0:01
0:50
První pětky začaly svižně, ale šanci si zatím nikdo nevypracoval.
1:28
První střela Litvínova, ale Pöpperle ji bez problémů ztlumil. První přerušení v utkání a buly před brankou Sparty.

Rozhodčí: Šindler (CZE) - Jelínek (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 7 014

2:20
Po pádu Langhammera se sparťané dožadovali přesilovky, ale rozhodčí Šindler rozpažuje, hraje se dál.
3:25
Hostující Kubinčák střílel z nadějné pozice nad, Pöpperle poté musel znovu zasahovat. Litvínov je zatím o něco aktivnější.
4:47
Pokračuje svižné tempo, ale zápasu třetího týmu tabulky s druhým by slušelo víc šancí. Zatím jsme žádnou pořádnou neviděli.
6:06
První přestávka k čistění ledu. Šlágr kola na Spartě sleduje slušně zaplněná hala, hodně diváků přijelo i z Litvínova.
6:37
Vyloučen hráč Vykoukal (Sparta), 2 min. za nedovolené bránění
6:48
Šlégr mizerně rozehrál a zastavil útok Litvínova, hosté pak neuspěli ani poté, co se dostali do sparťanské třetiny.
7:30
Sparta zatím oslabení brání dobře, na Pöpperleho šla jen jedna střela z větší vzdálenosti, raději hru přerušil. Vhazuje se před brankou Sparty.
7:54
Podlešák odpálil puk do bezpečí, Litvínov hraje zatím přesilovku velmi špatně.
8:37
Sparta je v plném počtu.
9:18
Jánský byl ve velmi dobré šanci, ale sám před Pöpperlem promáchnul.
10:36
Tečovaná střela Lukeše končí nad, buly před brankou Sparty.
10:43
Černý (Litvínov) vstřelil branku (15. gól v sezóně) , asistence Šlégr
Stav zápasu Sparta - Litvínov 0:1

Po střele od modré se puk šťastně odrazil k Černému a ten skóroval bekhendovým blafákem.
10:54
Zakázané uvolnění Sparty, vhazuje se před Pöpperlem.
11:15
Mela před litvínovskou brankou, nikdo ze tří sparťanů se ale pod tlakem nedostal ke koncovce.
13:10
Zápas dostal tempo, góly mu ohromně prospěly, oba týmy se snaží útočit.
12:08
Netík (Sparta) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Hanzlík
Stav zápasu Sparta - Litvínov 1:1

Sparťané jeli tři na dva a Tomáš Netík se nádhernou ránou švihem trefil přesně do horního růžku branky.
13:40
Reichlovu střelu Pöpperle suverénně chytil do lapačky. Přerušení hry a přestávka k čistění ledu.
14:10
Netík se prodíral mezi dvěma litvínovskými beky a skončil na ledě, sudí ale faul neodpískal.
15:40
Sparta je v euforii, na dlouho dobu zavřela Litvínov v jeho třetině.
14:33
Výborný (Sparta) vstřelil branku (13. gól v sezóně) , asistence Gulaši a Ton
Stav zápasu Sparta - Litvínov 2:1

