Dozněla státní hymna, a hala se konečně zase otřásá. Vítejte v Brně při úvodním domácím zápase sezony proti Zlínu!
0:00
Utkání začalo.
0:12
Kometa jde hned z buly do útoku a snaží se něco vymyslet v pravém rohu.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Kika (CZE), Vrba (CZE) - Rampír (CZE), Bohuňek (CZE)
Počet diváků: 6 482

0:42
Zpětná přihrávka Muellera narazila do bruslí jednoho z bránících hráčů a Zlín mohl jít do protiútoku. Puk ale poskakoval ve středním pásu a Kometa se dokázala rychle vrátit do správného postavení.
2:14
Kometa před plnými tribunami obsadila Zlínské útočné pásmo a jala se ostřelovat Kašíka. Ani Gulaši, ani Mikyska ale nepropálili golmana hostí.
2:56
Zlín se dokázal vysvobodit ze sevření a Kometa musela vyklidit pozice. Bartejs se jal rozehrávat až z vlastního pásma a dělal to nepřesně. Píská se zakázané uvolnění.
3:45
Týmy se teď praly o puk ve středním pásmu, nakonec se Kometa dostala do pásma a uvidíme první přesilovou hru. Protože Zlínský Novotný přijel do souboje pozdě a narazil Hollanda na hrazení.
3:56
Vyloučen hráč Novotný (Zlín), 2 min. za naražení zezadu
4:00
Mueller už si rovná svoji loni smrtící přesilovou hru. Po několika přihrávkách a Bartejsově nepřesném nahození však Mikúš dokázal puk vypíchnout daleko do pásma Komety.
5:01
Holík se Zaťovičem si přihrávali na krátko mezi kruhy, Holík nakonec překvapil všechny neboť přihrával doprava na Muellera, který ale schovaný pas nečekal a puk míří k mantinelu do rohu.
5:42
Trška vyhodil puk z pásma, ale Brno se prostřednictvím Krištofa rychle vrací do útočné třetiny. Zlín však nepouští domácí do nebezpečného prostoru.
6:27
Hosté se konečně také podívali do útoku. Dlouho to však netrvalo, protože se k puku u levého mantinelu dostal Ďaloga a přihrával Kollárovi do středího pásma. Zakázané uvolnění.
6:49
Po vhazování se Zlínští tlačili do zakončení, tlačili se ale příliš, rozhodčí píská jednomu z útočníků postavení v brankovišti.
7:02
Na buly bojovali Sedláček s Rákosem a bitva dopadla řekněme remízou. Puk nejprve nahazovali domácí na Malleta, po něm se po puku do jízdy natahoval Sebera, ale taktéž marně a píská se zakázané uvolnění hostí.
7:19
V útočné třetině už se rovná první formace domácích, elitní letka ale přišla o puk. Kubiš vypíchl puk Ďalogovi, poslal puk na Fořta. Ten je faulován Bartejsem.
7:54
Vyloučen hráč Bartejs (Kometa), 2 min. za podražení
8:00
Honejsek vyhrál buly a Zlín se rovná do požadovaného postavení. Z pravé strany přihrával Honejsek do předbrankového prostoru. Bylo to ale trochu naslepo a tak se nejrychleji zorientoval Tomek a přikryl před Okálem puk.
8:21
Zlín ztrácí hodně času z přesilovky. Rákos vyvezl puk až k levému kruhu a dokonce si připisuje i střelu, díky které získává Kometa bezpečí útočné třetiny v oslabení a dokonce i vhazování před Kašíkem.
9:35
Zlín už se zase chystal do diamantu. Fořt ale od pravého mantinelu nenašel na vrcholu kruhů nikoho a Kometa tak také přečká první oslabení.
10:12
První pořádná gólová šance. Do úniku se před Kašíka tlačil Martin Zaťovič, Kašík ale skvěle vytrčil hůl a nedovolil Zaťovičovi bekhendový blafák dotáhnout do konce.
11:35
Kometa bude hrát přesilovku, ale to ještě nní jisté, krouží kolem Kašíka a užívají si výhodu. Zlínský gólman skvěle zasáhl proti dorážce od pravé tyče holí položenou k ledu a píská se.
