0:01
1:30
Utkání je v úvodu opatrné, zatím se ani jeden tým nepropracoval do výraznější šance.
4:42
Domácí Valský si v útočném pásmu počínal důrazně a vybojoval díky tomu puk. Jenže do zakončení se nakonec nedostal.

Rozhodčí: Homola (CZE), Husička (CZE) - Guth (CZE), Rittich (CZE)
Počet diváků: 2 291

5:21
Šance Kladenských, ale Schwarz byl připraven. Vhazuje se v útočném pásmu Kladna.
5:40
Další šance domácích, ale Diviš opět na Schwarze nevyzrál.
6:04
Vyloučen hráč Frolo (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
6:38
Kalla (Kladno) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Valský
Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 1:0

Domácí jsou v útočném pásmu, dožadují se vyloučení, ale hraje se dál.
Patera nastřelil z ničeho nic horní tyčku, krásná střela.
11:30
Domácí jsou v plném počtu, v přesilovce si žádnou šanci boleslavští nevypracovali
12:09
Vyloučen hráč Kalla (Kladno), 2 min. za nafilmovaný pád
12:09
Vyloučen hráč Žabka (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
12:09
Hostující Žabka sice zahákoval útočníka Kallu, ten však pád přifilmoval. Rozhodčí se rozhodli nejen vyloučit Žabku, ale rovněž potrestali Kallův přihraný pád
13:06
Budu tu další trestné střílení, tentokrát pro domácí
13:06
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Gengel (Kladno) neproměnil
Domácí trestné střílení nevyužili, Schwarz Gengelův nájezd v klidu kryl
13:40
Hraje se 4 na 4, domácí jsou lepší. Zavřeli hosty v útočném pásmu, ale branku neohrozili
14:03
Těsně před návratem vyloučených hráčů přeci jen musel Schwarz zasahovat
14:40
Hraje se v plném počtu, domácí jsou stále aktivnější a často hrozí v prostoru boleslavské branky
16:14
Hosté se nemohou vymanit z tlaku, teď přežili s velkým štěstím závar před vlastní brankou
17:35
Obrovská šance Patery, ten však nedokázal dostat puk za téměř překonaného Schwarze. Boleslavský brankář je skvělý.
18:15
Domácí pálí ze všech pozic, ale na Schwarze nedokáží vyzrát.
18:45
Hra je přerušená kvůli potyčce u branky hostů. Schwarz je bez masky, hráči se pošťuchují.
18:55
V poslední vteřině přesilovky střílel domácí Trončínský, ale Bělohlav jeho střelu smolně tečoval nad branku. Už je po přesilovce, oba boleslavští hráči jsou na ledě.
19:50
Hosté se nikam netlačí, chtějí dohrát třetinu v klidu
20:00
20:01
21:10
Do druhé třetiny vlétli hosté aktivně. Z pravého křídla střílel nebezpečně Boháč.
21:18
Vyloučen hráč Mrázek (Kladno), 2 min. za hákování
Tlak hostů sílil, přerušil ho faul domácích. Ty tak čeká dvouminutové oslabení.
22:30
Hosté jsou natlačeni před brankou. Puk končí v lapačce Cikánka. Bude se vhazovat v obranném pásmu domácích.
23:20
Domácí jsou v plném počtu a hned se snaží zaútočit.
23:39
Vyloučen hráč Schwarz (Ml. Boleslav), 2 min. za zdržování hry
Hosté budou hrát v oslabení, jejich brankář vyhodil puk do ochranné sítě.
24:16
Vyloučen hráč Kuchler (Kladno), 2 min. za podražení
Přesilovka pro domácí rychle skončila.
25:00
Hra 4 na 4 vyhovuje více hostům, ti se tlačí často do zakončení. Cikánek však zatím neměl těžkou práci.
25:40
Začíná zkrácená přesilovka pro hosty.
26:28
Jindra (Ml. Boleslav) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Gajovský
Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 1:1

Hosté zvýšili svou aktivitu a vyplatilo se. Na střelu Jindry, po přiťuknutí Gajovského, byl Cikánek krátký.
27:23
Vyloučen hráč Procházka (Kladno), 2 min. za podražení
Za velké nespokojenosti domácích hráčů přišlo další vyloučení. Boleslav má před sebou dvě minuty přesilové hry.
29:32
Domácí jsou v plném počtu, ale nemohou se z tlaku hostů vymanit.
29:55
Obrovská šance domácích, Patera se uvolnil u mantinelu, přihrál zcela volnému Eberlemu. Ten sice vyzrál na Schwarze, ale byl faulován.
29:57
Vyloučen hráč Sýkora (Ml. Boleslav), 2 min. za krosček
V jasné šanci tvrdě atakoval Eberleho. Jasné dvě minuty a zmaření šance pro domácí.
31:22
Domácím zbývá do konce přesilovky už pouze 35 vteřin. Zatím je to bez vážnější šance.
33:00
Domácím trvalo polovinu třetiny než vyrovnali hru. Teď na chvíli zatlačiil Boleslav. Bělohlav pálil tvrdě z pravého kruhu těsně nad branku.
34:11
Vyloučen hráč Duben (Ml. Boleslav), 2 min. za hru vysokou holí
34:44
Valský (Kladno) vstřelil branku (1. gól v play-out) , asistence Mrázek a Toman
Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 2:1

