Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Vrba (CZE) - Kajínek (CZE), Rampír (CZE)

Pěknou kličkou se uvolnil Tomáš Zohorna, ale sám před Habalem vysoko přestřelil!
Habal před Horkým kryje puk lapačkou a hra je přerušena.
2:11
Ihned po buly z první tvrdě pálil Ďaloga, ale Habal má další zákrok.
3:44
Od prvních minut je znát, že kvalita je dnes na straně domácích, Vary ještě prakticky nebyly v útočném pásmu.
4:03
Hezkou kličku předvedl Anthony Camara, ale ani on si bekhendovým blafákem na Habala nepřišel!
4:07
Habal má další zákrok, když zastavil pozdrav Juraje Mikuše směřovaný od modré čáry.
4:58
Horký (Pardubice) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Kolář a Rohlík
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:0

Po levém křídle si Luboš Horký navedl jednoruč puk až před karlovarskou branku a otevírá skóre dnešního zápasu!
5:27
Ke střele se dostal Křemen, ale zblokoval mu ji Camara, Klouček stále bez práce.
6:35
Rozjetý Poulíček v útočném pásmu předložil Blümelovi, ale tomu nesedlo zakončení.
7:59
Po osmi minutách hry si už Klouček na kotouč sáhl pořádně, když zastavil střelu zápěstím od Martina Osmíka.
9:28
Před Habalem se k odraženému puku dostal Pochobradský, ale trefil pouze jeho beton!
10:09
Plutnar našel v útočném pásmu Redlicha, ale Klouček v pohodě puk kryje lapačkou.
10:16
Šik (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:1

Záhy ovšem Energie srovnává na 1:1! Hosté vybojovali puk po vhazování v útočném pásmu a takřka z nulového úhlu jej za Kloučka dostal Otakar Šik!
11:28
11:41
Z otočky to zkoušel Redlich, ale minul.
12:11
Do brejku se málem dostal domácí Patrik Poulíček, ale obránce Energie se mu na poslední chvíli zvládl dostat do cesty.
12:42
Na druhé straně zase Ďaloga zamezil brejku Beránka.
13:09
Nahození Camary sraženo mimo.
14:27
Kosticyn ukázkovým bekhendem vyslal do šance Pochobradského, ale ten trefuje pouze lapačku Habala!
15:27
Klouček vyráží střelu Vildumetze, následuje zakázané uvolnění domácích.
16:32
Velkou šanci měl Šik, ale nakonec vůbec nedokázal vystřelit, na druhé straně Habal kryje střelu Blümela.
16:45
Vyloučen hráč Camara (Pardubice), 2 min. za podražení
Vary budou hrát první přesilovku. Anthony Camara inkasuje dvě minuty za podrážení.
16:58
Dynamo vyhazuje kotouč.
17:56
Beránek dostal dobrou přihrávku na střelu do prázdné brány, ale minul!
18:47
Dynamo je kompletní, hosty zastavuje ofsajd. Nesehráli vůbec špatnou přesilovku.
20:00
I když se na začátku utkání zdálo, že to dnes v Pardubicích bude na jednu bránu, Vary se nakonec ve druhé polovině první dvacetiminutovky zvedly a hrají s Dynamem vcelku vyrovnanou partii. Ukazuje to i průběžné skóre, které je 1:1.
20:00
21:05
Úplně volný Mikuš míjí bránu.
21:18
22:18
Camara dostal přihrávku do jízdy a cpal se do útoku, bekhendem ale trefuje pouze Habala!
22:39
Karlovarský gólman kryje střelu Hrádka.
24:05
Před Habala se protáhl i Blümel, ale jeho zakončení taktéž likviduje hostující brankář.
24:19
Gólman Energie má další zákrok.
24:51
Vyloučen hráč Osmík (K. Vary), 2 min. za podražení
Tlak druhé domácí formace vyústil v první přesilovku Východočechů. Martin Osmík dostává dvě minuty za podrážení.
26:30
Dynamo stále vytváří na hosty velký tlak, ale Vary odolávají.
26:50
Camara (Pardubice) vstřelil branku (21. gól v sezóně) , asistence Zohorna a Kousal
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:1

