Zlín hostí Kladno, které dvakrát v sezoně porazil shodně 2:1. Hosté přijeli na Moravu bez suspendovaného lídra Pavla Patery, chybí i zranění Čurilla, Mudroch a Horna.
0:01
0:01
První buly vyhrál Bělohlav nad Leškou.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Husička (CZE) - Lederer (CZE), Venglář (CZE)
Počet diváků: 3 776

1:18
Oba gólmani už si osahali puk. Kopřiva zashál dobře proti najíždějícímu Balaštíkovi, na druhé straně neměl Sedláček skoro žádnou práci se slabým pokusem Kally.
2:02
Velkou šanci měl hostující obránce Trončinský, který se vydal na výlet až za branku domácích. Tu objel a bekhendem zkusil překvapit Sedláčka, jemuž proklouzl puk za záda. Pak ale doklouzal jen těsně vedle jeho levé tyčky.
4:02
Čtvrtá formace Zlína se usadila na minutu v pásmu Kladna, ale puky vozila jen v rozích a u mantinelu, ke střele se nedostala.
5:15
Další velká šance Kladna: Kalla potáhl puk po pravé straně a poslal ho křížem na najetého Bílka. Ten však v dobré pozici vypálil vedle.
8:10
Hrálo se dlouho bez přrušení, ale i bez šancí. Až teď si najel na pravý kruh Hamrlík, jeho střelu Kopřiva vyrazil k Balaštíkovi. toho však zablokovali kladenští obránci.
8:38
Vyloučen hráč Leška (Zlín), 2 min. za sekání
Kladno si zahraje první přesilovku.
10:09
Eberle (Kladno) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Trončinský a Dlouhý I
Stav zápasu Zlín - Kladno 0:1

Kladno využilo přesilovku, sudí si nechali ještě gól posvětit u videa. Střelu Trončinského od modré Sedláček vyrazil, Eberle pak puk dopravil bekhendem pod horní tyčku.
11:43
Kladno je nebezpečnější, opět mělo šanci. Procházka přihrával Brandovi, který ale na puk nedosáhl. Jinak by pohodlně mohl skórovat do odkryté branky.
13:44
Dvě dobré šance měl pro změnu Zlín. Postaral se o ně Leška. Nejdřív našel Balaštíka, který bez přípravy pálil, Kopřiva vyrazil. Pak přihrál Köhlerovi, jenž zkoušel před Kopřivou blafák, ale puk poslal z hole nepřesně.
15:26
Zlín mnohem lépe forčekuje a má více ze hry. Po Švrčkově přiťuknutí zakončoval zblízka Sivák, ale Kopřiva puk parádně chytil do lapačky.
16:15
Vyloučen hráč Dlouhý I (Kladno), 2 min. za podražení
Přesilovku si zahraje i Zlín.
18:15
Hosté oslabení přestáli. Největší šanci měli domácí hned v úvodu, kdy Kopřiva vyrazil pokus Linharta i dorážku Balaštíka zblízka.
19:28
Po delší době mělo šanci Kladno. Valský nahrával křížem před branku na Bílka, který byl však tísněn obráncem a neměl klid k zakončení.
20:00
Kladu patřilo prvních deset minut, což korunovali hosté gólem v přesilovce. Zlín se probudil až v posledních sedmi minutách, svou přesilovku ani největší šancve však nevyužil.
20:01
21:05
Zlín začal aktivně. Nejprve střílel z pravého kruhu Hamrlík, Kopřiva vyrazil. V následném náporu se protlačil do šance Rachůnek, ani on ale neuspěl.
24:02
Dlouhé čekání na šanci ukončil Galvas, který dvakrát střílel od modré. Kopřiva si poradil.
24:46
Bílek (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Dlouhý I
Stav zápasu Zlín - Kladno 0:2

Poté, co Zlín nevyužil své šance, uděřili zničehonic hosté, kteří skórují hned z první vážnější akce ve druhé třetině. Dlouhý napálil puk od modré a Bílek jej nadvakrát dorazil za Sedláčka.
26:26
První formace domácích si vvořila tlak, na jeho konci byla střela Lučky od modré a možnost dorážky pro Lešku, ten ale byl tísněn a puk mu uskočil.
27:32
Vyloučen hráč Dlouhý I (Kladno), 2 min. za nedovolené bránění
Dlouhý nedovoleně zmařil šanci Vlacha, který dostal puk od Kubiše a zblízka mohl pálit na Kopřivu. Zlín tak bdue mít šanci snížit při své druhé přesilovce.
29:32
Kladno se i podruhé ubránilo. Domácí se sice skoro dvě minuty drželi v pásmu, ale Balaštík i Köhler tečovali nepřesně a se dvěma střelami Hamrlíka od modré si poradil bezchybný Kopřiva.
30:19
Vyloučen hráč Rachůnek I. (Zlín), 2 min. za podražení
Druhou přesilovku si zahraje také Kladno. Tu první využilo.
32:19
Zlín se v pohodě ubránil.
32:28
Kladno si největší šanci vypracovalo až po přesilovce, když se před Sedláčkem zjevil zcela volný Frolík. Ten však přestřelil.
32:43
Trest týmu (Kladno), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Kladno špatně střídalo, Zlín tak bude mít další přesilovku.
33:27
Vyloučen hráč Leška (Zlín), 2 min. za držení protihráče
Zlínu se přesilovka nevedla, častěji se hrálo v jeho vlastnímm pásmu. Pak se navíc Leška dopustil útočného faulu, síly na ledě se tak vyrovnají.
34:43
Kladno mělo při hře 4 na 4 velkou šanci. Stieler zkoušel zblízka blafák, ale přestřelil branku. Začíná zkrácená přesilovka hostů.
35:27
Kladno se v kratší přesilovce neprosadilo, Sedláček vyrazil pokus Bílka.
36:48
Leška našel přihrávkou od zadního mantinelu Balaštíka, jenž hned pálil z kruhu mezi gólmanovy nohy. Kopřiva však včas scvaknul betony a dál tak drží nulu na kontě.
38:51
Další parádní semafor předvedl Kopřiva po ráně Hamrlíka, který si sjel na kruh pro Balaštíkovu přihrávku. Tlak Zlína sílí, stále však troskotá na hostujícím brankáři.
39:52
Kladno má problémy se střídáním, už podruhé dostalo trest za příliš mnoho hráčů na ledě.
39:59
Kubiš (Zlín) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Míka a Švrček
Stav zápasu Zlín - Kladno 1:2