12:16
Vyloučen hráč Ferenc (Zlín), 2 min. za hákování
12:26
Kometa už se zase rovná. Ke střele od modré se odhodlal Bartejs a za Kašíkem zvoní tyč!
13:02
Hala duní poskakováním fanoušků, jejich miláčkové se však stále nedovedou prokombinovat do zakončení přesilovkové akce, hosté jsou dobře postavení v těsném boxu před Kašíkem.
13:41
Do konce přesilovky už mnoho nechybí, Kometa ji prokombinovala, ale jediné zakončení byla střela Bartejse do levé tyče.
14:31
Domácí se valili v jedné řadě dopředu a vypadalo to na přečíslení, puk se ale zamotal mezi bruslemi mužů v modrém v kritickém místě modré čáry a rozhodčí tak píská ofsajd.
14:39
Komerční přestávka už je potřeba, za Kašíkem už se udělal pořádný sněhový zával.
14:50
Holík sice vyhrál buly, ale do útoku se rovnají hosté. Fořt ale rychle přichází o puk a do předu míří první letka Brna.
15:24
Mueller chtěl bekhendem překvapit Kašíka a zasunout mu puk za tyčku, nebyl ale dostatečně přesvědčivý nebo rychlý a tak neuspěl. Fořt se pak dostal k puku.
16:12
Kometa má už ale dlouho puk ve své moci a mačká hosty. Chybí jim už jen přesné zakončení. O to se nyní pokusí Kollár s Pavlíkem, hned jak vydolují puk od levého mantinelu.
17:09
Ferenc srazil puk do pravého rohu za Tomkovou klecí, tam ale berou puk domácí a zase se jede směr Kašík.
18:02
Kometa je opět v útočném pásmu, ale puk putuje "po prknech" a nemíří do nebezpečných prostor před brankou. Čtvrtá lajna domácích půjde brzy zase střídat.
19:18
Hala se bouří, Zaťovič se objevil na úrovni obránců a tlačil se do zakončení. Skončil ale obtisknutý na mantinelu za Kašíkovou klecí. Vylučovat se ale nebude, beci si počínali v souladu s pravidly.
20:00
Skončila první třetina.
První třetina má svůj bezbrankový konec. Kometa přestřílela Zlín 10:3, zakončení mělo být ale ze strany mnohem více, měla velkou herní převahu.
20:00
Začala druhá třetina.
20:13
Stejně jako první část, i druhou začne v útoku Kometa. Zaťovič si proodil puk za branku Kašíka a první lajna domácích se snaží získat pásmo a výhodné postavení.
20:46
Zlín ale vyháčkoval kotouč dříve a mohl jít do útoku. Mikúš ale nahazoval na najíždějící parťáky ještě před červenou čarou, a tak nepřesný pas letí na zakázané uvolnění.
21:17
Vyloučen hráč Haščák (Kometa), 2 min. za hákování
Okál se proháčkovával do útočného pásma a tak jej Haščák hákoval.
21:28
Tomek se musel natáhnout po střele z pravé strany od modré čáry. Zlín se ale pokusem zároveň vyhnal z útočného pásma.
22:20
Suhrada se nedomluvil se Šlahařem při rozehrávce a Rákos se tlačil do útoku, Kašík se teď ale zlostně dívá po svých spoluhráčích, protože musel vybruslit z branky a puk před Rákosem odpálit.
23:28
Puk letí na zakázané uvolnění už v době, kdy jsou domácí kompletní.
23:57
S pukem se nevinně proháněl v levém rohu Holík a nečekaně nahodil puk před branku. Mueller tam byl první a Kašík už zase musel čarovat holí, aby zabránil v zakončení Muellera.
24:27
Kometa chtěla rozehrávat rychle další akci, ale pas obránců nikoho nenašel. Vhazovat se bude před Tomkem, zakázané uvolnění.
24:47
Přihrávka středem na Fořta nedoputovala a Kometa volí další zakázané uvolnění.
24:56
A další zkázané uvolnění domácích rychle po buly.
25:14
Mikyska rychle podpořil útok, našel vpravo najíždějícího Pavlíka. Ten ještě posouval doleva na Horkého a Kašík se musel roztáhnout.
