Dobrý den z ŠKO-ENERGO Arény v Mladé Boleslavi, kam k zápasu 39. kola přijel úřadující šampion extraligy z Třince.
Třinec se po nepříliš vydařeném vstupu do soutěže dostává do obrátek a už zase nahání soupeřům strach. Komu Oceláři ale strach nenahání, to je Olomouc. Ta Třinecké v minulém kole na jejich vlastním ledě zastavila a tak Oceláři budou dnes za toto zaváhání skládat reparát.
To domácí Boleslav musí řešit jiné starosti a utíkat ohrožení bojů na chvostu tabulky. Bruslařům se to ale po novém roce vcelku daří, když z posledních pěti utkání posbírali nadprůměrných 8 bodů.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Hejduk (CZE), Veselý (CZE) - Špůr (CZE), Šimánek (CZE)
Počet diváků: 3 362

Na rozdíl od soupeře se Mladá Boleslav na tento duel naladila pozitivně. Proti rozjetým Vítkovicím dokázali svěřenci stále nového kouče Jiřího Kalouse uzmout dva body za vítězství v nájezdech.
I tato výhra přispěla k tomu, že ŠKO-ENERGO Aréna je v tomto kalendářním roce zatím nedobyta. Přesilovka Třince s tím ale je rozhodně schopna pořádně zamávat. Ve třech utkáních vstřelily speciální formace šest branek.
Na obou stranách hřiště budou dnes v obranách stát Jeřábkové. Jde však pouze o shodu jmen, ostřílenější Jakub je z Plzně. Radek v týmu domácích je rodilý Pražan.
Do branky domácího týmu se dnes postaví Filip Novotný, na druhé straně bude Ondřej Kacetl. Novotný naskakuje v letošním ročníku častěji než Gasper Krošelj, který však má lepší čísla. Minule ale zvládl nájezdy bravurně a tak snad i proto dnes bude opět mezi třemi tyčemi on.
To Ondřej Kacetl musel v sezoně přijmout roli jasné dvojky, protože Marek Mazanec jej do branky svými výkony prostě nepouštěl. Jenže když statisticky nejlepší brankář ročníku před duelem s Kometou Brno onemocněl, Kacetl se rázem stal jedničkou.
V přímém porovnání statistik této dvojice má navrch Novotný, který je podle úspěšnosti devátým brankářem soutěže. Drží úspěšnost přes 92 procent. Kacetl těsně nedosahuje 91 procent a je tak až 28. brankářem letošního ročníku. Má ale odchytánu méně než polovinu utkání Novotného.
Duel budou dnes řídit pánové Hejduk a Veselý, na čarách jim bude pomáhat dvojice Špůr a Šimánek.
Sestava Mladé Boleslavi bez Pavla Kousala je stále trochu zvláštní, Mladé Boleslavi ale tento tah se ziskem Dvořáčka a Přibyla, který zatím nehraje, zatím prospívá.
0:00
Utkání začalo.
0:03
Buly dvou Romanů dopadlo lépe Ondřeji Romanovi, jenže Miloš už rychle napadá.
0:33
Lantoši ale získal puk, zavezl jej po pravé straně a čekal na to, až Söderlund dojede k pravé tyči Kacetlovy branky, aby mu tam poslal puk. Švédovi ale kotouč přeskočil čepel.
1:30
Třetí formace hostí drží soupeře před Novotným. Zatím ale jen u mantinelů.
1:51
Roth natáhl ke střele z pravé strany, když si sjel dál od modré čáry. Novotný ale dokázal ránu na zadní tyč zneškodnit betonem.
2:18
Bernad hlásí s pukem za brankou Novotného kompletní střídání, však mu už také další řada skáče na led.
2:39
Najman navzval Kelly Klímu k ráně z pravé strany, Kacetl ale zareagoval.
3:02
Lantoši převzal nad pravým kruhem prudký pas, sjel si ještě do lepší pozice a vzal situaci na sebe. Kacetl má zase práci, ale jeho lapačka je opět na svém místě.
3:20
Další bílozelená vlna. Lintuniemi poslal puk do pravé strany, odkud pálil Štastný a Kacetl musel puk krotit vyrážečkou.
3:53
Chmielewski na druhé straně čekal na nabídku od pravého mantinelu a zakončil svůj blafák pokusem mezi betony. Ani Novotný ale neudělal chybu a pohlídal si tuto variantu.