Zlín snižuje, otázka však je, zda se mu to povedlo ještě před sirénou. Sudí situaci řeší mezi sebou, budou zřejmě volat i video.
39:59
Gól platí. Zlín snížil vteřinu před koncem třetiny díky vyhrané buly a důrazu Kubiše, jenž nadvakrát puk dopravil do sítě.
40:00
Většina druhé části patřila domácícm, přesto Kladno navýšilo náskok. Zlínský nápor přinesl plody v podobě branky vteřinu před koncem.
40:01
40:48
Köhler (Zlín) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Leška a Hamrlík
Stav zápasu Zlín - Kladno 2:2

Blesková kombinace domácích přinesla vyrovnání. Hamrlík nahodil puk od modré do rohu, tam stál Leška, který jen přiklepl lehce před branku Köhlerovi. Ten pod Kopřivou poslal puk do sítě.
41:29
Domácí jsou při chuti. Důras vlétl do pásma a vypálil těsně vedle pravé tyčky. Následně ještě z dobré pozice pálil Rachůnek, ale Kopřiva jeho pokus chytil.
42:00
Zlínští trenéři stáhli sestavu na tři útoky a nabuzení domácí se neustále tlačí před Kopřivu. Tentokrát si s nimi ale poradila obrana Kladna.
43:48
Kladno se nevzdává, hraje se parádní hokej. Po Kallově akci byl zcela volný před ležícím Sedláčkem Dlouhý, gólman ale vymrštil lapačku a puk kryl.
45:21
Po Leškově nahození se hráči natlačili před Kopřivu, ale místo gólu jen posunuli jeho branku.
46:41
Vyloučen hráč Trončinský (Kladno), 2 min. za hákování
Vlach se řítil na Kopřivu, ale zahákoval jej Trončinský. Zlín bude hrát přesilovku.
48:41
Kladno se ubránilo. Zlín střílel hlavně od modré, ale většinu ran zblokovali obránci. Teč Rachůnka skončila vedle branky.
49:23
Bělohlavovu střelu od modré vyrazil Sedláček k Šináglovi. Jeho dorážka propadla gólmanovi pod tělem, ale puk pak odklouzal těsně vedle branky.
50:06
Vyloučen hráč Kalla (Kladno), 2 min. za podražení
Domácí si zahrají další přesilovku.
52:06
Zlín sehrál přesilovku prachbídně. Naopak se musel bránit brejku Bílka. Tomu Hamrlík obětavě padl do střely a znemožnil tak ohrozit Sedláčka.
54:46
Vyloučen hráč Sivák (Zlín), 2 min. za nedovolené bránění
Přesilovku si zahraje i Kladno.
56:46
Kladno si nebylo v přesilovce schopné vypracovat šanci. Až v závěru střílel procházka z pozice mezi kruhy, ale Sedláček si rychlou lapčkou s pukem poradil.
57:00
Zápas sleduje 3776 diváků, kteří se těší na dramatický finiš.
58:27
Kladno si vzalo oddechový čas. Oba týmy se teď spíš snaží neudělat chybu, aby braly aspoň jeden bod.
58:40
Vyloučen hráč Kaberle (Kladno), 2 min. za sekání
Zlín může rozhodnout, protože bude dohrávat třetinu v přesilovce. Hvězda hostů Kaberle míří na trestnou lavici.
59:45
Zlín hraje přesilovku velmi špatně, Kopřivu zatím vůbec neohrozil. Zápas spěje do prodloužení.
60:00
60:01
60:02
Pokračuje přesilovka Zlína, tentokrát v poměru 4 na 3.
60:40
Zlín zpackal i zbytek přesilovky, Kaberle je na ledě.
63:00
Zlín je o něco aktivnější, ale prodloužení zatím šanci nepřineslo. Hra vypadá jako čekání na penalty.
64:29
Rachůnek se prokličkoval až před Kopřivu, při koncovce však měl, puk už na dlouhou hůl a sjel mu.
65:00
Prodloužení nerozhodlo, ve Zlíně se připravují na samostatné nájezdy. Domácí tým však má stále šanci vyhopnout se dočasně do čela tabulky. Musí však uspět v penaltách.
0:1
Kalla (Kladno) nájezd proměnil
Kalla si poloižil Sedláčka a bez problémů zavěsil.