0:01
1:25
Holec střílel a Sklenář se u tyčky snažil kotouč zasunout do branky domácích. Kovář se nedal.
1:44
Růžička (Slavia) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Jaškin
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 0:1

Branku vstřelil Růžička, asistoval mu Jaškin. Růžička dostal přihrávku zpoza branky a zblízka zakončil.
3:02
Vyloučen hráč Pletka (Č. Budějovice), 2 min. za zdržování hry
5:02
Pletka je zpátky. Přesilovka se hrála snad celá bez přerušení. Slavia si ale větší šanci nepřipravila.
5:59
Vyloučen hráč Novák (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
Podtrhl svého soupeře na obranné modré.
6:45
Do protiútoku se dostal Vydarený a akci i zakončil. Kopřiva puk kontroloval.
7:47
Vyloučen hráč Branda (Slavia), 2 min. za podražení
Ve snaze dostat puk podrazil u branky soupeře hráče domácích.
8:25
Novák se vrátil, domácí mají přesilovku. První střelu vyslal Vydarený. Byla prudká, ale Kopřiva ji srazil do rohu.
9:36
Domácí dali gól, ale puk šel do branky od brusle Langhammera. Prohlíží se záznam hry.
9:36
Langhammer (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Gulaš a Tůma
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 1:1

Gól platí, byl z přesilovky.
10:07
Domácí se hned znovu nacpali do útočné třetiny. Nebezpečně střílel Martynek. Kopřiva střelu chytil.
11:42
Mikeska nahrával od mantinelu. Dvojice Šimánek - Pletka prověřila Kopřivu. Ten odolal. Pletka hraje po zranění z minulého utkání v Plzni s krytem obličeje.
12:05
Z úhlu vystřelil Tomica. Kovář puk raději podržel.
12:23
Vyloučen hráč Jaškin (Slavia), 2 min. za nedovolené bránění
Nechal hokejku pod soupeřem. Pak ji sice pustil, ale bylo pozdě.
14:23
Mikeskova formace topila, ale nezatopila. Jaškin se vrátil.
14:56
Vyloučen hráč Šulc (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Podtrhl Vondrku.
16:03
Kováře zkoušel překvapit střelou po ledě k tyčce Vondrka, ale neuspěl. Pak se domácí ubránili aktivní hrou dopředu. Zařídil to Mikeska.
16:56
Šulc už může zase bránit.
18:50
Z poloviny vyzkoušel Kováře Žižka. Na druhé straně otestoval Kopřivu Šimánek.
19:45
Novák zřejmě nastřelil tyčku. Něco po jeho střele od modré zazvonilo.
20:00
20:00
Zásahy po první třetině - Kovář 11, Kopřiva 9. Slavia byla hlavně v úvodu o dost aktivnější. Pak se hra vyrovnala a ke konci tlačili domácí.
20:01
20:28
Nahozený puk Kovář raději podržel.
20:58
Vyloučen hráč Tůma (Č. Budějovice), 2+2 min. za hru vysokou holí
Zasáhl Holce, který jel po chvilce sudímu ukázat, že má v ráně na obličeji krev. Tuplovaný trest.
22:56
Polovina trestu uběhla a Slavia Kováře neohrozila. Střely Kadlece stačili domácí srazit před doletem ke Kovářovi. I Kopřiva si sáhl na puk.
24:02
Ani další minuty trestu nic nepřinesla. Domácí jsou aktivní a znovu testovali Kopřivu.
24:58
Tůma se vrátil. Diváci se lekli jen v závěru přesilovky Slavie, když Kováře málem překonal jeden z jeho spoluhráčů tím, že si puk přehodil za branku rukou.
25:52
Diváci oslavují Romana Pšurného. Byl v nájezdu na Kopřivu a akci v pádu zakončil. Nakonec na Kopřivu sám dopadl.
28:01
Teď znovu přitlačili domácí. Mertlova formace si zastřílela a Slavia raději puk vyhodila na zakázané uvolňování.
28:29
Vyloučen hráč Micka (Slavia), 2 min. za hákování
Teď asi bude Slavii horko. Domácí jsou v ráži i v přesile.
29:56
Gulaš zakombiínoval a zakončil. Kopřiva chytil za brankou od mantinelu odražený puk a vhazovalo se. kotouč získali domácí, ale ke střele je Slavia nepustila.
30:29
Slavia docela v pohodě oslabení přečkala. Párkrát v závěru přesilovky soupeře puk vyhodila.
31:14
Štefanka se dostal s pukem do kruhu po pravici Kováře a pálil. Kovář střelu ztlumil.
32:31
Vyloučen hráč Vašíček (Slavia), 2 min. za vražení na hrazení
Na mantinel tvrdě narazil Vydareného.
34:22
Sklenář a Doležal se dostali po problémech domácích s rozehrávkou do útoku dva na dva, ale neuspěli. Potom Mikeskova řada Slavii zamkla, ale gól jí nedala.
34:31
Slavia je kompletní.
35:47
Červený (Č. Budějovice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Mertl a Podlešák
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 2:1

Byla to šťastná branka. Domácí šli tvrdě do útoku, ale honili puk, kde se dalo i nedalo. Nakonec se odrazil k Červenému a toho poslední dobou baví dávat důležité góly. Zavěsil z mezikruží pod horní tyčku.
36:56
Do brejku se dostal po levé strně Gulaš. Před Kopřivou zamíchal a prudce pálil na pravý horní roh. Pubnlikum heklo a puk proletěl těsně vedle.
37:29
Znovu se telefonuje po gólu domácích. Opět padl gól po zásahu bruslí a brankář Slavier Kopřiva protestoval.
37:29
Šimánek (Č. Budějovice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Mikeska a Pletka
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 3:1

Mikeskova řada se dočkala. Gól platí. Slavia stále protestuje, ale sudí zřejmě viděli jako poslední zásah do puku Šimánkovou holí.
37:29
Vyloučen hráč Kopřiva (Slavia), ot 10 min. za nesportovní chování
Protestoval a protestoval, až si řekl o desítku.
39:10
Tempo se zvedlo a kotel domácích už má jasno. Už své borce oslavuje.
40:00
40:00
Brankáři si čísla na zásahy ve druhé třetině vyměnili. Kovář 9, Kopřiva 11, celkem 20:20. Domácí vedou zaslouženě. Důrazem se dvakrát dostali k zakončení. Slavia štěstí neměla.
40:01
40:25
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 4:1

Mikeska načasoval přihrávku před branku Kopřivy a usdělal ze Šimánka střelce večera. Tahle trojka hraje opravdu dobře.
42:16
Vyloučen hráč Mertl (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
44:16
Jeden zákrok Kovář měl, ale byl to spíš zatoulaný puk. Kopřiva už je srovnaný. Pěkně rozhazuje hokejkou puky až na útočnou modrou.
45:45
Martynek (Č. Budějovice) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Kašpařík a Pšurný
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 5:1

Martynek z voleje napálil puk od Kašpaříka na kruhu k pravé tyčce.
45:45
Kopřiva přece jen nedohrtaje. třídal, v brance Slavie je Furch.
45:59
Vyloučen hráč Vondrka (Slavia), 2 min. za hákování
47:16
Mikeska zblízka dotlačil puk k Furchovi, ale ne za něj. První zákrok má dvojka Slavie za sebou.
47:59
Hosté jsou kompletní. Kotel si zazpíval Pátá už odbyla a celé hlediště se zapojilo do mexické vlny. Je pěkně plno, diváci zvedají ruce celou komeční přestávku a dobře se baví.
47:59
Vyloučen hráč Mertl (Č. Budějovice), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Jedno špatné střídání u domácích odnesl Mertl.
49:59
Už jsou zase všichni ve hře.
50:46
Vyloučen hráč Snopek (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Nechtěl, ale to se nepočítá. Zachytil nohou protihráče ve středním pásmu.
52:08
Vyloučen hráč Žižka (Slavia), 2 min. za hákování
Jel s Kašpaříkem, kterému ideálně nahrál Květoň. Bylo to na další gólovku, tak Žižka přitlačil.
53:26
Hlasatel oznámil, že je v Budvar aréně vyprodáno. Poprvé v sezoně a asi ne naposledy. Diváci se náramně baví. Domácí už byli kompletní, když na Furcha jel sólově Pletka. Nedal.
54:08
I Slavia už je zase mkompletní.
54:47
Žižkovu střelu od modré chytil Kovář do lapačky.
57:49
Zápas se dohrává v poklidu. Jen diváci jsou slyšet, zato pořádně. Kováže zdálky vyzkoušel Doležal.