25:29
Vyloučen hráč Trška (Zlín), 2 min. za sekání
25:29
Zaťovič vyhrál buly a Kometa se rovná zase do formace. Bartejs se pokouší překvapit Kašíka.
26:25
Kometa se opět nedostává ke střelám, akce překombinovávají.
26:34
Tak nakonec střela Zaťoviče postaveného u levé tyče. Kašík si připisuje úspěšný zákrok, puk mu mířil na prsa.
26:58
Krištof u pravého mantinelu rozdával puky, nakonec dal kotouč Ďalogovi na modrou čáru, odkud obránce tvrdě pálil. Puk ale prosvištěl mimoklec.
27:26
Trest týmu (Kometa), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Kometa špatně střídá a rozhodčí to vidí.
27:35
Zlín už je v přesilovce, ale Rákos výborně napadá rozehrávku. K němu se pak přidal Mallet a společně týrali hosty docela dlouho.
28:20
Tomáš Fořt se dostal u pravého mantinelu k puku a pálil pohotově na vyrážečku Tomka. Ten je ale pozorný a přerušuje hru svým zákrokem.
28:51
Zlín se stále trochu hledá. Fořt teď ale vybídl u pravého mantinelu Vopelku, který okamžitě pálil na Tomka. Branku ale přestřelil.
29:30
Brno je v plném počtu, Fořt s Vopelkou ale ještě před příjezdem Muellera testují Tomka.
29:56
Vyloučen hráč Mallet (Kometa), 5 min. za hrubost
Bitka Malleta s Vopelkou. Mallet poslal soupeře za tři vteřiny k ledu.
29:56
Vyloučen hráč Vopelka (Zlín), 5 min. za hrubost
30:22
Hra je přerušená komerční přestávkou. Vhazuje se po levačce Tomka.
31:15
Kometa vyjela do rychlého protiútoku Kašík musel zasahovat proti střele z vrcholu levého kruhu. Zlínští pak rychle otočili, nicméně do zakončení se nepropracovali.
32:04
Kometa teď zase kroužila po pásmu hostí, až se od pravéhho mantinelu odhodlal Mikyska do zakončení. DO střely se ale položil Kohler a zabránil pokusu.
32:43
Zaťovič s Muellerem dobře forčekovali a vybojovali puk u mantinelu za brankou. Hosté se ale rychle dokázali zbavit nebezpečí a vypíchli puk do středního pásma.
33:20
Žižka teď za brankou Kašíka přišel o helmu, nová pravidla ale má nastudovaná - okamžitě mazal na střídačku.
34:11
Do ofenzivy jsou konečně také hosté. Sedláček se Suhradou kombinují už v pásmu Komety. Kohler ale teď inkasoval pukem do tváře. Reklamuje, že to bylo holí.
34:23
Má pravdu, byla to Gulašiho hokejka, která jej zasáhla do obličeje. Rozhodčí ale nic neviděli, a tak se pokračuje v pěti.
34:48
Hra se trochu uklidňuje. Fořt míří s pukem přes střední pásmo.
35:33
Daleko ale nedojel, rychle o puk přišel.
35:33
Z ničeho nic se za obranou objevil Zaťovič a tlačil se na do zakončení. Kašík drží hosty v remízovém stavu, když nejprve vyrazil Zaťovičův pokus a pak lapil i Muellerovu dorážku.
35:52
Mueller najel podél pravého mantinelu do pásma. Nic nevymýšlel a vystřelil na Kašíka.
36:20
Mueller si dal brzy po svém pokusu reprete, tentokrát ale v rychlosti a Kašík musel dávat dobrý pozor.
36:59
Podobně to má ale Tomek na druhé straně. Okál se dostal k pasu odraženému o mantinel a pohotově zakončoval mezi betony Tomka. Ten byl ale připravený a zásah vyrazil do bezpečí.
37:52
Síťka za Kašíkem se třepe po pokusu Haščáka od levého mantinelu. Bylo to však ale jen z boku.
38:09
Vyloučen hráč Vopelka (Zlín), 2 min. za hákování
Pavlík startoval do útoku a Vopelka jej musel zastavit nedovoleně.
38:15
Fořt porazil Holíka na vhazování a vyhazuje.
38:49
Kometa se nemůže usadit v pásmu.
