Dobrý den, vítejte u podrobné on-line reportáže z druhého kola baráže o extraligu. V českobudějovické Budvar areně se střetnou domácí Motor a Karlovy Vary.
0:00
3:07
Baránek (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Dušek
Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 0:1

Beránek nahodil na Kváču. Českobudějovický brankář vytasil svou lapačku, jenže puk se odrazil do břevna a následně do branky.

Rozhodčí: Hribik (CZE), Lacina (CZE) - Blümel (CZE), Barvíř (CZE)
Počet diváků: 6 421

56:32
Vyloučen hráč Pavlin (Č. Budějovice), 2 min. za nedovolené bránění
4:40
Mikulík (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Flek a Rachůnek
Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 0:2

Hosté využívají přesilovku. Tomeček stál výborně před Kváčou, našel si odražený puk a zvyšuje už na 0:2 pro hosty.
5:55
Motoru se vstup do utkání vůbec nepovedl. Zatím vůbec neohrozili hostujícího Závorku.
6:04
První souvislejší tlak domácích. Mucha nahazoval za branku, jenže tam českobudějovický útočník puk ztratil.
7:09
Vyloučen hráč Novák (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
8:45
Mikulík se snažil překvapit Kváču ranou od pravého mantinelu. Českobudějovický brankář byl připraven. Hosté však domácí obraně hodně zatápí.
11:09
Fronk (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Pavlin
Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 1:2

Pavlin střílel od modré na Závorku, ten puk vyrazil před sebe. Karlovarští obránci si nechali volného Fronka, který v pádu přidává první branku domácích.
12:09
Motor první branka nakopla. Po vyhraném buly ihned putovala přihrávka na modrou čáru odkud pálil Vráblík. Závorka vyrazil betonem.
14:57
Vyprodaná Budvar arena nyní žene českobudějovické hokejisty. Karlovarští neví, kam dřív skočit.
16:34
Jihočeši opět v útočném pásmu. V druhé polovině první třetiny diktují tempo zápasu.
17:20
Čermák hledal Pajiče, jenže karlovarský Rýgl byl připraven a přihrávku zachytil.
17:20
Vyloučen hráč Skuhravý (K. Vary), 2 min. za držení protihráče
18:10
Pajič už stál u pravé tyčky Závorkovy branky, snažil se ještě najít Čermáka, jenže nepochopitelně trefil hostujícího beka. Škoda pro domácí.
19:00
Domácím se podařilo zavřít Karlovy Vary.
19:04
Vráblík vyslal svůj projektil na Závorku. Fanoušci už se radovali, jenže puk se od tyčky odrazil z hostující branky ven.
19:15
Obrovský závar před Závorkou. Tři útočníci Motoru se tlačili do branky, puk však za hostujícího gólmana neprotlačili. Následnou šarvátku rozhodčí uklidnili.
20:00
Oba týmy už jsou na ledě. Prostřední periodu může pomalu začít.
20:00
21:51
Zakázané uvolnění domácích. První minuty druhé třetiny jsou z obou stran velmi opatrné.
22:07
Českobudějovický Vak si položil perfektní kličkou hostujícího obránce, okamžitě střílel, ale Závorka byl připraven.
23:01
Českobudějovičtí pokračují v tlaku z posledních minut první třetiny. Šulek stál před Závorkou, k odraženému puku se sice dostal, ale jeho střela neměla razanci a Závorka znovu chytá.
24:00
Denis Kindl se snažil překvapit Kváču přes obránce. Sražená střela končí v ochranné síti.
24:55
Závorka si připisuje další zákrok. Střílel Rob, jehož rána nebyla prudká, ale karlovarský brankář raději uklidňuje hru. Vhazovat se bude opět v obranném pásmu hostů.
27:19
Znovu zafungovala Motorácká spolupráce Chovan - Čermák. První jmenovaný si najel k pravé tyčce, kam dostal přesnou přihrávku od svého kolegy. Závorka byl však znovu připraven.
27:27
Další šarvátka před Kváčou. Domácí obránci se však o svého brankáře postarali a hostující hráče "odklidili."
28:10
Chovan střílel z mezikruží. Závorka vyrazil jeho střelu do ochranné sítě.
28:55
Tuominen zkoušel trefit pravý roh Kváčovy branky, jen těsně minul.
30:10
A znovu. Karlovy Vary se zatím nemohou usadit v útočném pásmu.
30:30
Kváča perfektním zákrokem likviduje pokus Energie.
31:15
Prachbídná přesilovka v podání Karlových Varů. Domácí znovu posílají puk až za Závorku.
31:17
To byl semafor! Kváča vystavil stopku střele Vladimíra Sičáka.
31:26
Gríger (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kindl
Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 1:3

