0:01
2:35
Od modré nahazoval puk domácí obránce Stehlík, brankář Franěk vyrážečkou bez problémů zasáhl.
3:24
Franěk znovu v akci. Kucharczyk na něj střílel z lepší pozice než Stehlík, ale mířil přímo doprostřed.

Rozhodčí: Minář (CZE), Polák (CZE) - Tošenovjan (CZE), Hlavatý (CZE)
Počet diváků: 7 046

4:34
Hosté jeli dva na jednoho, Lukeš si nabruslil až před brankoviště, tam ale narazil na připraveného Hoviho, který ztlumil puk pod svými betony.
5:38
Litvínovský bek Kousalík na útočné modré zachytil nepovedenou domácí rozehrávku, jeho následný slabý pokus však ani neletěl na brněnskou branku.
6:06
Vyloučen hráč Trávníček (Litvínov), 2 min. za nedovolené bránění
6:14
Stehlík (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Houdek a Dopita
Stav zápasu Kometa - Litvínov 1:0

Kometě k využití přesilovky stačilo pouhých 8 vteřin. Po buly se zdálo, že hosté vyhodí, Houdek ale udržel puk, posunul jej Stehlíkovi a ten skóroval bombou od modré. Ta nebyla nijak zvlášť umístěná, přesto prosvištěla až do sítě.
8:12
Znovu rušno před litvínovskou brankou. Kucharczyk se před ni dokázal probít, ale už ne zakončit.
10:06
Litvínov domácí na chvíli zatlačil, proto brankář Hovi Jarešovo nahození raději schoval v lapačce.
10:20
Ručinský zkoušel po objetí branky zaskočit domácího gólmana k bližší tyči, Hovi byl pozorný.
11:05
Jakub Svoboda zůstal za hostující obranou a ujížděl sám na brankáře, tísněný vracejícím se obráncem ale nedokázal zvednout puk nad padajícího Fraňka.
11:45
Sérii domácích šancí ukončila střela Vyrůbalíka od modré, kterou domácí nedokázali dorazit.
11:48
Vyloučen hráč Jareš (Litvínov), 2 min. za držení hole
12:32
Houdek místo střely z vyložené pozice nahrával, Dopitovi však poslal puk nepřesně.
13:11
Kometa rozehrála v útočném pásmu rychlou kombinaci, hosté ale nakonec dokázali vyhodit.
13:48
Brňané kombinovali, kombinovali, ale pořádně vystřelit nedokázali. Litvínov je kompletní.
14:35
Gólman Komety musel spěchat daleko od branky, aby přikryl puk před dojíždějícím Viktorem Hüblem. Bude za to ale potrestán.
14:35
Vyloučen hráč Hovi (Kometa), 2 min. za zdržování hry
16:01
Kometa se brání bez problémů, Litvínov ještě její branku neohrozil.
16:35
Z téhle přesilovky hosté nevytěžili vůbec nic.
17:04
Hovi snadno chytil nahození ze středního pásma, rozehrát puk už ale nestihl.
17:30
Erat (Kometa) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Hubáček a Dopita
Stav zápasu Kometa - Litvínov 2:0

