0:01
1:22
Hosté začali dobře. Drží českobudějovické soupeře v obranném pásmu.
1:54
Až teď se domácí trochu vymanili z úvodního tlaku. Střílel Podlešák, jeho pokus z mezikruží letěl nad branku.

Rozhodčí: Lacina (CZE), Smitka (CZE) - Bádal (CZE), Kis (CZE)
Počet diváků: 4 356

2:50
Střela zlínského Honejska už mířila mezi tyče. Kovář byl připraven.
3:00
Další rána na Kovářovu bránu, střílel útočník Holík.
3:24
Před českobudějovickým Metrlem raději podržel puk brankář Sedláček.
5:20
Dobrá šance hostů - mladík Holík tečoval těsně před brankou puk, který špičkou betonu vykopl brankář Kovář.
6:04
Sedláček chytá Kotalíkovu střelu.
7:39
Vyloučen hráč Ondráček (Zlín), 2 min. za hákování
7:49
Vyloučen hráč Květoň (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Domácí přesilovku hráli jen deset sekund.
8:50
K odraženému puku se dostal zlínský Matějíček. Kotalík mu stačil ustřelit kotouč.
9:33
Kranjc (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Ptáček a Červený
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:0

Slovinský obránce dal první extraligový gól, když dorazil střelu Ptáčka od modré čáry.
11:56
V šanci byli hosté. Kovař si poradil.
13:58
Vyloučen hráč Kuchejda (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
Sudí si pro Kuchejdu zajeli na střídačku, kde už si hráč domácích hledal náhradní hůl.
15:32
Hosté neudrží útočné pásmo. Dvě střely od modré neprošly.
15:58
Kuchejda je zpět, ale znovu se píská.
15:59
Vyloučen hráč Čajánek (Zlín), 2 min. za sekání
Před Kovářem byl hrozen hráčů, u kterého stál i sudí a vybral si.
16:54
Langhammer (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Vydarený a Novák
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 2:0

Novák na Vydareného, ten na střelce. Puk dostal Langhammer za Sedláčka stelou zblízka.
17:49
Vyloučen hráč Čajánek (Zlín), ot 10 min. za nesportovní chování
Promluvil. Možná se vrátil k incidentu před Kovářem, za který předtím dostal dvě minuty. Sudí si pro něj také museli na střídačku.
19:33
Hosté se sice dostali do útočného pásma, ale tam je domácí vystřelit mo často nenechají. Nebo zlínské střely srážejí.
20:00
20:00
Zásahy brankářů Kovář 12 - Sedláček 9. Úvod patřil hostům, druhých 10 minut domácím.
20:01
22:50
Ha je zatím rozbitá, často přerušovaná. A bez větších šancí.
23:20
Mertl dostal na modrou nahrávku od Ptáčka. Byl tísněný a nedotáhl blafák do odkryté branky.
23:20
Vyloučen hráč Hamrlík (Zlín), 2 min. za hákování
Domácí by si dali říct s trestným střílením. To asi reklamovali Ptáček se Šimánkem. Hamrlík dostal dvě minuty.
24:18
Kotalík (Č. Budějovice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kašpařík a Květoň
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 3:0

