63:55
Více se už v dnešním zápase nestane. Plzeň ukončila čtyřzápasovou extraligovou sérii bez výhry nad Mladou Boleslaví. Indiáni se radují z vítězství 2:1 po prodloužení. Děkujeme za přízeň při sledování online přenosů. Za iDnes.cz přejeme také příjemné prožití vánočních svátků.
63:55
Budík (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Mertl
Stav zápasu Plzeň - Ml. Boleslav 2:1

Gól platí! Vojtěch Budík možná ani neví jak, nicméně přisuzuje bonusový bod domácím.
63:55
Mertl se šikovně protáhl kolem boleslavského beka, předkládal kotouč před bránu, kde upadl Budíkovi a i s kotoučem skončil v síti.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Svoboda (CZE) - Brejcha (CZE), Votrubec (CZE)
Počet diváků: 1 000

63:55
Puk je v brance, ale bude následovat video.
62:21
Tak to byl zákrok! Růžička se vyznamenal při situaci dva na jednoho, kde rychlým přesunem překazil radost Přikrylovi.
60:32
Svoboda zneškodnil dvě střely mladoboleslavských. Ti mají ve zkrácené hře zatím navrch.
60:00
Začalo prodloužení.
V Logspeed Aréně uvidíme prodloužení. Góly padly pouze v první třetině. Na střely po šedesáti minutách srovnáno 32:32.
60:00
59:37
Růžička chyboval v rozehrávce a div se nakonec puk neodrazil za brankovou čáru.
59:24
Jedna z ojedinělých akcí Plzně v závěrečné deseti minutovce končí ofsajdem.
58:08
Oznámeny poslední dvě minuty základní hrací doby. Boleslav je aktivnějším týmem na ledové ploše.
57:08
A opět. Lintuniemi pálí, Svoboda kryje puk ve výstroji.
57:04
Pospíšil nabil Lintuniemu, finský bek ale Svobodu nepřelstil.
56:55
Šťastný vypálil z úctyhodné vzdálenosti, Svoboda jeho ránu přizvedl do ochranné sítě.
56:05
Najman se v souboji jeden na tři přes plzeňské beky neprokousal.
53:36
Skončila poslední komerční přestávka základní hrací doby.
53:24
Dvě velké příležitosti měli bruslaři v krátkém časovém sledu. Nejprve Kousal zakončoval pohlednou kombinaci s Kantnerem, načež se druhý jmenovaný jen tak, tak nedostal k dorážce do prázdné brány.
53:11
Oba týmy v pěti.
52:45
Claireaux se protáhl kolem pravého mantinelu a vystřelil z úhlu. Jeho střela rozvlnila pouze boční síť.
51:58
Suchý vyslal tvrdou ránu, Růžička zasáhl výstrojí.
51:07
Vyloučen hráč Kvasnička (Plzeň), 2 min. za zdržování hry
Oba borci v souboji za bránou zakryli a zašlapovali kotouč, čím, že se dle rozhodčích, provinili proti pravidlům.
51:07
Vyloučen hráč Kousal (Ml. Boleslav), 2 min. za zdržování hry
Budeme svědky hry čtyři na čtyři.
50:00
Třetí třetina je zatím plná nepřesností.
48:11
Následuje první komerční přestávka poslední periody.
47:41
Hosté v plném počtu.
46:37
Boleslav už je ve čtyřech.
45:55
Trest týmu (Ml. Boleslav), 2 min. za nesportovní chování
Pozor. Plzeň bude hrát pět na tři. Hostující kouč si ze střídačky neodpustil jízlivé poznámky k výrokům rozhodčích, kteří následně dávají Boleslavi trest z hráčské lavice.
45:30
Boleslav vyhodila a sudí následně signalizují plzeňskou hru vysokou holí. Boleslav se v oslabení dostává k vhazování v útočné třetině.
45:24
Plzeň je v přesilovce velmi aktivní, ale větší šanci si zatím nevytvořila.
44:32
Vyloučen hráč Ševc (Ml. Boleslav), 2 min. za hrubost
Bulíře po střele dojel jeho bývalý spoluhráč Švec a podle soudu rozhodčích to přehnal s mírou intenzity.
44:32
Bulíř nabral rychlost, dostal se za boleslavskou defenzívu, ale klička brankářovi mu nevyšla.
43:14
Fořt mířil do předbrankového prostoru, kde ho hledal Šťastný. Jeho přihrávku ale plzeňská defenziva srazila mimo dosah hostujícího útočníka.
42:28
Kousal vybojoval kotouč, s rozvahou našel Fořte, který svoji střelou nechal vyniknout lapačku Svobody.
41:35
Najman hned ze střídačky vyrazil na steč, zblízka nakonec přestřelil.
41:26
