Dobrý den ze stadionu Ivana Hlinky v Litvínově, kam k zápasu 33. kola extraligy a posledního špílu tohoto roku zavítali hokejisté Hradce Králové.
Verva se od povýšení Karla Mlejnka do role hlavního kouče hodně zvedla a pravidelně bodovala. Poslední dva zápasy proti Kladnu a Karlovým Varům ale Severočeši pokazili, spadli tedy na 11. místo.
Hosté mají dost možná lepší zápasovou formu, když čtyřikrát z posledních pěti duelů odjížděli z ledu jako vítězové. Dvakrát ale nechali soupeři bod za remízu a rozhodli až v prodloužení. Celkově tedy drží průběžnou osmou příčku.

Rozhodčí: Pražák (CZE), Pilný (CZE) - Svoboda (CZE), Hynek (CZE)
Počet diváků: 4 655

Litvínov má výbornou ofenzivní produkci. Jejich útok je třetí nejlepší v soutěži, společně s Libercem. Jenže zároveň je jejich obrana třetí nejhorší.
Hradec by potřeboval zlepšit svoji statistiku speciálních formací. Přesilovka je až desátá, oslabení mají Východočeši čtvrté nejslabší v celé soutěži.
Hosty trápí velká marodka. Pro nemoc nehrají bratři Kelly a Kevin Klímovi, zranění jsou Radek Smoleňák, Marek Zachar a Michael Gaspar. I proto tak musí trenér Tomáš Martinec do prvního útoku postavit Martina Nováka, prvoligového matadora povolaného z Kolína.
Do branky domácích dnes nastoupí Denis Godla, byť Šimon Zajíček v letošní sezoně odchytal více utkání.
Stejně tak se ale chová hostující tým. Více zápasů odchytal Henri Kiviaho, dnes ale bude v brance Jan Růžička.
0:00
0:03
Opakované úvodní buly ovládla Verva. Nahození do útočného rohu navíc dojede první Stránský.
0:36
Zile střílel zápěstím od modré čáry z levé strany, nepropálil ale blok Janka.
1:04
První gólovou šanci si vytvořili domácí. Šalda podpořil útok vedený Kudrnou a dostal puk na střed mezi kruhy. Zakončení s cílem zasunout puk mezi betony ale nenalezlo svůj cíl.
1:58
Perret má puk za brankou Růžičky, rozehrává dlouhý puk do středního pásma na Lalancetteho.
2:30
Gut vybojoval poctivým bekčekingem kotouč na pravé straně a hned posílal puk do středního pásma.
2:55
Hradec špatně rozehrál a tak se píská zakázané uvolnění.
3:07
V útoku je čtvrtá řada domácích a svojí aktivitou nutí soupeře k faulu.
3:15
Vyloučen hráč Jank (Hr. Králové), 2 min. za držení hole
Havelka chtěl uniknout od mantinelu a Jank si pomohl rukama.
3:21
Buly ovládli domácí, Stránský z levé strany hledal pod sebou Sukela a ten střílel jedovatou ránu. Růžička si ale připsal důležitý zákrok.
3:49
Hradec se na chvíli osvobodil vyhozením, Verva už je ale zase v útoku. Pálil Freibergs, po něm i Zdráhal. Jejich pokusy ale nemířily mezi tři tyče.
4:33
Zdráhal se dostal k puku na pravém kruhu a pálil nad pravé rameno Růžičky, ten ale suku vyšponoval vysoko a vyrazil puk. Po něm se ještě k dorážce dostal Nicolas Hlava, puk mu ale sjel z čepele.
20:01
Kudrna ještě vyzkoušel Růžičku.
5:47
Do úniku ujel Jurčík, jenže po přijetí přihrávky ztratil hlavu a nechal si puk ujet za branku Růžičky.
6:24
Hradec získal pásmo a Perret s Jerglem jsou hodně aktivní u hrazení v rohu. Domácí ale zatím dobře brání předbrankový prostor.
7:13
Sukel se neprobojoval po pravé straně do pásma a Litvínov tak musí začínat až za Godlovou klecí.
7:38
Kudrna s Abdulem rychle přešli do pásma a ukazují skvělý pohyb. Chybí jim ale přímočarost do branky.
8:17
Lev s Cingelem získali třetinu jen ve dvou, když spoluhráči střídali a dokázali i naservírovat puk dojíždějícímu McCormackovi na pravé straně těsně za modrou. Ten pálil z první, Godla ale na jeho pokus viděl perfektně a hned puk schoval ve své rukavici.
