1:12
Od modré pálil obránce Ševc, ale Čiliak si připisuje první úspěšný zákrok.

Rozhodčí: Horák (CZE), Pražák (CZE) - Lhotský (CZE), Svoboda (CZE)

1:49
Jinak se domácí dobře brání a nepouští soupeře do tlaku ve vlastní obranné třetině.
2:37
Vyderený je na ledě, Motor je kompletní. V závěru oslabení se hosté dostali do tlaku, ale Pláněk nestřílel, přestože byl gólman Jihočechů poněkud rozhozený.
3:24
Po dobré práci Karabáčka za brankou mohl pálit Doležal, ale z úhlu Růžičku neprostřelil.
4:14
Vyloučen hráč Ševc (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
4:44
Po nahození Pýchy se natahoval Novák i Přikryl, kotouč však uzmuli hosté a vyhazují jej ven ze třetiny.
5:52
Domácí dlouze kombinovali, k další střele se neodhodlali a nakonec o kotouč přišli.
6:31
První přesilovka Motoru skončila neúspěchem. Hosté v plném počtu vyrazili dopředu, zastavil je ofsajd.
7:23
Nebezpečně nahazoval od modré čáry bývalý budějovický bek Fillman, s problémy vše vyřešil gólman Čiliak.
7:25
Vyloučen hráč Indrák (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
8:07
Po dlouhém zámku domácí osvobozuje Přikryl, Boleslav začne od Růžičky.
9:09
Dvojitá šance Středočechů! Nejprve dorážel zblízka Stránský, proti kterému se vyznamenal Čiliak. Záhy pálil Jääskeläinen do tyčky!
10:10
Extraligový nováček přestál horké chvilky a také se snaží vyrazit dopředu.
11:50
Sražená střela Christova zaměstnala Růžičku, protože neposedný puk se vracel do brankoviště. Hostující gólman ale situaci zvládl.
12:20
Vyloučen hráč Přikryl (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
13:09
Strnad se zaparkoval na hranici brankoviště a dvakrát nebezpečně dorážel. Bruslaři jsou zatím v přesilovkách hodně nebezpeční.
13:56
Druhá minuta početní výhody je ze strany hostů slabší. Martin Ševc jako dirigent přesilovky v elitní formaci dělá na ledě velký rozdíl.
14:45
České Budějovice už jsou sice v pěti, ale nadále jsou převážně pod tlakem soupeře.
15:59
Do útočného pásma se probil Michnáč, pohotově vypálil, ale Růžička stihl srazit betony k sobě.
17:16
Třetí domácí pětka zamkla soupeře v jeho obranném pásmu. Výsledkem byly nepřesné rány Pýchy a icing hostů.
18:09
Vyloučen hráč Šidlík (Ml. Boleslav), 2 min. za držení protihráče
18:31
Nebezpečně pálili Voženílek s Doležalem, ale Růžička podržel svůj tým.
18:31
Vyloučen hráč Karabáček (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
19:35
Třetina se dohrává čtyři na čtyři, nikdo už nechce udělat chybu.
20:00
Máme za sebou úvodních dvacet minut. Branku jsme neviděli, šancí na obou stranách hned několik. Více ze hry měli hosté, nebezpeční byli zejména v přesilovkách. Oba brankáři ale zatím drží čisté konto.
20:00
20:26
Zkrácenou několikasekundovou přesilovku si hosté sami pokazili zakázaným uvolněním. Karabáček se záhy vrátí na led.
21:06
Vyloučen hráč Zohorna (Ml. Boleslav), 2 min. za držení protihráče
22:10
Voženílek (Č. Budějovice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Pýcha a Michnáč
Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 1:0

