0:01
0:20
Hned v úvodu se proháčkoval před branku Barney, ale zakončil jen po ledě, kde byl připravený Kopřiva.
1:10
Vyloučen hráč Macháček (Ml. Boleslav), 2 min. za hrubost

Rozhodčí: Šindler (CZE), Mikula (CZE) - Jelínek (CZE), Pešek (CZE)
Počet diváků: 3 680

1:40
Domácí vyhazují ke Kopřivovi.
2:10
Nouza vybojoval puk na útočné modré, posunul ho k Hrdelovi, jehož střelu z hranice kruhů Kopřiva vytěsnil vyrážečkou.
3:12
Domácí jsou v pěti. Slavia si vytvořila tlak až na konci přesilovky, ale na tečovanou střelu od modré Schwarz stihl zareagovat.
3:44
Doležalovu střelu z pravé strany Schwarz vyrazil do rohu kluziště.
5:04
Před dojíždějícím Vondrkou raději Schwarz ukryl puk pod lapačku.
6:01
Znovu v akci Vondrka. Tentokrát pálil z levé strany a domácí brankář střelu vytěsnil levým betonem.
6:24
Domácí se zatím příliš nechytají, teď vyhodili na zakázané uvolnění.
7:00
Až nyní se Boleslav na delší dobu usadila v útočném pásmu a Slavia vyřešila nápor soupeře zakázaným uvolněním.
7:07
Macháčkova střela po buly od modré skončila v ochranné síti.
7:44
K Machovi se mezi kruhy odrazil puk, domácí útočník okamžitě vystřelil, jenže Kopřiva vyrazil kotouč mimo.
8:17
Bahenský v mezikruží dlouho otálel, co s pukem udělá a nakonec o něj po dobré přihrávce Vrbaty přišel.
8:53
Boháč (Ml. Boleslav) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Barney
Stav zápasu Ml. Boleslav - Slavia 1:0

Barney z rohu prostrčil puk před branku na Boháče, který ho snad na pátý pokus prošťouchal do branky za Kopřivu.
9:56
Boleslav je po vstřeleném gólu aktivní, další průnik realizoval Nouza a před dorážejícím Hrdelem na poslední chvíli obránci Pražanů odpálili puk.
11:07
Fabuš to zkusil z otočky z prostoru mezi kruhy, ale zblokovaná střela skončila v ochranné síti.
11:38
Po Hayově nahození od modré se ke Kopřivovi sjeli tři domácí hráči, ale kotouč do branky neprotlačili.
12:37
Barney vybojoval puk za vlastní brankou, ale Divíšek jeho žabku ve středním pásmu nezpracoval.
13:07
Přečíslení hostů 2 na 1 Skořepa vyřešil střelu do Schwarze.
13:48
Po Kubošově střele od modré Schwarz nezasahoval.
14:46
Bahenský zachytil rozehrávku Slavie ve středním pásmu a domácí šli do výhodné situace 3 na 2, kterou zakončil domácí útočník střelou skrz obránce do připraveného Kopřivy.
15:30
Vyloučen hráč Špelda (Slavia), 2 min. za držení protihráče
16:27
Domácím zatím přesilovka nejde. Marušák v jejím úvodu po buly nedokázal udržet puk v útočném pásmu a od té chvíle se tam Boleslavští nemohou udržet.
17:03
Slavia znovu vyhazuje.
17:19
Boleslav v přesilovce špatně rozehrála - zakázané uvolnění.
17:48
Slavia už je kompletní, ale vyhazuje na zakázané uvolnění.
19:01
Domácí brankář Schwarz byl chvíli bez hokejky, ale Slavia toho nevyužila.
21:22
Pabiška dorážel před brankou Kopřivy nedůrazně.
22:51
Micka dvakrát pálil z mezikruží, pokaždé Schwarz zasáhl neomylně.
24:49
Boháč (Ml. Boleslav) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Žabka
Stav zápasu Ml. Boleslav - Slavia 2:0

Domácí najížděli 2 na 1, obránce Benda očekával přihrávku, ale ta nepřišla. Boháč místo toho vystřelil do levého horního rohu a podruhé v dnešním utkání rozvlnil síť.
25:27
Vyloučen hráč Barney (Ml. Boleslav), 2 min. za sekání
25:27
Vyloučen hráč Vašíček (Slavia), 2 min. za hrubost
26:55
Tvrdíl vypálil z první z levé strany a brankář Kopřiva se jen ohlédl za pukem, který minul jeho branku.
27:35
Vondrka (Slavia) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Kadlec
Stav zápasu Ml. Boleslav - Slavia 2:1

