Hezký večer u sledování online přenosu z Švýcarských hokejových her, kde už dnes změřili síly hokejisté Švédska a Finska. Drama až do nájezdů nakonec ovládli Švédové. Večerní duel tedy vítěze turnaje ještě určit nemůže.
Na vítězství v turnaji jistě cílí soupiska Kariho Jalonena. Češi v úvodním zápase zdolali v Helsinkách výběr Finska 3:2 a po úvodním kole zápasů vedli pořadí turnaje. Na první místo tabulky se vrátí jakýmkoliv vítězstvím.
Švýcaři hráli úvodní duel se Švédy a rozhodnout muselo až prodloužení, ve kterém byli úspěšnější seveřané 3:2. Přesto Švýcarsko nezanechalo špatný dojem, neboť ukázali pevnou vůli. Vyrovnávací branku vstřelili až v závěrečné minutě základní hrací doby.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Salonen (FIN), Kova (FIN) - Altmann (SUI), Wolf (SUI)
Počet diváků: 3 578

Češi udělali několik změn. Do branky se dnes postaví Marek Langhamer. V první řadě chybí Filip Chlapík, který si poranil kotník při vystupování z autobusu. Na jeho místo v prvním útoku tak nastoupí liberecký mladík Adam Najman.
Najmana tak čeká debut na mezinárodní scéně mezi muži, druhým debutantem je pak další mladík Daniel Voženílek z Třince, který bude nastupovat místo Ondřeje Beránka ve formaci s Jiřím Černochem a Jakubem Flekem.
Do sestavy se dnes nevešel David Sklenička, kterého nahradí Libor Zábranský mladší. Ten se tak na střídačce sejde s otcem, který je asistentem trenéra. Zábranský junior začne jako sedmý bek.
Poslední změnou je pak změna v třetí formaci, kde na levém křídle místo Kryštofa Hribíka nastoupí Petr Fridrich.
Poslední duel sehráli Češi se Švýcary na turnaji Karjala, kde se radovali z výhry 3:2 dnešní hostitelé.
Švýcaři v dnešním duelu také mění oproti prvnímu zápasu brankáře. Přednost dostává Connor Hughes. Ten chytá ve Švýcarsku za Fribourg a upřímně je drobným překvapením nominace, neboť poslední čtyři duely před turnajem jeho tým prohrál a on sám musel v jednom z nich střídat.
Předzápasový ceremoniál je u konce, ještě poslední pozdravy s brankáři a jde se na věc.
Hala Patinoire de Saint-Leonard ve Fribourgu, které se také říká dračí sluj, je už nažhavená, byť ochozy rozhodně nejsou plné.
0:00
Utkání začalo.
0:15
Češi vyhráli úvodní buly a okamžitě jdou do útoku.
0:22
Najman se dostal hned při porvním střídání v seniorské kategorii do rány a puk se odrazil někam na brankoviště. Tam byl ve snaze dorážet faulovaný Špaček, rozhodčí ale situaci přehlédli.
1:40
Švýcaři jsou hodně pasivní a kotouč jen odevzdali za branku Langhamera.
2:18
Teď už ale domácí prošli do útočného pásma, Riediho střela z levého křídla ale neprošla přes Košťálkův blok.
2:57
Švýcarská čtvrtá řada dostala dlouhé střídání a Thurkauf se dostal dvakrát do příležitosti, ze které šlo zakončovat. Rána od levého hrazení ale opět neprošla.
3:44
Špaček musel zase až za Langhamera pro puk a Švýcaři opět napadají hodně vysoko.
4:31
Teprve nyní se poprvé hra přeruší po akci Stránského, který zakončoval bekhendem z pravého kruhu, jenže brankář Hughes vyrazil a Švýcaři mohli jet do protiútoku. Jenže dopustili se ofsajdu.
5:08
Kodýtek zavezl kotouč po pravé straně a se svou řadou hodně rychle utáhli smyčku kolem pětice Švýcarů před Hughesem. Kodýtek si pak sjel do slotu, kam na něj mířila přihrávka z hole Fridricha. Hughes ale měl ruku přitisklou k tělu a dokázal zasáhnout.
6:06
Thurkaufova řada je opět hodně aktivní a získala útočné pásmo. Košťálek ale dokázal jejich souhru přerušit.
6:36
První formace předvedla krásnou souhru po dlouhém křižném pasu na pravý mantinel pro Špačka. Ten se snažil žabkou najít najíždějícího Najmana, jenže tomu puk přeskočil hůl.
7:31
Vyloučen hráč Fora (Švýcarsko), 2 min. za držení protihráče
Fora přidržel pronikajícího Tomáše Zohornu u levého hrazení a rozhodčí poprvé v utkání budou vylučovat.
Přesilovku sehraje český tým až po komerční pauze. Zápas je zatím hodně rychlý a bez přerušení, Češi jsou zatím výrazně nebezpečnější.
7:36
Buly se muselo opakovat, protože Zohorna si pomohl bruslí. Druhý pokus pak vyšel lépe Švýcarům, kteří vyhodili puk.
7:59
Špaček od levého mantinelu rozehrával na Zohornu na pravém kruhu, Švýcaři ale dokázali nabídku tečovat ven ze svého pásma.
8:35
Lukáš Radil dostal nabídku na pravá kruh a střílel z první. Hughes ale byl proti jeho pokusu zápěstím perfektně postavený.
8:46
Le Coultre vyhodil puk s tečí o někoho z Čechů mimo hrací plochu, vhazovat se bude před Hughesem.
9:05
Smejkala pak rozhodčí nachytali v ofsajdu. Česká přesilovka je zatím bezzubá.
9:28
Smejkal se snažil najít u pravé tyče Hughesovy brány najít někoho na pravé straně s volnou holí, nikdo v bílém se mu ale nenabídl. Švýcaři už jsou kompletní.
10:18
Švýcaři nahodili kotouč do útočného pásma a Najman musí odolávat napadání Corviho.
10:44
Langhamera teď překvapil nečekaný odraz puku od mantinelu do středu hřiště, naštěstí pro Čechy nikdo nebyl pohotovější, než Dvořák.
11:29
Švýcarsko rozehrává až zpoza Hughesovy klece. Přechod přes střední pásmo ale zvládli hodně rychle.
11:59
Radek Kučeřík si popojel od modré čáry a pálil tvrdou ránu těsně nad horní tyč. Nabídka do hole od Tomáška byla vynikající. Kučeřík pak ještě jednou vyzkoušel své štěstí, ránu ale Švýcaři zblokovali.
13:18
Černoch ukazuje, že ani Češi nemají strach z vysokého napadání. Útočníkova snaha se vyplatila, získal kotouč za brankou Hughese.
13:51
Voženílek dostal puk na levý kruh a zakončoval mezi betony kličkou. Kotouč Hughes nezkrotil a rozhodčí nechal dlouho hru plynout. Ani Flek, ani Černoch však už kotouč nedokázali dorazit za Hughesovy záda.
13:54
Vyloučen hráč Zohorna (Česko), 2 min. za hru vysokou holí
Zbytečné oslabení pro národní tým. Po buly mu vyletěla hůl do obličeje Thurkhaufa a rozhodčí musí trestat.
14:08
Alatalo dirigoval rozehru z modré čáry, Smejkal ale nedovolil soupeři vystřelit a zblokoval puk mimo obranné pásmo Česka.
14:42
Riat dostal puk mezi kruhy a pálil tvrdě i přesně k levé tyči Langhamerovy branky. Český brankář ale skvěle zásáhl lapačkou proti střele i dorážce Riediho.
15:26
Švýcaři se tlačí do zakončení v přesilové hře a Mottetovi chybělo jen maličko k odrazu na dorážku z pravé strany. Puk mu ale přeskočil hůl.
16:08
Zohorna už je zpět ve hře.
16:26
Kučeříkovi nabil Najman na levou stranu modré čáry, Nahození obránce Komety však Švýcaři zblokovali. Chtěli ale střídat a tak jen odevzdali puk.
16:58
Buly před Langhamerem se musí opakovat, centři Čechů už potřetí museli pustit na vhazování někoho jiného. Nyní to odnesl Zohorna.
17:34
Švýcaři nahodili puk do pásma a dobruslili si situaci v pravém útočném rohu. Kodýtek pak ztratil vybojovaný kotouč, Švýcaři se pak dokázali dostat do zakončení, Zábranský ale uhlídal Scherweye.
18:26
Švýcaři uzamkli čtvrtou řadu před Langhamerem, Flek si ale počkal na ránu od obránců, kterou blokem dokázal dostat do středního pásma.