Využitá přesilovka domácích, první v zápase.
35:10
Boleslavský Nouza z ničeho nic jel zcela osamocený na Cikánka. Jeho zakončení však chyběla myšlenka.
36:18
Vyloučen hráč Dlouhý I (Kladno), 2 min. za nedovolené bránění
36:30
Hostující Vrbata měl před sebou téměř prázdnou branku, ale zbytečně ještě hledal volného spoluhráče a bylo po šanci.
38:20
Je po přesilovce hostů, Kladno ji v klidu ubránilo a snaží se dostat do tlaku.
38:35
Kladenský Eberle šel sám na Schwarze, ale trefil pouze tyčku.
39:10
Kladenský stadion je na nohou, domácí svého soupeře tlačí. Chtějí do konce třetiny zvýšit svůj náskok.
39:50
Drtivý domácí tlak na konci třetiny ukončil skvělý zákrok Schwarze.
40:00
40:01
40:34
Domácí začali ve stejném tempu, jako skončili druhou třetinu. Schwarz je však opět ve střehu.
41:20
Ozývají se také hosté, ale jejich střely nemohou Cikánka v kladenské brance ohrozit.
42:50
Utkání sleduje 2291 diváků. Atmosféra je velmi dobrá, diváci hlasitě tlačí kladenské hráče do útoku, ti se však teď brání.
45:10
Otěže zápasu přebírají hosté. Kladno zavřeli v jeho obranné třetině, Cikánek je neustále v pozoru.
45:19
Vyloučen hráč Diviš (Kladno), 2 min. za faul kolenem
46:05
Hosté dál tlačí Kladno před svou branku. To navíc hraje v oslabení.
46:55
Hostující Macho se dral do šance. Po své střele z blízka dokonce reklamoval gól, ale Cikánek puk za brankovou čáru nepustil.
47:24
Oba týmy jsou sice už v plném počtu, ale Boleslav je dál lepší a tlačí se za vyrovnáním.
48:22
Domácí se teď spoléhají pouze na rychlé protiútoky. V jednom z nich je zastavil ofsajd.
49:30
Kladenským hokejistům se vůbec nedaří vyhodit puk z obranného pásma. Hosté jsou v drtivém tlaku.
49:38
Vyloučen hráč Patera (Kladno), 2 min. za podražení
50:21
Kladno si teď málem dalo nešťastnou vlastní branku. Cikánek byl naštěstí pro ně u své tyčky včas. Situaci ještě dohrál boleslavský kapitán Král, ale bez efektu.
51:39
Kladno přežilo další oslabení a dál drží nejtěsnější náskok. V závěrečné třetině se však není schopné vymanit z tlaku hostů.
52:08
Vyloučen hráč Toman (Kladno), 2 min. za podražení
Další faul kladenských, ti si koledují o vyrovnání.
52:30
Aktivní Macho najížděl ze strany na branku Kladna. Jeho prudká střela skončila jen těsně vedle pravé tyče.
53:20
Boleslavské duo Sýkora-Vrbata mělo velkou šanci, ale překombinovali ji. Z brejku se hnali do šance i domácí, ale marně.
55:20
Hra se teď přehupuje z jedné strany na druhou. Hosté touží po vyrovnání, domácí využívají volného prostoru při protiútocích.
55:42
Další šance hostů končí v rukavicích Cikánka. Ten dnes Kladno drží ve hře.
56:40
Domácí Diviš se hnal do útoku. Sice celou akci zbrzdil, ale získal alespoň čas. Boleslav se chystá k závěrečnému tlaku.
57:50
Kladno hraje takticky, nikam nespěchá a drží puk v útočném pásmu.
58:29
Kladenští hokejisté stále mají puk ve svém držení. Teď se bude vhazovat v obranném pásmu hostů.
58:54
Oddechový čas hostů. Ti odvolávají brankáře.
58:54
Vhazuje se v obranném pásmu Kladna, Boleslav je v šesti, hraje power play.
59:05
Patera (Kladno) vstřelil branku (2. gól v play-out) , asistence Kaberle
Stav zápasu Kladno - Ml. Boleslav 3:1

Stadion je na nohou. Do prázdné branky se z poloviny hřiště trefil kapitán Patera.
59:20
Zdá se, že je rozhodnuto. Domácí diváci bouří a skandují vítězné chorály.
59:44
Do konce zápasu zbývají poslední vteřinky. Domácí si závěr zápasu za skandování svých fandů hlídají.

15. 2. 2023 18:00Kladno–Ml. Boleslav 2:1
30. 12. 2022 17:30Ml. Boleslav–Kladno 1:2
18. 11. 2022 18:00Kladno–Ml. Boleslav 1:2
2. 10. 2022 16:00Ml. Boleslav–Kladno 4:0
4. 3. 2022 18:00Kladno–Ml. Boleslav 2:0
8. 2. 2022 17:30Ml. Boleslav–Kladno 0:1
30. 11. 2021 18:00Kladno–Ml. Boleslav 2:1
10. 10. 2021 17:20Ml. Boleslav–Kladno 3:0