0:01
0:13
Beznadějně vyprodaná hala, což v Třinci od extraligového finále 2011 nebylo, žene Oceláře do útoku.
1:00
Oba první útoky, Plekancův a Bonkův, na úvod zápasu vydržely na ledě celou minutu.

Rozhodčí: Husička (CZE), Blecha (CZE) - Bryška (CZE), Novák (CZE)
Počet diváků: 5 200

2:40
První nebezpečnější střelu vyslal na Hamerlíka kladenský Lukáč, ale třinecký gólman puk s přehledem poslal zpátky do hry.
3:10
Sudí signalizuje vyloučení Hrabala, ale Kladno hraje v šesti.
3:47
Jágr (Kladno) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Židlický
Stav zápasu Třinec - Kladno 0:1

Jágr se v Třinci hned uvedl. Při signalizovaném vyloučení si od vlastní modré najel do útočné třetiny a švihem prostřelil Hamerlíka. Vylučovat tak rozhodčí nebudou.
4:46
Třinečtí zvýšili tempo, obsadili útočnou třetinu.
5:01
Varaďa vystřelil zpoza obránce, ale Chábera skákající puk chytil.
6:33
Zíbova střela od modré proletěla před Cháberu a vzápětí střílel Růžička. Kladenský brankář ale odolává.
8:10
Kladenští se z třineckého náporu vymanili a znovu se pouštějí do útočení.
9:38
Květoň si najel před branku, ale pálil vedle levé tyče.
10:30
Růžička posunul puk na Zíba, který pořádnou dělovkou trefil Cháberu.
10:42
Sudí signalizovali vyloučení. Přerušili hru a kladenský David Růžička vrazil do třineckého Martina Růžičky. A strhla se mela, do níž se zapojili i další hráči.
11:32
Růžička (Třinec) vstřelil branku (22. gól v sezóně) , asistence Peterek a Galvas
Stav zápasu Třinec - Kladno 1:1

Parádní pohotovost ukázal třinecký Růžička, když po přihrávce Peterka zvedl puk za záda Chábery.
12:43
Vyloučen hráč Kameš (Kladno), 2 min. za podražení
Třinečtí hrají první přesilovku.
14:43
Třinečtí většinu ze dvou minut svírali hosty před jejich brankou, ale Cháberu neprostřelili.
14:59
K odraženému puku se dostal dmácí Růžička, ale trefil Cháberu.
16:28
Galvas nahazoval puk před branku a Martin Růžička ho tečoval, leč Chábera opět odolal.
16:57
Květoň (Třinec) vstřelil branku (7. gól v sezóně)
Stav zápasu Třinec - Kladno 2:1

Kladenský Kameš podklouzl a ztratil puk. Ten vzal Květoň, najel si mezi kruhy a švihem nádnerně trefil pravý horní roh kladenské banky.
17:20
Vyloučen hráč Rákos (Třinec), 2 min. za podražení
Kladno má šanci vymanit se z třineckého náporu.
19:20
Třinečtí se ubránili, navíc předvedli pěknou akci, když Zagrapan vysunul Varaďu, ten se i přes háček prodral mezi dvěma obránci, ale nestačil už přesně zakončit.
20:00
20:01
20:12
Třinečtí pokračují v tlaku první třetiny.
20:40
První kladenský útok se rozjel dopředu a Plekancova rána těsně nad ledem prosvištěla vedle levé tyče Hamerlíkovy branky.
21:39
David Růžička nejprve vystřelil vedle branky, ale najel si na odražený puk, znovu pálil, ale Hamerlík puk vyrazil pravým betonem.
22:58
Vyloučen hráč Kuchejda (Kladno), 2 min. za hru vysokou holí
Třinečtí mají výhodu druhé přesilovky.
24:58
Kladenští se ubránili bez problémů.
26:05
Obě mužstva se nyní předhánějí v útočných výpadech.
27:12
Ocelářům se nedaří dostat přes modrou čáru.
28:44
Květoň (Třinec) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Polanský a Zagrapan
Stav zápasu Třinec - Kladno 3:1

To byla paráda! Květoň si najel mezi kruhy, vystřelil a puk se od pravé tyče odrazil do branky.
29:59
Třinečtí dál prohánějí kladenskou obranu.
31:35
Hrabalovu ránu zpoza obránce Chábera chytil.
32:40
Kuchejda vystřelil z levého kruhu, mířil mezi Hamerlíkovy betony, ale brankář Třince byl pozorný.
34:10
Varaďa (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Růžička a Zíb
Stav zápasu Třinec - Kladno 4:1

Varaďa napřáhl od levého mantinelu zpoza kruhu a propálil Cháberu.
35:37
Po střele Orsavy se hráči lehce žďuchali před kladenskou brankou, ale rozhodčí vylučovat nebudou.
36:30
Oboustranně útočný hokej pokračuje. Hlavu třinecké obraně zamotal Plekanec, ale netrefil branku.
37:50
Kladno zvyšuje tempo.
28:30
Tlustý jel zleva sám na Hamerlíka, střílel mezi jeho betony, ale neuspěl.
40:00
40:01
40:10
Kladno má dvacet minut na to, aby dohnalo ztrátu z předchozích dvou třetin.
41:15
Vyloučen hráč Růžička (Kladno), 2 min. za podražení
Peterek se hnal dopředu a kladenský Růžička ho podrazil. Domácí mají další přesilovku.
43:15
Kladno se ubránilo, když domácí stačili vystřelit pouze jednou.
44:21
Peterek udržel puk v útočné třetině a Ovčačíkova střela od modré skončila v Cháberově lapačce.
45:39
Dragoun (Kladno) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kuchler
Stav zápasu Třinec - Kladno 4:2

Kladenští obléhali domácí branku a puk za Hamerlíka se podařilo protlačit Dragounovi
46:06
Nápor hostu pokračuje. Po Bickově střele puk chytil Hamerlík.
46:46
Po Rákosově dorážce propadl puk za Cháberu, kutálel se po čáře. Sudí se šel poradit s videorozhodčím.
46:46
Sudí roztáhl ruce. Gól není.
47:20
Dragoun (Kladno) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Kuchler a Majeský
Stav zápasu Třinec - Kladno 4:3

Z utkání je znovu drama. Dragoun poslal odražený puk pohotově střelou pod horní tyčku do sítě.