18:53
Alatalo pálil z levé strany na Langhamera, který nic neviděl, rána ale prosvištěla vedle brankářovy levé tyče.
19:42
Vyloučen hráč Jandus (Česko), 2 min. za podražení
Fora udělal před Jandusem kličku od mantinelu a obránce Sparty nedokázal reagovat. Musel soupeře faulovat.
19:59
Egli v poslední sekundě chtěl pálit, rána mu ale sklouzla a další pokus už mu nedovolila siréna.
20:00
Skončila první třetina.
Rychle uplynula první třetina tohoto duelu. Byť nenabídla branky, bylo na co se dívat a Češi měli více šancí skórovat. Opravdu velké kluziště ale neprospívá žádnému z týmů a rozbíjí tempo hry.
Na střely vyhráli třetinu Švýcaři. Na branku Langhamera jich poslali deset, Češi vystřelili jen osmkrát a to je dost možná největší nedostatek národního týmu. Kari Jalonen na to svěřence jistě upozorní.
Všichni už jsou zpět na svých místech, druhá třetina může začít. Bohužel oslabením českého týmu.
20:00
Začala druhá třetina.
20:18
Češi dvakrát vyhodili a ušetří hodně času z oslabení. Skvělou práci odvedl Smejkal.
20:47
Na jeho práci navázal Jakub Flek a Češi opět vyhodí.
21:15
Andrighetto se už ale dokázal dostat do zakončení a jeho střela od levého mantinelu propadla Langhamerovi. Naštěstí jen skrze brankoviště.
21:50
Češi jsou už v pěti a mohou před vhazováním po pravici Langhamera vystřídat.
22:22
Scherwey neudržel puk a Češi se po delší době dostanou do útoku.
22:51
Hodně rozvážná rozehra nakonec vyústila jen v nahození puku. První formace ale dokázala puk dobruslit a vybojovat.
23:19
Akce skončila nahozením od modré čáry, které vyslal Němeček. Hughes vyrážečkou poslal puk do ochranné sítě nad brankou.
23:35
Stránský nestačil dobruslit puk u mantinelu na pravé straně, Švýcaři pak zase prošli středním pásmem až příliš snadno.
24:23
Pasáž nepřesností z obou stran ukončila rána Fory z pravé strany od mantinelu. Langhamer dával pozor.
25:10
Thurkauf dvakrát střílel z pravého kruhu, Langhamer oba pokusy dokázal vytěsnit.
25:42
Švýcaři teď přehrávají Čechy už několikáté střídání a Langhamerovy narůstají zákroky. Brankář finského Ilves je však zatím výborný.
26:42
Moy se dostal k dorážce nahození od modré čáry mezi kruhy a Langhamer musel znovu zasahovat. Raději nechá hru přerušit, jeho tým potřebuje čas se srovnat. Proběhne komerční pauza.
26:42
Až opakované záběry ukázaly, že Riat měl skvělou šanci při dorážení kotouče z bezprostřední blízkosti. Langhamer se bezchybně roztáhl ve svém brankovišti.
27:13
Haase lisoval o hrazení Košťálek, Češi se však stále nedokázali dostat na puk.
27:48
Scherwey nedokázal přebruslit obránce po nahození z poloviny domácího týmu a tak se píská zakázané uvolnění.
28:10
Dvořák zblokoval pokus Motteta do ochranné sítě. Rychlost přechodu a snadné získání útočného pásma je v podání Švýcarů až děsivá.
28:22
Vyloučen hráč Zábranský (Česko), 2 min. za hákování
Zábranský zahákoval před Langhamerem Corviho a půjde si odpočinout.
28:40
Alatalo poslal puk na vrchol levého kruhu Moyovi a ten pálil okamžitě na branku. Trefil ale až příliš dokonale, protože puk rozezněl horní tyč a odrazil se do ochranné sítě.
29:15
Flek schytal nahození Alatala a vyhodí kotouč za branku Hughesovi. Češi ale mají nyní velké problémy stíhat souhru soupeře.
29:52
Mottet dostal nabito na pravý kruh do střely golfákem a Langhamera bude tahle rána bolet i přes výstroj. Bombu ale dokázal vyrazit.
30:20
Riat střílel z mezikruží po přihrávce z ideálního místa. Kučeříkovi se však povedlo vložit do jeho pokusu hůl a srazit kotouč do sítě nad brankou Langhamera.
