Dobrý den z brněnské Winning Group Areny, kde dnes bude pokračovat série předkola play off extraligy druhým zápasem mezi domácí Kometou a Mladou Boleslaví.
Úvodní duel ovládli domácí díky skvělým přesilovým hrám a vyšší produktivitě. Ač bruslaři zasypali Dominika Furcha čtyřiceti ranami, uchytily se pouze dvě a Gašper Krošelj na druhé straně vytahoval ze sítě čtyři kotouče. Dvakrát při hře v oslabení.
Mužem utkání se stal domácí válečník Kristián Pospíšil. Ten zkompletoval takzvaný hattrick Gordieho Howa, když nejprve proměnil přesilovku, poté připravil branku Fleka a nakonec za jásotu domácích fanoušků v bitce poslal k ledu provokujícího Kellyho Klímu.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Sýkora (CZE), Šír (CZE) - Gerát (CZE), Hynek (CZE)
Počet diváků: 6 734

Boleslav tak nenavázala na skvělé výsledky proti Brnu v základní části, kdy čtyřikrát triumfovala. V úvodním zápase potvrdila svoji bolístku z hlavní části soutěže, kterou je nízká produktivita. Bruslaři vsítili vůbec nejméně branek ze všech čtrnácti týmů.
Kdo naopak navázal na velmi dobré výkony v závěru základní části byl Dominik Furch. Brněnský fantom v brance ovládl pořadí brankářů podle úspěšností zákroků a formu potvrdil i v prvním utkání, když lapil 95 procent pokusů Boleslavi.
„Nemyslím si, že bychom hráli špatně. Neřekl bych, že by Kometa byla lepší,“ kroutil hlavou po úvodním duelu obránce David Bernad.
Zápas okořenily šarvátky, které play off bez pochyby patří a dají se jistě očekávat i dnes. Sudí ale mají podle prvních utkání všech sérií jasný pokyn trestat začínající konflikty a nebát se současných vyloučení na obou stranách. Včera toto sudí v Brně aplikovali hned čtyřikrát.
V sestavě hostí budou dnes absentovat Kelly Klíma a Ondřej Najman. Jejich místa obsadí Daniel Přibyl a Tomáš Šmerha. To Kometa razí taktiku, že vítězná sestava se nemění.
V ochozech Ronda, jak místní halu stále nazývají panuje sice napětí, domácí jsou ale po včerejším úspěchu o dost klidnější. Dost často v rozhovorech fandů zaznívá jméno Davida Šticha, zlého muže Mladé Boleslavi, od kterého čekají spíše nehokejové zákroky.
Hráči mají po rozbruslení, z hostujících se na ledě zdrželi Alex Lintuniemi s Davidem Bernadem. Ještě pilovali střely z první.
Bijec ze včerejška Kristián Pospíšil se ještě vracel k včerejší pěstní výměně. "Musím říct, že jsem se prát nechtěl, ale Klíma něco naznačoval už několikrát, takže když už přijel, tak bylo mojí úlohou jej umravnit. Dá se to čekat i v druhém zápase a emoce budou ještě vyhrocenější."
Hráči už jsou seřazení před šatnami a čekají na pokyn k nástupu.
Obě mužstva už jsou na ledě, domácí v tradiční modrobílé kombinaci, Bruslaři ve své oblíbené zelené.
Státní hymna dozněla. Jde se hrát.
0:00
Utkání začalo.
0:03
Kometa ovládla úvodní buly a Koršelj už má první zákrok proti nahození ze středního pásma z hole Horkého.
0:31
Vyloučen hráč Lintuniemi (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
A hned je tu přesilová hra. Lintuniemi zastavil nedovoleně Holíka na levém kruhu.
0:40
Hosté ale dokázali okamžitě vyhodit puk přes celé kluziště.
0:59
Kometa se stále neusadila v útočném pásmu s kotoučem.
1:23
Pospíšilovi ujel puk při ráně a útočník vystřelil naprázdno, puk nechal za sebou.