Dvě vteřinky před vypršením Osmíkova trestu však nakonec přece jen přichází další vedoucí gól Dynama! Odražený puk za Habala dorazil Anthony Camara.
27:11
I v pěti Dynamo drží útočné pásmo, puk ovšem končí na domácí střídačce.
28:04
Útočným pásmem se prokličkoval Ďaloga, ale jeho zakončení bylo nepřesné.
28:32
Paulovič si navedl kotouč na střelu mezi kruhy, ale jeho pokus zblokoval hostující obránce.
29:12
Zohorna neúspěšně hledal před brankou Blümela.
29:56
Na levém kruhu pro vhazování se ke střele dostal Lukáš Adámek, ale jeho pokus z první neprošel.
30:25
Camara taktéž z první mimo.
30:44
Horký z mezikruží vysoko nad.
31:19
Vyloučen hráč Hladoník (K. Vary), 2 min. za držení protihráče
Další přesilovka pro Dynamo, Hladoník dostává dvě minuty za držení.
32:34
Dynamo se téměř celou přesilovku drží v útočné třetině, Kosticynovu střelu ovšem kryje Habal.
33:37
Tlak domácích je skutečně velký, Blümelovu střelu po kličce ale zastavuje Habal.
33:50
Zohornovo nahození Kratochvil usměrnil do tyče!
36:04
Zakázané uvolnění Energie.
37:03
Hrádek tvrdou ranou od modré trefil pouze beka.
39:38
Vyloučen hráč Paulovič (Pardubice), 2 min. za nesportovní chování
V závěru třetiny si ještě přesilovku zahraje Energie. Matej Paulovič dostává dvě minuty za nesportovní chování.
40:00
Po druhé třetině vede Dynamo 2:1, když se v přesilovce prosadil Anthony Camara. Střely na branku ve druhé části jsou v poměru 19:3, Habal si už teď zaslouží být vyhlášen nejlepším hráčem zápasu.
40:00
40:35
První střelu ve třetí třetině si nachystal Hladoník, Klouček ji má ovšem v lapačce.
42:42
Camara hledal prostor pro Zohornu, ale ten nezakončil.
44:20
Vary dnes poměrně v pohodě zakládají útoky, ale vázne finální fáze.
45:16
Po pravém křídle mohl ujet Kowalczyk, ale puk mu přeskočil hůl.
47:15
Ďaloga se protáhl mezi dvěma beky, ale v rychlosti už nedokázal zaončit. Ve snaze vyhnout se Habalovi jej brzdou osprchoval, ale okamžitě se přijel omluvit.
48:27
Tomáš Mikúš schytal opravdu tvrdou ránu do kolena a jen těžko se zvedá z ledu... Hra je okamžitě přerušena.
49:11
Další pěkná klička Camary, ale Habal jeho zakončení zastavuje.
49:32
50:44
Dobrou střelu Šika ramenem vyráží Klouček.
51:19
Přihrávku do volného prostoru dostal Redlich, ale puk mu odskočil a z úhlu následně už velké starosti Kloučkovi nenadělal.
51:28
Další zakázané uvolnění domácích.
52:15
Po chybě domácího beka se sám před Kloučkem objevil Hladoník, ale vyrovnat nedokázal!
53:59
Rohlíkova střela končí na vyrážečce Habala.
54:28
Kowalczyk (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Bačo
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:2

Tak jak se Varům dnes celý zápas nedaří zakončení, tak tohle byla velká paráda! Na levém křídle nápalil kotouč Daniel Kowalczyk a ten končí přesně v rohu Kloučkovy klece!
55:00
Válovu střelu má Habal v lapačce.
56:31
Obránce Vála se vydal na útočný výlet přes celé hřiště, ale jeho další pokus opět končí v lapačce karlovarského brankáře.
57:21
Vyloučen hráč Paulovič (Pardubice), 2 min. za napadení
Energie v závěru dostává zajímavou možnost přesilovky. Matej Paulovič dnes podruhé na trestné lavici, tentokrát za napadení.
58:04
58:36
V oslabení v útočném pásmu puk získal Blümel, ale nezakončil.
59:23
Dynamo je kompletní, čas už ale nemá.
60:00
Juniorské Karlovy Vary v Pardubicích překvapily a zápas jde za stavu 2:2 do prodloužení... Parádní bombou do šibenice vyrovnal Daniel Kowalczyk.
60:00
61:02
Vyloučen hráč Plutnar (K. Vary), 2 min. za podražení
Dynamo může rozhodnout zápas v přesilovce. Michal Plutnar dostává dvě minuty za podrážení.
61:20
Nakládal (Pardubice) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Blümel
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 3:2

A je rozhodnuto! Příklepem z prostoru mezi kruhy vítězný gól Dynama střílí Jakub Nakládal.
Východočeši tak nakonec Energii udolali 3:2 po prodloužení, ale s výkonem nemohou být vůbec spokojeni. Karlovy Vary nasadily juniory a Kloučka pořádně ohrozily jen párkrát v zápase. Bod má pro ně cenu zlata. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke.

19. 2. 2023 15:30K. Vary–Pardubice 0:5
6. 1. 2023 18:00Pardubice–K. Vary 7:4
25. 11. 2022 17:30K. Vary–Pardubice 1:3
9. 10. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 2:4
14. 3. 2022 19:00K. Vary–Pardubice 2:3
12. 3. 2022 19:00Pardubice–K. Vary 4:2
11. 3. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 3:2
20. 2. 2022 15:00K. Vary–Pardubice 5:4