31:40
Češi jsou úplně z tempa. Košťálek místo rozehry jen napálil puk do mantinelu ve středním pásmu.
32:45
Langhamer musel zasahovat proti střele zápěstím Martiho z osy hřiště od modré.
33:02
Zakázané uvolnění Čechů. Pro ilustraci, na střely je to 10:1 pro Švýcarsko. Kari Jalonen se svými asistenty musí hráče nějak probudit, nebo se to národnímu týmu vymstí.
33:19
Marek Langhamer si dělá z druhé třetiny one man show. Scherwey si zajel za obránce a dostal kotouč do čepele. Ránu chtěl poslat rychle mezi betony, jenže Langhamer jeho záměr odhalil a nenechal skulinku ve výstroji.
33:36
Smejkal přebruslil Le Coultra a zrušil tak signalizované zakázanéí uvolnění. Navíc vybojoval s Fridrichem faul a Češi konečně přeruší tlak soupeře přesilovkou.
34:19
Vyloučen hráč Loeffel (Švýcarsko), 2 min. za hákování
34:22
Zohorna na buly uspěl, Košťálek ale nemá na levé straně modré čáry jak zakončit.
34:49
Špaček musel zavézt puk do útočné třetiny. Jeho nahození po prknech ale vyletí mimo útočné pásmo, bylo příliš prudké.
35:28
Češi opět ztratili puk a Corvi vyhodil.
35:53
Mizerná přesilová hra jen potvrzuje, že druhá třetina Čechům prostě nechutná.
36:27
Švýcarsko je kompletní a Hercog s Corvim mohou jít po pravé straně do útoku.
36:55
Zábranský zavezl kotouč do útočného pásma, jeho nahození Švýcaři tečovali mimo hrací plochu.
37:08
Flek předal puk Voženílkovi na pravém mantinelu, třinecký forvard ale o puk rychle přišel. Domácí tým se pak dostal do zakončení prostřednictvím Scherweye, Langhamer ale opět bez problémů.
37:49
Riat dostal kotouč na levý kruh naprosto ideálně a s velkým nápřahem pálil. Langhamer byl ale už povyjetý a nedal Riatovi šanci.
38:25
Mottet dojel situaci po střele z pravé strany tak, že najel patami do Langhamera. To se hodně nelíbilo obráncům, situaci nechají sudí jen vyšumět.
38:58
Andrighetto s Moyem opět přešli přes střední pásmo jako nůž máslem, tentokrát ale nezakončili.
39:38
Švýcaři ještě zatlačili soupeře před brankářem, Riatova rána z osy ale neprošla už přes prvního blokujícího. Češi ale musí něco změnit. Tato třetina jen zázrakem jménem Langhamer nekončí vedením domácích.
40:00
Skončila druhá třetina.
Na střely na branku ovládli domácí druhou část 13:1.
Závěrečná třetina už se chystá.
40:00
Začala třetí třetina.
40:13
Špaček hned mířil do útoku, v levém rohu ale rychle přišel o kotouč.
40:32
Moy čekal za Košťálkem na modré a dostal skvělý křižný pas. Langhamer byl ale neustále v obraze, kde je kotouč a zasáhl.
41:21
Radil vracel puk zpoza branky a kotouč se i otřel o levou tyč Hughesovy branky. Češi přidali na bruslení a hned to jde vidět.
42:18
Flek napadá rozehru Švýcarů spolu s Voženílkem, na kotouč je ale Švýcaři tentokrát nepustili.
42:49
Bertschy s Mottetem zase úřadovali kolem Langhamerovy klece. Flek ale kotouč dokázal poslat alespoň na zakázané uvolnění.
43:19
Marti pálil z pravé strany nad kruhy, střílel ale hodně mimo a kotouč vyletěl z obranného pásma Čechů.
43:59
Langhamer letežl roztažený na svém brankovišti a vůbec nevěděl kde je kotouč, zatímco na něm byli členové čtvrté řady Švýcarů. Naštěstí si ale nepočínali obratně a rychle, aby jej mohli nachytat.
45:04
Radil se Zohornou a Stránským ale dokázali na chvíli zatlačit soupeře. Radil se dostal i ke střele, byl to ale spíš pokus o zlepšení statistik střel, než nebezpečná rána.
46:03
Češi znovu zatlačili na soupeře, poté ale dlouhou rozehrávku pokazil Zámorský a píská se tak zakázané uvolnění.