8:17
Proběhla komerční pauza s úklidem ledu, pokračovat se bude vhazováním po levé ruce domácího brankáře.
8:26
McCormack napřáhl k další ráně, tentokrát z z osy. Trefil ale jen prvního blokujícího hráče soupeře.
8:54
Demel pálil z levé strany a rozvlnil síť branky Růžičky. Jenže jen z boku.
9:40
Blain vyzval Jergla k ráně z mezikruží, ten ale promáchl nabídku naprázdno.
10:06
Filip Pavlík rozehrával až za Růžičkovou brankou, Štohanzl může jít bojovat o nahození beka za Godlu.
10:48
Hradci se nedaří udržet delší dobu útočné pásmo.
11:14
Rychlý spád hry a boj o zisk útočné třetiny nyní vyhráli Litvínovští. Abdula ale dokázal zblokovat Radovan Pavlík a žlutá vlna se tak bude muset rozjet znovu.
12:03
Okuliar vyšíval za modrou čarou a chtěl si získat pozici na střelu mezi kruhy, své finesy ale přehnal a dovolil dvěma domácím obráncům, aby jej dostoupili a jeho pokus zblokovali ven z hřiště. Proběhne další komerční pauza.
12:15
Špatná rozehra domácích vrátí hru před Godlu, Hlava nahození nemohl ve středním pásmu zachytit.
12:22
Vyloučen hráč Demel (Litvínov), 2 min. za hákování
Demel zahákoval před Godlou Perreta a rozhodčím hned letěla ruka nahoru.
12:30
Jergl (Hr. Králové) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Okuliar a Blain
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 0:1

Osm sekund a parádní souhra do mezikruží. To stačí na úvodní branku. Okuliar natáhl na pravý mantinel dva soupeře, uvolnil Jergla a ten se nemýlil pokusem pod vyrážečku Godly.
12:57
Další nahození letí do rohu za Godlou, Hradec chce využít gólu k delší ofenzivě.
13:36
Jenže na puk se rychle vrátili domácí. Rosandič si ale kličku Estephana pohlídal.
13:57
Filip Pavlík se dostal osamocený k dorážce z bezprostřední blízkosti. Bekhendem chtěl přehodit levý beton Godly, jenže ten zpevnil nohu a s pomocí Jakse situaci vyřešili.
14:28
Godla raději puk podrží.
14:48
Dvakrát se k zakončení dostal Okuliar, jenže druhá nabídka byla mezi brusle, odkud se střílí jen těžko. Litvínov je ale od první branky hostí hodně opařený.
15:37
Domácí nezvládli přechod do útoku a nepřesnou rozehrou způsobili zakázané uvolnění.
15:43
Cingel vyhrál buly, jenže Gut se ke kotouči stejně dostal a domácí tak mohou nastartovat útočné snažení.
16:20
Nicolas Hlava se dostal ke kotouči těsně za modrou čarou a z otočky zkoušel zápěstím překvapit Růžičku. Ten ale dával pozor.
16:43
Hosté už jsou zase před Godlou a rychle si posouvají kotouč. Jenže do pásma vstoupili nedovoleně a jelikož byli upozornění rozhodčími, byl z toho úmyslný ofsajd. Druhý sudí ale upozornil, že to bylo v pořádku a tak se vhazuje ve středovém kruhu.
17:40
Filip Pavlík dlouho rozehrával, nakonec musel puk poslat přes Rosandiče na Štohanzla jen lehkým nahozením.
18:26
Blain čekal, že rozhodčí budou po vyhození soupeře pískat zakázané uvolnění, na to ale čekal marně a tak musel rozehrávat.
18:45
Rozhozenou rozehru vystihli domácí a Růžička tak musel zasahovat. Střelu z mezikruží mohl vrátit do hry, raději ale puk podržel.
19:04
Vyloučen hráč McCormack (Hr. Králové), 2 min. za držení hole
McCormack si přidržel Zdráhala za Růžičkovou klecí a půjde si za to odpočinout.
19:10
lev uspěl na buly proti Sukelovi a Hradec hned vyhodil.
19:26
Blain opět dostal puk daleko od své branky.
19:55
Mizerné založení nedovolí domácím ještě zakončit.
20:00
Třetina nabídla hezký hokej, ale málo branek. Ujala se jen výtečná přesilovková kombinace hostí. Domácí tak mají už pět třetin po sobě bez vstřelené branky a začíná to být velký problém.
Na střely vyhrál Mountfield 6:5.
