Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Hokejisté s Norskem podle čtenářů zářili. Plekanec se líbil nejvíc

Čeští hokejisté se radují z výhry nad Norskem. | foto: Reuters

15 2013
Takovou známkou už by se mohli chlubit. Čeští hokejisté dostali v tradičním hodnocení iDNES.cz od čtenářů za výkon proti Norsku 1-. Nejlepším z celého týmu pak byl útočník Tomáš Plekanec, který posílil národní tým na poslední chvíli.

Při pohledu na vysvědčení od čtenářů vypadají Češi jako "šprti". Zatímco dosud na turnaji jako tým dosáhli nejvýš na dvojku a někteří jednotlivci byli skoro až na propadnutí, tak po úterním zápase jsou všichni hráči jedničkáři nebo dvojkaři.

Známkování iDNES.cz

Výsledky hodnocení čtenářů po zápase s Norskem.

V anketě zabodoval především nově složený první útok, který se největší měrou podílel na české kanonádě v existenčním zápase. Jeho vůdce Plekanec dostal vůbec nejlepší známku z celého týmu - 1,08. O něco málo horší jsou probuzení střelci Jiří Tlustý (1,20) a Tomáš Fleischmann (1,18).

Spolu s nimi má přes tisíc udělených jedniček také brankář Ondřej Pavelec. Výsledný průměr je u gólmana číslo 1 symbolicky plný jedniček - 1,11.  Vysoko hodnotili čtenáři výkon další čerstvé posily, obránce Marka Židlického, i jeho kolegy Zbyňka Michálka.

Ale Hadamczikův výběr si celkově vylepšil reputaci, o tom svědčí i fakt, že nejhorší známkou je dvojka pro útočníka Petra Tenkráta. Ten si vysloužil "jen" 71 pětek.

Snad ta forma vydrží i na čtvrtfinále...

Autor:


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze