Rozhodčí: Lacina (CZE), Hribik (CZE) - Kostka (CZE), Pešek (CZE)

7:34
Vyloučen hráč Šenkeřík (Slavia), 2 min. za sekání
První trest v utkání.
9:54
Byla to jen snaha domácích udržet útočné pásmo. Příležitost si nepřipravili. Pět na pět.
10:00
V sestavě domácích nejsou proti minulým zápasům Mertl, Kotalík a Ptáček. Hostům chybí Kadlec, který je v trestu.
11:37
Žejdl se prodíral pořed Kantora, ale pořádná střela nevyšla, byl to jen šourák.
15:50
Tempo by ušlo, ale hra dopředu se nedaří ani jednomu týmu. Domácí přidali hlavně v obraně a na tu Slavia sází už dávno.
15:10
Vyloučen hráč Růžička (Slavia), 2 min. za krosček
V rohu po levici Kopřivy složil Luňáka.
15:31
Vyloučen hráč Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
Zastavoval pokus Slavie o brejk, když domácí přišli o útočné pásmo.
17:10
Slavia hraje zkrácenou přesilovku.
17:31
Vydarený se vrátil do hry.
18:30
Micka sklepl nahozený puk od Kolaříka rvnou na Kantora. Ten ale puk viděl a vyrazil ho.
19:15
Sklenář (Slavia) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Růžička a Hertl
Stav zápasu Č. Budějovice - Slavia 0:1

Přihrávka zpoza branky byla krátká, Sklenář si najel metr od Kantora.
20:00
20:00
Zásahy brankářů: Kantor 6, Kopřiva 9. To se zdá ještě hodně na to, kolikrát brankáři při zablokovaných střelách jen stínovali zákroky.
20:01
22:12
Snad k první střele ve druhé části se dostal Alinč. Puk šel vedle, ale Kantor jej pro jistotu sklepl do kouta.
23:31
Vypadá to, že se půjde brzy domů. Hraje se bez přerušení, čas utíká.
24:58
Hertl se rozjel a hnal se před Kantora. Asi by i proletěl, ale Slavia se dostala do ofsajdu.
25:13
Ke střele z kruhu se dostal Dej. Puk skončil sražený někde u stropu haly.
27:05
Rousek ani Vráblík netrefili poodrkytou branku. Domácí však byli poprvé v utkání ve větším náporu.
27:28
Vyloučen hráč Harant (Č. Budějovice), 2 min. za vražení na hrazení
Zasáhl Kučného. Po náporu domácích se Slavia vymanila z tlaku a hraje za to přesilovku.
28:52
Luňáka sundal Skokan a Rousek sice zakončil zblízka, ale trefil Kopřivu. Přesilovka Slavii moc nešla.
29:28
Konec přesilovky Slavie.
30:01
Vyloučen hráč Jelínek (Slavia), 2 min. za sekání
Nápor domácích bude pokračovat.
31:11
Langhammer minul prudkou střelou branku a Knotkovo nahození Kopřiva ohlídal. Opřel se o tyčku a nebylo kam se trefit.
33:35
Podlešák je zpátky, přesilovka domácích.
35:05
Kopřiva se za puky jen otáčí. Jeho spoluhráči stačí strkat hokejky do střel a puky jsou neustále v síti za brankou nebo na plexiskle.
35:17
Žejdl může hrát.
35:54
Vyloučen hráč Šenkeřík (Slavia), 2 min. za podražení
Šenkeřík byl na zadním mantinelu za Kopřivou při práci vyrušený sudím. Faul ani nebylo pořádně vidět.
36:54
Langhammer tentokrát trefil branku, ale i Kopřivu.
37:54
Šenkeřík se vrátil. Přesilovka domácích neměla přesnost, ztráceli pásmo.
39:10
Střelu Holuba od modré zastavil Kantor betonem.
40:00
40:00
Ve druhé části se dařilo domácím dostat Slavii pod tlak. Vidět byli mladí Rousek nebo Švihálek i další. Na vyrovnání však diváci dál čekají. Zásahy brankářů - Kantor 6, Kopřiva 14, celkem 12:23.
40:01
42:40
Třetí třetina a potřetí stejný začátek s bruslením ze třetiny do třetiny, bez velkých zastávek.
44:03
Snad 10 vteřin byl zašlápnutý puk u střídačky hostů. Byl tam chumel, který se nehýbal. Sudí pozorně sledovali dění, ale nakonec se jim přece jen povedlo přerušit hru.
44:15
Vyloučen hráč Stránský (Slavia), 2 min. za zdržování hry
44:29
Vyloučen hráč Harant (Č. Budějovice), 2 min. za nedovolené bránění
Harant zastavoval puk na útočné modré a soupeř mu ho sewbral a chtěl dopředu. Harant mu najel do cesty, postavil se tělem. Sudí ho vyloučil.
46:06
Komerční přestávka uťala bruslařské závody od branky k brance.
46:29
Pět na pět.
46:53
Vyloučen hráč Alinč (Slavia), 2 min. za nedovolené bránění
Zastavoval Haranta na své modré.
48:07
První minutu přesilovky věnovali domácí zavážení kotouče.
48:53
Slavia se ubránila. Ve vyhazování puků nebude mít konkurenci.
52:22
Jízda ze třetiny do třetiny nemá konce. Brtankáři se dál dívají za sraženými puky a nejvíce starostí mají s tím, aby si nevykroutili krky.
55:19
Po dlouho době přijel puk do třetiny sám. Zakázané uvolnění domácích.
55:00
Už se zdálo, že domácí se v útočném pásmu usadí. Růžička však vložil hokejku do rozehrávky na Janka a znovu se jalo na druhou stranu.
55:59
Vyloučen hráč Květoň (Č. Budějovice), 2 min. za držení hole
Takhle se diváci vyrovnání nedočkají.
57:02
Kantor zachytil puk a po delší době ho potěžkal.
57:59
Holub chtěl dát šlupku, ale zlomil hokejku přesně napůl. Květoň se vrací do hry.
59:00
Kantor zvedl hokejku a vzápětí dostal signál, aby odjel z branky. Power play domácích.
59:44
Sudí pískli hru vysokou holí ve středním pásmu. Kantor na led nejde, buly bude před modrou Slavie.
59:49
Kopřiva zachytil puk. Buly po jeho levici. Nejdříve však bude oddechový čas pro domácí.