1:55
Kundrátek pálil z osy hřiště a Krošelj se musel roztáhnout na brankovišti.
2:24
Kundrátek (Kometa) vstřelil branku (2. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Ml. Boleslav 1:0

Kundrátek zase vypálil příklepem nad levm kruhem, možná ješět otřel kotouč o kalhoty Pláňka, každopádně propálil Krošelje nad levým betonem.
2:33
Hrbas ztratil puk při založení útoku, Jeřábek se Söderlundem hodně trápí čtvrtou formaci domácích.
3:23
Kometa se dokázala uvolnit žabkou pryč z pásma. Kollárovo nahození z velkého úhlu pak nenadělala Slovinskému brankáři žádné starosti. Puk podržel v lapačce.
16:22
Zbořil (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Ďaloga a Strömberg
Stav zápasu Kometa - Ml. Boleslav 2:0

Marek Ďaloga pálil z levé strany od modré, Zbořil si sjel před brankáře a šikovně upravil trajektorii nahození. Krošelj neměl šanci reagovat.
5:03
Kotouč protekl pod čepelí Zbořilovi v nápřahu, do útoku se valila Mladá Boleslav. Nahozen z levého hrazení nemohla Furcha překvapit.
5:26
Kometě jedou brusle o poznání lépe, výbornou práci odvedla Šalého řada v napadání.
6:10
Zembol zlobil dále rozehru hostí a dostal se také k ráně z levého kruhu, netrefil ale podle představ.
6:37
Zaťovič najel po levé straně Holíkovi, ten mu dal kotouč parádně do jízdy a očekával zpětnou přihrávku. Kapitán ale zakončoval sám a to si Krošelj pohlídal.
7:27
Lunter s Romanem obsadili útočné pásmo, do rány se mohl položit Bernad, který ale jen hledal Lantošiho, který nezpracoval tuto nabídku.
8:20
Šťastný nepřešel přes Kundrátka na modré čáře Komety a Brňané mohou rozehrávat.
8:51
Vyloučen hráč Šťastný (Ml. Boleslav), 2 min. za držení protihráče
S Mladou Boleslaví je zase zle. Šťastný při napadání rozehry Ščotky neudržel nervy a přidržením poslal obránce soupeře k ledu. Sudí pískají držení.
8:58
Hosté ovládli buly a Lunter poslal kotouč až za branku Furcha.
9:33
Kundrátek se Zbořilem si dvakrát vyměnili puk na ose hřiště u modré čáry a Zbořil nakonec poslal puk golfákem na Krošelje, ten má puk v klíně.
9:48
Kučeřík už převzal dirigování přesilovky.
10:26
Kollár byl mezi kruhy úplně sám a dostal také nabídku k zakončení, slovenský forvard ale netrefil kotouč čistě a minul.
11:03
Hosté tentokrát oslabení přežili.
11:27
Ščotka vypálil z pravé strany od modré čáry ale střela mu vůbec nesedla, skončila až v ochranné síti nad brankou.
11:53
Roman protečoval puk do útoku, jenže tam nikdo v zeleném ještě nebyl. \domácí tak budou mít možnost rozehrát.
12:18
Na pravém křídle kopnul do bruslí Lantoši a dostal také pas ideálně do jízdy. Vypálil golfákem z úrovně čárek kruhu k vhazování, Furch ale byl připravený a na střelu dobře viděl. Následuje komerční pauza.
12:28
Kometa uspěla na buly a Flek vyzýval dlouhou kolmicí Pospíšila na pravém křídle, přihrávka ale nebyla příliš přesná.
13:03
Furch drží puk po slabém nahození z pravé strany od mantinelu. Pospíšil viděl, že Fořt chce ještě dorážet a zahodil jej. Emoce jsou tady.
13:10
Furch se vyznamenal proti skvělé šanci Šmarhy, který už zřejmě slavil, když přebíral puk na hranici brankoviště. Brankář ale vykopl pravý beton a Šmarha nedokázal ránu zvednout.
