.
23:36
Dragoun se teď po trochu krkolomné kombinaci dostal do obrovské šance na navýšení vedení. Z dvou metrů však trefuje skvěle se přesunutého Kacetla.
24:22
Kacetl dál čaruje! Opět rychlým přesunem tentokrát k pravé tyči chytá jasnou tutovku mladého Procházky.
26:19
Plaňkova střela končí na vyrážečce sparťanského brankáře.
27:39
Tlak Hradce končí zakázaným uvolněním unavených sparťanů.
29:24
Vyloučen hráč Ihnačák (Hr. Králové), 2 min. za hru vysokou holí
Druhá početní výhoda Sparty v utkání.
30:02
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
31:02
Kacetl znovu podržel svůj tým! Tři nebezpečné střely letěly na hradeckého brankáře v krátkém sledu, ten si se všemi skvěle poradil.
32:14
Klimek po objetí branky našel zcela volného Čajkovského, který z jasné pozice těsně míjí.
32:52
Šance střídá šanci! Kudrna jel zcela sám na sparťanského brankáře. Pöpperle si však s bekhednovým pokusem hostujícího veterána poradil.
34:30
Vyloučen hráč Švagrovský (Hr. Králové), 2 min. za podražení
34:49
Čáp odpaluje puk přes všechny čáry.
35:10
Pech to zkoušel stříleným pokusem a puk proletěl těsně vedle pravé tyče. Kacetl se jen ohlédl.
36:04
Buchtele (Sparta) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Přibyl a Forman
Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 2:0

Ukázková kombinace první řady Sparty. Přibyl krásně posunul puk na Buchteleho, který z mezikruží zamířil naprosto přesně. Kacetl byl bez šance.
37:09
Klimek (Sparta) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Hamilton a Sabolič
Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 3:0

Hamilton posunul puk na Klimka, který měl dostatek času trefit zcela odkrytou branku Hradce.
37:25
Sabolič (Sparta) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Klimek a Hamilton
Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 4:0

Dvouminutovka hrůzy pro hosty pokračuje. Sabolič nikým nehlídaný ujel zcela sám na Kacetla a střelou k tyči vyhnal Kacetla ven z branky.
37:25
Svoboda střídá v brance Hradce Kacetla.
38:00
Tohle si určitě zaslouží zmínku. Fanoušci hostů totiž dál ženou i přes velmi nepříznivý vývoj svůj tým dopředu a hlavně oni tvoří dnes atmosféru v pražské O2 aréně.
39:14
Vyloučen hráč Dej (Hr. Králové), 2 min. za podražení
39:39
Forman (Sparta) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Přibyl
Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 5:0

Sparta je teď v neuvěřitelném laufu. Sparťanský bojovník Forman posílá po páté puk do branky hostů. Ti by na posledních pět minut nejraději ihned zapomněli.
40:00
40:00
40:43
Bednář v dobré pozici netrefil puk ideálně a sparťanský brankář s jeho střelou neměl příliš problémů.
42:53
Švrček projel nikým neatakovaný útočným pásmem, za modrou se s ničím nerozmýšlel a tvrdě vypálil na Svobodu.
43:58
Vyloučen hráč Přibyl (Sparta), 2 min. za hákování
v následující výhodě zastavuje Kudrnu v akci předčasný hvizd rozhodčího.
44:34
Kotel hostů čítající kolem několik stovek fanoušků dál žene svůj tým alespoň za jedním gólovým zápisem.
45:29
Dnes to zřejmě opravdu není den hradeckého týmu. Kudrnovi před prázdnou brankou přeskočil puk hokejku.
46:00
Přibyl zpět na ledě.
46:34
Vyloučen hráč Dragoun (Sparta), 2 min. za nedovolené bránění
Další přesilová hra pro Kýhosovi svěřence.
47:49
Sparťanský brankář teď dobře vyrazil nebezpečnou střelu jednoho z beků hostů.
48:25
Kudrna (Hr. Králové) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Šimánek a Ihnačák
Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 5:1

Hosté se dočkávají kontaktní branky. Šimánek nastřelil puk na branku a jeho pokus těsně před sparťanským brankářem chytře tečoval hostující útočník.
50:22
Pöpperle raději ukryl v lapačce Vašíčkovo nebezpečného nahození ze středního pásma.
52:35
Netík po delší době zahrozil před hradeckou brankou. Jeho střela z pravé strany však hradeckému brankáři příliš problému nenadělala.
53:20
Hosté teď tvrdě doráželi na sparťanském brankovišti. Pöpperle odolal.
54:04
Vyloučen hráč Hamilton (Sparta), 2 min. za sekání
55:09
Sparťané se zatím bez větších problémů brání.
55:32
Vydarený (Hr. Králové) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Honejsek
Stav zápasu Sparta - Hr. Králové 5:2

Hosté proměňují další přesilovou hru. Honejsek posunul na urostlého beka hostů, který tvrdou střelou nachytal sparťanského brankáře.
57:00
Dnešní utkání sleduje 10 087 diváků. Nutno poznamenat, že několik tisíc z nich fandí hostujícímu týmu.