Litvínov udělal ohromnou chybu v rozehrávce a Gulaši naservíroval puk před prázdnou branku Výbornému, který jej bez problémů bekhendem zasunul do klece.
16:02
Hostující Radim Skuhrovec opouští led s bolestivou grimasou a drží se za rameno.
16:13
Vyloučen hráč Bednařík (Litvínov), 2 min. za krosček
16:28
Litvínov vyhazuje puk do bezpečí.
17:37
Skvělý zákrok Hübla! Netík pálil z úhlu do poloodkryté branky, ale litvínovský gólman se stačil přesunout. Pak chytá i střelu Černoška, vhazuje se před jeho brankou.
18:13
Litvínov je v plném počtu. Sparta nehrála úplně špatnou přesilovku, stav ale zůstává.
18:32
Koreis s Langhammerem dotírali před litvínovskou brankou, další buly před Hüblem.
19:04
Vyloučen hráč Walter (Litvínov), 2 min. za držení protihráče
20:00
Sparta si zatím v přesilovce šanci nevytvořila. Druhá část by měla začít zhruba v 17:51, zatím se hraje velmi rychle.
20:01
20:25
Litvínov vyhazuje puk daleko od své branky.
21:04
Litvínov v plném počtu.
21:40
Zakázané uvolnění Sparty. V poloviční přesilovce šance neměla, naopak ve vlastním oslabení nebezpečně pálil litvínovský Kubinčák.
22:40
Hra teď trochu připomíná začátek utkání: hodně se bruslí, ale zcela chybí šance.
23:07
Další icing sparťanů a buly před Pöpperlem.
23:20
Nebezpečná střela beka Sparty Hanzlíka, ale skóre se nemění.
24:41
A znovu zakázané uvolnění sparťanů. Domácí teď hlavně pečlivě brání.
24:53
Obrovská šance Sparty: mladík Látal byl po odraženém puku sám před Hüblem, ale ten jej vychytal.
25:55
Zakázaným uvolněním si pro změnu pomáhá Litvínov.
26:27
Černošek zakládal ve středním pásmu další útok Sparty, ale podle sudího si pomohl sevřením kotouče. Přerušení hry a přestávka k čistění ledu.
26:58
Vyloučen hráč Heinisch (Litvínov), 2 min. za faul kolenem
26:58
Vyloučen hráč Hromas (Sparta), 2+2 min. za hru vysokou holí
Litvínovský Heinisch tvrdě poslal na led sparťana Hromase a dostal 2 minuty za faul kolenem, Hromas jej v pádu zasáhl hokejkou do obličeje a dostal 2 plus 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Diváci se zlobí, podle nich měly být potrestány oba týmy.
27:38
Litvínovská přesilovka je zatím bez šancí, celá hala teď mohutně píská.
28:58
Sparta výborně bránila, je v plném počtu a stále platí stav 2:1 pro domácí.
29:06
Už ve hře pěti proti pěti měl dobrou šanci hostující Švarný, ale puk mu před střelou odskočil a mířil vedle.
29:51
Mela před Pöpperlem, kterého zalehlo klubko hráčů z obou týmů. Sudí posílá hru do středního pásma.
29:51
Vyloučen hráč Branda (Litvínov), 2 min. za napadení
30:40
Sparta kombinuje v litvínovské třetině, od modré tvrdě pálí oba beci Hanzlík a Vykoukal. Hübl ale odolává.
31:02
Buly před brankou Litvínova.
31:51
Litvínov v plném počtu, oslabení ustál i po dalších prudkých střelách, tentokráte od Černoška.
32:04
Přestávka k čištění ledu a další vyloučení: sparťan Gulaši na 2 minuty za vysokou hůl.
32:42
Kubinčák (Litvínov) vstřelil branku (13. gól v sezóně) , asistence Hübl a Kroupa
Stav zápasu Sparta - Litvínov 2:2

Kubinčákovu střela z úhlu zapadla do sítě s pomocí teče jednoho ze sparťanů, po šťastné trefě je srovnáno.
33:23
Litvínov je najednou na ledě pánem: hned po vyrovnání měl další nebezpečný závar.
33:58
Dobrý zákrok Pöpperleho po ráně Bahenského.
34:15
Zakázané uvolnění Sparty, hosté budou zase útočit.
34:46
Hostující Černý marně stíhal dlouhý pas - do šance se nedostal, naopak vše končí litvínovským icingem.
35:10
Vyloučen hráč Kubinčák (Litvínov), 2 min. za hákování
Vyloženou šanci Sparty zmařil až faul - Kubinčák sice pomohl Hüblovi, ale půjde na 2 minuty na trestnou lavici za hákování.
35:32
Hanzlíkovi přesilovková střela od modré vůbec nesedla, hosté vyhazují.
36:12
Hübl přerušuje hru, bude se vhazovat před jeho brankou.
36:37
Vyloučen hráč Švarný (Litvínov), 2 min. za držení protihráče
Sparta bude hrát v pěti proti třem!
37:10
Litvínov ve čtyřech. Obrovskou šanci měl Ton, ale v nájezdu střílel bekhendem po ledě do tyčky!
37:20
Sparta výhodu dvou hráčů nevyužila, teď má ještě více než minutu obyčejné přesilovky.
38:21
Vyloučen hráč Hübl (Litvínov), 2 min. za zdržování hry
38:44
Litvínov je ve čtyřech, Netíkovu ránu Hübl vyrazil do ochranné sítě, hra je přerušená.
39:04
Broš (Sparta) vstřelil branku (16. gól v sezóně) , asistence Ton
Stav zápasu Sparta - Litvínov 3:2