13:51
Gulaši se vydal na útočný výlet a měl na holi třetí branku domácích. Přečíslení tři na dva končilo u něj, jenže muž známý svojí defenzivou nedokázal z levé strany překonat Koršelje a orazítkoval horní tyč.
A je tu další mela po útoku hostí, když Malát pálil z pravého kruhu. Sudí budou vylučovat na obou stranách.
14:39
Vyloučen hráč Kučeřík (Kometa), 2 min. za hrubost
Kučeřík odešel do šatny, má roztržené obočí. Trest za něj musí odsedět spoluhráč.
14:36
Vyloučen hráč Stránský (Ml. Boleslav), 2 min. za hrubost
15:20
Vyloučen hráč Ščotka (Kometa), 2 min. za podražení
Ščotka podrazil za brankou Furcha soupeře a Boleslav dostane příležitost přesilové hry čtyř proti třem.
15:20
Přesilová hra bude trvat déle než minutu, toto je velká šance hostí.
15:30
Pýcha s Romanem si vyměnili puk, Roman ale nezpracoval kotouč ideálně a musel opět rozehrávat. Lantoši pak vypálil od modré čáry z vrcholu přesilovkového deštníku. Furch nechá hru přerušit.
15:43
Roman vyhrál buly, jenže mezi své beky a tak se musí hosté vrátit pro puk až do své třetiny.
16:10
Roman čekal na ránu na pravém kruhu, jenže Furch se zase rychle přesouval ke své levé tyčce a buk betonem vyrazil za branku.
16:40
Brňané jsou ve čtyřech.
16:43
Stránský si stěžuje, protože sudí pískali přihrávku rukou, on byl ale tím, kdo se dotkl kotouče po jeho kontaktu s rukou, tudíž bylo vše v pořádku. Sudí se Stránskému omluvil a vhazovat se bude po levici Furcha.
16:53
Pláněk vypálil golfákem z levé strany, Vincour ale nejprve zblokoval jeho ránu a pak odpálil puk z obranného pásma Komety.
17:23
Lintuniemi pálil v okamžiku, kdy Ščotka skákal na led. Furch na ránu neviděl a musel reagovat pozdě, situaci ale zvládl.
18:13
Jánošík nahodil puk do útoku, jenže neměl koho tímto pasem najít.
18:36
Dvořáček s Přibylem se nedokázali usadit v útočném pásmu. Puk drží Kučeřík, už se sešitým obočím.
19:15
Zembol vypálil ze středního pásma. Tento dvoumetrový a stokilový obr zaujal trenéry v poslední utkání základní části natolik, že si jej ponechali v kádru i pro play off.
20:00
Skončila první třetina.
První část je minulostí, aktivita Romanovy formace už k žádnému ohrožení Furcha nevedla.
Kometa vstoupila do utání doslova snově. Dva góly během čtyř minut přinesly na domácí hokejky klid. Branky dělilo 74 sekund a Boleslav dlouho hledala rytmus. V závěru části se hra vyrovnala a Boleslav nakonec přestřílela soupeře 10:8, Furch je ale vynikající.
20:00
Začala druhá třetina.
20:18
Kometa začala druhou třetinu rozvážnou rozehrou, Ďaloga ale už zavezl kotouč do útočného pásma.
20:58
Söderlund sklepl mezi kruhy Šťastného nahození a Furch nebyl ze změny dráhy letu puku vůbec nadšený. Když jste ale ve formě, nerozhodí vás nic. Furch poslal betonem puk do rohu za svoji branku.
21:04
Zakázané uvolnění domácích.
21:28
Furch držé puk po nahození ihned po buly. Nechá svůj tým vystřídat.
21:46
Kollár inkasoval pořádný hit od Šmerhy a těžce se zvedal ledu. Úder byl ale vedený ramenem do těla a určitě nešlo o faul.
22:28
Dvořáček napřáhl na pravé straně a vyzkoušel pozornost Furcha.
