0:01
0:07
Vyloučen hráč Kica (Liberec), 2 min. za hru vysokou holí
2:07
Liberec oslabení přežil, dokonce měl sám šanci. Špačkovu střelu v brejku ale Turek vyrazil.

Rozhodčí: Husička (CZE), Hradil (CZE) - Bádal (CZE), Pouzar (CZE)
Počet diváků: 5 507

3:15
Domácí si vynutili tlak, Podkonický ale mířil vedle.
4:01
Vyloučen hráč Melichar (Č. Budějovice), 2 min. za krosček
Přesilovku si zahrají i domácí.
6:01
Budějovice se v pohodě ubránily. Liberec sehrál přesilovku velmi zle, téměř se nedostal do pásma.
7:27
Vyloučen hráč Hudec (Č. Budějovice), 2 min. za zdržování hry
Hudec vyhodil nešikovně puk z vlastního pásma mezi diváky a je vyloučen.
8:06
Vyloučen hráč Kašpařík (Liberec), 2 min. za nedovolené bránění
Kašpařík přerušil libereckou přesilovku faulem, bude se hrát 4 na 4.
9:27
Hosté jsou v plném počtu a začíná jejich krátká přesilovka.
10:06
I domácí se v pohodě ubránili.
10:56
Bartovič (Liberec) vstřelil branku (3. gól v play-off) , asistence Nedorost a Hunkes
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 1:0

Bartovič dostal pěknou přihrávku, u levého mantinelu nabral svou tradiční rychlost, najel před branku a střelou po ledě překonal padajícího Turka.
14:01
Klimenta (Liberec) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Nedorost a Nedvěd
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 2:0

Pěknou kombinaci domácích zakončil Klimenta střelou zblízka pod horní tyč.
14:20
Bartovič (Liberec) vstřelil branku (4. gól v play-off)
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 3:0

Opaření budějovičtí hráči jen sledovali, jak si mezi obránce najel Bartovič a překonal Turka potřetí. Hosté si berou oddechový čas, Turek už už odjížděl střídat, ale nakonec zůstal v brance.
14:46
Budějovičtí se probrali a před Leinonenem si vytvořili obrovský tlak. Puk ale za brankovou čáru nedostrkali.
16:18
Vyloučen hráč Čakajík (Liberec), 2 min. za nedovolené bránění
16:18
Vyloučen hráč Nedvěd (Liberec), 2 min. za krosček
Hosté mají ideální příležitost dostat se do zápasu. Budou hrát dvě minuty 5 na 3!
16:29
Obrovskou šanci měli paradoxně Liberečtí. Před Turka se natlačil Bartovič, který má dnes ohromnou fazonu. Trefil se mezi betony, puk se ale od nich odrazil těsně mimo branku.
17:21
Gřegořek (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v play-off) , asistence Ptáček a Pletka
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 3:1

Budějovice nakonec dvojnásobnou přesilovku zužitkovaly. Tvrdou ranou přes chumel hráčů se od modré prosadil Gřegořek.
18:18
Zbytek přesilovky už ve čtyřech domácí ubránili.
19:17
Vyloučen hráč Matějovský (Liberec), 2 min. za hru vysokou holí
Liberečtí jsou opět ve čtyřech.
20:00
První třetina byla velmi divoká. Domácí si škodí častými fauly, ale přesto vedou, když dokázali dát tři góly za necelých pět minut. Výtečný zápas hraje na jihu Čech nenáviděný Bartovič.
20:01
21:17
Oslabení dělené pauzou Liberečtí zvládli, jsou opět v pěti.
21:45
Domácí měli velkou šanci. Kašpařík si přiklepl puk rukou a najížděl sám na Turka, ale ten ho vychytal.
23:06
Vyloučen hráč Snopek (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Liberec si zahraje přesilovku.
24:27
Do této chvíle se hosté pohodlně bránili, pak ale přišla velká šance Liberce. Po skrumáži měl před sebou poloprázdnou branku Výtisk, ale trefil jen Turka.
25:06
Budějovice jsou kompletní.
27:25
Po delším čase bez šancí pálil z úhlu Klimetna, Turek byl ale pozorný.
27:55
Další šance domácích: puk letěl křížem přes Turkovo brankoviště, Nedorost ho ale ve vzduchu nedokázal trefit.
28:28
Vyloučen hráč Sailer (Č. Budějovice), 2 min. za faul loktem
Domácí si vynutili velký tlak, teď navíc budou hrát přesilovku.
29:54
Nedvěd (Liberec) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Klimenta a Čakajík
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 4:1

Liberec využil přesilovku po velmi podařené kombinaci. na jejím konci stál kapitán Nedvěd zcela sám před Turkem a poslal puk do horního růžku.
30:26
Hosté se snaží aspoň o snížení, Vak ale trefil z levého kruhu jen Leinonena do prsou.
33:41
O hattrick se pokoušel Bartovič, jeho pokus z kruhu však Turek lapil.
34:06
Vyloučen hráč Kašpařík (Liberec), 2 min. za držení protihráče
34:06
Vyloučen hráč Macháček (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
Oba hráči jsou vyloučeni za vzájemné držení, bude se hrát 4 na 4.
34:24
Domácí brankář Leinonen dnes působí velice jistým dojmem, V pohodě si poradil i s nebezpečnou ránou Gřegořka z levého kruhu.
34:35
Vyloučen hráč Čakajík (Liberec), 2 min. za držení protihráče
Budějovice mají nadějnou přesilovku 4 na 3.
34:41
Tvrdá rána Veselého končí v lapačce Leinonena.
34:56
Bartovič (Liberec) vstřelil branku (5. gól v play-off) , asistence Nedvěd
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 5:1

Bartovič dokončil hattrick! Nedvěd mu předložil puk při rychlém brejku v oslabení, střelec před brankou bleskově zakončil.
36:06
Leinonen zlikvidoval prudkou ránu Šimánka, poté skočili na led Macháček s Kašpaříkem a pokračuje tak přesilovka hostů už v poměru 5 na 4.
36:35
Je po přesilovce, oba týmy jsou v pěti.
37:37
Vyloučen hráč Veselý (Č. Budějovice), 5+20 min. za vražení na hrazení
37:37
Vyloučen hráč Blatný (Liberec), 2+2 min. za hru vysokou holí
Utkání se přiostřuje. Veselý narazil zezadu na mantinel Dernera, ten s bolavým krkem odjel do kabiny. Veselého pak napadl domácí Blatný a dostal 2+2 minuty.
38:32
Bartovič (Liberec) vstřelil branku (6. gól v play-off) , asistence Nedorost
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 6:1

Domácí ujeli ve dvuo, Nedorost poslal prudký pas doprava na Bartoviče. Ten vypálil bez přípravy, Turek se nestihl přesunout k protější tyčce.
40:00
40:01
41:36
Vyloučen hráč Šimánek (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
41:37
Blatný se vrátil z trestné lavice do hry a Liberec tak hraje téměř minutovou přesilovku pět proti třem.
42:37
Budějovice jsou ve čtyřech.
43:06
Vyloučen hráč Mikeska (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Ale teď jdou hosté znovu do tří, byť tentokrát jen na půl minuty.
43:36
Budějovice jsou ve čtyřech. V pěti proti třem Kašpařík překonal Turka, gólmana ale na brankové čáře překonal Gřegořek.
45:06
Budějovičtí jsou po delší době kompletní, v závěru oslabení přestáli velký nápor a několik šancí Liberce.
46:50
Vyloučen hráč Micka (Č. Budějovice), 2 min. za hru vysokou holí
Liberc si zahraje další přesilovku. Trenéři ve třetí třetině stáhli autora čtyř gólů Bartoviče, zápas již nejspíš považují za rozhodnutý.
48:28
Rýgl (Liberec) vstřelil branku (1. gól v play-off) , asistence Kašpařík a Výtisk
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 7:1

Zápas se zvrhává v debakl Budějovic. Po tvrdé ráně Kašpaříka od modré dorážel Rýgl v pádu zblízka, Liberec tak využil další přesilovku.
49:39
Nedvěd (Liberec) vstřelil branku (2. gól v play-off) , asistence Nedorost a Čakajík
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 8:1

Nedvěd švihem prostřelil Turka z pravého kruhu a tím ho vyhnal z branky. Do ní se postavil náhradník Jakub Čech.
50:31
Vyloučen hráč Šimánek (Č. Budějovice), 2 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
Frustrovaní hosté počítají jen vyloučené, Šimánek dostal 2+10 minut za úder do hlavy.
50:31
Vyloučen hráč Šimánek (Č. Budějovice), ot 10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
52:15
Nedvěd (Liberec) vstřelil branku (3. gól v play-off)
Stav zápasu Liberec - Č. Budějovice 9:1

Liberec opět využívá přesilovku. Nedvěd z prostoru mezi kruhy dovršil hattrick.
58:00
V Liberci se slaví, zápas se dohrává jen z povinnosti. Kotel libereckých fanoušků stojí a skanduje. Sportovně se chová i hostující skupina fandů, která tleská i přes debakl. Dohromady sleduje utkání 5507 diváků.
58:32
Jednu z posledních šancí zápasu měl Podkonický, Čech ale odmítl desítku v budějovické síti.

22. 2. 2023 17:30Č. Budějovice–Liberec 3:4
8. 1. 2023 16:00Liberec–Č. Budějovice 2:3
27. 11. 2022 17:00Č. Budějovice–Liberec 4:1
4. 10. 2022 18:00Liberec–Č. Budějovice 6:1
6. 3. 2022 17:00Č. Budějovice–Liberec 5:3
30. 1. 2022 16:00Liberec–Č. Budějovice 1:2
11. 1. 2022 17:10Č. Budějovice–Liberec 5:4
5. 10. 2021 18:00Liberec–Č. Budějovice 3:2