Přestávka se pomalu chýlí ke konci a hokejisté už jsou zpět na ledě. Domácí začnou ještě minutu a čtyři sekundy dlouhou přesilovou hrou, pokud ji nedokážou zužitkovat rychleji. Necelá minuta přesilovky na konci první části byla ale hodně mizerná.
20:00
20:10
Buly sice Verva zvládla, znovu se ale nedostává do útoku a musí rozehrávat od Godly.
20:46
Jaks pálil z osy od modré, doráželi Kudrna a Estephan a před Kanaďanem už zývala prázdná branka. Jeho pokus ale neskončil v síti.
21:03
Hlava projel na pravý kruh a bekhendem pálil. Růžička přizvedl puk do své tyče.
21:55
Vyloučen hráč Zdráhal (Litvínov), 2 min. za hru vysokou holí
Zdráhal se po buly natahoval po puku nešikovně a trefil do zubu Radovana Pavlíka.
22:08
Domácí začali oslabení dobře. Vyhodili přes všechny čáry.
22:13
Další útok hostí zastavil ofsajd.
22:25
Verva odolává ve čtyřech zatím bezchbně, teď však Okuliar už získá pásmo.
22:40
Jenže Lev neudržel podle sudích puk na modré čáře při zpětné přihrávce a tak se zase píská ofsajd.
22:59
Mountfield už rozehrává zase před Godlou, Cingel ale s Lalancettem neprokombinovali žlutý blok. Puk skončil mimo hrací plochu po teči domácích vhazuje se po levé ruce Godly.
23:35
Jurčíkovi se nepodařilo vyhodit, Rosandič tak mohl zápěstí nahazovat z pravé strany. Godla se pak ještě musel roztáhnout před Lvem, který číhal u jeho levé tyče.
23:58
Domácí už jsou kompletní a Hradec se navíc dopouští zakázaného uvolnění. Domácí tak nejen přežili oslabení, ale získávají i buly před Růžičkou.
24:14
Estephana ale hlídali u pravého hrazení hned tři hostující borci. Verva se tak nedostala k ohrožení Růžičky.
24:23
Jenže Hradec vytváří další zakázané uvolnění a hostující hráči už mají pořádně dlouhé střídání.
24:29
Jenže Růžička po buly zasahuje tak, aby puk poslal do ochranné sítě a dal tak svému týmu možnost vystřídat.
24:41
Zdráhal se marně natahoval po nahození od obránců a tak se píská icing také na druhé straně.
24:53
Chemici zrychlili přechod přes sřední pásmo. Stránský pak ale přidal otočku s pukem na levém kruhu, což jej příliš zpomalilo a Hradečtí už jej dostoupili.
25:18
Jeden z čárových rozhodčích teď od Blaina schytal ránu pukem do zubů. Už se ale usmívá, byť trochu pokřiveně. Hra bude rychle pokračovat vhazováním před Růžičkou.
26:04
Tohle byla naprostá krádež branky! Růžička se jen zoufale roztáhl na svém brankovišti proti úniku dvou soupeřů, který zakončoval osamocený Straka na pravém kruhu. Puk ale lapačkou Růžička vyrazil před sebe.
27:46
Vyloučen hráč Perret (Hr. Králové), 2 min. za hru vysokou holí
Hosté mačkali Litvínov před Godlou a trefili i břevno a tyč když pálili Lalancette a Jergl. Jejich výborné snažení ale ukončuje zbytečný faul Perreta.
27:46
Proběhla komerční pauza s úpravou ledu hrably. Domácí mají perfektní šanci k vyrovnání.
27:52
Zdráhal dostal nabito na pravou stranu kousek za modrou. Ránu ale někdo před Růžičkou zblokoval vysoko nad Růžičkovu branku.
27:59
Hosté ale rychle vyhodili puk až za branku Godly.
28:18
Štohanzl mohl ujet s pukem, něl ale sílu proti dvěma vracejícím se obráncům.
28:45
Domácí mají problém založit útok a Godla tak musel i zasahovat. Pilař půjde na buly před Godlou při vlastním oslabení.
29:08
Hlava ztratil puk při přechodu do pásma.
29:41
Vyloučen hráč Jaks (Litvínov), 2 min. za hákování
Hradec se dožaduje trestného střílení, když Okuliar ujel za obranu domácích a Jaks jej hákoval zezadu. Sudí ale naznal, že Okuliar zvládl zakončit a tak se "jen" vylučuje.
29:46
Mountfield začíná přesilovou hru.