23:04
Krošelj chytil gólovou ránu Šalého. Ten dostal žabku na pravý kruh od Zbořila ideálně a dobře z první vystřelil. Lapačka Krošelje ale byla přesně na místě, kam vyletěl puk z hole největšího talenta ligy.
23:21
Koblížek byl před Krošeljem úplně sám a puk na něj křižným pasem od levého mantinelu mířil. Koblížek ale netrefil nabídku.
23:39
Ďaloga podpořil útok a objevil se na pravém křídle. Slovenský reprezentant neváhal se střelou, trefil ale jen masku soupeřova brankáře.
24:10
Holland sjel od modré čáry a dostal možnost vystřelit, puk se ale jen převalil přes vyrážečku Krošelje.
24:58
Stránský hledal Bičevskise před brankou domácích, Boleslav ale teď trápí nepřesnosti v rozehře.
25:33
Šalé vyvezl kotouč na pravý útočná kruh. Kometa se dostává před branku.
25:45
Vyloučen hráč Zbořil (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
Jenže Zbořil odpálil hokejku Lintuniemimu a taková věc je podle pravidel nedovoleným bráněním.
26:05
Roman hledal křížem Šťastného, ten ale minul.
26:23
Pýcha netrefil nahozením od modré branku domácích.
26:44
Šťastný měl být opět příjemcem přihrávky u pravé tyče Furchovy branky, Lantoši mu šikovně prostrkával puk, jenže útočník opět netrefil kotouč.
27:09
Ščotka zdržel hosty v jejich obranném pásmu, Lintuneiemi pak nedostal přihrávku a domácí získávají další vteřiny bez tlaku.
28:01
Krošelj vytáhl další vynikající zákrok ramenem proti Flekově pokusu z mezikruží, kam mu puk poslal Kučeřík. Tohle byla další gólovka.
28:22
Komerční pauza přerušila na chvíli hru, vhazovat se bude po levé ruce Furcha, protože poslední výpad předvedli hosté.
28:39
Brňané nepustili souhru čtvrté formace hostí do střelecké příležitosti.
29:13
Neuvěřitelná série Koršelje pokrauje. Zbořil stál u levé tyče Krošelje úplně sám a dostal přihrávku. Ta ale byla trošku do záklonu a Krošelj se tak stačil přesunout a okrást útočníka o jednoduchý zásah.
29:46
Horký vyplísnil čárové sudí, protože by byl u puku určitě dříve, než obránci soupeře a tak se zakázané uvolnění pískat nemělo.
30:11
Vyloučen hráč Bičevskis (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Bičevsks strčil do Ščotky za brankou Furcha a půjde za to na trestnou. Faul z přemotivovanosti.
30:29
Holík s Kundrátkem si vyměňují puk, Kometa ale zase šetří se střelami.
30:46
Kundrátek vypálil golfákem z osy, Krošelj ale na tuhle ránu viděl, protože před ním nikdo z Brňanů nestál.
30:58
Pospíšil zabránil vyhození kotouče, pak nahazoval kotouč nebezpečně.
31:30
Šalé najížděl sám na Krošelje, jenže Slovinec výborně odhadl záměr Šalého a měl připravenou vyrážečku.
32:21
Bičevskis (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Roman a Lunter
Stav zápasu Kometa - Ml. Boleslav 2:1

A dle pravidla nedáš - dostaneš, Boleslav dává kontaktní branku. Roman zavezl puk do útoku, zajížděl za branku, jenže ještě stačil šikovně předat puk před Furcha Bičevskisovi a ten nachytal Furcha v přesunu.
32:55
Pláněk nahodil prudce pro Jánošíka s Lunterem a Furch nevěděl, kam má skočit dřív.
33:17
Komerční pauza teď přijde vhod domácím, kteří jsou po inkasované brance hodně opaření.
