Dobrý podvečer. Vítejte u online přenosu z hokejové extraligy mezi Třincem a Karlovými Vary.
Hosté ze západu Čech dnes bojují o co nejlepší umístění v první šestce. Momentálně jsou čtvrtí se 77 body.
Domácí usilují o postupové pozice do předkola play-off. Jsou nyní desátí se 69 body.

Rozhodčí: Hodek (CZE), Pešina (CZE) - Barvíř (CZE), Blümel (CZE)
Počet diváků: 2 741

0:01
0:29
Porpvé rozhodčí přerušili hru při vysoké holi domácího hráče.
1:45
Náporem začal hostující tým, ale Čechmánka zatím nikdo střelecky neohrozil.
3:12
Třinec se nadále úporně brání a nemůže se dostat z vlastní obranné třetiny.
3:40
Dej (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Hluchý
Stav zápasu Třinec - K. Vary 0:1

Počáteční nápor hostů končí gólem. Hluchý nahodil před domácího gólmana, Čechmánek pouze povyrazil k Dejovi, který bekhendem zametl kotouč do branky.
4:31
Až nyní si poprvé na puk sáhl karlovarský gólman Mensator, lapil lehké nahození jednoho z hostů.
5:05
Skuhravý (K. Vary) vstřelil branku (18. gól v sezóně) , asistence Němec
Stav zápasu Třinec - K. Vary 0:2

Obránce Němec vypálil zpoza modré čáry, Čechmánek znovu jen vyrazil k hostujícímu útočníku. Skuhravý doklepával do zpola odkryté branky.
7:50
Třinci se stále nedaří dostat se do útočného pásma a ke všemu se jen těžce prodírají k puku.
9:34
Karlovarští měli další slušnou příležitost poté, co Zaťovič obkroužil branku a vypálil. Čechmánek vyráží betonem.
10:12
Vyloučen hráč Duben (K. Vary), 2 min. za nedovolené bránění
11:07
Třinečtí měli první větší šanci, když od mantinelu pálil Moravec. Brankář Mensator byl u puku včas a stačil ho vyrazit betonem.
12:12
Varští hrají v plném počtu.
14:00
Třinečtí měli další možnost, když před Mensatorovu branku nabruslili Květoň s Peterkem, ale první jmenovaný zakončoval kopnutím do kotouče.
15:08
Vyloučen hráč Sekeráš (Třinec), 2 min. za hákování
Oba týmy hrají ve čtyřech, když sudí nejprve signalizovali vyloučení Sekeráše za hákování, ale než se domácí dotkli puku, tak Melenovský zasáhl protihráče vysokou holí.
15:08
Vyloučen hráč Melenovský (K. Vary), 2 min. za hru vysokou holí
15:58
Seman parádně vysunul Martynka, ten si ale ranou z levé strany na Mensatora nepřišel.
16:34
Z levé strany tvrdě vypálil Skladaný, ale brankář Čechmánek puk chytil.
17:08
Oba týmy hrají v plném počtu.
17:31
Třinečtí začínají vyrovnávat hru. Tentokrát zprava pořádně vystřelil Balej, ale Mensator puk chytil.
18:03
Karlovarští se dvakrát pokoušeli založit protiútok, jsou z toho ale jenom zakázaná uvolnění.
18:31
Třinečtí se usadili v útočném pásmu, zejména Semanova střela pod horní tyčku vypadala nadějně. Mensator byl ve střehu.
19:13
Vyloučen hráč Martynek (Třinec), 2 min. za nedovolené bránění
20:00
Hosté budou mít na začátku druhé třetiny výhodu jednoho muže v poli. Jejich přesilovka může trvat ještě 73 vteřin.
20:01
20:01
Karlovarští, hrající přesilovku, se okamžitě vrhají do útoku.
20:34
Hosté měli hned dvě dobré příležitosti, nejprve od modré pálil Řezníček těsně mimo, poté se ke střele z bezprostřední blízkosti dostal Košťál.
20:45
Hluchý (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Čutta
Stav zápasu Třinec - K. Vary 0:3

Karlovarští přece jen přesilovku využívají. Hluchý dostal kotouč přes ležícího Čechmánka a jednoho z domácích obránců.
21:42
Vyloučen hráč Prošek (K. Vary), 2 min. za hákování
23:04
Vyloučen hráč Polanský (Třinec), 2 min. za nedovolené bránění
Přesilovka domácích skončila předčasně, když sudí vyloučili Polanského za nedovolené bránění.
23:42
A už začala početní převaha Karlových Varů.
24:52
Vyloučen hráč Polák (Třinec), 2 min. za zdržování hry
Karlovarští budou hrát 11 vteřin v pěti proti třem. Polák vyhodil puk mimo kluziště a je za to potrestán dvěma minutami.
25:04
Ve třech se Oceláři ubránili.
25:10
Košťál (K. Vary) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Skuhravý a Kumstát
Stav zápasu Třinec - K. Vary 0:4