4:57
Kelly Klíma kroužil s pukem kolem Kacetla, byl ale neustále vybruslený jedním z obránců, kteří jej vytlačili až do středního pásma.
5:28
Ondřej Roman zkusil překvapit Kacetla z velkého úhlu, marně.
6:05
Bruslaři ukazují, že jejich přezdívka není jen tak. Söderlund kličkoval před soupeři u pravého mantinelu a poté vyzval Ondřeje Romana na mezi kruhy k ráně zápěstím. Kotouč je mimo hrací plochu po teči obránců.
6:18
Domácí jsou zase na puku, Závora ale o kotouč na útočné modré přišel a dopředu může Hudáček.
7:01
Lintuniemi chtěl dostřídat, předal pak kotouč Radku Jeřábkovi, ten rozehrál rychle do pravé strany Bičevskisovi. Lotyš se hned otočil kolem osy a předal puk Stránskému mezi kruhy a toto byla velmi dobrá šance. Kacetl ale zneškodnil jeho pokus k levé tyči.
7:19
Hrehorčák přetlačil soupeře u mantinelu a Svačina pokračoval v jeho práci. Bernad si ale už poradil se Svačinou.
8:08
Najman se zapomněl za obránci hostí a viděl, že mu ještě najíždí z pravé strany Kelly Klíma. Toho si ale obránci Třince stačili dobruslit a nedovolili mu zakončit.
8:56
Roth nahodil kotouč do pravého útočného rohu, Třinec ale situaci dobrusluje v solidním počtu a získá puk.
9:38
Havránek vystihl rozehru Filipa Novotného a udržel hostům útočné pásmo. Oceláři z toho ale nic nevyužili a oba týmy tak svorně střídají, kotouč drží domácí za svou brankou.
10:00
Úmyslný ofsajd domácích vrací hru před Novotného.
10:04
Vyloučen hráč Chmielewski (Třinec), 2 min. za podražení
Jenže Šťastný šel za prohraným buly a najel šikovně do hole Chmielewskiho, který už nemohl s podražením protihráče nic dělat.
10:19
Lintuniemi si vyměnil puk s Lantošim a pak i se Söderlundem, hosté ale zatím drží ukázkový box před Kacetlem.
10:56
Puk létá kolem čtveřice hostí, Söderlundova rána ale opět neprošla lesem těl před Kacetlem.
11:38
Stránskému vyplaval puk na vnitřní hraně levého kruhu ideálně do střely, zápěstí ale nenarovnal tak, aby kotouč zaplul do protějšího horního růžku.
12:07
Kacetl drží kotouč po ráně Šťasného z pravé strany v momentu, kdy jsou Oceláři kompletní. Následuje komerční pauza, po které se tedy bude pokračovat už zase v pěti na obou stranách.
12:12
Hosté dostali po buly kotouč pryč ze své třetiny, rozehrávku ale budou mít Bruslaři.
12:45
Růžička viděl ve středním pásmu volnou pravou stranu, kam najížděl Chmielewski. Polák také pálil příklepem, do cesty jeho ráně už ale putovala hůl jednoho z beků.
13:28
Svačina si sjížděl na další dlouhý pas až k levé tyči branky Novotného. Rychle letící kotouč z levé strany ale netrefil.
14:09
Jánošíka vyhnal Lintuneiemi nepřesnou přihrávkou z útočné třetiny, Boleslav se ale hodně rychle vrátila do pásma a Najman bojuje v levém rohu o kotouč.
14:51
Najman si pak sjel mezi kruhy a dostal tam parádní kotouč. Kacetl vytáhl vynikající zákrok vyrážečkou proti jeho střele zápěstím z ideální pozice.
15:36
Chmielewski byl důrazný proti Söderlundovi, sudí ale zákrok na hraně pouští.
16:14
A Aron Chmielewski byl zase vidět. Právě on byl tím posledním, kdo z mezikruží kotouč nasměroval na Novotného. Ten nechá přerušit hru.
16:26
I třetí formace Ocelářů pokračuje v aktivitě. Marinčin napřáhl z pravé strany modré čáry a to byla pořádná pumelice. Bičevskis ale dokázal jeho pokus zablokovat.
16:53
Jakub Jeřábek si pohlídal průnik Šmerhy, přihrávka na Hudáčka ale tak dokonalá nebyla.