46:09
Komerční pauza po sražené ráně mimo hrací plochu. Češi tak mohou vystřídat.
46:18
Loeffel rozjíždí další útok mužů v červeném. Herzog ale bude muset bojovat o kotouč v pravém útočném rohu. Češi získali puk, jenže přechod středního pásma byl kostrbatý a píská se tak ofsajd.
47:03
Košťálek viděl na útočné modré Tomáška a tak mu od své branky poslal prudký dlouhý pas. Tomášek změnil trajektorii dráhy kotouče a Hughes musel zasahovat a raději puk schoval. Češi tak získali hodně lacině buly v útočném pásmu.
47:56
Marti přiťukl puk Rodovi za branku Langhamera, ten hned posílal puk na sjíždějícího Egliho na pravý kruh. Obránce trefil kotouč přesně. Langhamer však přitiskl pravačku k tělu a utěsnil prostor, kam Egli mířil.
48:37
Švýcaři upustili od vysokího napadání a Voženílek tak mohl s klidem zavézt puk po pravém hrazení do útočného pásma.
49:15
Košťálek (Česko) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Flek
Stav zápasu Švýcarsko - Česko 0:1

Košťálek vsadil na hrubou sílu, když dostal puk proti své jízdě na pravé straně modré čáry. Bomba golfákem prolétla Hughesovi pod lapačkou.
49:25
Švýcaři musí rázem přidat na útoku. Za nahozeným pukem letícím za branku Langhamera ale míří první Zámorský.
50:01
Adam Najman ukázal, že jako nováček je plný nadšení a energie. Nahodil kotouč od levého mantinelu na brankáře a sám si šel také pokus dorážet. Na Hughese ale nevyzrál, ten nedovolil puku vypadnout z jeho výstroje.
50:13
Mottet měl puk na holi v útočném pásmu, do rány sel ale Švýcar nedostal a Stránský jej nejen připravil o kotouč, ale také založil protiútok.
50:24
Hughes musel zasahovat proti akci Radila se Zohornou, kteří z pravé strany dotírali na jeho klec.
50:24
Vyloučen hráč Kodýtek (Česko), 2 min. za zdržování hry
Dvakrát si počínal nedovoleně na buly Petr Kodýtek a čároví už toho měli dost. Po několika domluvách českým centrům už vylučují.
51:03
Ránu z pravého kruhu poslal Moy, Riedi se sice tlačil do dorážky, Langhamer ale podržel puk a obránci už Švýcara uklidili pryč.
51:48
Egli nabil Mottetovi do pravého kruhu a ten se snažil napodobit Košťálka tvrdostí rány. Netrefil ale branku.
52:22
Langhamer si připsal další pohodový zákrok. Bertschy mířil jen do jeho znaku na hrudi.
52:36
Češi jsou kompletní, Švýcarsko ale zůstává v tlaku.
52:51
Nahození z pravé strany od modré čáry Langhamer viděl a jelikož chtěl dát týmu klid, povyjel si doleva a schoval puk v lapačce.
53:05
Radil zadovkou posunul puk Zámorskému na modré čáře a ostřílený bek neváhal otestovat pozornost Hughese. Rána ale k Hughesovi neprošla, byla zblokovaná.
53:38
Zohorna přiťukl puk Dvořákovi na osu hřiště. Ten okamžitě zakončoval, ránu ale Hughes vytěsnil nad branku.
54:01
Smejkal (Česko) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Němeček
Stav zápasu Švýcarsko - Česko 0:2

Němeček napálil puk na ose golfákem, minul ale o velký kus. Jenže tato minela se stala geniální přihrávkou Smejkalovi před branku. Útočník ještě otřel puk o betony bezmocného brankáře.
54:12
Proběhne komerční pauza, vhazovat se bude před Langhamerem, Češi mají ale gólový polštářek, který jim bude rozvazovat nohy i ruce.
54:14
Hezký signál Švýcarů po buly. Vyhráli jej na levé křídlo, kam ale najížděl z toho pravého Scherway. Jeho střela ale mířila hodně vedle.
54:49
Švýcaři jdou do risku. Hrají v šesti bez brankáře.
55:05
Le Coultre s Loeffelem si vyměňovali kotouč. První jmenovaný nakonec byl tím, kdo střílel do klubka pěti českých a dvou švýcarských dresů.
55:55
Le Coultre zase pálil z levé strany. Langhamer zasáhl betonem.