Na Krošelje jezdil jeden útok za druhým, Kometu ale nejméně pět gólových šancí může mrzet, protože hosté se zdáli být rozložení a jen jejich brankář snesl pořádné měřítko. Hokej se ale hraje na branky a tu vstřelil Maris Bičevskis.
33:38
Kometa po buly nepřesně rozehrála a puk vyletěl až na zakázané uvolnění.
33:48
Kundrátek chyboval za brankou a Furch musel vyrážečkou odpálit kotouč, který se z výšky odrážel do jeho klece.
34:19
Kometa se nemůže oklepat a Stránský s Fořtem trápí Strömbergovu řadu.
34:49
Stránský střílel z levé strany a Přibyl dostal kotouč před prázdnou branku. Jenže bývalý Sparťan převzal puk v otočce a navíc na bekhend a tak se musel nejprve otočit kolem své osy, než jej poslal na branku. Furch se vrhl proti kotouč a stihl jej zastavit před brankovu čarou.
34:59
Kometa vyhodila přes celé kluziště, Pláněk mohl hrát, ale stáhl svoji hokejku.
35:33
Holland nedokázal vyhodit kotouč z pásma a nyní jej zase lisuje čtvrtá řada.
35:47
Kučeřík trefil holí do pusy rozhodčího Matěje Sýkoru a sudí okamžitě spěchá na ošetřovnu. Robin Šír zůstane na ledě sám jako hlavní a do práce se možná dostane rezervní sudí.
Sudí Šír se po dohodě s kapitány rozhodl nařídit úpravu ledu. Druhá část se dohraje až po ní, neboť v ledu je rýha a sudí dostanou čas buď nahradit Sýkoru rezervním rozhodčím, nebo se zraněný rozhodčí stihne vrátit.
Omlouvám se za mylnou informaci. Pro předkolo na stadionu pátý rozhodčí být nemusí a tak se Matěj Sýkora bude muset vrátit. Z ledu odešel s rukou plnou krve, lékař domácích mu ale již čtyřmi stehy ránu zašil.
Matěj Sýkora už s krásně zeleným rtem od dezinfekce připravený. Bude se opět hrát.
35:49
První buly dohrávané části vyhráli hosté a Pýcha má spoustu místa na levé straně. Ránu vyrazil Furch do rohu.
36:38
Fořt se snažil poslat puk Stránskému, ten drží puk před Kundrátkem v rohu.
37:11
Fořt vypálil z pravé strany, Boleslav je stále o dost aktivnější.
37:34
Furch drží kotouč po nahození od modré čáry. Vidí, že jeho spoluhráči potřebují vystřídat.
37:39
Další rána Bernarda od modré čáry, Furch ale zase drží puk v lapačce.
37:44
A vzápětí stejné řešení, jen z druhé strany, kde stojí na modré čáře Radek Jeřábek.
37:58
Holland poslal puk po prknech Zbořilovi, jenže Jeřábek bude u puku dříve, Kometa se nedokáže nyní uvolnit z vlastního pásma.
38:28
Furch sebral nahození ze středního pásma do lapačky, Kometa se potřebuje porovnat a její nejlepší hráč to dobře ví.
38:46
Horký vytáhl puk konečně do útoku, Zaťovič zkusil nahodit z levé strany, ale nepřesně.
39:25
Kundrátek nahazoval od modré čáry a Flek se ještě natahoval mezi kruhy po dorážce, pak se otáčel na rozhodčí, že byl faulován, ale sudí jsou v klidu.
40:00
Skončila druhá třetina.
Brankáři si vymění strany a bude se pokračovat.
Boleslav je nyní rozhodně lepším týmem. Kometa je stále opařená a zaskočená. Na hráčích je znát strach o výsledek a mají svázané ruce. Tohle se musí dvojice koučů Martinec a Modrý pokusit z hráčů sundat.
40:00
Začala třetí třetina.
40:01
Úvodní buly se musí opakovat, Roman šel do vhazování nedovoleně.
