0:00
Petr Ton přebírá na ledové ploše památeční dres, poté co překonal střelecký rekord v historii Sparty.
0:01
0:13
Hosté vyhráli úvodní buly, ale Růžička rozehrávka skončila zakázaným uvolněním.

Rozhodčí: Fraňo (CZE), Homola (CZE) - Bádal (CZE), Pouzar (CZE)
Počet diváků: 4 914

0:39
Kaberle zavezl puk do útočného pásma, zpětnou přihrávkou však nenašel žádného ze svých spoluhráčů.
1:23
Domácí zatlačili hosty na několik vteřin do jejich obranného pásma. Střela Sičáka od modré ale nenadělala Cháberovi větší problémy.
2:21
Domácí vstoupili do třetiny oproti pátečnímu domácímu duelu v mnohem vlažnějším tempu.
2:56
Pacovský nebezpečně tečoval Piskáčkovo nahození se štěstím pro hosty těsně vedle levé tyče Cháberovi branky.
3:21
A znovu mladý útočník Sparty tentokrát zcela volný na pravém kruhu pálil do pozorného brankáře hostí.
5:22
Vyloučen hráč Majeský (Kladno), 2 min. za podražení
Slovenský zadák vyloučen za podražení sparťanského útočníka. O pár vteřin předtím Krejčík hodně masíroval Daleckého. Rozhodčí nereagoval.
6:11
Tenkrát se v oslabení dostal do šance. Střelou příklepem mu zablokoval domácí obránce.
7:02
Domácí si nevytvořili žádnou šanci. Kladno hraje v plném počtu.
7:55
Vyloučen hráč Sičák (Sparta), 2 min. za nedovolené bránění
Obránce Sparty nepochopitelně natlačil Havlíčka na svého vlastního brankáře na půjde si odsedět dvě minuty na trestnou lavici.
8:46
Kladno vytvořilo v útočném pásmu přesilovkové rozestavení, ale chybí tomu střelba.
9:04
Domácí vyhazují.
10:55
Domácí jsou v plném počtu, ale nadále jim dělá velké problémy se usadit v útočném pásmu Kladno. Větší šance diváci zatím za jedenáct minut hry neviděli.
11:35
Už ano, Buchtel ujížděl se svými spoluhráči na osamoceného beka Kladna. Puk se dostal až k zcela volnému Přibylovi, který trestuhodně netrefil branku.
13:02
Většina soubojů se odehrává ve středním pásmu. Moc hokejové krásy jsme zatím neviděli.
13:37
Vyloučen hráč Dragoun (Kladno), 2 min. za hákování
Pech se snažil proháčkovat do šance. Dragoun si pomohl hokejkou a toho drobný útočník Sparty chytře využil.
14:30
Rolinek v obrovské šanci po Hlinkově akci trefil pouze beton Chábery.
15:02
Majeský si vyšlápl na obra Kumstáta. Hosté se dobře brání.
16:23
Tomáš Rolinek se teď tlačil do šance trefil však boční síť Cháberovi branky.
17:14
Tenkrát v největší šanci hostí v první třetině. Bývalý hráč Sparty se ocitl na moment zcela volný před Pöpperlem, svojí střelou však lízl jeho beton.
18:49
Treille (Kladno) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Rudovský
Stav zápasu Sparta - Kladno 0:1

Rudovský krásně našel zcela volného Treilleho a další bývalý hráč Sparty tentokrát svoji šanci proměnil. Nutno uznat, měl to hodně ulehčené po zbytečném Pöpperleho vyjetí za branku.
20:00
20:01
21:09
Kladenský Eberle se dostal jako první hráč v druhé třetině k nebezpečnější střele. Pöpperle však jeho pokus zkrotil v lapačce.
22:01
Úroveň hry zatím navazuje na první třetinu. Oba celky se těžko prosazují v útočném pásmu soupeře.
22:26
Simon se snažil dobře najetého Tomáše Rachůnka, toho pozorně pokryl kladenský obránce.
23:34
Buchtele teď šikovně zasáhl chytrou Piskáčkovu nabídku na teč. Chábera byl pozorný a vyrazil puk do rohu.
24:21
Klimek teď snadno přebruslil Procházku ze zpětné přihrávky se však nic neurodilo. Nepřesnosti ve hře obou celků se navyšují.
25:41
Doudera se dostal do slibné pozice z levé strany. Jeho pus však projel brankovištěm aniž by jej kdokoliv zasáhl.
27:01
Zakázané uvolnění hostí. Domácí se zatím marně snaží o vyrovnání.
28:04
Treille se snažil proháčkovat až před Pöpperle a jeho snažení na poslední chvíli přerušil Sičák.
28:34
Ivan Rachůnek natlačil Rudovského na hostující branku. Bude se vhazovat po pravici Chábery.
28:57
Zakázané uvolnění Sparty.
29:50
Vyloučen hráč Pilař (Sparta), 2 min. za nedovolené bránění
O menší vzrušení se postaral Tenkrát, který se prodral do útoku a Pilař ho zastavil jen za cenu faulu
29:59
Růžička (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Havlíček a Patera
Stav zápasu Sparta - Kladno 0:2