17:18
Vyloučen hráč Šmerha (Ml. Boleslav), 2 min. za držení protihráče
Šmerha se pak neudržel a za brankou Novotného sahal po Markovi Daňovi. Sudí Hejduk neváhal ani vteřinu a jeho pravice letěla nahoru.
17:26
Martin Růžička zamíchal pukem na levém kruhu a pálil zápěstím na vzdálenější tyč. Tentokrát ale netrefil ideálně a Boleslav poté dokázala vyhodit.
18:03
Domácí výborně dobruslují a Jakub Jeřábek tak musí zakládat nový přechod přes útočnou modrou.
18:36
Třinci se nedaří projet do pásma, posílá tedy druhou přesilovou formaci.
18:48
Miloš Roman přihrával naslepo a do míst, kde nikdo v červeném nebyl. Tahle přesilovka se Ocelářům vůbec nepovedla.
19:22
Domácí jsou kompletní a Třinec si v přesilovce vytvořil jedinou dobrou střelu.
19:50
Pýcha si ještě dojel nahození do pásma a stihl poslední ránu z levé strany. Kacetl puk schoval a pak už se rozezněla siréna třetiny.
20:00
Skončila první třetina.
Vynikající zákroky a nepovedené přesilovky. To byla v kostce úvodní část tohoto duelu. Kacetl měl možná důležitější zákroky, udělal jich však stejně, jako Novotný. Oba týmy vygenerovaly 8 střel.
Hokejisté už zase obsazují střídačky, za chvíli začne druhé třetina.
20:00
Začala druhá třetina.
20:06
Boleslav zahájila třetinu lépe. Söderlund se snažil prosmýknout kolem Marinčina, ale neuspěl.
20:29
Buly po pravici Kacetla. Boleslav zkoušela hned po vhazování vypálit, Kacetl ale dával pozor.
20:47
Kacetl znovu zasahoval proti dobré ráně z levého kruhu.
21:19
Daňo byl v ofsajdu a tak nemohl pokračovat v útočném snažení. Dopředu tak zase míří domácí.
21:46
Divoká pazáž bez existence středního pásma. Klíma se snažil odrazit od levého hrazení do středu, pohlídal si jej Svačina.
22:25
Obrátka ve středním pásmu vyšla Třinci. Vladimír Dravecký tak mohl vyzkoušet Novotného střelou zápěstím od pravého hrazení. Novotný přerušuje hru.
22:48
Söderlund zase šlápl do bruslí a ukázal, ze pohyb po ledě jej zdobí. Pot se k ráně dostal Lintuniemi na pravé straně. Kacetl jeho pokus viděl a sebral jej do lapačky.
23:18
Radek Jeřábek zachyboval v rozehře a trefil Nestrašila do bruslí. Hosté z toho ale více než vhazování v útočném pásmu nevytěžili.
23:38
Najman uspěl na vhazování a Boleslav šla rychle do útoku. Karta se ale rychle obrátila, když rozehru vystihl Hrehorčák a střelou z pravé strany rozezněl oblouk klece nebo vnější levou tyč branky Novotného.
24:33
Pýcha nahodil Šmerhovi do útoku, nabídka ale byla nepřesná a tak se na kotouč dostanou hosté.
25:06
Výhoda domácích, Dravecký půjde na trestnou lavici. Lintuniemi ale ještě zkouší využít výhody jednoho muže.
25:27
Vyloučen hráč Dravecký (Třinec), 2 min. za podražení
Dravecký podrazil Závoru za brankou Kacetla.
25:38
Nestrašil sáhl do rozehry na modré čáře a tak Třinec začíná oslabení dobře.
25:59
Robert Lantoši napřáhl na levé straně a rozezněl horní tyč za Kacetlem.
26:23
Na druhou stranu ujel Hrehorčák a střílel z levé strany. Jeho rána nebyla tak dobře umístěná, jako ta Lantošiho.
27:08
Domácí už jsou zase před kacetlem, Pýchovi ale praskla hokejka při pokusu o ránu z osy hřiště.
27:43
Hosté už jsou kompletní.
28:33
Jánošík zaváží puk do útočného pásma.
28:55
Söderlund zkusil vystřelit z pravé strany od mantinelu z otočky, Kacetl ale vyrazil před sebe a obránci hostí kotouč vyhodili na zakázané uvolnění.
29:25
Havránek hledá za brankou Chmielewského, ten ale nemá, komu by dále puk posunul.
