0:01
1:30
První velkou šanci v utkání měli hosté. Sýkora pálil z pravého kruhu. Kovář se stačil přemístit do odkryté části branky.
1:40
Vyloučen hráč Galvas (Zlín), 2 min. za držení protihráče

Rozhodčí: Hradil (CZE), Jeřábek (CZE) - Bádal (CZE), Kalivoda (CZE)
Počet diváků: 4 514

3:40
Jn Langhammerova teč vedle stojí za zmínku. Pět na pět.
6:14
Gulaš se dostal od mantinelu k nahození puku. Duba ho bez problémů přikryl.
6:24
Zatím to je více než rovnocenný zápas. I hosty je vidět. A urputně se brání, jde o dost.
8:13
Mikeska připravil pozici pro Šimánka. Jeho střelu chytil Duba do lapačky.
8:43
Lapačka Kováře chytila střelu Siváka zleva.
10:33
Vyloučen hráč Vykoukal (Č. Budějovice), 2 min. za nedovolené bránění
12:33
Hosté pilovali průnik do útočnného pásma. Pětkrát se vraceli pro puk, ale ke střele se nedostali.
13:54
Vyloučen hráč Vlach (Zlín), 2 min. za podražení
Faul ve středním pásmu.
15:54
Domácí museli v přesilovce pro puk dvakrát. Dvakrát také střílel Vydarený. Na druhé straně se k ohrožení Kováře dostal zleva Sýkora. Pálil prudce, ale vedle.
17:24
Na jedné straně šikovnou teč Kašpaříka zblízka Duba viděl. Na druhé se do golfáku v jízdě opřel Vlach. Kovář povyjel a prudce vypálený puk chytil.
19:04
Hrálo se delší dobu bez přerušení hry, třídlo se za hry. K Dubovi se dostal Květoň, ale nepřišel si na něj.
20:00
20:00
S koncem první třetiny se do brejku dostal Vlach. Posílal lehký puk kolem natažené levé nohy Kováře, ale ten se zaskočit nedal a puk chytil. Vlacha atakoval jeden z hráčů domácích a dostal dva minuty. Zásahy brnkářů v první třetině - Kovář 8, Duba 9.
20:01
20:00
Vyloučen hráč Pšurný (Č. Budějovice), 2 min. za krosček
Je to trest z konce první třetiny.
22:00
Další úspěšná obrana oslabeného týmu. Jen Švrček se dostal ke střele. Šla vedle.
22:29
Dubu od modré vyzkoušel Šulc. Buly.
24:37
Srovnal Rachůnka, který operoval kousek před Kovářem.
25:30
Kolarz se vrhnul proti střele a dostal nahozeným pukem do obličeje. Zkontroloval zuby a sám odjel střídat. Sudí hru včas přerušili.
26:28
Skvělý zákrok Kováře proti střele Rachůnka.
26:37
Pět na pět. Zlín byl v přesilovce silnější než v první třetině, ale je to dál 0:0.
28:57
Nejdříve střílel Šulc. Puk se dostal k Ferebauerovi, který netrefil branku. Na druhé straně pálil vedle Holík a po něm neuspěl ani Balaštík.
29:20
Útočníka Ferebauebaura so domácí zajistili na střídavý start z Písku. Chybějí jim Martynek, Červený a Podlešák, tak doplnili kádr.
30:00
Polovina normální hrací doby a buly ve středním pásmu. Zápas to není špatný a je dál vyrovnaný.
31:34
Žíně na obou stranách. Nejdříve Holíkova, pak Ferebauerova. První minul, druhého vychytal Duba.
32:17
Pšurný vypálil a sám si puk dojížděl. Ale Duba kotouč podržel. Další buly.
32:52
Kovář přikryl zatoulaný puk. Gólmani si uklízejí sníh před brankou a vypadají klidně. Ale jejich tep je určitě stejně vysoký jako tep bruslících hráčů. Kdo dodtane gól, bude ten horší.
34:07
Holík i Novák minuli branku. Buly zařídil Duba, raději stejně jako Kovář přikryl puk.
34:25
V akci byl i náhradník Kováře Jágr. Chytil vyhozný puk na střídačku.
35:01
Leškův nájezd Kovář zneškodnil. I když Leška do poslední chvíle čekal na jeho pohyb. Pěkný souboj.
36:10
Langhammerova formace zatopila. Závar před brankou Duby hosté vyřešili.
38:34
Pálil Důras. Puk neprošel.
40:00
40:00
Zásahy celkem - Kovář 18, Duba 17. Hodně se bruslí a dobře se brání. Je to zápas, který připomíná play-off. Jen souboje nejsou tak ostré a vyhrocené. Zatím.
40:01
40:34
Pšurný se dostával do šance. Linhart ho na poslední chvíli ubránil, ale útočník domácích stejně vystřelil.
43:42
Kašpařík znovu šikovně tečoval puk a Duba znovu akci viděl. Ve středním pásmu svalil zezadu Čech Pšurného, ale nevylučovalo se. Zápas dostává grády.
45:18
Pokus Köhlera Kovář vyrazil, Sýkora minul. Pletka pálil, jen byl za modrou, ale i Duba je spolehlivý.
50:21
Diváci chtěli dva tresty pro hostující hráče. Ale i rozhodčí už jako by pískali play-off a nechali souboje, jak byly.
52:11
Švrček i Rachůnek pálili na levý horní roh branky Kováře. Oba minuli. Kovář měl přitom před sebou klubko hráčů. Kdyby se trefili, asi by puk neměl.
52:11
Je tu 4 514 diváků. Právě to oznámil spíkr programu v hale.
54:34
Vyloučen hráč Hamrlík (Zlín), 2 min. za podražení
Hamrlík ale Gulaše jen clonil, neměl za ním hůl. Gulaš se snažil uvolnit a upadl. Fauly dneska byly horší a prošly.
56:33
V závěru přesilovky promáchli Mertl i Mikeska. Branka na ně skoro zívala. Pět na pět.
57:18
Sivák (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Balán
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 0:1

Po ostřelování Ptáčka a Nováka se na druhé straně dostal ke střele Balán a jeho vyraženou střelu trefil pod víko Sivák.
57:44
Pšurný pálil zleva, neuspěl. Time pro domácí. Následuje power play.
57:58
Kašpařík (Č. Budějovice) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Ptáček
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:1

Ptáček střílel od modré a puk byl Kašpaříkem tečovaný. Zapadl k levé tyčce. Bylo to hned po buly, které Kašpařík vyhrál. To jsou věci. Měl i druhou asistenci.
58:40
Langhammer mohl rozhodnout. Byl sám u tyčky, ale netrefil puk, jak by potřeboval.
59:09
Vyloučen hráč Sýkora (Zlín), 2 min. za faul kolenem
Hala vře. Langhammer se u mantunelu po střetu svalil na led. Těžce se zvedal.
59:56
Byla to palba na Dubu, ale bude se prodlužovat. Jeho spoluhráči mu pomohli a puky sráželi.
60:00
60:01
61:09
Tlak domácích pokračuje, ale Duba drží. Čtyři na čtyři.
65:00
65:00
Ke konci prodloužení měli šance i hosté. Stříleli Hamrlík vedle a Rachůnek do branky, kde ale Kovář vládne. Půjde se do nájezdů. Zásahy v prodloužení: Kovář 2, Duba 3.