Karlovy Vary se dnes budou v Pardubicích snažit o vyrovnání série, včera totiž Dynamu podlehly 1:2. V brance Energie oproti včerejšku bude místo Vladislava Habala stát Filip Novotný. Sestava domácích beze změn.
0:00
0:31
Matěj Blümel tragicky rozehrál ve vlastním pásmu a poslal na Kloučka dva osamocené hráče Energie, ti však na Kloučka po výměně kotouče nevyzráli.

Rozhodčí: Hradil (CZE), Mrkva (CZE) - Lederer (CZE), Rožánek (CZE)

1:17
Po vhazování v útočném pásmu domácích puk končí na karlovarské střídačce.
1:57
Kohout nabil Zábranskému, ale jeho střela šla mimo.
2:02
Po nahrávce Kohouta zahodil Ondřej Vála a karlovarský útočník zůstává ležet na ledě. Na pomoc přispěchal domácí doktor, který to má ze střídačky blíž.
2:02
Otřesený Kohout odjíždí na střídačku, ale zůstává na ní, takže by se teoreticky měl za chvíli zapojit zpět do hry.
3:07
Tentokrát přímo před Kloučkem chyboval Nakládal a jeho zaváhání málem využil Hladonik. Klouček má ale další zárkok!
4:32
Od modré nahodil puk na Novotného Hrádek, gólman má ale puk v lapačce.
4:47
Vyloučen hráč Koblasa (K. Vary), 2 min. za podražení
Dynamo bude dnes jako první hrát přesilovku. Petr Koblasa si odpočine na dvě minuty za podražení Ondřeje Rohlíka.
5:36
Ovšem pozor! Vary využívají trenérskou výzvu a rozhodčí budou ještě kontrolovat případné nedovolené bránění brankáři.
5:36
Gól neplatí!
5:36
Filipovi Novotnému skutečně podle rozhodčích bránil Patrik Poulíček stojící v brankovišti a skóre se tak nemění!
6:14
Camara (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kousal a Zohorna
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:0

Dynamo však Varům odpovídá tím nejlepším možným způsobem! O pár vteřin později totiž přece jen využívá tu samou přesilovku, když po Kousalově přihrávce šibenici vymetl Anthony Camara.
6:14
Vyloučen hráč Kohout (K. Vary), 2 min. za hákování
V tom samém čase navíc hákoval Martin Kohout a nabízí Dynamu další přesilovku!
7:30
V samostatném nájezdu mohl vyrovnat Tomáš Vondráček, ale trefil tyč!
8:01
Zohorna (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Kousal a A. Kosticyn
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:0

Nedáš - dostaneš! Z protiútoku se Dynamo usadilo v útočném pásmu, před Novotným dostal přihrávku Tomáš Zohorna, otočil se, krásně si počkal a pověsil puk pod víko!
8:49
Kohout sám před Kloučkem míjí!
9:16
Vyloučen hráč Kolář (Pardubice), 2 min. za hákování
Přesilovka také pro Karlovy Vary. Jan Kolář inkasuje dvě minuty za hákování.
9:33
Dynamo hned po vhazování vyhazuje kotouč.
9:51
Střelu Rachůnka z levého křídla vyráží Klouček.
10:09
Na druhé straně si Novotný připisuje zásah proti střele Blümela.
10:34
Vondráček nahazoval puk před branku, ale nikdo jej nezpracoval.
11:01
Kousal dobře zapracoval v oslabení a vypracoval si samostatný únik, ale Novotný chytá!
11:09
Vondráček (K. Vary) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Beránek a Skuhravý
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:1

Z protiútoku ale přichází snížení! Z levé strany puk zápěstím za Kloučka svižnou střelou dostal Tomáš Vondráček.
11:09
Kousal měl pocit, že byl při své předešlé akci faulovaný a hodně se zlobil, počastoval rozhodčí nepěknou nadávkou, ale zůstalo pouze u domluvy.
11:48
Paulovič ve středním pásmu sestřelil Tomáše Redlicha.
12:34
Mikuš pálí nad, první domácí formace vytváří tlak na soupeře.
12:38
Vyloučen hráč Kousal (Pardubice), 2 min. za krosček
A bude se hrát čtyři na čtyři. Domácí Kousal dostává dvě minuty za krosček.
12:38
Vyloučen hráč Kowalczyk (K. Vary), 2 min. za podražení
A hostující Daniel Kowalczyk dostává dvě minuty za podrážení.
14:37
Mikuš (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Camara a Zohorna
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 3:1