Boleslav v plném počtu.
40:51
Boleslav měla posunutou bránu, rozhodčí si toho všimli až po šesti vteřinách, které tak z plzeňské přesilovky zmizely.
40:01
Začalo třetí dějství. Plzeň hraje stále přesilovou hru.
40:00
Druhá třetina moc hokejové krásy nenabídla, místo toho byl k vidění spíše urputný boj. Ve třetí periodě bude Plzeň pokračovat v početní výhodě. Na střely 19:21.
40:00
39:52
Kaňákovo nahození pokryl Růžička. Z prostřední části zbývá 7,5 vteřiny.
39:25
Vyloučen hráč Najman (Ml. Boleslav), 2 min. za krosček
Bulíř se u zadního hrazení nechal krosčekovat Najmanem, jehož následně rozhodčí vyloučili.
38:51
Boleslavští nevystřídali ideálně, takže Dzierkals dostal spoustu volného místa. Lotyš ale místo přihrávky zvolil kličku, kterou vystihl vrátivší se obránce hostů.
37:49
Plzeň vybojovala kotouč v útočné třetině, útočné snažení ale překazil Svoboda, který vyrazil nahození indiánů.
36:09
Svoboda stáhl ze vzduchu mladoboleslavské nahození. Vhazovat se bude v plzeňském pásmu.
34:35
Kousal po vhazování vyplaval před Svobodou, ale na kotouč v klíčové chvíli nedosáhl.
34:30
Plzeň vyhazuje na zakázané uvolnění.
33:33
Luntner si bruslí přiťukl kotouč a mířil do dolního koutu brány. Domácí Svoboda skvěle a především včas vymrštil svůj levý beton.
33:06
Icing Boleslavi přesouvá opět hru do obranného pásma bruslařů.
32:59
Růžička je evidentně v pořádku. Skvěle teď zneškodnil pokus Bulíře.
32:33
Lehce otřesený Růžička je po krátké kontrole týmového lékaře v pořádku a hra může pokračovat.
32:33
Ufff. Blomstrand vypálil přes hostujícího obránce a trefil Růžičku do helmy. Střela byla tak tvrdá, že gólmanovi srazila masku z hlavy.
32:14
Puk se opět zaseknul v souboji pětice hráčů. Sudí přerušili hru a následuje komerční přestávka.
30:47
Obrovskou hrubku předvedla Plzeň při rozehrávce. Pospíšil uzmul kotouč, nabral rychlost a před bránou bekhendem našel osamoceného Kotalu, který ale puk netrefil ideálně.
29:50
Kotouč znovu v pohybu, zaútočit může Mladá Boleslav.
29:20
O puk teď za brankou Plzně bojují tři domácí hráči a dva hostující.
28:12
Hosté jsou kompletní.
27:44
Až teď Růžička přerušuje hru a Boleslav může vystřídat.
27:27
Indiáni zasypali Růžičku několika střelami, ale boleslavský gólman stále odolává.
26:53
Mertl dostal dobrou přihrávku na brankoviště, ale nedokázal si dobře srovnat kotouč.
26:12
Vyloučen hráč Růžička (Ml. Boleslav), 2 min. za zdržování hry
Jan Růžička zahrál kotouč mimo vymezený lichoběžník za bránou a dostává dvě minuty. Na trestnou lavici místo hostujícího gólmana odjíždí Mário Lunter.
25:52
Lintuniemi se dostal do zajímavé pozice na ose hřiště. Jeho projektil Svoboda zkrotil.
24:32
Domácí v plném počtu.
23:50
Kousal se individuálně uvolnil, posunul puk na Švece, hostující kapitán oslovil vpravo Pospíšila, jehož následná rána skončila ve výstroji Svobody.
23:00
Kantner trestuhodně rozehrál a ve vlastním oslabení se ke střele dostal Schleiss, ovšem minul.
22:35
Šťastného ránu lapil Svoboda.
22:28
Vyloučen hráč Blomstrand (Plzeň), 2 min. za nedovolená výstroj
První přesilovka bruslařů. Blomstrand při přejezdu přes červenou čáru atakoval boleslavského beka. Zcela mimo hru a zcela zbytečně.
20:37
Dufek se dostal v mezikruží k puku a tvrdou ránou přinutil Růžičku k zákroku.
20:05
Začala druhá perioda.
20:00
Skončila první třetina. V její první polovině byla více aktivnější Boleslav, která domácí přestřílela 14:10. Indiáni ale v přesilovce vyrovnali.
20:00
19:38
Šťastný se dostal do útočné třetiny, zadovkou uvolnil Šidlíka, který však minul
19:00
Šťastný z levého kruhu přestřelil, puk drží Plzeň.
18:02
Suchý (Plzeň) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kodýtek
Stav zápasu Plzeň - Ml. Boleslav 1:1