29:54
Jenže Lev napálil ránu tak, až puk od mantinelu za Godlou vyletěl z útočné třetiny.
30:29
Cingel s Rosandičem kombinují na levé straně.
30:53
Lalancette také nechce střílet a raději hledá Lva na pravé straně.
31:16
Havelka padl do rány Lvovi a dokázal zblokovat ránu i za modrou čáru.
31:45
Když skákal Jaks na led, před branku Godly najížděl Okuliar a dostal přihrávku před brankáře. Bekhendem ale kotouč zvedl až příliš.
32:26
Okuliar byl v útočné třetině před vstupem Radovana Pavlíka s kotoučem a tak se píská ofsajd. Proběhne komerční přestávka.
32:40
Hradec okamžitě získal útočnou třetinu, jenže Rosandič přišel o puk. Hosté se na kotouč vrátili, jenže už byl ve středním pásmu a okamžitý návrat byl do ofsajdu.
33:20
Domácí jen nahodili kotouč po levém hrazení, hosté ale tuhle snadnou variantu založení eliminují.
33:56
Perret si nedokázal pokrýt puk za brankou Godly, domácí ale jen vyhodili puk na branku Růžičky, aby se nepískalo zakázané uvolnění.
34:36
Zile přišel o puk před Godlou a Pilařovi chybělo málo, aby se dostal k zakončení. Godla pak musel zasahovat levým betonem.
35:09
Zdráhal (Litvínov) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Stránský
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 1:1

Téměř nekonečné čekání na branku je u konce. Více než šest třetin nedali Chemici branku, Stránský vybojoval puk na levém kruhu, bekhendem jej poslal na ten pravý a Zdráhal uklidil kotouč kolem pravého betonu Růžičky.
35:29
Stav je tedy vyrovnaný a dopředu se valí další žlutá vlna.
35:40
Nahození domácích ale končí v síti nad Růžičkou a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
36:02
Litvínov hodně přidal v bruslení, Šalda tak mohl střílet z pravé strany.
36:22
Před Jurčíkem se otevřel levá strana a měl obrovský prostor. Střela příklepem se ale neujala.
36:39
Hlava (Litvínov) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Jaks a Demel
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 2:1

Akce Hlavy ale ano. Hlava si sjel na pravou tyč Růžičkovy branky, kam dostal přihrávku křížem od Jakse a uklízel puk do odkryté klece.
36:39
Růžičku odváží spoluhráči z brankoviště. On totiž v situaci přišel o nůž na brusli a hlásil se rozhodčím o přerušení. To je kuriozita, na platnosti branky ale tahle smůla nic nezmění.
36:39
Růžička už má nůž zpátky v brusli. Práce kustoda na střídačce byla bleskurychlá.
36:48
Litvínov tedy otáčí stav, nahození k dalšímu útoku ale skončí zakázaným uvolněním.
36:59
Zeman musel spěchat za pukem před dvěma napadajícími hráči Mountfieldu. Puk vyhodil do středního pásma a Hradec pak zastavil ofsajd.
37:43
Kudrna se dostal do další střely, rána po ledě na vzdálenější tyč ale mířila malinko vedle.
38:00
Růžička drží puk v lapačce po individuálníé akci Straky, Ten vyjel s kotoučem nebezpečně od levého hrazení do středu a pálil z výborné pozice forhendem. Růžička však dokázal máchnout levačkou včas.
38:10
Lev byl ve středním pásmu okamžitě napadaný Jaksem, domácí se pak ale dopustili přihrávky rukou, takže se bude vhazovat před jejich modrou.
38:31
Zile uhlídal Jergla a nedovolil mu zakončit. Puk doklouzal pod lapačku Godly, který jej přikryl a nechal přerušit hru.
38:35
Jank nahazoval přes dotirajícího Zdráhala na Godlu z osy hřiště. Godla ale na pokus zřejmě i tak viděl, zasáhl s přehledem.
38:57
Zile nerozehrál přesně po levé straně, Hradec ale jeho zaváhání nepřetavil ani v přechod přes modrou, hosté jsou hodně potření obratem skóre.
39:36
Filip Pavlík chtěl střílet z pravé strany, v nejméně vhodný okamžik mu ale praskla hůl.
39:59
V posledních vteřinách ještě ujeli Jaks s Estephanem a Kanaďan mohl dát branku v poslední vteřině, když dostal nabídku na pravou stranu. Prudkou přihrávku ale netrefil podle svých představ a branku roztaženého Růžičky minul.