Vary využívají druhou přesilovku v zápase. Skuhravý krásně před brankou našel Košťála a ten pohodlně zakončil.
25:10
Třinec střídá gólmany: Čechmánek odchází, Vojtek nastupuje na led.
26:29
Domácí měli šanci na korekci skóre. Balej stanul před Mensatorem, ale překonat ho nedokázal.
27:12
Vyloučen hráč Výtisk (Třinec), 2 min. za sekání
29:12
Třinečtí jsou v plném počtu. Tentokrát se ubránili.
29:42
Vyloučen hráč Zaťovič (K. Vary), 2 min. za vražení na hrazení
30:01
Vyloučen hráč Malec (Třinec), 2 min. za hrubost
Třinecká přesilovka končí po pouhých 19 vteřinách.
31:05
Stále častěji se v třinecké Werk aréně ozývá pískot diváků. Domácí často přidávají kličku navíc, hosté je snadno připravují o kotouč.
31:21
Vyloučen hráč Čutta (K. Vary), 2 min. za hrubost
Po Čuttově faulu ve skrumáži před bránou se bude hrát 4 na 3.
31:42
Oba týmy hrají ve čtyřech, když domácí nevyužili přesilovku čtyř proti třem, kterou měli 21 vteřin.
32:01
Třinec je kompletní a hraje přesilovku.
33:21
Oba týmy jsou po sérii vyloučení v plném počtu.
33:39
Vosátko (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Polanský a Moravec
Stav zápasu Třinec - K. Vary 1:4

Domácí diváci mohou poprvé v tomto utkání zamávat svými šálami nad hlavou. Vosátko se nádherně z mezikruží trefuje do horního růžku karlovarské sítě.
34:57
Těžce se z ledu zvedá po nárazu do mantinelu domácí forvard Martynek. Vylučovat se ale nebude, hráč pomalu klouže na střídačku.
37:45
Třinečtí v zápase získali převahu, tu přerušila bitka šesti hráčů poté, co Hluchý sestřelil Semana.
37:45
Oceláři budou hrát přesilovku pěti proti čtyřem, když na trestné lavici sedí tři hráči hostů a jeden domácích.
39:02
Nápor Třineckých pokračuje, v přesilovce dvakrát nebezpečně vypálil Gureň.
39:35
Vyloučen hráč Gureň (Třinec), 2 min. za podražení
Síly na ledě se na chvilku vyrovnají. Obránce Gureň musel podrazit unikajícího Karlovaráka.
39:45
Začíná přesilovka Karlových Varů.
40:00
Hosté začnou i třetí třetinu v převaze pěti mužů proti čtyřem. Tentokrát mohou hrát přesilovku 85 vteřin.
40:01
40:01
Karlovarští začínají svou zkrácenou přesilovku.
40:48
Vyloučen hráč Němec (K. Vary), 2+2 min. za hru vysokou holí
Přesilovka Západočechů končí předčasně. Němec si na trestné lavici pobude čtyři minuty.
41:35
Třinec je kompletní a začíná prodlouženou přesilovku.
42:59
Třinečtí hrají přesilovku, ale Mensatorovu branku dosud nedokázali pořádně ohrozit.
43:31
Vyloučen hráč Moravec (Třinec), 2 min. za hrubost
43:31
Vyloučen hráč Řezníček (K. Vary), 2 min. za držení hole
Pokračuje přesilovka Třince.
44:10
Karlovarského brankáře Mensatora vystrašil puk, který se odrazil od Košťálovy brusle. Dokázal ho včas zkrotit.
45:17
Kanko (Třinec) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Tomík
Stav zápasu Třinec - K. Vary 2:4

Kotel třineckých slaví gól. Roztahuje obrovskou vlajku. Petr Kanko dokázal zblízka přehodit Mensatorův beton.
46:38
Vyloučen hráč Skuhravý (K. Vary), 2 min. za podražení
Oceláři zvyšují tempo, výsledkem je přesilovka.
46:38
Vyloučen hráč Skuhravý (K. Vary), ot 10 min. za nesportovní chování
Skuhravý navíc za protesty obdržel desetiminutový trest.
47:49
Domácí jsou v náporu, ale místo střel volí nadbytečné přihrávky.
48:08
Nějakou chvíli se nehrálo, když Výtisk posunul vlastní branku a sudí opravovali ukotvení.
48:38
Karlovarští jsou v plném počtu.
49:08
Kanko zpoza branky přihrál Lušňákovi, ten ale Mensatora neprostřelil.
51:53
Po delší době zahrozili Karlovarští, když podél levého mantinelu ujel Kumstát, ale Vojtek jeho ránu zkrotil.
54:25
Hra se vyrovnala, ale odehrává se hlavně ve středním pásmu. Oba týmy se jen těžko dostanou k zakončení.
55:00
Utkání sleduje 2741 diváků.
58:00
Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny, ale na ledě to vypadá, že oba týmy jen dohrávají.
58:04
Do střeleckého prostoru si najel domácí Květoň. Jeho rána ale nepřekvapila Mensatora.
58:52
Domácí se pokoušejí o power play. Vojtek jde z branky.
Karlovarští se radují, v Třinci zvítězili 4:2 a útočí na třetí příčku v extraligové tabulce.

27. 1. 2023 17:30K. Vary–Třinec 4:1
20. 12. 2022 17:20Třinec–K. Vary 4:2
30. 10. 2022 15:30K. Vary–Třinec 2:6
23. 9. 2022 17:00Třinec–K. Vary 1:2
21. 2. 2022 17:00Třinec–K. Vary 7:0
8. 2. 2022 17:30K. Vary–Třinec 3:2
21. 11. 2021 15:30K. Vary–Třinec 2:5
1. 10. 2021 17:00Třinec–K. Vary 3:2