Situace čtyři na dva a Dynamo vede o dvě branky! Po přihrávce od Camary se zakončením z mezikruží prosazuje Juraj Mikuš!
14:37
Střídání Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Filip Novotný, nahradil ho Vladislav Habal
16:34
Před Flekem se otevřel volný prostor, ale do zakončení se nakonec nedostal.
16:56
Do brejku se dostal Andrej Kosticyn, ale byl tísněn obráncem a jeho zakončení Habalovi moc starostí nenadělalo.
17:55
Odražený puk se před Kloučkem chystal napálit Černoch, ale neuspěl!
18:09
Vála (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Zohorna a Camara
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 4:1

Dynamo už v první třetině míří za druhým vítězstvím v sérii! Aktivní hrou se před Habalem prezentoval Ondřej Vála a procpal puk za záda karlovarského gólmana!
18:53
Paulovič (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Ďaloga
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 5:1

Nebojím se napsat, že v Pardubicích je rozhodnuto! Matej Paulovič se kličkou zbavil obránce a pověsil puk přímo do levé šibenice!
19:41
Klejnova střela letí vysoko nad.
20:00
Končí první třetina, ve které v Pardubicích padlo hned šest branek. Ta první od Jakuba Nakládala ještě nebyla uznána kvůli karlovarské coach challenge, ale postupem času se i tak Dynamo dostalo do průběžného pohodlného vedení 5:1.
20:00
20:22
Nakládal nahodil puk na branku, ale Habal zasahuje lapačkou.
20:31
Zohorna (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Camara a Ďaloga
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 6:1

Deset bodů pro druhou domácí formaci a Dynamo vede už 6:1! Z rohu hřiště si před Habala vybruslil Tomáš Zohorna a dává svůj druhý gól v dnešním zápase.
21:30
Roman (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Rohlík a Horký
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 7:1

7:1! Ondřej Roman posílá za Habala puk střelou z první po přihrávce do druhé vlny!
21:52
Na Habala se valil další útok Dynama, ale gól tentokrát nedovolil.
22:15
A. Kosticyn (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Kratochvil a Ďaloga
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 8:1

Andrej Kosticyn sice nejprve chyboval na vlastní polovině a pustil do šance Kohouta, ale následně vše vynahradil na druhé straně a dává na 8:1.
22:15
Energie vzala oddechový čas, ale to už asi nic neřeší.
22:57
Camara (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Ďaloga a Kousal
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 9:1

Za Kloučkem vybojoval puk Marek Ďaloga a dovezl jej až na druhou stranu, kde předložil Camarovi, a ten v pohodě uklidil puk do prázdné brány!
24:20
Před Kloučkem se do dobré pozice dostal Rachůnek, ale domácí gólman puk za svá záda nepustil.
25:28
Zakázané uvolnění Varů.
26:15
Kohout hledal před Kloučkem Černocha, ale ten minul.
26:57
Luboš Horký dostal puk do jízdy a trefuje tyč!
27:30
Skuhravý pálí mimo.
28:48
Kowalczyk chtěl pálit od modré, ale puk neprošel přes bránícího hráče.
29:26
Bombu Koblasy vyrazil Klouček.
30:11
Zohorna nabízel Camarovi desátý gól Dynama, ale Habal na poslední chvíli zasáhl betonem.
31:29
Kohout dostal přihrávku na brusle a Klouček v klidu přikryl puk lapačkou.
32:36
Pěknou kombinaci hostů zakončoval Beránek, ale Klouček vyráží.
33:03
Paulovič si ze vzduchu stáhl kotouč mezi kruhy, ale se zakončením neuspěl.
33:26
Ránu Mikuše vyrazil Habal.
34:11
Vondráčkovu střelu z pravého křídla vyráží Klouček.
34:34
Pardubický gólman si následně poradil i se zakončením Krajčíka.
35:37
Flek (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Rachůnek
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 9:2

Flek dobře zapracoval mezi kruhy a snižuje na i tak propastných 2:9. Logicky se vůbec neraduje.
36:02
Blümel (Pardubice) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 10:2

Sedmibrankový rozdíl ovšem neplatil dlouho! Na 10:2 zvýšil Matěj Blümel.
37:01
Koblasa trefuje boční síť.
37:16
Václav Skuhravý ujížděl sám na Kloučka, ale ten jeho pokus zastavil!
38:08
Luboš Horký dnes podruhé trefuje tyč!
39:02
Flek (K. Vary) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Rachůnek a Hladoník
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 10:3