40:00
Zrada materiálu výstroje Růžičky i skvělá přihrávka po otočce z hole Stránského dávají Litvínovu skvělé šance na bodový zisk. Třetinu při tom začali lépe hosté. Na střely vede stále Mountfield 15:13, důležité je ale skóre branek, kde se Litvínov dostal dopředu.
40:00
40:18
Puk po buly první navštíví útočnou třetinu Hradce, obránci domácích si ale Nováka za brankou pohlídali.
40:56
Hosté se usadili před Godlou a Blain udržel před modrou čarou další kotouč. Zile pak ale dokázal vystoupit proti Kalinovi a vypíchnout puk do středního pásma.
41:52
Jergl spěchá za nahozením Lalancetteho a získal puk za brankou Godly.
42:21
Straka vyčíhal puk před Godlou, kam jej nahazoval lalancette a poslal jej k Růžičkovi.
43:08
Hosté se pak potřebovali srovnat k dalšímu útoku. Lev ale čekal na rozehru marně, protože před něj předskočil Zeman a sebral tak rozehru soupeře.
43:53
Cingel bojuje o kotouč v levém útočném rohu, Verva je ale v přesile.
44:15
Chemici nahodili po pravém mantinelu a puk si za Růžičkou také dobruslili, zpětná přihrávka na modrou ale přeskočila Šaldovi hůl.
45:14
Třetí třetina plyne hodně rychle a málo se přerušuje. Straka nyní neuspěl v přechodu středního pásma.
45:57
Perret byl v útoku sám a pohořel hned na prvním bránícím muži ve žlutém.
46:25
Jurčík s Havelkou získali pásmo, rychle z něj ale museli spěchat zpátky, když jim ho upálil jeden z hostujících beků. Kotouč se dostal k Wesleymu. Jeho rozehra ale skončila jen na střídačce Mountfieldu. Proběhne komerční pauza.
46:36
Vhazuje se na středovém kruhu, k buly se sklání Sukel a Cingel.
46:52
Okuliar se nedostal k ráně z levého kruhu a do útoku jeli Zdráhal se Sukelem. První jmenovaný se dostal ke střele z pravého kruhu, Růžička si ale dokázal poradit.
47:32
Jaks sjel po pravé straně k podpoře útoku a dostal skvěle nabito do rány zápěstím. Mířil perfektně do levého horního růžku branky Růžičky, ten ale stačil lapačkou puk ještě vyrazit.
48:44
Jergl hledal Blaina u pravého hrazení, přihrávky hostí teď ale mají drobné zpoždění.
49:10
Nakonec nahodil Kalina z levé strany modré čáry. Pro Godlu to ale byla snadná práce.
49:25
Marcel s Havelkou se do sebe pustili před střídačkou Hradce a tohle budeou tresty za bitku. Čároví se je snaží odtrhnout, ale kohouti pokračovali v tahání se a pokusech o ránu.
49:25
Vyloučen hráč Marcel (Hr. Králové), 2 min. za hrubost
Tresty samozřejmě padají. Pokračovat se bude ve čtyřech.
49:25
Vyloučen hráč Havelka (Litvínov), 2 min. za hrubost
Dovolím si říct, že tady rozhodčí pochybili. Soupeři zahodili hokejky a pustili se do sebe. To by měly být pětiminutové tresty za bitku.
49:29
Hradec přešel do útoku nedovoleně. Hosty zastavuje ofsajd.
49:55
Cingel dostal puk na levý kruh a měl ideální šanci, jak vyrovnat. Jeho rána zápěstím ale nenašla vzdálenější růžek branky.
50:20
Na druhé straně ujeli ve dvojici. Poslední přihrávka ale byla příliš dlouhá a Kudrna nemohl zakončit.
51:19
Lalancette zase míří s pukem do útoku.
51:32
Jenže hosté přišli o puk. V tom už na led naskakovali rváči Marcel s Havelkou. Puk ale dostal Straka na levém útočném kruhu. Střela zápěstím ale byla slabá.
51:46
Lev zkoušel vystřelit přes skrumáž těl před Godlou, netrefil ale ani branku.
52:11
Puk má Godla v lapačce po slabém nahození z pravé strany. Proběhne poslední komerční přestávka základní hrací doby.
52:25
Sukel ztratil puk ve středním pásmu, Hradec okamžitě míří k zisku útočného pásma.
53:23
Radovan Pavlík se otočil u pravého hrazení do střely, napálil ale Guta před sebou.