40:23
Vyloučen hráč Zaťovič (Kometa), 2 min. za podražení
Zaťovič sestřelil na modré čáře rozjetého Söderlunda a Boleslav půjde do přesilové hry.
40:51
Lantoši nepředal přesně Šťastnému a domácí vyhodí.
41:16
Lantoši netrefil kotouč ze vzduchu a Kometa zase vyhodí.
41:35
Stránský s Lintuniemim už zase kombinují, Fin pak vypálil do betonu Furcha a kotouč opět letí daleko od branky Brna.
42:03
Ránu z voleje z mezikruží Furch také drží v lapačce.
42:16
Kučeřík našel puk za brankou Furcha a vyhodil pár vteřin před koncem trestu Zaťoviče.
43:12
Ďaloga měl problémy s rozehrou a Furch musel dávat pozor, protože mu do rozehry šťouchl jeden z útočníků. Brankář domácích raději podržel kotouč.
43:15
A další nahození od modré sebral Dominik Furch. Jeřábek to ale určitě bude zkoušet dál.
43:50
Kometa se zase zbytečně zbavuje puku, Ščotka rozehrál hodně mizerně.
44:11
Ofsajd zastavil přechod hostí do útoku. Je to snad první tento přestupek ve hře.
44:23
Kometa nyní může být ráda, že sudí nepískají příliš mnoho hráčů na ledě, Pospíšil sáhl do hry hned jak skočil na led, když Kometa ještě stále střídala.
45:18
Zakázané uvolnění domácích vrátí hru před Furcha. Kometa je v absolutní pasivní defenzivě.
45:30
Jánošík nahodil z pravé strany modré čáry. Furch drží puk v lapačce.
Před Furchem se strhla zase mela. Pláněk se hned začal postrkávat s Ďalogou.
Rozhodčí si jen sjednali pořádek, vylučovat nebudou.
45:38
Kometa má puk na svých holích, rozehra obránců je ale zdlouhavá a hodně opatrná.
46:08
Zaťovič vyvezl puk po levé straně a vystřelil přes obránce. Puk vyletěl vysoko do vzduchu, odkud si jej Krošelj snadno sebral do lapačky.
46:10
Buly ovládli hosté, Kometa se ale rychle vrátila na puk.
46:43
Koblížek měl totální gólovku a stál proti odkryté brance na levé tyči Krošeljovy klece. Trestuhodně ale selhal, když si ještě stáhl puk a nedokázal přehodit levý beton brankáře.
47:39
Dlouhá pasáž bez přerušení, Pláněk rychle nahazuje do pravého křídla Šťastnému, ten ale nezvládl prudkou nabídku zpracovat.
48:18
Strömberg vysunul Fleka, jeho nabídka ale byla příliš prudká.
48:25
Zakázané uvolnění hostí po dobré pasáži Komety.
48:36
Jeřábek vybojoval puk v rohu a Kometa se stahuje níže, Holík ale zůstal vysunutý a dokázal vypíchnout puk soupeři.
49:25
Lunter se s Horkým přetahovali o své hole, sudí zůstávají v klidu.
49:50
Boleslav se nyní potřebovala poskládat lépe do založení útoku.
50:23
Malát ztratil puk a Ščotka pomáhal s útokem, jeho nahození si ale pohlídal právě Malát.
51:10
Zbořil stál před brankářem, jenže Strömberg jej neviděl a střílel z úhlu od pravého hrazení sám.
52:15
Vincour vrátil puk do bezpečí Hrbasovi, Kometa nechce hrát, Boleslav zase nemá žádnou invenci ve hře.
53:07
Vyloučen hráč Hrbas (Kometa), 2 min. za hrubost
Hrbas zazmatkoval před brankou a v zoufalství máchl rukou proti obličeji Bičevskise a Boleslav dostává ideální příležitost k vyrovnání.
53:28
Roman zavezl puk zpět do útočného pásma.
53:39
Vynikající obranná práce Hollanda vedla k zisku puku a vyhození přes celé kluziště.
