0:00
0:28
V první šanci byl domácí Novák, ale na hranici brankoviště se nedostal k zakončení.
0:46
Vyloučen hráč Novotný (Zlín), 2 min. za faul kolenem

Rozhodčí: Hradil (CZE), Veselý (CZE) - Rampír (CZE), Špringl (CZE)

1:47
Domácí několikrát pálili v první přesilovce, Doležalova rána se otřela o boční síť.
2:48
Zbytek přesilovky Jihočeši nesehráli dobře, Zlín je kompletní.
3:25
Pavel se nechtěně srazil s brankářem soupeře, hra se přesune do střední třetiny.
3:49
Doležal pálil z pravé strany a trefil tyčku zlínské branky!
5:00
První větší šance hostů. Po zakončení Poletína dorážel Řezníček, ale oba ztroskotali na Paterovi.
6:04
Lytvynov zpoza branky oslovil Přikryla, ten ale zblízka nepropálil Hufa.
7:17
Přečíslení tři na dva vyřešil Jiří Karafiát střelou, která jen o centimetry minula domácí branku.
8:32
Noskovo nahození tečoval Kubiš, naštěstí pro Pateru mimo tři tyče.
9:21
Střídající Plášil se vrátil do útočného pásma a hned vypálil. Huf ale byl na místě.
11:35
Na Pateru se z úhlu řítil Šluhař, ale neuspěl. Na druhé straně musel zasahovat Huf, ale snadno skryl kotouč pod lapačkou.
12:55
Zlínský ofsajd znamená komerční přestávku. Utkání je zatím hodně vyrovnané a směrem dozadu opatrné.
14:37
Druhá tyčka Motoru v první třetině! Martin Novák se natlačil před branku a nastřelil brankovou konstrukci.
16:03
První domácí formace zatlačila soupeře. Nejprve to zkoušel z ostrého úhlu Přikryl, pak pálil Doležal. Dál platí bezbrankový stav.
18:17
Hra zatím plyne svižně. Motor by před pauzou ještě rád otevřel skóre.
18:59
Vteřinu před zahájením poslední minuty první třetiny ale domácí poslali puk přes všechny čáry.
19:08
Vyloučen hráč Pavel (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
20:00
První dějství je za námi, branku jsme neviděli. Blíž k ní měli domácí, kteří dvakrát nastřelili brankovou konstrukci. Zlínští nevyužili zatím spíše náznaky možností.
20:00
21:08
Domácí začali druhou třetinu v oslabení, ale Zlín je vůbec neohrozil.
22:51
Svoboda vlétl do útočné třetiny a rychle vypálil, budějovický gólman a host z týmu Vegas ale dobře zasáhl.
23:47
Aktivita Motoru pokračuje, ale ani Doležal nebyl při zakončení úspěšný.
25:34
Důrazným průnikem se o šanci snažil Poletín, ale domácí beci ho v přesile zastavili.
27:03
Dnes velmi střelecky aktivní Přikryl vyslal na Hufa další pokus, ten ale odolává.
28:27
Po Paterově zákroku proti střele Karafiáta se bude vhazovat po jeho levici. Před tím ještě proběhne komerční přestávka.
28:58
Hra plyne velice rychle, ale na šance je v této části zápas velice skromný.
30:49
Karabáček nabízel šanci na teč Allenovi, který ale nedokázal zblízka usměrnit kotouč mimo dosah Hufa.
32:15
Ofsajd domácích přerušuje hru. Aktivita zůstává mírně na domácí straně.
32:32
Vyloučen hráč Venkrbec (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
33:17
Karafiát se tlačil k dorážce na hraně brankoviště, Patera si situaci pohlídal.
34:20
Jinak se domácí dobře brání a nepouští soupeře do tlaku.
36:19
Hamrlík (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Řezníček a Honejsek
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 0:1