53:52
Nicolas Hlava ujel po pravé straně a zkoušel překvapit ranou na vyrážečku Růžičku, nepochodil ale. Chemici se však udrží v útočné třetině a to Hlavovi asi bude stačit.
54:38
Jaks pálil a Hlava clonil před Růžičkou. Poté hosté vyhodili na zakázané uvolnění.
54:43
Hradci dochází čas, buly před Růžičkou ale nyní Cingel zvládl.
55:01
Lev (Hr. Králové) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Cingel a Okuliar
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 2:2

Nádherná souhra po povedeném forčekingu Okuliara. Ten sklepl kotouč pro Cingela, který posunul puk před Godlu, kam najížděl nehlídaný Lev.
55:28
Sukela si ve středním pásmu vyhlédl Jergl.
55:56
Vyloučen hráč Sukeľ (Litvínov), 2 min. za podražení
A Sukel poté fauluje. Hodně se vzteká, ale už odjíždí na trestnou lavici. Rosandiče ale jednoznačně podmetl.
56:10
Blain pálil z osy příklepem. Godla však zasahoval snadno, rána mířila přímo na znak na jeho hrudi.
56:28
Jurčík vyhodil puk a Litvínov může alespoň částečně vystřídat.
56:58
Hradci se přesilovka vůbec nedaří. Musí znovu překonávat modrou čáru.
57:30
Až nyní se jim povedlo usadit se před Godlou. Rosandič ale pálil nepřesně.
58:03
Sukel je zpět ve hře a domácí tak oslabení přežili.
58:23
Zile pálil přes Blaina, ten pokus tečoval mimo branku Růžičky.
58:30
Stránský se otočil s kotoučem u levého mantinelu a poslal puk na Růžičku. Po kotouči se natahoval Sukel, Růžička jej však schoval v lapačce rychleji.
58:30
Hosté si vybrali oddechový čas.
58:31
Sukel proti Lvovi na buly tentokrát neuspěl a Filip Pavlík může vyvézt puk.
58:58
Stránský nepřešel přes Cingela a všichni už pokukují, kolek času zbývá.
59:30
Abdul zajel za McCormacka i Janka a zakončoval mezi betony. Růžička zasáhl, jenže McCormack mu ve snaze pomoci spíš komplikoval práci, jak kotouč přikrýt a do akce dojížděli dva domácí hráči. Růžička ale kotouč našel včas.
59:49
Přihrávka rukou ve středním pásmu je pískána domácícm. Hlava se nechtěl dotknout kotouče, neměl ale na vybranou.
60:00
Bod si z dnešního utkání vezmou oba soupeři, Kalina se ještě hašteří s Hlavou, ale z tohoto nic nebude.
Vcelku pohledný duel musí rozseknout pět minut ve třech proti třem, případně nájezdy. Hradec bude zřejmě vcelku spokojený už nyní, to domácí by potřebovali bod navíc, aby se posunuli na devátou příčku.
60:00
60:15
Zdráhal a Stránský se Zilem začnou na puku.
61:23
Šanci měli hosté po zaváhání v rozehře Litvínova se k puku dostal Jergl a střílel z mezikruží. Godla zasáhl.
61:52
Ofsajd domácích přerušuje hru.
62:22
Chemici drží kotouč, dlouhý pas na Sukela ale nedoputoval k adresátovi.
62:37
Lalancette (Hr. Králové) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Jergl
Stav zápasu Litvínov - Hr. Králové 2:3

A hned z protiútoku je zápas rozhodnutý. Lalancette dostal puk na vrchol levého kruhu, sjel si ještě mezi kruhy do slotu a zápěstím propálil Godlu nad pravé rameno.
V tabulce se tedy Litvínov posune na desáté místo před Mladou Boleslav, Mountfield zůstane na osmé příčce s tím, že na Brno budou mít náskok tří bodů. Ode mne je to pro tento den i rok vše, přeji příjemný večer a již nyní šťastný nový rok!

15. 2. 2023 18:00Hr. Králové–Litvínov 3:0
30. 12. 2022 17:30Litvínov–Hr. Králové 2:3
18. 11. 2022 18:00Hr. Králové–Litvínov 3:0
2. 10. 2022 17:20Litvínov–Hr. Králové 3:2
4. 3. 2022 18:00Hr. Králové–Litvínov 3:0
1. 3. 2022 17:30Litvínov–Hr. Králové 3:2
30. 11. 2021 18:00Hr. Králové–Litvínov 3:2
10. 10. 2021 17:30Litvínov–Hr. Králové 3:4