0:00
Vítejte na online přenosu z kladenského hokejového stadionu, kde domácí Kladno hostí Karlovy Vary. Domácí jsou na posledním místě tabulky, Vary třetí od konce. Dá se tak očekávat tuhý boj.
0:01
0:45
Tlakem začínají hosté a vypadá to, že hned budou hrát přesilovou hru.

Rozhodčí: Svoboda (CZE), Turčan (CZE) - Pavlovič (SVK), Rozlílek (CZE)
Počet diváků: 2 250

0:44
Vyloučen hráč Kaberle (Kladno), 2 min. za nedovolené bránění
1:20
Vary se poprvé v této přesilovce usazují v útočném pásmu, ale žádná z jejich střel brankáře Cikánka neohrozila.
2:03
Tentokrát už jedna ze střel prověřila domácího brankáře, ale ten puk v klidu chytá. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce. Do konce přesilovky něco přes půl minuty.
2:44
Vyloučen hráč Patera (Kladno), 2 min. za podražení
Souběžně s návratem kladenského hráče putuje na trestnou lavici další z domácích. Ty tak zápas začínají řadou oslabení.
3:11
První vážnější situace před domácím Cíkánkem, ale Hřebejkova aktivita k brance nevedla. Bude se jen vhazovat před kladenskou brankou.
3:55
Domácí se už oklepávají a podruhé za sebou vyhazují.
4:54
Pech (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Cyganov a Košťál
Stav zápasu Kladno - K. Vary 0:1

Domácí přežili dvě oslabení, ovšem už nezvládli následný nájezd soupeře. Před brankou se prosadil svým důrazem Pech. CIkánek už v tu chvíli ležel bezmocně na zemi.
5:40
Vyloučen hráč Balázs (K. Vary), 2 min. za držení hole
První šance pro domácí zachytit tempo zápasu, budou hrát přesilovku.
6:05
Hned na jejím začátku měl šanci Bělohlav, ale jeho pěkná střela zápěstím skončila jen v lapačce Mensatora.
6:53
Patera (Kladno) vstřelil branku (3. gól v play-out) , asistence Diviš a Kaberle
Stav zápasu Kladno - K. Vary 1:1

Po necelé minutě kladenští využívají přesilovku. Za brankou se prosadil Diviš a puk ideálně naservíroval před branku Paterovi.
8:30
Už delší dobu se hraje okolo branky domácích. Ti sice odehráli skvělou přesilovku, dokázali vyrovnat, ale dál nestíhají karlovarské tempo.
9:45
Zápas po atraktivním začátku ztrácí náboj. Oba týmy jakoby odpočívaly po dvou rychlých brankách.
10:10
Máme za sebou první polovinu první třetiny. Stav je sice vyrovnaný, ale karlovarští jsou dál aktivnějším týmem.
11:45
Domácí se přeci jen snaží protlačit do útoku, ale moc se jim to nedaří. Místo toho ztrácejí zbytečně špatnou rozehrávkou puk a nabízejí přečíslení hostům.
12:30
Domácí brankář Cikánek musí být neustále v pozoru. Karlovarští na něj neustále najíždějí a vytvářejí si slibné příležitosti. Zatím je to však bez efektu.
12:45
Už už se do nadějné šance dostával kladenský Frolík, ale puk mu v rozhodující chvíli přeskočil hokejku.
13:50
A opět je tu podobný obrázek, jako po většinu první třetiny. Domácí jsou v obranném pásmu a brání se atakům Varů. Ránu Noska od modré Cikánek chytá.
15:30
Hra se dál odvíjí v útočném pásmu Varů. Zápas ovšem moc svižných momentů nenabízí.
16:19
Osmělují se také hosté, ale Mensator jejich střely od modré bezpečně vyráží do rohu kluziště. Teď se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
16:42
Vyloučen hráč Frolík (Kladno), 2 min. za sekání
Domácí hráli v těchto fázích zápasu velmi sympaticky, začali se tlačit do koncovky. Zbrdilo je ovšem Frolíkovo zbytečné vyloučení.
17:40
Varům se přesilovka nedaří, domácí už podruhé v klidu vyhazují.
18:43
Přesilovka končí, karlovarští si nevypracovali žádnou šanci. V podstatě se ani neusadili v útočném pásmu.
18:59
Patera (Kladno) vstřelil branku (4. gól v play-out)
Stav zápasu Kladno - K. Vary 2:1

