Dnešní utkání mezi Pardubicemi a Plzní začne zhruba za osm minut.
Od pravého mantinelu nahazoval kotouč na Kacetla Milan Gulaš. Puk však zpracoval Miloš Bubela a odehrál jej do bezpečí pro Pardubice.

Rozhodčí: Mrkva (CZE), Pražák (CZE) - Brejcha (CZE), Jelínek (CZE)
Počet diváků: 8 084

1:40
Vyloučen hráč Hrabal (Pardubice), 2 min. za podražení
Plzeň si dnes jako první zahraje přesilovou hru. Josef Hrabal dostává dvě minuty za podrážení.
2:02
Dynamo chvíli po vhazování v útočném pásmu vyhazuje kotouč.
3:01
Plzni se v první početní výhodě vůbec nedaří usadit se v útočném pásmu a Dynamo se prozatím v klidu brání.
3:40
Pardubice jsou kompletní.
4:18
Cardwell vypálil z úhlu po objetí branky, ale Frodl s jeho pokusem neměl žádný problém.
5:30
Holland zavezl puk do útočného pásma domácích, ale tam jej ukořistili Západočeši a vydávají se ke Kacetlovi.
6:42
Je pískán plzeňský ofsajd, po němž následuje komerční přestávka.
7:23
V současných chvílích není moc co komentovat. Svědčí tomu fakt, že v sedmé minutě je to na střely 1:0 pro Plzeň. Hra je nyní přerušena pro další ofsajd Plzně.
8:04
Holland (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Trončinský a Marosz
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:0

Na střely už je to 1:1 a Pardubice jdou jako první do vedení! Marek Trončinský zavezl kotouč do útočného pásma a před Frodlem výborně zapracoval Tomáš Rolinek, který připravil pozici pro Hollanda, jenž šťouchl do puku a rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana.
9:02
Preisinger (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Čerešňák a Němec
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:1

Záhy je však vyrovnáno! Petr Čerešňák vystřelil od modré čáry a před Kacetlem měl dost prostoru na dorážku Miroslav Preisinger. Pardubický brankář byl bez šance.
10:09
Maroszovu střelu zkoušel tečovat Tomáš Rolinek, ale puk letěl mimo.
10:46
Po Vondráčkově střele měl před sebou odkrytou branku Jordann Perret, ale nedokázal zakončit!
11:34
V útočném pásmu domácích se od mantinelu odrazil kotouč přímo před Denise Kusého, jenž neváhal a napálil jej směrem na Frodla. Střelu však stihl zblokovat plzeňský zadák a poslal puk do ochranné sítě.
12:32
V mezikruží pálil bekhendem David Stach, ale Kacetl si s jeho střelou poradil ve spolupráci se svým pravým betonem.
13:40
Allen (Plzeň) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Eberle
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 1:2

Podobná situace jako u prvního gólu hostů a Plzeň vede 2:1! V předbrankovém prostoru se kotouč odrazil na hůl, Conora Allena, který měl dost času dorazit jej do pardubické sítě.
15:34
U mantinelu se ke kotouči dostal David Stach a namířil si to mezi kruhy. Ke střele se však přes pardubickou obranu nedostal.
16:08
Zakázané uvolnění Východočechů.
17:05
Poulíček (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Čáslava a Mandát
Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:2