30:00
Polovina zápasu je za námi. Klíma nahazuje za branku Lintuneiemimu, který je zase jako obránce hodně ofenzivně aktivní.
30:35
Klíma se pak dostal do úniku, jenže nedokázal zakončit tak, jak si představoval, protože už byl zezadu tísněn Marinčinem.
31:18
Filip Novotný musel pomoci s rozehrou a Stránský se díky tomu dostal do rány.
31:30
Kacetl proti němu zasáhl lapačkou a nechal hru přerušit. Proběhne tedy komerční pauza.
31:55
Svačina ještě udržel puk v útočném pásmu po rychlém přechodu. Poté už ale domácí vyhodili a dostanou se také na puk v útočném pásmu.
32:37
Söderlund dostal příliš prostoru a vyjel si s kotoučem od pravého hrazení až mezi kruhy. Kurovský za ním jen vlál, jenže Švédova rána nenalezla skulinu v Kacetlově výstroji.
32:45
Nestrašil vyhrál buly a Daňo dojel nahození v útočném rohu. Jakub Jeřábek pak vyzýval Nestrašila pod levým kruhem, tomu ale puk přelétl přes čepel.
33:40
Třinec nyní v souvislém tlaku a hosté i prostřídávají. Miloš Roman se nakonec dostal k puku před Novotným a zkoušel dlouhou holí přehodit levý beton brankáře. To se mu ale nepovedlo.
34:27
Zakázané uvolnění domácích. Ti teď mají nejslabší chvíli v utkání.
34:38
Kurovský pokračuje v dobré útočné práci. Bernad mu pak vypíchl kotouč.
35:02
Kotouč je v košíčku lapačky Novotného po nahození z levé strany. Proběhne komerční pauza.
35:13
Čukste nahodil z modré čáry na levé straně Čukste. Novotný nevytřepal touš z rukavice dostatečně rychle a tak se píská.
35:25
Levá strana se otevřela před Söderlundem a ten tak předvedl další nebezpečné zakončení. Nepřekonal však Kacetla, který si hlídal pravou tyč a pomohl mu také Jeřábek. Potí Švéda zboural Hudáček.
35:54
Vyloučen hráč Hudáček (Třinec), 2 min. za krosček
Za tento zákrok ale bude Hudáček pykat.
36:20
Hosté vyhodili puk až za branku Novotného.
36:34
Domácí fanoušci se zlobí, protože hosté přitvrdili v obraně.
37:01
Lantoši trefil z první jen boční síťku Kacetlovy branky.
37:29
Pýcha si pak pomohl přihrávkou rukou, když mu do nahození sáhl Miloš Roman.
37:54
Třinec je kompletní. Šťastný ještě ale zaváží kotouč po pravém hrazení a domácí tak mohou obsadit třetinu před Kacetlem.
38:26
Novotný jen vyrazil nahození Martina Růžičky, nikdo v červeném však nedorážel.
38:59
Hosté zase získali útočnou třetinu a Nestrašil páli z prostoru nad kruhy. Jeho pokus byl ale zblokovaný.
39:23
Havránek nahodil z levé strany od modré čáry a Novotný raději přeruší hru.
39:34
Čukste dostal dobrou křižnou nahrávku od Nestrašila. Lotyše si ale pohlídal Novotný a proti jeho ráně pohodlně vystartoval svou lapačkou.
39:52
Zakázané uvolnění domácích osm sekund před sirénou ještě dá možnost Třinci zakončit.
39:52
Buly se bude ještě opakovat, byť Růžička po Nestrašilově úspěchu vystřelil. Sudí ale nebyli spokojení.
40:00
Skončila druhá třetina.
Z dalšího buly nic nebylo a tak ani druhá část nepřináší první branku. Zase to bylo vyrovnané a skórovat mohly oba týmy. Do mírné převahy střel 20:16 se dostali hosté, větší šance si dovolím tvrdit ale měli domácí.
Zápas zdobí vynikající bruslení obou týmů, o kousek lepší jsou v této disciplíně pochopitelně domácí Bruslaři, i Třinci to ale dnes slušně jezdí. Co naopak pokulhává je lepší souhra.
40:00
Začala třetí třetina.
40:25
Dlouhý souboj o kotouč na vhazovacím puntíku vyhráli domácí a do rány se dostal Söderlund. Pokus byl ale zblokovaný. Rozehra Třince končí zakázaným uvolněním.
40:30
Žabka středním pásmem Růžičku nenašla, bojuje se tedy o střední pásmo.