54:06
Hosté se zase rozbili o čtveřici obránců a budou se muset vrátit pro puk ke Krošeljovi.
54:36
Pláněk vypálil golfákem z levého kruhu. Ránu ještě někdo tečoval ale puk vyletěl mimo branku.
55:05
Lintuniemi ještě nahazoval na Fořta v samém závěru přesilovky, ten už ale přihrávku nečekal a Kometa ustála toto oslabení.
55:48
Brno zase odpálilo puk z vlastního pásma. Tentokrát to ale bylo příliš prudké. Píská se tedy zakázané uvolnění.
56:10
Koemta dostřídala a nahození hostí seberou její obránci.
56:43
Ďaloga nahazoval z levé strany modré čáry, pokus to byl ale hodně slabý.
57:03
Söderlunda sestřelil Pospíšil čistě před střídačkami, vyšíval s pukem až příliš dlouho.
57:38
Nahození Romana z osy od modré čáry dorážel několikrát Lantoši, puk je ale někde ve výstroji Furcha. Proběhne komerční pauza.
Jiří Kalous a Václav Pletka domlouvají svým hráčům, jak zvládnout koncovku. Krošlje ale ještě nechávají v kleci.
58:07
Boleslav už hraje bez brankáře.
58:19
Lantoši zaváží puk, předal jej Söderlundovi, ale jeho průnik nevedl k zakončení.
58:31
Vyloučen hráč Kučeřík (Kometa), 2 min. za nedovolené bránění
Söderundovi vypadla hůl a Holland mu ji odpálil. Sudí vyloučili nesprávného muže, trest je ale správný.
Oddechový čas pro hosty.
Krošelj jede na střídačku, Boleslav bude hrát od začátku v šesti proti čtyřem.
58:36
Boleslav v základní části skórovala jen jednou při power play.
58:46
Kometa vyhodila kotouč přes celé hřiště.
59:05
Kotouč je zase ve středním pásmu, Lantoši už ale spěchá do útoku.
59:23
Vincour zkusil puk poslat na prázdnou branku.
59:33
Lantioši projel trestuhodně do samostatného úniku a už byl sám proti Furchovi. Útočník chtěl kotouč poslat mezi betony brankáře, ten ale odhadl jeho záměr a toto může být zákrok večera!
59:31
Kometa si vybrala oddechový čas.
59:33
Roman uspěl na buly.
59:50
Ondřej Roman měl na pravém kruhu před sebou prázdnou branku a puk na holi. Vystřelil správně nahoru, jenže Furch ještě překonal svůj předchozí zákrok a přimkl lapačku k tyči.
59:50
Roman je napomínaný na buly proti Vincourovi.
Konec utkání.
Dominik Furch vyhrává Kometě tento duel. Skvělé zákroky maskovaného muže Brna dovedly domácí k druhému vítězství.
Kometa tedy pojede do Mladé Boleslavi s vedením 2:0 na zápasy, kde bude mít dva mečboly. Ode mě je to vše, děkuji za sledování a přeji příjemný večer.