Po krásném gólu máme opět vyrovnáno! Na modré čáře se k puku dostal Petr Čáslava a nahodil jej směrem na bránu. Cestou jej však přesně do šibenice tečoval Patrik Poulíček.
18:12
V dobré pozici byl na druhé straně hřiště Jan Eberle, ale Kacetl jeho bekhend lapil.
19:01
Rozběhla se poslední minuta první třetiny.
20:00
Skončila čtyřgólová první třetina, po které platí vyrovnaný stav 2:2.
0:00
21:00
Václav Nedorost se cpal do zakončení, ale jeho bekhend pro překonání Ondřeje Kacetla neměl potřebnou razanci.
22:09
Zakázané uvolnění Dynama Pardubice.
23:02
Denis Kusý dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, ale následnou střelou zápěstím netrefil branku.
24:08
Ofsajd Plzně.
25:14
V útočném pásmu si kotouč na střelu připravil Denis Kindl, ale vysoko přestřelil.
25:40
Plzeň pokračuje v náporu, ale zastavil ji další ofsajd.
26:17
Perret se snažil něco vymýšlet v útočném pásmu Dynama, ale u mantinelu přišel o kotouč.
27:18
Zakázané uvolnění Plzně.
28:09
Sacha Treille si položil Frodla, ale v takřka stoprocentní příležitosti minul branku!
28:31
Vyloučen hráč Marosz (Pardubice), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Plzeň. Rostislav Marosz totiž míří na trestnou na dvě minuty za podrážení.
28:48
Z první vypálil Milan Gulaš, ale kotouč byl tečován vysoko nad branku.
29:42
Další Gulašova střela byla opět tečována mimo tři tyče.
30:17
Pohledná útočná kombinace hostů skončila v lapačce Ondřeje Kacetla.
30:49
Neuvěřitelnou šanci teď spálil Jaroslav Kracík! Ze vzduchu kotouč usměrnil do naprosto odkryté branky, ale ještě neuvěřitelněji jej na poslední chvíli vytáhl špičkou hole Kacetl!
31:37
Jordann Perret byl úplně sám před Frodlem a ještě měl čas na dorážku, skórovat však nedokázal!
31:47
Vyloučen hráč Marosz (Pardubice), 2 min. za nesportovní chování
Rostislav Marosz znovu usedá na trestnou lavici. Dostává dvě minuty za nesportovní chování.
32:46
Dynamo vyhazuje kotouč.
33:34
Z levé strany dobře vypálil Miroslav Indrák, ale Kacetl dával pozor a nepustil puk za svá záda.
33:56
Plzeň v přesilovce domácím celkem zatopila, ale Marosz už je zpět na ledě a domácí jsou kompletní.
34:30
Lukáš Kaňák nahodil puk od modré čáry, ale Kacetl jej zastavil.
35:14
Petr Sýkora dostal dobrou přihrávku zpoza branky od Petra Čáslavy a okamžitě vypálil na Frodla, kde se ještě o dorážku snažil Rolinek. Stav se ovšem neměnil.
35:58
Petr Kodýtek dobře operoval před Kacetlem, ale nadvakrát jej ani on nedokázal překvapit.
37:22
Frodl svou chybou namazal před prázdnou bránu Davidu Skokanovi, který však celou akci překombinoval přihrávkou na obsazeného Petra Sýkoru!
38:44
40:00
Ve druhé části dnešního utkání jsme branku neviděli a stav je tak stále nerozhodný 2:2.
40:00
42:18
Dobrou střelu přes obránce si připravil Tomáš Vondráček, ale Frodl byl pozorný.
43:02
Na druhé straně hru svým zákrokem přerušil Ondřej Kacetl.
43:33
Z pravé strany to zkoušel Jan Mandát, ale Kacetl jeho pokus vyrazil.
43:49
Ofsajd domácích.
44:18
Na druhé straně také ofsajd Plzně.
45:47
Oba týmy se honí za kotoučem z jedné strany hřiště na druhou, ale šance v tuto chvíli žádná nepřichází.
46:12
Vyloučen hráč Allen (Plzeň), 2 min. za podražení
Dynamo si po delším čase zahraje přesilovku. Conor Allen dostává dvě minuty za podrážení.
46:49
Po půlminutě přesilovky se Dynamo prozatím nedokázalo usadit v útočném pásmu.
48:18
Přesilovka Dynama skončila. Domácí během ní nevymysleli absolutně nic.
49:23
Tomáš Vondráček sice vypálil nepříjemně, kotouč ovšem letěl přímo na lapačku Frodla, který tak kotouč v klidu zastavil.
50:30
Do zakončení se protlačil Milan Gulaš, mezírku mezi Kacetlovými betony však netrefil.
51:21
Vojtěch Němec byl úplně sám před Kacetlem, nedokázal se ovšem dostat k pořádné střele.
52:36
Wishart vypálil od modré čáry, ale pro Pardubice z toho zase nic nebylo.
53:19
Po Kacetlově zákroku lapačkou následuje komerční přestávka.
54:32
Antonín Dušek se nadvakrát pokoušel dorážet kotouč v bezprostřední blízkosti, ale neuspěl!
55:24
Zakázané uvolnění domácích.
57:37
Antonín Dušek dostal dobrou přihrávku, ale svou střelou trefil pouze Frodlův hrudník.
58:49
Vyloučen hráč Gulaš (Plzeň), 2 min. za hru vysokou holí
Minutu a jedenáct vteřin před koncem základní hrací doby se před Dynamem otevírá zajímavá příležitost. Milan Gulaš dostává dvě minuty za vysokou hůl.
59:23
Petr Straka se prosmýkl pardubickou obranou a dostal se až do zakončení, Kacetl však vyrazil!
60:00
Po krátké přestávce bude pokračovat prodloužení. Dynamo do něj vstoupí padesátivteřinovou přesilovkou.
60:00
Začalo prodloužení.
60:22
Plzeň vyhazuje kotouč.
60:53
Sýkorovu střelu mimo tečoval Marosz. Plzeň je kompletní.
61:27
Antonín Dušek se propracovával před branku, ale zastavil jej ofsajd.
61:45
Vyloučen hráč Skokan (Pardubice), 2 min. za držení hole
Plzeň si zahraje přesilovku. Dávid Skokan inkasuje dvě minuty za držení. Západočeši ještě před začátkem výhody sáhli pro oddechový čas.
61:52
Ostrá střela Petera Čerešňáka od modré neprošla.
62:42
Dynamo vyhazuje.
63:37
Mezi kruhy dostal kotouč Vojtěch Němec, jeho střelu ale Kacetl dobře viděl a zastavil.