41:09
Hudáček si zpracoval kotouč v mezikruží a viděl, že mu z levé strany přijíždí Daňo úplně nehlídaný, ten ale nezachytil předávku.
41:24
Vyloučen hráč Nestrašil (Třinec), 2 min. za podražení
A Nestrašil pak za brankou Kacetla fauluje.
41:36
Oceláři ale hned v úvodu vyhazují.
41:55
Stránský se nedostal k nahození v pravém útočném rohu a puk po prknech opustil útočné pásmo Boleslavi.
42:19
Lantoši si nachystal střelu nad pravým kruhem a pálil zápěstím. Kacetl ale na jeho akci viděl a puk schoval v lapačce.
42:28
Kelly Klíma nahazoval nepříjemně kolem levé tyče Kacetlovy branky.
42:55
Zbývá už jen půl minuty a hosté vyhodili kotouč za branku Novotného.
43:26
Novotný odklepal trest Třince a hosté jsou už kompletní.
43:45
Janošík si poradil s Kurovským, Bičevskisovi ale kotouč do středního pásma neposlal přesně.
44:13
Marinčin napálil puk na levé straně za modrou čarou. Jeho ránu ale srazil blokující útočník soupeře.
44:37
Havránek chtěl rychle vrátit kotouč takříkajíc do ohně před branku Boleslavi. Puk ale jen zaplul přímo do lapačky Novotného.
44:47
Další ránahostí od modré čáry, havránek ukázal, že umí poslat i projektil, který štípe přes rukavici. Novotný ale drží puk v košíku lapačky.
45:13
Havránek si připsal další ránu, tentokrát z osy. Domácím se dlouho nedařilo dostat na puk, Pýcha už jej ale drží a bude chtít dát čas kolegům vystřídat.
46:01
Jánošík nahodil zápěstím z levé strany modré čáry a před Kacetlem byl hodně hustý provoz. Brankář Třince ale i přes komplikace neomylně vyjel do strany a ztlumil puk na své hrudi a nechá hru přerušit.
46:01
Po komerční pauze vyhrál buly po pravici Kacetla Najman a rovnou posílal puk na brankáře. Obránci hostí ale uzmuli kotouč dřív, než by musel Kacetl zasahovat.
46:47
Vyloučen hráč Lintuniemi (Ml. Boleslav), 2 min. za držení protihráče
Jeřábka si Lintuniemi nesmyslně přidržel za brankou Kacetla a Třinec tak dostane druhou přesilovkovou možnost.
47:03
Růžička dostával puk ideálně do rány na levý kruh, rána příklepem se mu ale tentokrát nepovedla.
47:30
Růžička hledal zt levého kruhu Nestrašila na tom pravém, nabídka ale nebyla přesná.
47:53
Výborná přesilovka Třince tentokrát nevede k úspěchu. Nestrašilovi přeskočil i další kotouč čepel.
48:34
Andrej Nestrašil měl čas a prostor na pravé straně na ránu z první. Jeho příklep ale letěl přímo doprostřed branky a Novotný tak zasáhl.
48:56
Lintuniemi je zpět na ledě.
49:12
Jánošík poslal kotouč až na tribunu, sudí ale ukazují, že to bylo o plexisklo a tak se bude jen vhazovat před Novotným, nikoli vylučovat.
49:29
Hrehorčák si musel pomoci nohou, aby vydoloval puk u hrazení. Čukste pak nahazoval od levého hrazení na modré čáře. Novotný na pokus viděl a tak nechá hru přerušit.
49:47
Zakázané uvolnění po nepřesné rozehře domácích vrátí hru před Novotného.
50:08
Z regulérní hrací doby už nezbývá ani deset minut a domácí se valí do dalšího útoku příliš neohrabaně. Zastavuje je tak ofsajd.
50:20
Nestrašil je sice křídlníkem, chodí ale často na buly a dnes je snad bezchybný.
50:51
Bruslaři vyrazili do akce tří proti dvěma, Söderlund hledal Ondřeje Romana na pravé tyči, ale nepřihrál mu přesně.
51:20
Kurovský se natlačil před Radka Jeřábka a vzal akci na sebe. Byl už ale příliš blízko Novotnému, kterému stačila precizní poziční hra.
52:20
Dopředu jdou hosté po pravé straně, Jánošík musí bojovat s Marcinkem a Chmielewskim.