Chybu domácí obrany využil Vondra, který vystřelil přesně nad Schwarzovu lapačku.
28:11
Doležal se hnal do přečíslení 2 na 1 s Jelínkem, vystřelil, ale jen do Schwarze.
29:01
Žejdl se prosmýkl pravou stranou před branku, hledal místo podobně jako střelec první branky Slavie Vondrka nad Schwarzovou lapačkou, ale domácí brankář si tentokrát dal pozor a udržel puk.
31:13
Nouzovu střelu od modré Kopřiva viděl na poslední chvíli a puk vyrazil ramenem nad sebe.
32:42
Přes Doležala Schwarz neviděl nahození od modré, ale později se k puku přeci jen dostal. Buly po jeho pravici.
33:31
Domácí jsou v posledních minutách pod tlakem a dvakrát během krátké chvíle museli vyhodit na zakázané uvolnění.
33:51
Po nahození domácích se Kopřiva chystal rozehrát, ale když se k němu začal blížit Tvrdík, raději nechal puk v lapačce.
34:24
Další úspěšný zákrok brankáře Slavie. Tentokrát si k sobě stáhl puk včas před Nouzou, který si dělal zálusk na dorážku.
35:15
Vyloučen hráč Žabka (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
36:12
Po dlouhém náporu Slavie vyhodil Marušák.
36:50
Boleslav podruhé vyhazuje.
37:12
Krenželok (Slavia) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Micka
Stav zápasu Ml. Boleslav - Slavia 2:2

A přece Slavia vyrovnává na 2:2! Nádhernou kombinaci zakončil snadnou trefou do prázdné branky Lukáš Krenželok. Schwarz by se musel roztrhat, aby tenhle puk měl.
37:12
Čistí se led, a tak se nehraje.
37:21
Po neplánované pauze se opět hraje a domácí hned vyhazují na zakázané uvolnění.
37:40
Žejdl si ve středním pásmu vyšlápl na Macháčka, zasáhl ho obličeje, ale rozhodčí Mikula to jako nedovolený zákrok neviděl.
38:58
Vašíčkovu střelu z hranice levého kruhu Schwarz snadno ukryl do lapačky.
40:00
40:01
40:21
Po buly vypálil Barney, ale Kopřiva vyrazil kotouč ramenem mimo.
41:54
Doležal (Slavia) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Skořepa a Benda
Stav zápasu Ml. Boleslav - Slavia 2:3

Skořepa vykouzlil nádhernou přihrávku přes brankoviště na Doležala, který zakončil za přesouvajícího se Schwarze. Povedený obrat Slavie!
43:14
Bahenský se snažil prostrčit puk mezi kruhy na Hrdela, ale přihrávka nebyla přesná.
45:06
Fabušova střela z levého kruhu Kopřivu nezaskočila a Hrdel se k dorážce nedostal.
46:20
Skořepovu střelu domácí obrana zblokovala do ochranné sítě.
47:00
Vašíčkovu střelu od modré Schwarz dobře viděl a puk chytil do lapačky.
47:17
Vyloučen hráč Žižka (Slavia), 2 min. za hákování
48:34
Slavia hraje oslabení bezchybně.
49:02
Zakázané uvolnění vystihuje hru domácích při přesilovce.
49:34
Vrbata z mezikruží netrefil branku.
49:52
Jelínek se obtočil kolem branky, ale nedokázal protlačit puk za Schwarzova záda přes jeho beton.
50:34
Utkání sleduje 3680 diváků.
50:53
Zakázané uvolnění domácích.
51:44
Domácí se absolutně nemohou dostat přes střední pásmo.
52:45
Další icing Mladé Boleslavi.
53:18
A znovu. To je marnost nad marnost ze strany Středočechů.
54:44
Mladá Boleslav se po dlouhé době dostala ke smysluplné akci, jenže Hrdel místo přihrávky lépe postavenému Machovi sám nepřesně zakončil.
55:36
A teď už zase Slavia v pohodě drží kotouč.
56:26
Tečovaná střela Doležala Schwarze neohrozila.
57:51
Vondrka mohl rozhodnout, stál sám před Schwarzem, ale forhendovou kličku domácí gólman vystihl.
58:52
Vyloučen hráč Hrdel (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Netaktický faul Hrdela snižuje šance domácích na vyrovnání.
59:20
Hosté mají puk za svou brankou.
59:40
Vyloučen hráč Vondrka (Slavia), 2 min. za držení protihráče
Ještě se bude hrát 4 na 4 a domácí si berou oddechový čas.
59:40
Domácí hrají bez gólmana, takže 5 na 4.
59:55
Vyloučen hráč Marušák (Ml. Boleslav), 2 min. za podražení
Konec nadějí domácích. Vyloučen je Marušák, zbývá pět vteřin do konce základní hrací doby a buly před Schwarzem.

20. 2. 2015 18:15Slavia–Ml. Boleslav 0:4
6. 1. 2015 17:30Ml. Boleslav–Slavia 7:1
21. 11. 2014 18:15Slavia–Ml. Boleslav 2:6
5. 10. 2014 17:30Ml. Boleslav–Slavia 0:4
8. 4. 2012 17:30Ml. Boleslav–Slavia 3:4
30. 3. 2012 18:00Slavia–Ml. Boleslav 3:0
18. 3. 2012 18:30Ml. Boleslav–Slavia 3:0
9. 3. 2012 18:00Slavia–Ml. Boleslav 4:2