Dopita s Hubáčkem zabojovali za brankou, odkud putoval puk k Eratovi a ten z levého kruhu bez přípravy prostřelil Fraňka.
17:47
Mohlo to být 3:0, jenže Huml svůj samostatný nájezd zakončil střelou vedle litvínovské branky.
18:57
Vyloučen hráč Ručinský (Litvínov), 2 min. za napadení
Hostující veterán přespříliš dohrával souboj s Kvapilem.
19:50
Litvínov zvládá oslabení dobře.
20:00
Litvínov domácím kromě úvodu nijak nezatopil, zatímco Kometa využila přesilovku a jednu ze svých pár šancí, takže zaslouženě vede. Na střely jsou aktivnější Brňané v poměru 11:8.
20:01
20:42
Brňané začínají třetinu v početní převaze. Houdek dostal chvíli času na střelu od modré, Franěk zasáhl vyrážečkou.
20:59
Ve chvíli, kdy už byli hosté kompletní, pálil od modré znovu Houdek. Franěk tentokrát vyrazil betonem.
21:28
Domácí Hruška se po přihrávce zpoza branky snažil trefit volný kout v litvínovské kleci, z ostrého úhlu ale střílel mimo.
23:10
Brňané jeli dva na jednoho, obránce Vyrůbalík se při svém prvním letošníme extraligovém startu rozhodl pro střelu švihem a z kruhu trefil povyjetého Fraňka.
24:05
Hubáček svým pohybem vytvořil ideální šanci pro Stehlíka, ten ale po přihrávce zpoza litvínovské branky špatně trefil puk.
25:00
Ve druhé třetině se zatím hraje pouze jedním směrem, a to na litvínovskou branku. Hosté vypadají zcela bezradní.
25:22
Až teď dostal nabito Jánský, při pokusu o střelu ze slušné pozice ale upadnul.
26:06
Potlesk pro hostujícího Skuhrovce, který po tvrdém zásahu odjel z ledu sice s pomocí lékaře, ale po svých.
27:18
Domácí brankář stále ve druhé třetině nemá pořádný zákrok, po Ručinského střele z mezikruží však za ním zazvonila tyčka. Rozhodčí prohlížejí video, zda se puk neodrazil od vnitřní tyče.
27:18
Rozhodčí rozpažuje, takže hosté si na svůj první gól ještě musí počkat.
28:34
Po už klasickém momentu, kiksu brněnského beka Mojžíše na útočné modré, jeli hosté dva na jednoho. Na Majdanově pokusu si však lapačkou pochutnal Hovi.
28:42
Svou rychlost ukázal domácí Hubáček, jeho střelu z velkého úhlu si ale Franěk pohlídal.
30:22
Pochvala pro litvínovského Ručinského, který před svou bránou vložil hokejku do Stehlíkovy přihrávky. Nebýt toho, domácí Kvapil by zakončoval do prázdné.
32:12
Dnešní zápas není žádnou luxusní podívanou. Kometa celkem v poklidu kontroluje dvougólový náskok a zatím se nezdá, že by ji Litvínov dokázal vážněji pozlobit.
32:32
Erat hledal před litvínovskou brankou Dopitu, ten tísněný obráncem puk netrefil.
33:25
Fraňkovi vypadla z lapačky nevýrazná střela Bičánka od modré, napodruhé už litvínovský brankář puk zkrotil.
33:29
Napodruhé byla i s pomocí teče Bičánkova střela mnohem nebezpečnější, skončila však těsně vedle.
33:53
Vyloučen hráč Kousalík (Litvínov), 2 min. za hákování
34:44
Rychlý výpad zpoza branky zkoušel Kvapil, litvínovský brankář byl u bližší tyče připravený.
35:53
Touhle přesilovkou se Kometa chlubit nebude, hosty její ubránění moc sil nestálo.
36:09
Houdek (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Erat a Hubáček
Stav zápasu Kometa - Litvínov 3:0

Při hře pět na pět už ale Brňané udeřili, když se jim dnes podruhé vyplatila aktivita za brankou. Houdek pak dostal mezi kruhy spoustu času a zamířil přesně k tyči pod Fraňkovu vyrážečku.
36:40
Vyloučen hráč Jánský (Litvínov), 2 min. za pád pod nohy
38:01
Po svižné kombinaci Komety našel Dopita opět zpoza branky Erata, ten mířil dobře nahoru, ale Franěk výborně zasáhl.
38:40
Hosté jsou kompletní.
39:50
Druhá třetina se dohrává v poklidu bez vzrušení před brankami.
40:00
Litvínov sice ve druhé třetině po Ručinského tyčce zaměstnal videorozhodčího, domácí tým ale příliš ne. Kometa v pohodě kontroluje vedení, které díky Houdkovi ještě o gól nevýšila. Ve druhé třetině vyhráli Brňané na střely 8:4, celkově je to 19:12.
40:01
41:07
Vyloučen hráč Stehlík (Kometa), 2 min. za hákování
Stehlík ve vlastním pásmu špatně rozehrál a svou chybu musel vyřešit faulem.
41:24
Kometa v oslabení vyjela do přečíslení tři na dva, které zakončil přízemní střelou Brabenec. Franěk si betonem poradil.
41:52
Vyloučen hráč Hruška (Kometa), 2 min. za hákování
Litvínov může hrát 75 vteřin pět na tři.
42:19
Po kombinaci dostal puk mezi kruhy Viktor Hübl, ale nedokázal pořádně vystřelit a Kometa vyhodila.
43:10
Ručinský (Litvínov) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Jenáček a Lukeš
Stav zápasu Kometa - Litvínov 3:1