Kotalík hrál beka a odtud poslal puk do branky po kombinaci celé pětky. Další využitá přesilovka domácích.
25:36
Po akci Köhlera a Lešky se puk kutálel Kovářovi za záda až na brankovou čáru. Leška už zvedal ruce, ale jeden z bránících hráčů odpálil kotouč do rohu.
25:56
Vyloučen hráč Martynek (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
27:21
Kovář předvedl další pěkný zákrok. Důras namazal Sýkorovi mezi kruhy a Sýkora puk natřel na branku domácích, ale Kovář vytáhl lapačku a diváci se rozjásali.
27:56
Martynkovi trest skončil.
28:38
Gulaš nabil Podlešákovi před branku. Střela za Sedláčka neprošla.
29:36
Z rohu za brankovou čarou poslal Leška puk na Kováře. Tomu se sice kotouč někade ve výstroji ztratil, ale gól nedostal.
29:47
Zlín už může hovořit o smůle a Kovář může skládat zkoušky z čarování. Galvas na modré popojel a tvrdě napálil puk. Trefil nejspíš oblouk konstrukce branky. Ale studuje se video. Až když byla hra přerušena.
30:23
Jeden z hlavních sudích Smitka si v telefonu poslechl, co je nového. Nebylo nic - rozpažil, stav se nemění.
31:53
Leška znovu nabil Köhlerovi a Kovář znovu nastavil lapačku.
32:00
Vyloučen hráč Podlešák (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Pomohl na led Leškovi u tyčky branky Kováře.
32:26
Hosté sice dali gól, ale Linhart hodil odražený puk po střele Hamrlíka do branky rukou.
33:01
Zlín teď několikrát vyzkoušel Kováře. Ten ale chytil i tečovaný puk, který před ním prudce změnil směr.
34:00
Pět na pět.
36:11
Sekl Matějíčka v rohu za brankou hostů.
36:11
Vyloučen hráč Köhler (Zlín), 2 min. za držení protihráče
V době signalizovaného trestu pro Kuchejdu zapracoval na druhé straně v rohu a zrušil přesilovku pro svůj tým.
37:29
Gulaš se teď dostal ke kombinaci s Kotalíkem a docela jim to šlo. Gulašova střela téměř od modré ale Sedláčka neohrozila.
38:01
Veselý přejel útočnou modrou, zamíchal pukem a vypálil, ale Kovář koouč sklepl a přikryl. Mám další zásah. Už jich bude požehnaně.
38:11
Tresty skončily.
40:00
40:00
Zásahy brankářů: Kovář 18, Sedláček 8, celkem 30:17. Díky Kovářovi se hosté na kontaktní góly těšili marně.
40:01
42:30
Podobný začátek jako ve druhé třetině. Bruslí se, ale šance nikde.
43:11
Vyloučen hráč Kuchejda (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
Po šanci Mertla zabránil soupeři v rozehrávce. Protihráč sice neupadl, ale zavrávoral. To sudímu stačilo.
45:11
Kucheja je na ledě.
45:19
Vyloučen hráč Ondráček (Zlín), 2 min. za držení protihráče
Jen se Kuchejda rozjel z restné lavice za pukem, byl na útočné modré faulovaný.
47:19
Ondráček může hrát.
48:25
Martynek (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kuchejda a Červený
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 5:0

Kuchejda poslal puk dopředu a zůstal vzadu za beka Ptáčka, který jel s Martynkem. Byl v dobré pozici na střelu,ale Martynek mezi kruhy natáhl a prostřelil Sedláčka. Byl to jeho první gól v sezoně a bylo vidět, že má radost, že prolomil smůlu.
50:03
Vyloučen hráč Tesařík (Zlín), 2 min. za nedovolené bránění
Langhammer dostal puk před branku, ale tam ho Tesařík povalil.
52:03
Nebyla to špatná přesilovka, ale kombinace domácích skončila střelou do mantinelu, od kterého se odrazila z obranné třetiny hostů. Nakonec musel zasahovat Kovář, který vyjel z branky až k modré čáře.
53:46
V přerušené hře se diváci dali do olav vítězsví svého týmu. Tleskají, skandují, spustily vimperské dechy.
54:05
Vyloučen hráč Čajánek (Zlín), 2 min. za hákování
Dnes to není pro Čajánka dobrý zápas.
55:44
Střílel Langhammer, ale Sedláček chytil puk do lapačky.Skandování diváků Dejte jim bůra zatím nedopadlo.
56:05
Čajánek se vrátil.
56:40
Vyloučen hráč Langhammer (Č. Budějovice), 2 min. za držení protihráče
Podržel Čajánka ve skrumáži při náporu hostů na branku Kováře.
58:40
Langhammer je na ledě. Hosté několikrát vystřelili, ale stav zůstal.
60:00
Kovář odolal. Ve třetí třetině měl 8 zásahů, Sedláček 10. Celkem 38:27. Utkání sledovalo 4 356 diváků.