Petr Vampola nejprve střílel z mezikruží a následně se dostal ještě k dorážce. Kacetl byl ale opět pozorný a lapačkou přerušil hru.
Na pravé křídlo dostal dobrou přihrávku Jordann Perret, ale Cikánek jeho příklep vyrazil.
4:00
Sýkora (Pardubice) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kratochvil
Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:0

A pardubické Dynamo jde jako již tradičně v baráži do vedení jako první! Petr Sýkora se nádherně protáhl přes obránce v prostoru mezi kruhy a taháčkem překonal Cikánka.
4:50
Ani ne po pěti minutách je pískáno už třetí zakázané uvolnění domácích.
5:35
V útočném pásmu Kladna se dobrým pohybem rameny do zakončení dostal Antonín Melka, ale ke střele se nakonec nedostal.
6:34
Kladno dotírá na Kacetlovu branku, ale ten je mezi třemi tyčemi postavený jak má a nehodlá pustit kotouč za svá záda. Komerční přestávka.
7:05
Vyloučen hráč Jágr (Kladno), 2 min. za sekání
Pardubice budou hrát první přesilovku. Jágr odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.
7:41
Než se Pardubice dostaly do přesilovkového postavení, stihlo Kladno vyhodit puk.
8:08
Další střelu na Cikánka vyslal Petr Sýkora, ale neprošla.
8:37
Velká šance domácích přímo na brankovišti, ale puk v brance neskončil ani tentokrát!
9:05
Jágr je na ledě.
10:21
Melka se natahoval po přihrávce do jízdy, ale pokus o samostatný únik nakonec vzdal.
11:08
na levém křídle v útočném pásmu se ke kotouči dostal také Tomáš Plekanec, ale puk z jeho hole skončil v lapačce Ondřeje Kacetla.
13:05
Vyloučen hráč Nash (Kladno), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Dynamo. Dvě minuty za podrážení inkasuje Brandon Nash.
14:02
Domácím se nedaří dostat se do šance. Kladno podruhé vyhazuje puk ven ze třetiny.
14:50
Potřetí.
15:11
Ladislav Zikmund byl sám před Kacetlem, ale ten bekhend kladenského útočníka vykopl betonem!
15:16
Vyloučen hráč Plekanec (Kladno), 2 min. za nedovolené bránění
Uvidíme hru čtyři na čtyři. Tomáš Plekanec z kladna dostává dvě minuty za nedovolené bránění...
15:16
Vyloučen hráč Poulíček (Pardubice), 2 min. za pozdní dohrání
...A domácí Patrik Poulíček dvě minuty za pozdní dohrání.
16:26
Marek Hovorka pálil z první, ale Cikánek zasáhl betonem.
16:49
Tři velké šance mělo teď Dynamo! Dvě z nich Nicholas Schaus stojící sám přímo před Cikánkem, kterého nedokázal překonat ani z dorážky a po něm Juraj Mikuš, jenž volný poslal puk přímo do hrudi kladenského gólmana.
17:16
Oba týmy jsou kompletní.
17:41
Zikmund pálil z mezikruží, jeho střela ještě byla zblokována, ale k dorážce se dostal Plekanec, jehož střelu zkrotil Kacetl.
18:13
Další Plekancova střela tečována mimo.
19:20
Po Rolinkově přistrčení byl úplně sám před Cikánkem Jan Mandát, ale trefil pouze gólmana Kladna!
20:00
Domácí Dynamo vede po první dvacetiminutovce 1:0, když se ve čtvrté minutě prosadil Petr Sýkora. Kladno není o moc horším týmem, ale Kacetl je prozatím stoprocentní.
20:00
20:18
Hned od začátku třetiny se Dynamo dostalo do útočného pásma, ale přihrávkou na modrou čáru se samo vyhnalo ze třetiny.
21:25
Přes obránce zkoušel střílet Jan Mandát, ale puk na branku neprošel.
21:55
Vyloučen hráč Melka (Kladno), 2 min. za podražení
Další přesilovka pro Pardubice. Antonín Melka dostává dvě minuty za podrážení.
22:17
Schausovu střelu z otočky vyráží Cikánek.
39:07
Po minutě a sedmi vteřinách Kladno poprvé dostává kotouč ven z obranného pásma.
23:55
Klozova střela neprošla a Kladno je kompletní.
24:31
Dynamo je zatím ve druhé třetině lepším týmem, ale během útočných kombinací mu uskakují kotouče a chybí finální fáze.
25:08
Jágr zkoušel přihrávat na Plekance, ale ten pouze prodloužil kotouč za Kacetla.
26:40
Nařízeno trestné střílení pro Kladno!
26:40
TRESTNÉ STŘÍLENÍ Svedlund (Kladno) proměnil (1 gól v sezóně)
Linus Svedlund se rozjel k exekuci trestného střílení a prostřelil Kacetla!
29:19
V aktuální fázi zápasu sledujeme velmi svižný hokej z obou stran, chvíli je v útočném pásmu Kladno, chvíli Dynamo.
29:43
Ondřej Machala jel sám na Cikánka, ale pod nohy mu skočil obránce Kehar a pustil hokejku. Puk tak za Cikánkem neskončil!
29:43
Vyloučen hráč Kehar (Kladno), 2 min. za sekání
Martin Kehar však dostává dvě minuty za sekání a nabízí domácím již pátou přesilovou hru.
29:51
Schaus to zkoušel z levého křídla, ale Cikánek našel puk v lapačce.
30:04
Tvrdou střelu Petra Sýkory dorážel Marek Hovorka, ale trefil tyčku!
31:08
V kladenském brankovišti ležel poměrně dlouho volný kotouč, ale přes hostující beky se k němu nedokázal dostat žádný pardubický hráč, aby jej dorazil do branky!
31:43
Kladno je kompletní.
32:46
Kloz v útočném pásmu dobrou zadovkou hledal Perreta, ale Cikánek před ním přikryl kotouč lapačkou.
33:06
Bláha (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Lakos a Kaut
Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:2