Jihočeši otevírají skóre. V přesilové hře vypálil od modré čáry Pavel Pýcha, na brankovišti se prosadil důrazný Daniel Voženílek, který dotlačil kotouč do sítě.
22:10
Hosté ještě využívají trenérskou výzvu pro přezkoumání situace. Podle trenérů Boleslavi hrál Voženílek před gólem vysokou holí.
22:10
Sudí dlouho přezkoumávají záběry, hráči mezitím krouží na ledě.
22:10
"Vždyť vychladneme," zuří domácí kouč Václav Prospal. Čekání se už výrazně natahuje.
22:10
Situace připomíná veřejné bruslení. Hráči se projíždějí sem a tam.
22:10
Gól platí! Voženílek dle sudích nehrál vysokou holí. Motor vede 1:0.
22:23
Po dlouhých minutách se opět hraje. Beránek pálil od mantinelu, Růžička zůstal v pozoru.
23:22
Po několika soubojích u hrazení hodil puk směrem na branku Stránský a skoro překvapil Čiliaka, který pokus nečekal.
24:45
Rychlý průnik předvedl Adam Zbořil, jeho zakončení bekhendem ale bylo nepřesné.
25:12
Vyloučen hráč Zbořil (Ml. Boleslav), 2 min. za držení protihráče
25:28
Michnáč volil místo střely přihrávku, ale tím překvapil nejen soupeře, leč i své spoluhráče.
26:33
Obránce Slováček zachytil vyhození soupeře, najel si do mezikruží a těsně minul branku.
27:08
Pýcha se pokusil vypálit z pravého kruhu, ale na Růžičku vyslal slabý pokus. Zbořil se brzy vrátí do hry.
28:49
Svižným projektilem se prezentoval David Šťastný, ale domácí svatyni o pár centimetrů minul.
29:23
Kousalův pokus zblokoval Pýcha, puk skončil v ochranné síti.
30:02
Vyloučen hráč Novák (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
30:32
Jako první v přesilovce prověřil Čiliaka útočník David Šťastný, ale lapačka slovenského gólmana byla proti vyrovnání.
32:18
V závěru zatím nejslabší přesilovky hostů se do velké šance dostal Jan Stránský, který rychle pálil po křížné přihrávce a domácí zachránil buď obránce Pýcha, nebo gólman Čiliak. Jeden z nich puk vyrazil.
33:09
Hra pokračuje na druhé straně, kde Karabáček schoval střelu za obránce, ale minul cíl, tedy boleslavskou branku.
34:13
Vyloučen hráč Vydarený (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
34:51
Sice s drobnými problémy, ale Přikryl nakonec dostal kotouč z vlastní třetiny.
35:24
Oblíbený přesilovkový vzorec zakončil po pasu Ševce finský forvard Jääskeläinen, Čiliak s touto variantou počítal a rychle se přesunul.
36:13
Vydarený zpátky ve hře, Motor kompletní.
37:12
Domácí se vydali do přečíslení 3 na 2, které Doležal zakončil ranou do betonů strážce boleslavské svatyně.
39:14
Voženílek na hranici faulu vybojoval pozici pro Michnáče, který ale znovu nestřílel. Snažil se přihrát na spoluhráče, který byl obsazený.
40:00
Je za námi 40 minut hry. Rozdílový je zatím okamžik z 23. minuty, kdy důrazný Voženílek dotlačil kotouč do sítě. Situaci pak dlouho řešili rozhodčí u videa, nakonec branku uznali, a tak domácí vedou 1:0. Bruslaři ve druhé části tak nebezpeční nebyli.
40:00
41:22
Vyloučen hráč Zbořil (Ml. Boleslav), 2 min. za krosček
41:52
Od modré vypálil Plášil sice tvrdě, ale nepřesně. Neuspěl ani z dorážky Karabáček.
42:26
Slováček nahazoval kotouč na branku s tím, že očekával teč některého ze spoluhráčů. Toho se nedočkal, a tak měl Růžička lehkou práci.
44:02
Po pasáži plné nepřesností jsou to Bruslaři, kteří jdou dopředu.
46:20
Dlouho se Motor nemohl dostat z obranného pásma. Domácí vysvobodil až kapitán Pýcha, který vyvezl kotouč, brankář Růžička při zásahu posunul branku, a tak se hra přerušuje.
46:49
Conor Allen objel branku a pohotově zakončil. Skoro překvapil Růžičku, který toto zakončení nečekal.
48:11
Motor je blízko premiérové výhře po návratu do extraligy. To byl už ale několikrát, Jihočeši na první tři body ale nadále čekají. Uvidíme, jak dopadnou dnes.
50:12
Dlapa píchl Beránka koncem hole a utkání pro něj končí.
50:57
Vyloučen hráč Voženílek (Č. Budějovice), 2 min. za sekání
51:12
Vyloučen hráč Slováček (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
51:12
Z pětiminutové přesilovky domácí vytvořili dvěma fauly rázem početní výhodu 4 na 3 pro soupeře.
51:52
Čiliak vychytal Šťastného, Motor odolává.
52:45
Ševc (Ml. Boleslav) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Šťastný
Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 1:1