Domácí už byli ve čtyřech, Stehlík se ale ještě nestačil vrátit do pásma, když Litvínov rozebral bránící trojici a Ručinský snadno doklepnul puk do prázdné brány.
43:50
Na ledě zůstal ležet domácí Vyrůbalík, nakonec ale odjel po svých.
44:58
Po litvínovském snížení je hra hodně rozkouskovaná.
45:40
Před brněnskou brankou se snažil prosadit Kubát, do puku ale jen lehce šťouchl a Hovi měl snadnou práci.
46:42
Další přerušení poté, co za litvínovskou brankou zůstal ležet obránce Gula. Na střídačku dojel hodně ztěžka.
47:00
K zakončení bekhendem se dostal hostující Kubinčák, Hoviho příliš neohrozil.
50:00
Takový průběh třetí třetiny brněnští diváci dobře znají. Když Kometa vede, soustředí se na defenzivu, kterou soupeř velice obtížně překonává. V posledních třech minutách nebyla k vidění žádná slušná šance.
50:17
Vyloučen hráč Skuhrovec (Litvínov), 2 min. za držení protihráče
50:51
Hosté vyhráli šermovačku u modré čáry a vyhazují.
51:30
Zápas sleduje 7046 diváků, teprve podruhé v sezoně tak v Brně není vyprodáno.
52:17
Litvínov je v pěti, v brněnské přesilovce se ničeho bát nemusel.
53:02
Mezi litvínovskými kruhy dostal kousek prostoru Jaroslav Svoboda, jeho střelu z otočky chytil Franěk lapačkou.
53:22
Vyloučen hráč Skuhrovec (Litvínov), 2 min. za hru vysokou holí
Zbytečný faul za vlastní brankou ubírá hostům čas k pokusu o vyrovnání.
53:43
Litvínovské obraně ujel Hruška, nájezd ale po kličce zakončil střelou do ochranné sítě.
54:12
Nyní se hostující obranou proháčkoval Kvapil, jeho střelu z úhlu Franěk betonem vyrazil.
55:22
Litvínov je kompletní.
55:47
Viktor Hübl najížděl z boku na domácí branku a pokusil se Hoviho oklamat naznačením střely, finský gólman se ale nenechal oklamat a dobře zasáhl.
56:35
Vyloučen hráč Kracík (Litvínov), 2 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
Za prohřešek v útočném pásmu dostal hostující útočník trest 2+10.
58:35
Vyloučen hráč Kracík (Litvínov), ot 10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku
57:19
Hruška (Kometa) vstřelil branku (12. gól v sezóně) , asistence Kvapil a Zubíček
Stav zápasu Kometa - Litvínov 4:1

Je rozhodnuto. Marek Kvapil boduje v jedenáctém zápase po sobě, když objel dva soupeře a předložil puk mezi kruhy Hruškovi, který z první nedal Fraňkovi žádnou šanci.
58:33
Dopitovu střelu do horního růžku skvěle chytil brankář Franěk. Kometa tak stále pod trenérem Jeřábkem nedala v jednom zápase pět gólů.
59:08
Vyloučen hráč Černý (Litvínov), 2 min. za hru vysokou holí
59:30
Litvínov vyhazuje.
Litvínov po snížení trochu ožil, ale Kometa se o pátou výhru v řadě a osmou z posledních devíti zápasů příliš bát nemusela. Na střely na branku skončila třetí třetina 8:8, celkově na ně vyhrála Kometa 27:20.

17. 2. 2023 17:30Litvínov–Kometa 3:2
3. 1. 2023 18:00Kometa–Litvínov 3:1
20. 11. 2022 15:30Litvínov–Kometa 5:1
7. 10. 2022 18:00Kometa–Litvínov 5:4
22. 2. 2022 17:20Kometa–Litvínov 1:5
9. 1. 2022 15:30Litvínov–Kometa 2:3
21. 11. 2021 17:00Kometa–Litvínov 4:2
1. 10. 2021 17:30Litvínov–Kometa 3:4