56:12
Corvi (Švýcarsko) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Haas
Stav zápasu Švýcarsko - Česko 1:2

Dlouhý zámek Švýcarům vychází. Z velkého úhlu se prosadil Corvi po skvělé křižné přihrávce Haase. Corvi navíc vymetl prostor dokonale pod horní tyčkou.
56:12
Vyloučen hráč Černoch (Česko), 2 min. za nesportovní chování
56:12
Vyloučen hráč Scherwey (Švýcarsko), 2 min. za nesportovní chování
Po gólu se ještě postrkoval Scherwey s Černochem a rozhodčí si nechtějí nechat zápas upadnout ještě do nějaké mely. Raději trestají.
56:22
Hrát se bude ve čtyřech na každé straně.
56:26
Hughes už vyjížděl na střídačku, jede ale místo toho jen do rohu, aby se držel v tempu. Švýcaři vybojovali vhazování po levé ruce Langhamera.
56:43
Kučeřík s Němečkem teď rozehrávají opatrně a rozvážně, nechtějí riskovat.
57:08
Tomášek s Němečkem pak vybojovali kotouč v rohu a dokázali si předat puk před branku. Němeček pak jen bekhendem poslal takový pozdrav lapačce Hughese.
57:48
Šílenou botu udělal Košťálek, nechal puk za sebou jako poslední. Natáhl se jak dlouhý tak široký před Langhamerem, kde už byli dva Švýcaři a dokázal souhru zablokovat.
58:23
Češi mohli dvakrát trefit prázdnou klec, Švýcaři ale obě nahození zvládli vyřešit a už jsou před Langhamerem.
59:21
Langhamer se blýskl fantastickým klidem v přeplněném předbrankovém prostoru. Udržel beton přitisklý na své pravé tyčce a Corvi neměl šanci jej překonat.
59:21
Dvořák s Němečkem mají zadržet soupeře, do útoku jdou Flek, Černoch a Smejkal.
59:32
Češi zvládli buly alespoň tak, že vyhodili puk z pásma. Švýcaři místo nahození ale zbrkle přehodili i mantinely a tak se bude vhazovat na středovém kruhu. Hughes musí zpět do branky.
59:45
Dvořák vyhodil po prknech a toto už Češi přežijí.
Konec utkání.
Švýcaři poprvé v sezoně vyjdou bodově naprázdno a může za to jediný muž Marek Langhamer vychytal soupeře 45 zákroky a Češi se tak radují z plného poštu bodů v turnaji.
Nejlepším mužem utkání na domácí straně byl zvolen Connor Hughes, Česko nemohlo vybrat jiného muže, než právě Langhamera. Ten absolvoval nejvíce střeleckých pokusů za dobu působení Kariho Jalonena u národního týmu.
Děkuji za sledování a přeji hezký zbytek večera či dobrou noc.

Vzájemné zápasy

7. 5. 2023 16:00Česko–Švýcarsko 2:3
12. 2. 2023 12:00Švýcarsko–Česko 1:2
17. 12. 2022 20:15Švýcarsko–Česko 1:2
13. 11. 2022 11:30Česko–Švýcarsko 2:3
8. 5. 2022 12:00Švýcarsko–Česko 0:3
15. 2. 2022 9:40Česko–Švýcarsko 2:4
11. 2. 2022 9:40Česko–Švýcarsko 2:1
22. 5. 2021 19:15Česko–Švýcarsko 2:5
21. 5. 2019 12:15Česko–Švýcarsko 5:4
8. 5. 2018 20:15Česko–Švýcarsko 5:4
18. 2. 2018 8:40Česko–Švýcarsko 4:1
10. 11. 2017 14:00Česko–Švýcarsko 3:2
16. 5. 2017 16:15Česko–Švýcarsko 1:3
17. 5. 2016 11:15Česko–Švýcarsko 5:4
12. 5. 2015 20:15Česko–Švýcarsko 2:1
15. 2. 2014 18:00Švýcarsko–Česko 1:0
16. 5. 2013 14:45Švýcarsko–Česko 2:1
6. 5. 2013 16:15Švýcarsko–Česko 5:2
16. 4. 2011 17:30Česko–Švýcarsko 2:3
15. 4. 2011 17:30Česko–Švýcarsko 1:0
15. 5. 2010 20:15Švýcarsko–Česko 3:2