Vzájemné zápasy

12. 3. 2023 18:00Ml. Boleslav–Kometa 1:5
11. 3. 2023 17:00Ml. Boleslav–Kometa 2:1
9. 3. 2023 18:00Kometa–Ml. Boleslav 2:1
8. 3. 2023 19:00Kometa–Ml. Boleslav 4:2
19. 2. 2023 17:00Kometa–Ml. Boleslav 1:4
6. 1. 2023 17:30Ml. Boleslav–Kometa 7:3
25. 11. 2022 18:00Kometa–Ml. Boleslav 1:3
9. 10. 2022 16:00Ml. Boleslav–Kometa 3:2
1. 2. 2022 18:00Kometa–Ml. Boleslav 2:1
21. 12. 2021 17:30Ml. Boleslav–Kometa 3:2
26. 10. 2021 18:00Kometa–Ml. Boleslav 6:1
14. 9. 2021 17:30Ml. Boleslav–Kometa 5:1
5. 2. 2021 18:00Kometa–Ml. Boleslav 3:5
28. 12. 2020 15:00Ml. Boleslav–Kometa 3:0
13. 11. 2020 18:00Kometa–Ml. Boleslav 3:2
11. 11. 2020 17:00Ml. Boleslav–Kometa 2:1
31. 1. 2020 18:00Kometa–Ml. Boleslav 2:1
22. 12. 2019 16:00Ml. Boleslav–Kometa 5:4
1. 11. 2019 18:00Kometa–Ml. Boleslav 0:3
20. 9. 2019 17:30Ml. Boleslav–Kometa 3:2
13. 2. 2019 17:20Ml. Boleslav–Kometa 2:1
28. 12. 2018 18:00Kometa–Ml. Boleslav 0:2
4. 11. 2018 16:00Ml. Boleslav–Kometa 2:1
23. 9. 2018 17:00Kometa–Ml. Boleslav 0:2
21. 1. 2018 16:30Ml. Boleslav–Kometa 5:2
8. 12. 2017 18:00Kometa–Ml. Boleslav 4:1
22. 10. 2017 17:30Ml. Boleslav–Kometa 0:2
12. 9. 2017 18:00Kometa–Ml. Boleslav 2:3
27. 1. 2017 17:30Ml. Boleslav–Kometa 1:0
11. 12. 2016 17:00Kometa–Ml. Boleslav 4:1
28. 10. 2016 17:30Ml. Boleslav–Kometa 2:4
13. 9. 2016 18:00Kometa–Ml. Boleslav 5:1
28. 2. 2016 15:30Kometa–Ml. Boleslav 4:3
17. 1. 2016 18:20Ml. Boleslav–Kometa 4:1
1. 12. 2015 18:00Kometa–Ml. Boleslav 3:0
16. 10. 2015 17:30Ml. Boleslav–Kometa 4:0
24. 2. 2015 18:00Kometa–Ml. Boleslav 2:0
11. 1. 2015 17:30Ml. Boleslav–Kometa 3:4
25. 11. 2014 18:20Kometa–Ml. Boleslav 2:3
12. 10. 2014 18:20Ml. Boleslav–Kometa 3:4
24. 2. 2012 18:10Ml. Boleslav–Kometa 2:3
13. 1. 2012 18:00Kometa–Ml. Boleslav 2:1
27. 11. 2011 18:30Ml. Boleslav–Kometa 4:3
16. 10. 2011 17:00Kometa–Ml. Boleslav 5:1
18. 3. 2011 18:00Kometa–Ml. Boleslav 3:2
6. 3. 2011 19:00Ml. Boleslav–Kometa 5:2
25. 2. 2011 18:00Kometa–Ml. Boleslav 5:1
16. 1. 2011 17:00Kometa–Ml. Boleslav 1:2
5. 12. 2010 17:30Ml. Boleslav–Kometa 2:3
24. 10. 2010 17:00Kometa–Ml. Boleslav 1:0
19. 9. 2010 19:00Ml. Boleslav–Kometa 5:2
30. 3. 2010 17:30Ml. Boleslav–Kometa 2:4
23. 3. 2010 18:00Kometa–Ml. Boleslav 4:3
16. 3. 2010 18:00Ml. Boleslav–Kometa 2:3
9. 3. 2010 18:00Kometa–Ml. Boleslav 2:1
9. 2. 2010 18:10Kometa–Ml. Boleslav 4:1
3. 1. 2010 17:30Ml. Boleslav–Kometa 3:4
15. 11. 2009 17:00Kometa–Ml. Boleslav 1:2
2. 10. 2009 17:30Ml. Boleslav–Kometa 6:1

Diskuse


M50a41r29t21i37n V48e79s32e89l65ý 1150338457606 To sjel rovnou z trestné, ne? :-) (19:25)

M91o56j88m37í62r S78k72á40l55a 2730812726 Kometa!!! (11:18)