Fantastická individuální akce navrátilce Michala Broše - udělal stahovačku padajícímu bekovi hostí a nádherně se trefil do horního růžku.
39:30
Přerušená hra. Fanoušci tleskají Brošovi, dal po návratu po zranění druhý gól ve druhém zápase.
40:00
40:01
40:26
Neuvěřitlené, co teď sparťani nedali! Broš měl sám dvě vyložené šance a pak po jeho nahrávce pálil Netík do téměř prázdné branky, ale mířil vedle.
41:32
Sparta vletěla do třetí třetiny a v jejím úvodu hosty zmáčkla, teď se hra vyrovnává.
42:28
Chyba v domácí rozehrávce, ale Heinischovu ránu chytá Pöpperle.
43:57
Ton uháněl po pravé straně, jeho střela ale šla přímo do Hüblovy náruče.
44:07
Hru teď kouskují přerušení, od posledního zápisu stihli hráči za pouhých 10 sekund dvě.
44:53
Jenáček (Litvínov) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Vobořil a Branda
Stav zápasu Sparta - Litvínov 3:3

Jenáček šikovně tečoval Vobořilovu střelu od modré, je srovnáno.
45:08
Sparta mohla jít zase do vedení: Netík jel sám na Hübla, ale nechal puk za sebou a vůbec nezakončil.
46:00
A šance i na druhé straně: v nájezdu proti Pöpperlemu neuspěli hostující Viktor Hübl.
47:03
Hra je teď rozháraná: oba týmy se snaží útočit, ale chybí jim víc přesnoti. Následuje přestávka k čištění ledu a po ní buly před brankou Sparty.
47:45
Hosté se dožadovali přesilovky, ale sudí nepíská. Zakázané uvolnění Sparty.
49:00
Delší úsek bez přerušení, obě mužstva se střídají v neúspěšném zakládání útoků.
49:23
Hostující Švarný pálil ze slušné pozice, Pöpperle chytá.
50:00
Utkání sleduje 7014 diváků.
50:10
Velký závar Sparty, na kterém se podílela výborně hrající pětka Netík-Broš-Hromas. Netík ani Broš ale nedokázali překonat pozorného Hübla.
50:27
Ton (Sparta) vstřelil branku (15. gól v sezóně) , asistence Výborný
Stav zápasu Sparta - Litvínov 4:3

Ukázková spolupráce sparťanských ofenzivních hvězd: Výborný po ledě krásně našel Tona a ten nedal Hüblovi šanci.
52:01
Hübl (Litvínov) vstřelil branku (18. gól v sezóně) , asistence Šlégr
Stav zápasu Sparta - Litvínov 4:4

Nádherný pas od Šlégra, kterým od vlastní modré vyslal Hübla do nájezdu. Ten puk šťastně propasíroval pod Pöpperleho vyrážečkou.
52:28
Přestávka na čištění ledu. Dramatický duel graduje, týmy se neustále přetahují o vedení.
52:28
Vyloučen hráč Podlešák (Sparta), ot 10 min. za nesportovní chování
54:12
Vyloučen hráč Hübl (Litvínov), 2 min. za nedovolené bránění
55:33
Spartě se přesilovka nedaří, málo střílí.
56:12
Litvínov se bez větších obtíží ubránil.
57:26
Kafka (Sparta) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Koreis
Stav zápasu Sparta - Litvínov 5:4

Kafka objel branku a trefil se po ledě mezi brankářovy betony.
58:00
Poslední dvě minuty třetí části, sledujeme nádherný a dramatický zápas.
58:26
Litvínovskou akci zastavil ofsajd.
58:39
Zakázané uvolnění Sparty a oddechový čas pro hosty. Čeká nás možná i hra Litvínova bez brankáře.
58:39
A je to tak, Litvínov v šesti!
58:52
Pöpperle chytá puk do lapačky, hra přerušena.
59:08
Další přerušení díky pozornému brankáři Sparty. Tempo je teď strhující.
59:30
Šlégr pálí vedle.
Nádherný závěr utkání: Litvínov byl po celou power-play v útočném pásmu, ale Sparta se s vypjetím všech sil ubránila.

25. 1. 2023 18:30Sparta–Litvínov 3:2
11. 12. 2022 15:30Litvínov–Sparta 5:2
28. 10. 2022 17:30Litvínov–Sparta 4:0
18. 9. 2022 16:00Sparta–Litvínov 3:0
13. 2. 2022 15:30Litvínov–Sparta 0:5
25. 1. 2022 18:30Sparta–Litvínov 3:1
4. 11. 2021 17:30Litvínov–Sparta 3:2
23. 9. 2021 18:30Sparta–Litvínov 6:4