53:04
Už to vypadalo na přechod modré čáry ve třech proti jednomu pro Třinec, píská se ale nakonec ofsajd.
53:23
Hra je přerušená a na ledě klečí po zásahu pukem do obličeje Jakub Jeřábek.
53:51
Söderlund obkroužil celou útočnou třetinu, jenže nedostal se do střelecké pozice.
54:03
Jenže poté se zadrhla rozehra domácích a dlouhý pas končí zakázaným uvolněním.
54:15
Buly zvládli ale lépe hráči Mladé Boleslavi a rovnají se k přechodu středního pásma.
54:40
Nahození ze středního pásma byla pro Kacetla lahůdka. Marinčin ale nenabídl puk Chmielewskimu precizně.
55:30
Růžička pálil z osy kluziště od modré čáry a kotouč ještě před Novotným někdo tečoval.
55:43
Ofsajd vyhání Třinec z útočné třetiny.
56:13
Söderlund vyhodil kotouč až ke Kacetlovi, Třinec je teď ale o dost aktivnějším týmem.
56:32
Domácí se zlobí, ale vyhození skutečně zamířilo na zakázané uvolnění a hosté by jej stihli dříve.
56:44
Hala na chvíli zhasla a rozhodčí tak museli přerušit hru. naštěstí šlo jen o kratičký výpadek.
56:45
Buly před modrou čarou hostí zvládl lépe Bičevskis.
57:16
Kurovský šel za nahozením do pravého útočného rohu ale neměl šanci předskočit Jánošíka.
57:45
Teď už je to bez risku. Čukste tedy raději drží kotouč za Kacetlovou brankou a čeká na pořádné rozjetí útoku.
58:19
Marinčin nahodil puk z otočky od pravého mantinelu. Jindy by Novotný ještě rozehrál puk do hry, teď už však nebude riskovat.
58:46
Söderlund (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Lantoši a Pláněk
Stav zápasu Ml. Boleslav - Třinec 1:0

Jednou už to vyjít muselo. Tim Söderlund ukazoval celý zápas skvělé bruslení a velkou kativitu teď přejel s pukem středem modrou čáru, vyjel na levý kruh a vymetl protější růžek nad levým ramenem Kacetla.
58:55
Třinečtí začínají v pěti, Kacetl ale je povyjetý od své branky a spěchá na střídačku. Třinec ale zastavuje ofsajd.
58:55
Ten je posouzený jako úmyslný, byť poněkud necitlivě, v rachotu haly nemohli hokejisté příliš slyšet.
59:08
Třinec je v šesti, neudrží ale útočné pásmo.
59:25
Puk vypadl z hrací plochy mezi střídačky. Vhazovat se bude na středovém kruhu.
59:34
Puk letí do útočného pásma po prknech a Kacetl je opět na střídačce.
59:57
Chmielewski poslední ranou přestřelil a tím tento zápas skončí.
Konec utkání.
Jediný gól v závěru rozhodl tento duel. Švédský forvard Tim Söderlund se stává hrdinou utkání, jeho aktivita byla skutečně ozdobou. Mladá Boleslav tedy zůstává v tomto roce na domácím ledě neporažena.
Domácí budou i po zisku tří bodů na devátém místě. Dostanou se ale na dostřel Hradci Králové. To Třinec bude cestou domů koukat na výsledek Sparty Praha proti Kometě Brno, protože Sparta je může v případě výhry přeskočit.
Já děkuji za sledování a přeji příjemný zbytek pátečního večera.