Z ničeho nic udeřilo na druhé straně, když Dobroň hloupě přišel na modré o puk a Patera svůj nájezd bezpečně proměnil střelou pod Mensatorem.
19:30
Kladenstký kapitán Patera je při chuti. Jeho další šanci likviduje na poslední chvíli jeden z hostujících obránců.
20:00
20:01
20:30
Hosté se hned od úvodu druhé třetiny snaží něco s nepříznivým vývojem zápasu udělat, ale v koncovce zůstávají žalostní.
21:20
Karlovarštví se neustále pouští do nových a nových útoků, ovšem tím jejich snaha končí. Cikánek zatím nemusí vůbec zasahovat.
22:45
Většina druhé třetiny se zatím odehrává v obranném pásmu Kladna. Teď to zkoušel z levého kruhu Balázs, ale Cikánek puk vyrazil.
23:38
Mezi kruhy se dostal ke střele hostující Čachotský, ale Cikánek puk zachytil mezi betony.
24:20
Kladenští jsou pod tlakem, tím se jim ale otvírají možnosti pro brejky. V brance Varů je ale zatím skvělý Mensator.
24:50
Domácí Bílek střílel nebezpečně za obráncem, ale Mensator puk vyrazil vyrážečkou do rohu kluziště.
25:45
Jestli první třetina nenabídla i přes tři branky atraktivní podívanou, tenrokrát se diváci rozhodně nenudí. Útoky se střídají na obou stranách, brankáři musí být neustále ve střehu.
26:50
Kladenský Martin Procházka se dostával do slibné příležitosti, v rozhodující chvíli však dostal dlouhou přihrávku a puk zachytil až vedle branky odkud nemohl brankáře Mensatora ohrozit.
28:30
Hraje se stále ve svižném tempu, obě mužstva se pouští do rychlých protiútoků. Rozhodně je na co se dívat.
29:11
Hra je po delší době přerušena, když střelu kladenského Stielera chytil Mensator. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.
30:20
V těchto chvílích se hra příliš nepřerušuje, má rychlé tempo. Oba týmy chtějí soupeře překvapit chytrou přihrávkou. Zatím však mají navrch obránci.
31:28
Bílek (Kladno) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Kalla
Stav zápasu Kladno - K. Vary 3:1

Nádherná akce, kdy na Mensatora jeli dva osamocení hráči Kladna. Ti si puk narazili a Bílek střílel do naprosto opuštěné branky.
31:44
Stieler (Kladno) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Bělohlav a Šmach
Stav zápasu Kladno - K. Vary 4:1

Exhibice domácích pokračuje. Ti šestnáct vteřin po třetí brance přidávají i čtvrtý zářez. Mensator byl překonán opět ve chvíli, kdy už ležel bezmocně na ledě. Obránci ho nechali na lopatkách a Stieler mohl puk pohodlně dorazit do sítě.
32:48
Hosté jsou omráčeni drtivým nástupem kladenských. Ti během čtvrt minuty dali dvě branky a dál útočí.
34:00
Hra se trošku uklidnila. Domácí fanoušci jsou ve varu, skandují jména svých borců. Na ledě je však už klid.
34:31
Šmach si najel před branku, dostal přesnou přihrávku, ale jeho střelu chytil do lapačky Mensator.
35:41
Domácí povzbuzeni návštěvou Jaromíra Jágra dál bojují o další důležité body. Dnes to zatím pro ně vypadá velmi nadějně. Ovšem karlovarští se nevzdávají a útočí.
36:20
Snaha hostů vypadá velmi marně. Většinu času jsou ve svém obranném pásmu.
36:33
Vyloučen hráč Melenovský (K. Vary), 2 min. za napadení
Do konce druhé třetiny už se hostům jen těžko povede se zápasem něco udělat. Čeká je dvouminutové oslabení.
37:37
Eberle (Kladno) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Patera
Stav zápasu Kladno - K. Vary 5:1