Velký tlak Dynama ustal a Kladno jde do vedení! Od modré čáry poslal střílenou přihrávku směrem na Kacetla André Lakos a za záda domácího gólmana ji pohotovou tečí usměrnil Štěpán Bláha.
34:56
Poulíčkův bekhend z mezikruží Cikánek vyráží nad!
36:17
Ve druhé třetině jsou Pardubice jednoznačně lepším týmem, ale v zakončení jim chybí trochu štěstí z minulých zápasů.
36:46
Hajný (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Bláha
Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:3

A Kladno naopak těží z minima maximum! Před prázdnou brankou puk sice ještě zastavil jeden z domácích obránců, ale bekhendem jej posléze do sítě dopravil Jakub Hajný.
38:55
Vyloučen hráč Holland (Pardubice), 2 min. za sekání
Přesilovka také pro Kladno. Rhett Holland dostává dvě minuty za sekání.
39:22
Vyloučen hráč Schaus (Pardubice), 2 min. za krosček
A přesilovka to bude minutu a třicet pět vteřin dvojnásobná! Na trestnou totiž na dvě minuty za krosček usedá také Nicholas Schaus.
39:57
Z první pálil po rychlém Plekancově přisunutí Jágr, ale Kacetl vyráží.
40:00
A víc už se toho v prostřední části nestane. Kladno však ve druhé dvacetiminutovce i přes převahu Dynama vstřelilo tři branky a vede na východě Čech 3:1.
40:00
40:49
Kladno je nastěhované v útočném pásmu, dva příklepy hostů od modré letěly mimo.
41:22
Kacetl chytá další příklep a tou dobou už je Dynamo v pěti hráčích.
42:37
Poulíčkovo nahození dorážel Machala, ale Cikánek znovu vyráží.
43:53
Nevšiml jsem si jestli byl Marek Hovorka atakovaný, nebo ztratil rovnováhu, ale každopádně šel u trestoměřičů hlavou přímo do mantinelu a vypadá hodně otřeseně.
44:12
Vyloučen hráč Nash (Kladno), 2 min. za nedovolené bránění
Další přesilovka pro Dynamo. Brendon Nash dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
44:40
Vyloučen hráč Machala (Pardubice), 2 min. za nedovolené bránění
Síly na ledě se ovšem vyrovnají. Dvě minuty za nedovolené bránění pro Ondřeje Machalu.
46:12
46:40
A stejně tak Dynamo.
48:40
Dynamo se ještě snaží se zápasem něco udělat a bojuje v útočném pásmu, jenže se mu dnes vůbec nedaří v koncovce.
49:23
Kladno pouze vyhazuje kotouče a snaží se zápas dohrát.
49:59
Kloz pálil nad.
50:43
Z pravého křídla si do mezikruží sjel Štěpán Bláha, ale jeho taháček kryje Ondřej Kacetl.
52:45
Jakmile je Kladno u puku, odpálí jej za Kacetla tak, aby to nebylo zakázané uvolnění. Moc hokeje teď nevidíme. Dynamu to dopředu taky nejde.
54:44
56:45
Domácí se několikrát pokusili o střelu, ale neodráží se to. Respektive odráží, ale ne tam, kam by Dynamo potřebovalo.
57:26
A Kladno dalším vyvezením kotouče kontroluje závěr utkání.
57:50
Ke střele se teď dostal Redlich, ale netrefil bránu.
59:01
Dobrá pozice pro Zdráhala, ale Cikánek znovu vyráží!
59:22
Dynamo to zkouší v šesti.
59:33
Vyloučen hráč Hovorka (Pardubice), 2 min. za hrubost
V samém závěru se ještě do strkanice pustili Marek Hovorka s Brendonem Nashem a oba dostávají dvě minuty za hrubost.
59:33
Vyloučen hráč Nash (Kladno), 2 min. za hrubost
59:43
Plekanec (Kladno) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Lakos
Stav zápasu Pardubice - Kladno 1:4

Kladno si pojišťuje své dnešní vítězství! Ještě v obranném pásmu se do kotouče opřel Tomáš Plekanec a takřka přes celé hřiště trefil odkrytou branku Dynama.
Dynamo tedy v baráži poprvé prohrává. Po první třetině dnešního utkání s Kladnem sice vedlo 1:0, Kladno však ve druhé druhé dvacetiminutovce vstřelilo tři branky a gólem do prázdné brány výhru 4:1 pojistil Tomáš Plekanec. Z Pardubic Vám hezký večer přeje Marek Votke.

24. 2. 2023 18:00Pardubice–Kladno ?:?
22. 1. 2023 17:00Pardubice–Kladno 4:2
18. 1. 2023 18:00Kladno–Pardubice 1:4
23. 10. 2022 17:00Pardubice–Kladno 6:2
16. 9. 2022 18:00Kladno–Pardubice 4:5
25. 2. 2022 18:00Kladno–Pardubice 3:1
14. 1. 2022 18:00Pardubice–Kladno 4:3
10. 12. 2021 17:00Kladno–Pardubice 4:5