Domácí využívají přesilovku a srovnávají. Suchý letmo tečoval Kodýtkovu tvrdou ránu a nedal Svobodovi šanci.
17:19
Vyloučen hráč Claireaux (Ml. Boleslav), 2 min. za zdržování hry
Další přesilovka domácích. Sudí byli na vhazování přísnější a hostujícího hráče vyloučili za zakrytí kotouče.
17:14
Pýcha nahazoval před bránu, kde se snažil o teč Kantner. Plzeň se následně ze sevření vysvobozuje zakázaným uvolněním.
16:28
Boleslav v pěti hráčích.
15:18
Blomstrand dvakrát pálil zleva. Růžičku nepřekonal.
14:32
Vyloučen hráč Pláněk (Ml. Boleslav), 2 min. za držení protihráče
Martin Pláněk špatně rozehrál. Svoji chybu se pak snažil napravit přidržením Blomstranda. Sudí si ale prohřešku všiml.
14:16
Kotouč končí na domácí střídačce, následuje komerční přestávka.
12:46
Dzierkals střelou zápěstím vyzkoušel pozornost Růžičky, hostující gólman ale stále zůstává bdělý, byť se hraje většinou na polovině Plzně.
11:42
Kantner (Ml. Boleslav) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Kousal
Stav zápasu Plzeň - Ml. Boleslav 0:1

Pavel Kousal uloupil kotouč, všimnul si volného Kantnera, který si tváří v tvář se Svobodou poradil. Bývalý Plzeňák zblízka zamířil přesně do šibenice.
11:24
Šťastný srazil na led Mertla, který se dlouho nezvedal. Arbitři ani po vzájemné poradě nevylučovali.
9:59
Z ničeho nic našel Dufek osamoceného Dzierkalse, Lotyš ale v rychlosti nedokázal adekvátně provést kličku a Růžička si tak připsal důležitý zákrok.
8:58
Claireaux nahodil puk na svobodu, ten kotouč přikryl lapačkou.
8:03
Do protiútoku ale vyrazila Boleslav. Bývalý Plzeňák Kantner se v souboji jeden na jednoho dostal před Kindla, Svobodu však nepřekonal.
7:21
Růžička zpoza své brány zle rozehrál a kombinovat tak může Plzeň.
7:01
Icing Plzně. Hra se přesouvá před Svobodu.
6:07
Po komerční přestávce se znovu pokračuje.
6:00
Pospíšil přidává další střelu Boleslavských. Od pravého mantinelu prudce napřáhl a Svoboda přerušuje hru.
5:11
Najman našel na ose hřiště Kousala, jeho pohotová rána skončila na betonu Svobody.
4:15
Plzenští se až teď vymanili ze sevření Boleslavi.
3:18
Hra pokračuje.
3:17
Sudí branku neuznávají. Byť je patrné, že kotouč byl za brankovou čárou. Rozhodčí teď verdikt vysvětlují trenérům.
3:17
Z opakovaných záběrů je puk za brankovou čárou. Otázkou je, kdy rozhodčí přerušil hru.
3:17
Bude se telefonovat! Fořt zpoza brány vrátil před bránu Šťastného bekhend. Na brankovišti si ho našel Kelemen a snažil se ho protlačit za Svobodova záda, jenže po souboji se posunula brána.
3:02
Kelemen přebruslil modrou a od levého mantinelu vypálil. Svoboda si na dvakrát poradil.
2:10
Domácí kapitán Jakub Kindl si našel odražený kotouč, z blízkosti však Růžičku nepřekonal.
1:31
Kantner těsně před Svobodou tečoval nahození, plzeňský gólman rychle zareagoval.
1:02
Suchý si navedl kotouč na osu hřiště, odkud musel střílet bekhendem, ale přestřelil.
0:40
Hra začala. U puku Boleslav.
0:00
Schyluje se k úvodnímu buly. Domácích v tmavě modré kombinaci, hosté v bílo-zelené.
Následuje minuta ticha za Arnošta Bergmanna, zesnulého místopředsedu Plzně.
Plzeň v letošním ročníku Boleslav neporazila ani jednou. Z kraje sezony doma prohrála 2:4, venku inkasovali porážku 1:2.
Indiáni postrádají zraněného Langa a Musila. Za Mladou Boleslav dnes nenastoupí mladík David Moravec, který laboruje se zraněním zad.
Plzeň si v úterý udělala střelecký apetit. Na Hané porazila Olomouc 5:2. Tři body z venku přivezla také Mladá Boleslav. Brněnskou Kometu přehrála 3:2.
Vážení čtenáři, vítejte u textového přenosu ze zápasu 34. kola hokejové extraligy. V něm změří síly domácí Plzeň, která vyzve mladoboleslavské bruslaře. Zápas začíná za necelých šest minut.

3. 3. 2023 18:00Ml. Boleslav–Plzeň 4:2
15. 1. 2023 16:30Plzeň–Ml. Boleslav 3:2
1. 12. 2022 17:30Ml. Boleslav–Plzeň 0:1
18. 10. 2022 17:30Plzeň–Ml. Boleslav 1:2
17. 3. 2022 17:30Plzeň–Ml. Boleslav 2:3
15. 3. 2022 17:00Ml. Boleslav–Plzeň 0:1
14. 3. 2022 17:00Ml. Boleslav–Plzeň 5:3
12. 3. 2022 15:00Plzeň–Ml. Boleslav 2:3