Tak to bylo to bylo hodně rychlé. Patera poslal puk za branku na Havlíčka, který z první našel před brankou najetého Růžičku, který nedal Pöpperlemu žádnou šanci.
30:21
A už to mohlo být 0:3. Treille vyslal do šance Dragouna, který ještě vylepšil gólovou pozici přihrávkou na Rudovského. Ten však nedokázal propasírovat puk za sparťanského brankáře.
31:54
Simon (Sparta) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Rachůnek I. a Klimek
Stav zápasu Sparta - Kladno 1:2

Mladý útočník Sparty dostává domácí zpátky do zápasu, poté co po přihrávce zpoza branky neváhal a poslal puk za nepřipraveného Cháberu.
33:08
Ton teď zablokoval střelecký pokus hostí a v mžiku se vyřítil s Hlinkou na jediného obránce. Po vzájemné kombinaci však zachytil puk Chábera v poslední chvíli jen centimetry před brankovou čarou.
34:12
Domácí se po snížení zvedli. Hosté se v posledních chvílích pouze osvobozují a dopředu se moc nehrnou.
34:44
Krejčík vyhodil na zakázané uvolnění.
35:00
Dragoun se tlačil do zakončení. Pöpperle raději přikryl puk.
35:31
kontroluje se video po šanci Sparty!
35:31
Žádný gól po Kumstatově střele nepadl. Rozhodčí rozpažil.
36:21
Rudovský nahodil puk na Pöpperleho a jde střídat.
37:12
Rachůnek pálil po zpětné přihrávce Simona pouze do ochranné sítě za Cháberovou brankou.
38:32
Dnes agilní Rudovský se dostal do dobré pozice, když najížděl zleva na Pöpperleho. Brankář domácích střelu těsně nad ledem kryje.
39:23
Kubát na svém obvyklém ofenzivním výletě vypálil, ale Chábera nadvakrát jeho pokus zkrotil.
40:00
40:01
40:12
Zakázané uvolnění Kladna, po nepřesné Kaberleho rozehrávce.
40:50
Eberle se tlačil do zakončení. Sparťanská obrana jej odstavila na poslední chvíli od puku.
41:29
Pech teď odjel z ledu s bolestivou grimasou, poté co se srazil s vlastním spoluhráčem.
43:02
Tenkrát teď dobře zabojoval směrem dozadu a obral o puk svého kamaráda a bývalého spoluhráče Petra Tona.
43:41
Hlinka (Sparta) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Rolinek a Ton
Stav zápasu Sparta - Kladno 2:2

První řada domácích vyrazila do útoku. Její centr to celé vzal sám na sebe a ukrytou střelou za obráncem nedal Cháberovi šanci.
44:11
Procházka teď šikovně našel Kuchlera volného před brankou. Kladenský útočník, ale v zakončení zaváhal a obrana domácích jej stačila odzbrojit.
44:33
Vyloučen hráč Švrček (Sparta), 2 min. za nedovolené bránění
44:59
Hosté se zatím nemohou dostat do útočného pásma.
45:17
Sparta se osvobozuje.
46:02
Majeský teď nahazoval puk od modré čáry. Doudera se jej snažil tečovat, ale marně.
46:33
Domácí jsou v plném počtu.
47:15
Piskáčkova rána hned po buly letěla pouze do připraveného Chábery.
47:43
Ton se teď hodně se štěstím dostal do dobré pozice, ale z první pálil mimo tři tyče kladenské branky.
48:22
Švrček nahazoval puk na branku po akci Simona, nikdo z domácích však neclonil Cháberovi ve výhledu, a tak hostující gólman dál drží naděje Kladna na bodový zisk v zápase.
49:12
Eberle se snažil najít před brankou najetého Tenkráta. Přihrávka však ke kladenskému střelci neprošla.
50:15
Vyloučen hráč Pech (Sparta), 2 min. za podražení
Zcela zbytečný faul domácího útočníka ve středním pásmu.
50:54
Hosté zamkli domácí v jejich obranném pásmu. Opět tomu však chybí střelba. Sparta se osvobozuje.
51:12
Vyloučen hráč Pilař (Sparta), 2 min. za hru vysokou holí
Oddechový čas hostí. Velká šance pro hosty.
51:23
Tenkrátova nepovedená střela nadělala Pöpperlemu velké problémy.
51:27
Vyloučen hráč Tenkrát (Kladno), 2 min. za podražení
Rolinek si vykoledoval faul na Tenkrátovi.
51:45
Dragoun pálil z pravého kruhu pouze nad branku Sparty.
52:01
Kaberle teď zbytečně čekal se střelou, kterou mu nakonec zablokoval domácí obránce.
52:18
Petr Hořava teď opouští led pouze za asistence svých spoluhráčů po nebezpečném nárazu o mantinel.
54:06
Růžička teď hrubě pokazil rozehrávku. Nabídl šanci Buchtelemu, který však na Cháberu nevyzrál.
56:21
V posledních minutách se hra opět přesunula hlavně do středního pásma. Oba celky hlavně nechtějí udělat osudnou chybu.
57:50
Kumstát hledal volného Pecha mezi kruhy. Puk se však k centrovi druhé řady nedostal.
58:45
Utkání se schyluje do prodloužení, ani jeden z celků už nejeví větší zájem o vstřelení rozhodujícího gólu.
59:40
Pech (Sparta) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kumstát a Krejčík
Stav zápasu Sparta - Kladno 3:2

A přece jen se nakonec domácí radují z obratu vývoje utkání ještě v základní hrací době. To je pro kladenské velká rána. Kumstát našel na levém kruhu rozjetého Pecha, jenž povedenou střelou překonal Cháberu.