Hosté otevírají skóre utkání. Do úniku se dostal Antonín Honejsek, kterého Patera ještě vychytal. Situace ale pokračovala, puk se odrazil k Matyáši Hamrlíkovi, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
37:14
Pro Matyáše Hamrlíka je to první gól v extralize.
38:40
Po vzájemné potyčce a k tomu navíc faulu Doležala hrají hosté přesilovku.
39:30
Lytvynov v oslabení zahrozil, ale střílel jenom do betonů zlínského gólmana.
40:00
Zlín vede po 2. třetině 1:0. O jedinou branku se postaral Matyáš Hamrlík a byl to jeho první zásah v české extralize. Domácí jsou o něco aktivnějším celkem, ale zatím se jim nedaří dotáhnout žádnou z akcí.
40:00
41:25
Berani se ve zkrácené přesilovce vůbec nedostali do útočného pásma. Domácí to v pohodě přestáli a přemýšlí, jak srovnat stav.
42:21
Voženílek mohl objet branku a zasunout, ale možnost mu zmařili zlínští beci.
43:47
Patera raději přikryl kotouč, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat.
44:28
Nahození Řezníčka nebylo pro Pateru těžkou zkouškou. Ale hosté hrají úsporně a nikam Motor nepouštějí.
44:56
Na druhé straně pálil Pýcha, ale Huf měl dobrý výhled a střelu lapil.
45:57
Po hrubici Lytvynova jel sám na branku Poletín, ale Patera podržel domácí.
46:08
Vyloučen hráč Poletín (Zlín), 2 min. za podražení
46:23
Venkrbec (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Doležal a Pýcha
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:1

Motor z přesilovky vyrovnává krok. Střelu Zdeňka Doležala před brankou tečoval Matouš Venkrbec a domácí se radují z vyrovnání.
46:51
Na druhé straně zkusil vrátit vedení hostům Gazda, ale jeho rána od modré byla kořistí Paterovy lapačky.
49:06
Zakázané uvolnění vrací hru před Pateru. Teď jsou to Valaši, kteří jsou lační po další trefě.
49:48
Ale i Motor by si rád připsal první domácí výhru. Rána Pavla od modré ho k tomu ale nenasměrovala.
50:37
Trest týmu (Zlín), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
51:04
Jasný ofsajd zbrzdil přechod domácího týmu do útoku.
51:36
Vyloučen hráč Patera (Č. Budějovice), 2 min. za zdržování hry
52:40
Karafiát (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Honejsek
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:2

Krátce před návratem hostujícího hráče z trestné lavice vyrazil domácí bek Lytvynov do útoku, ale o puk přišel. Honejsek tak šel do přečíslení dva na jednoho, kdy oslovil Jiřího Karafiáta, jenž dostal puk do sítě.
54:10
Přikryl mohl odpovědět, ale trefil jen hradbu těl před sebou.
54:25
Vyloučen hráč Svoboda (Zlín), 2 min. za držení protihráče
54:54
Z levé strany pálil Přikryl, ale Huf nemusel zasahovat.
55:22
Obvyklý vzorec, kdy pálil od modré Pýcha a Venkrbec clonil před brankářem. Hufovi ale puk nevypadl.
56:16
Po dlouhém souboji u hrazení hosté vyhazují a šetří cenné vteřinky.
56:43
Raškova střela nebyla nebezpečná. Vhazovat se bude před Hufem, ale domácím ubíhá čas.
57:03
Martin Novák nápaditě vyjel před branku na první tyčce, ale kotouč za Hufa nedostal.
57:56
Šlahař (Zlín) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Okál a Nosek D.
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:3

Další hrubka v domácí obraně znamená pravděpodobně pojištění výhry Beranů. Plášil přišel o kotouč, hosté šli tři na jednoho. Patera první šanci ještě ustál, ale puk se vrátil zpoza branky, kde ho dotlačil do sítě Jakub Šlahař.
58:30
Motor je v šesti a zkouší to bez brankáře.
59:10
Kubiš (Zlín) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Ondráček a Gazda
Stav zápasu Č. Budějovice - Zlín 1:4

Je hotovo. Poletín prázdnou branku ještě netrefil, ale Pavel Kubiš už dovezl kotouč do sítě. Je rozhodnuto.
59:28
Zlín si z jihu Čech odveze tři body. Dnes mu domácí svými chybami nabídli klíčové branky. V pátek budou hrát oba celky odvetu ve Zlíně.