Velkou šanci nejprve před Kloučkem promarnil Martin Kohout, ale záhy svůj druhý gól přidává Jakub Flek! Z rohu hřiště dostal přihrávku od Rachůnka a z první propálil Kloučka.
39:34
Hezkou kličkovanou předvedl Matej Paulovič, ale tahle akce gólem nekončí!
40:00
Ve druhé třetině padlo dokonce ještě o jeden gól více než v té první a Dynamo vede drtivě 10:3! Druhá domácí formace už má na kontě jedenáct bodů.
40:00
41:23
Od mantinelu nahodil puk Mikuš, Habal vyráží.
42:36
Jeden z domácích hráčů vyhazoval puk po mantinelu a nešťastně trefil do hlavy Michala Hrádka, ale ten bude zdá se v pořádku.
43:21
Jakub Flek byl blízko hattricku, ale Milan Klouček se mu vrhl pod nohy a šanci zastavil.
44:24
Dynamo už chystalo vzorec v útočném pásmu, ale Kolářovi puk na modré přeskočil hůl.
45:34
Redlich si obhodil Mikuše, ale domácí bek jej za pukem podél mantinelu nepustil.
45:53
Střelu Skuhravého vyráží Klouček.
46:23
47:11
Nepovedená Poulíčkova přihrávka znamená další icing domácích.
48:54
Tečovaný puk od Kousala vyráží Habal.
51:00
Rozjetý Beránek jen těsně minul Kloučkovu branku!
52:36
Na modré čáře dostal nabito Martin Weinhold, ale při střele zlomil hůl.
53:16
Dynamo už se logicky vůbec nikam nežene a aktivnějším týmem ve třetí třetině tedy je Energie, Klouček ale může chytat úplně v klidu.
53:49
Po ofsajdu Karlových Varů následuje komerční pauza.
54:07
Klouček chytá do lapačky střelu ze středního pásma.
54:36
Kohoutova střela neprošla přes beka.
55:04
Vyloučen hráč Zábranský (K. Vary), 2 min. za držení protihráče
Dynamo si zahraje po delším čase přesilovku. Dvě minuty pro Libora Zábranského za držení.
55:40
Poulíček úplně sám před Habalem trefuje tyč!
55:54
Blümel (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Paulovič a Nakládal
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 11:3

Nový rekord extraligového play off je na světě! Jedenáct gólů ještě žádný tým v historii českých vyřazovacích bojů nikdo nevstřelil. Až do dnes, po Paulovičově pasu se o něj bombou z první z pravého křídla postaral Matěj Blümel!
56:36
Dobrou ránu si připsal Koblasa, ale Klouček vyráží.
57:02
Klouček hokejkou zastavuje i tvrdou střelu Černocha.
57:48
Branka byla mimo své postavení, takže gól by nejspíš stejně neplatil, ale Klouček si i tak připsal parádní zákrok lapačkou proti střele jednoho z karlovarských útočníků!
57:48
Vyloučen hráč Klouček (Pardubice), 2 min. za zdržování hry
Ovšem pozor, bránu posunul Milan Klouček a dostává za to dvě minuty, které odsedí Ondřej Rohlík.
58:07
Klouček zastavuje střelu Fleka z pravého křídla.
59:14
Karlovarský zmar trvá, Rachůnek v dobré pozici na střelu zlomil hůl.
59:30
Trest týmu (K. Vary), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Vary budou hrát devatenáct vteřin pět na tři! Dynamo špatně vystřídalo a dostává týmový trest za příliš mnoho hráčů. Odsedí je Matěj Blümel.
59:30
Domácí trenéři ještě sahají pro oddechový čas a kreslí vzorce, jak by si představovali hru ve třech. I to se může v play off hodit a proč k tréninku nevyužít rozhodnutý zápas.
59:46
Pulpánova rána mimo.
59:57
Dynamo dostává puk ze třetiny a je hotovo.
Utkání končí! Dynamo se stává prvním týmem v historii play off, který dokázal během jediného utkání nastřílet 11 branek. Dynamo deklasovalo Energii 11:3 a ujímá se v sérii vedení 2:0 na zápasy. Pokračovat se bude v sobotu večer na západě Čech. Pěkný zbytek týdne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

19. 2. 2023 15:30K. Vary–Pardubice 0:5
6. 1. 2023 18:00Pardubice–K. Vary 7:4
25. 11. 2022 17:30K. Vary–Pardubice 1:3
9. 10. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 2:4
14. 3. 2022 19:00K. Vary–Pardubice 2:3
12. 3. 2022 19:00Pardubice–K. Vary 4:2
11. 3. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 3:2
20. 2. 2022 15:00K. Vary–Pardubice 5:4