Pavlin nedokázal vyhodit puk z vlastního pásma. Kindl s Grígerem se dostali ke kotouči. Gríger nelenil a okamžitě pálil na Kváču.
33:27
Flek zůstal zcela osamocen před Kváčou. Jenže přihrávku od svého spoluhráče nezachytil.
33:54
Vyloučen hráč Mikulík (K. Vary), 2 min. za hákování
34:43
Fillman (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Pajič a Chovan
Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 2:3

Už to vypadalo, že Motor ztratí útočné pásmo. Jenže Pajič kotouč vybojoval, našel volného Fillmana, který z mezikruží snižuje opět na rozdíl jediné branky.
35:20
Vyloučen hráč Baránek (K. Vary), 2 min. za sekání
35:20
Motor dostane další výhodu přesilové hry. Vyrovná?
34:53
Fillman (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Chovan a Pajič
Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 3:3

Vyrovná! Celý stadion v Českých Budějovicích na nohou. Motor zaměstnal Závorku salvou střel, ta kanadského bombarďáka Mitche Fillmana prošla až za jeho záda.
37:26
Na ledě se aktuálně hodně přiostřuje. V šarvátce se ocitl i Kváča. Karlovarští zbytečně dohrávají některé souboje.
39:26
Babka si na středu kluziště sebral puk, udělal pár rychlých kroků a pálil. Závorka měl svou lapačku připravenou.
40:00
40:00
40:01
Úvodní buly závěrečné třetiny pro Českobudějovické.
41:44
Vyloučen hráč Dvořák (K. Vary), 2 min. za nedovolené bránění
43:55
Čermák zkoušel na Závorku vyzrát blafákem, hostující brankář znovu připraven.
44:54
Hra se hodně uklidnila.
47:28
6 421 diváků. Motor znovu vyprodal Budvar arenu.
48:12
Oba týmy nyní vyčkávají ve středním pásmu. Čeká se na jedinou chybu, která by dnešní vypjatý zápas rozhodla.
11:48
Vyloučen hráč Dostálek (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
Karlovy Vary dostanou výhodu přesilové hry. Nakopne je k lepšímu výkonu?
49:31
Domácím se daří vyhazovat kotouč za za Závorku.
50:14
Přesilovka je u konce. Hosté dokázali Kváču ohrozit pouze jedinkrát.
51:09
Tuominen (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Stloukal a Tomeček
Stav zápasu Č. Budějovice - K. Vary 3:4

Stloukal vyslal tvrdou střelu od modré na Kváču, ten puk betonem vyrazil, jenže trefil přesně hokejku Tuominena, který neměl problém trefit prázdnou branku.
51:26
České Budějovice pelášily do útoku. Jejich snahu zastavil rozhodčí, který ukazuje přihrávku rukou.
53:36
Karlovy Vary se nyní nikam neženou, zatáhly se a čekají na chybu svého soupeře.
55:10
Domácí opět operují u Závorky. Karlovarští se však dnes nebojí padat do střel a většinu střel zablokují.
56:33
Vypadá to, že Karlovy Vary si dnešní výsledek chtějí pohlídat pevnou defenzivou. Ostatně na rozdíl od svého dnešního soupeře v baráži na první body stále čekají.
57:06
Naopak Motor nic nevzdává a stále se tlačí za vyrovnáním.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
58:40
Karlovarští vyčkávají na červené čáře. Motor ale nemá problém dostat se do útočného pásma. Všechny akce však končí v rohu, kde puk následně ztratí.
59:20
A pokud už přijde přihrávka na obránce, Karlovarští se nebojí zabránit střele svým tělem.
59:20
Antonín Stavjaňa si vybírá oddechový čas. Vymyslí něco Českobudějovičtí?
59:45
Útočníci Motoru si dlouho vyměňovali puk v rohu, následně zamířila přihrávka před branku, puk však z jedné z holí končí mimo branku.

26. 2. 2023 16:20K. Vary–Č. Budějovice 5:1
13. 1. 2023 17:30Č. Budějovice–K. Vary 2:4
29. 11. 2022 17:30Č. Budějovice–K. Vary 0:3
16. 10. 2022 17:20K. Vary–Č. Budějovice 4:3
27. 2. 2022 17:00Č. Budějovice–K. Vary 3:1
15. 2. 2022 17:30K. Vary–Č. Budějovice 0:4
23. 11. 2021 17:30Č. Budějovice–K. Vary 2:5
8. 10. 2021 17:30K. Vary–Č. Budějovice 3:5