Dlouhý zámek Boleslavských končí gólem na 1:1. Martin Ševc si najel do ideální pozice a vymetl horní růžek Čiliakovy svatyně.
52:52
Na hřišti a také mezi střídačkami to teď jiskří a létají vulgární výrazy jak na běžícím pásu. Závěr přináší velké emoce.
53:44
Jihočeši dohrávají zkrácenou přesilovku a kombinují před Růžičkou.
54:14
Vyloučen hráč Stránský (Ml. Boleslav), 2 min. za hrubost
54:14
Necelou minutu ve hře pět na tři mají Jihočeši k dispozici k tomu, aby se vrátili do vedení.
54:55
Pýcha pálil jen do Růžičky.
55:15
Doležalova sražená střela byla pro brankáře hostů snadným úlovkem. Boleslav už je ve čtyřech.
55:54
Voženílek natlačil kotouč před brankáře, kde se snažil dorážet Beránek. Gólem ale jejich nápor neskončil.
56:03
Po buly zkoušel vypálit Slováček, Růžička si ale střelu našel a zlikvidoval ji.
57:03
I díky posledním přesilovkám jsou Budějovičtí aktivnější ve snaze vstřelit rozhodující gól.
57:33
Domácí forvard Karabáček se natlačil před branku, Růžička ale byl připraven. Při akci navíc došlo k posunutí branky.
58:45
Pýchovo nahození Růžičkovi vypadlo, ke štěstí boleslavského brankáře mimo branku.
60:00
60 minut hry o vítězi nerozhodlo. Motor neudržel těsný náskok, v přesilovce 4 na 3 vyrovnal Ševc. Následovat bude prodloužení.
60:00
60:38
Šťastný (Ml. Boleslav) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Zohorna a Ševc
Stav zápasu Č. Budějovice - Ml. Boleslav 1:2

Je rozhodnuto. Boleslavští nepustili domácí v prodloužení ke kotouči. Zohorna našel v mezikruží Davida Šťastného, který přesnou střelou propálil Čiliaka.
Nováček extraligy ani na sedmý pokus nedokázal uspět. S Boleslaví inkasoval ve třetí třetině a Bruslařský klub pak vyrovnané střetnutí rozhodl v prodloužení.

27. 1. 2023 17:30Č. Budějovice–Ml. Boleslav 5:4
20. 12. 2022 17:30Ml. Boleslav–Č. Budějovice 2:1
30. 10. 2022 17:00Č. Budějovice–Ml. Boleslav 3:0
23. 9. 2022 17:30Ml. Boleslav–Č. Budějovice 5:1
18. 2. 2022 17:30Ml. Boleslav–Č. Budějovice 4:1
4. 1. 2022 17:30Č. Budějovice–Ml. Boleslav 2:1
7. 11. 2021 16:00Ml. Boleslav–Č. Budějovice 1:4
26. 9. 2021 17:00Č. Budějovice–Ml. Boleslav 1:6