Další využitá přesilovka domácích a opět u toho byl skvělý Patera. Ten našel před brankou volného Eberleho, ten už neměl problém s bezchybnou koncovkou.
37:56
Kladenští jsou neuvěřitelně na koni. Tentokrát ovšem při Mensatorovi stálo štěstí. Skóre zůstává o čtyři branky.
38:13
Po delší době se bude vhazovat po levé ruce domácího brankáře Cikánka.
39:37
Do konce druhé třetiny už zbývá jen pár vteřin. Domácí tuto část zápasu naprosto ovládli a zaslouženě vedou. Fanoušci je vytleskávají ve stoje.
40:00
40:01
40:40
Hned v úvodu třetiny se pustil do odvážného sóla domácí Eberle, ale šikovné zakončení mu Mensator lapil.
41:40
Kdo čekal tlak hostů, zatím musí být zklamán. Domácí kontrolují začátek třetiny a mají častěji puk na svých holích.
42:55
Vary rozhodně nepředvádějí bezhlavé útočení. Naopak se nechávají strhnout ke klidnějšímu tempu hry.
43:15
Hosté se snaží rozjet nějakou kloudnější akci, ale kladenští je nepouštějí ani na svou polovinu.
43:32
Vyloučen hráč Toman (Kladno), 2 min. za krosček
Domácí nabízejí karlovarským šanci ke zkorigování výsledku. Tomanův ostrý zákrok byl oceněn dvěma minutami.
45:07
Karlovarští jsou natlačeni před Cikánkem, ale zatím jsou jejich útoky bez efektivnějšího zakončení.
45:31
Prudká střela karlovarského Pecha skončila jen na vyrážečce brankáře Cikánka. Hosté tlak mají, ale jejich koncovka je zatím skutečně mizerná.
46:27
Teď vyslal hostující Dobroň střelu z nouze, když neměl komu přihrát. Cikánek si s jeho pokusem naprosto bez problému poradil.
47:20
I po konci přesilovky zůstávají dál karlovarští natlačeni v útočném pásmu. Jejich trápení v koncovce však nebere konce.
48:04
Hostující Skladaný navážel puk do útočné třetiny, ale jeho lob zachytil Cikánek. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.
48:40
Domácí se v těchto chvílích jen brání, občas se jim podaří vyhodit, ale tím jejich práce končí. Na tahu jsou evidentně hosté.
49:55
Kladenské hokejisty mocně povzbuzují diváci, ti se ale nemohou z tlaku hostů vymanit.
50:40
Po delším čase se mohli prosadit domácí, jmenovitě Bělohlav, ale jeho chytrý útok zpoza branky dokázal Mensator přečíst a levým betonem byl u své tyčky včas.
51:50
Hra se trošku vyrovnala. I kladenští se dostávají do zakončení.
53:10
Domácí publikum už se raduje z vítězství. Jejich hráči chytli druhý dech a snaží se zvýšit svůj náskok.
53:18
Vyloučen hráč Nosek D. (K. Vary), 2 min. za podražení
54:02
Kladenští si přesilovku užívají, svého soupeře drží v šachu. Občas někdo z nich zkusí vystřelit, ale Mensator jejich pokusy zatím chytá.
54:43
Zblízka střílel prudce autor čtvrté branky domácích, Stieler. Mensator však proti jeho projektilu vytasil bravurně svou lapačku.
55:30
Z podobné pozice jako před chvílí Stieler to zkoušel domácí Frolík, ale branku minul.
56:59
Hosté evidentně zápas vzdali. Vpředu už nejsou vůbec nebezpeční. Naopak kladenští chtějí ještě nějakým gólem potěšit své příznivce.
57:49
Stadionem se valí vítězné chorály. O vítězi se zdá je rozhodnuto. Kladenští hokejisté navíc neustále drží puk ve své moci.
58:40
Hra už nemá žádný spád. Oba týmy čekají na závěrečnou sirénu.
59:00
Přeci jen se ještě mohl prosadit hostující Skladaný, ale se svou šancí nenaložil ideální. Vary tak dál trápí koncovka. V té jsou skutečně mizerní.
59:40
Malé oživení na závěr zápasu. Tři kladenští jeli na Mensatora. Nakonec to překombinovali a ani nevystřelili.

5. 3. 2023 16:30Kladno–K. Vary 5:4
20. 1. 2023 17:30K. Vary–Kladno 4:2
4. 12. 2022 16:00Kladno–K. Vary 4:1
21. 10. 2022 17:30K. Vary–Kladno 4:3
11. 2. 2022 18:00Kladno–K. Vary 5:0
28. 12. 2021 17:30K. Vary–Kladno 6:4
17. 11. 2021 17:10Kladno–K. Vary 3:2
21. 9. 2021 17:30K. Vary–Kladno 7:4