Vzájemné zápasy

5. 3. 2023 16:30Třinec–Ml. Boleslav 2:3
20. 1. 2023 17:30Ml. Boleslav–Třinec 1:0
4. 12. 2022 15:00Třinec–Ml. Boleslav 3:0
21. 10. 2022 17:30Ml. Boleslav–Třinec 2:3
8. 4. 2022 17:00Ml. Boleslav–Třinec 1:2
7. 4. 2022 17:00Ml. Boleslav–Třinec 3:4
4. 4. 2022 17:00Třinec–Ml. Boleslav 1:0
3. 4. 2022 17:00Třinec–Ml. Boleslav 3:0
8. 3. 2022 17:20Ml. Boleslav–Třinec 2:3
23. 1. 2022 15:00Třinec–Ml. Boleslav 7:3
5. 12. 2021 16:00Ml. Boleslav–Třinec 0:3
17. 10. 2021 17:00Třinec–Ml. Boleslav 5:0
15. 4. 2021 19:00Třinec–Ml. Boleslav 3:0
13. 4. 2021 17:00Ml. Boleslav–Třinec 4:2
11. 4. 2021 14:00Třinec–Ml. Boleslav 3:0
8. 4. 2021 19:00Ml. Boleslav–Třinec 3:1
7. 4. 2021 19:00Ml. Boleslav–Třinec 1:3
4. 4. 2021 17:00Třinec–Ml. Boleslav 1:3
3. 4. 2021 15:00Třinec–Ml. Boleslav 2:0
5. 3. 2021 18:00Třinec–Ml. Boleslav 3:4
22. 1. 2021 17:30Ml. Boleslav–Třinec 3:2
12. 1. 2021 17:30Ml. Boleslav–Třinec 3:2
6. 12. 2020 15:00Třinec–Ml. Boleslav 3:4
12. 2. 2020 17:00Třinec–Ml. Boleslav 4:6
22. 1. 2020 17:30Ml. Boleslav–Třinec 1:2
15. 11. 2019 17:00Třinec–Ml. Boleslav 3:0
27. 9. 2019 17:30Ml. Boleslav–Třinec 4:3
8. 3. 2019 18:00Ml. Boleslav–Třinec 4:0
27. 1. 2019 15:00Třinec–Ml. Boleslav 2:5
9. 12. 2018 16:00Ml. Boleslav–Třinec 1:4
26. 10. 2018 17:00Třinec–Ml. Boleslav 4:1
4. 3. 2018 16:20Ml. Boleslav–Třinec 3:2
12. 1. 2018 17:00Třinec–Ml. Boleslav 5:1
26. 11. 2017 15:00Třinec–Ml. Boleslav 2:4
15. 10. 2017 17:30Ml. Boleslav–Třinec 2:3
28. 2. 2017 17:20Ml. Boleslav–Třinec 5:1
13. 1. 2017 17:00Třinec–Ml. Boleslav 0:3
27. 11. 2016 17:30Ml. Boleslav–Třinec 5:4
14. 10. 2016 17:00Třinec–Ml. Boleslav 4:3
1. 3. 2016 17:20Ml. Boleslav–Třinec 1:0
22. 1. 2016 17:00Třinec–Ml. Boleslav 7:0
4. 12. 2015 17:30Ml. Boleslav–Třinec 4:1
18. 10. 2015 15:00Třinec–Ml. Boleslav 4:3
20. 3. 2015 17:00Třinec–Ml. Boleslav 4:3
18. 3. 2015 17:10Ml. Boleslav–Třinec 1:2
17. 3. 2015 17:30Ml. Boleslav–Třinec 5:2
14. 3. 2015 17:00Třinec–Ml. Boleslav 3:2
13. 3. 2015 17:00Třinec–Ml. Boleslav 2:1
13. 2. 2015 17:00Třinec–Ml. Boleslav 2:5
30. 12. 2014 18:20Ml. Boleslav–Třinec 2:5
14. 11. 2014 17:30Ml. Boleslav–Třinec 2:4
28. 9. 2014 15:00Třinec–Ml. Boleslav 5:2
29. 1. 2012 17:00Třinec–Ml. Boleslav 6:1
11. 12. 2011 17:30Ml. Boleslav–Třinec 3:2
1. 11. 2011 17:00Třinec–Ml. Boleslav 6:3
25. 9. 2011 18:30Ml. Boleslav–Třinec 2:7
18. 1. 2011 17:00Třinec–Ml. Boleslav 5:2
7. 12. 2010 17:30Ml. Boleslav–Třinec 3:2
29. 10. 2010 18:10Třinec–Ml. Boleslav 4:0
21. 9. 2010 17:30Ml. Boleslav–Třinec 2:3
19. 1. 2010 17:00Třinec–Ml. Boleslav 3:4
29. 11. 2009 17:30Ml. Boleslav–Třinec 4:3
16. 10. 2009 17:00Třinec–Ml. Boleslav 5:1
13. 9. 2009 17:30Ml. Boleslav–Třinec 3:1
30. 1. 2009 17:30Ml. Boleslav–Třinec 3:5
9. 12. 2008 17:00Třinec–Ml. Boleslav 3:2
31. 10. 2008 17:30Ml. Boleslav–Třinec 6:4
23. 9. 2008 17:00Třinec–Ml. Boleslav 3:5