39:08
Už se jí to ale podařilo. Zaťovič už je zaparkovaný před Kašíkem a sleduje rozehrávku Bartejse s Muellerem.
39:45
Krištof dal z pravého mantinelu puk nahoru na modrou Ďalogovi a ten tahem pálil na Kašíka. Tomu ale stačilo být dobře postavený proti střele a puk neměl problém lapit.
39:55
Ďaloga si vyměnil s Haščákem pozici na modré a tak zakončovatelem souhry byl právě útočník na modré čáře. Ani jeho střela nenašla díru v Kašíkově rozkleku.
40:00
Skončila druhá třetina.
40:00
Začala třetí třetina.
40:04
Fořt obral Holíka na středovém kruhu. Kometa ale vydolovala puk z jeho rozehrávky a půjde do útoku. Zlínu to ale stačí na vypršení zbývajících deseti vteřin z přesilovky domácích.
40:47
Zlín vystrkuje růžky, do zakončení se dostali Honejsek a po něm ještě Šlahař.
42:08
Zlínští nejprve váhali s nahozením Komety, které považovali za zakázané uvolnění a po rychlém forčekingu třetí lajny domácích sami volí variantu vyhození přes všechny čáry.
42:38
Hejcman drží puk za brankou Tomka a Fořt mu už pádí na pomoc.
42:58
Kometa ale dostoupila tento souboj a zmocňuje se kotouče.
43:12
Jeden z útočníků domácích teď nahodil od červené čáry a Kašík narazil při přesunu do levé tyče, čímž vyhodil branku z její standardní pozice.
43:40
Píská se zakázané uvolnění, Zaťovič nebyl dostatečně rychlý.
44:10
Vhazuje se po pravé ruce Kašíka, Haščák pálil z levého kruhu a puk zmizel v brankáři hostí.
44:37
Kometa vládne třetině Zlína, opět jí ale chybí větší odvaha do zakončení. ´´
44:49
Scénář se nemění. Zlínu se nedaří vyhodit z vlastního pásma, Kometa se ale nedostává ke střelbě.
45:50
Zlín se konečně vysvobodil, ale jen čeká na rozehrávku domácích. Ti hostům ale usnadňují práci zakázaným uvolněním.
46:39
Domácí se rovnají k dalšímu průjezdu přes modrou, tentokrát se bude snažit překonat Kašíka první formace.
47:09
Vopelka vypíchl puk pro Bedřicha Kohlera na pravém mantinelu. Ten nabral rychlost a hned za modrou čarou pálil golfovým úderem. Tomek ale střelu dobře viděl.
47:08
Zlín se dostal po dlouhé doběk zajímavého zakončení. Nejprve Fryšara mezi kruhy a poté i Pavel Kubiš zpoza branky. Ani jeden pokus ale neměl gólové parametry.
47:55
Zlín teď zastavuje v útoku ofsajd.
48:09
Kometa tentokrát volila snadnou cestu k ohrožení Kašíka. Mueller prostě jen nabral rychlost ve středním pásmu a těsně před couvajícími obránci střílel. Kašík přerušuje hru zákrokem.
48:39
Vyloučen hráč Sedláček (Zlín), 2 min. za hákování
Holík unikal za brankou podél mantinelu ze souboje a Sedláček jej fauloval.
48:39
Kometa začne druhou formací vedenou Krištofem.
48:59
Druhá formace čarovala podobně jako první, Ďaloga ale neudržel puk na čepeli a ten těsně přeskočil do středního pásma. Píská se ofsajd.
49:17
Nejpilnějším střelcem zápasu je zřejmě domácé Bartejs a právě si od modré čáry zápěstím připsal další čárku. Puk ještě tečoval Horký před Kašíkem, kotouč však končí ve výstroji hostujícího brankáře.
50:04
Holík nabíjel Bartejsovi a ten stejně jako před malou chvílí mířil nahození na teč Horkého. I nyní neúspěšně.
50:28
Holland nahazoval na Kašíka, před kterým bylo tolik těl, že nic neviděl. Puk vyplaval u pravé tyče Kašíkovy klece, nikdo v modrém jej ale nedobruslil.
51:32
Krištof vede svoji řadu do dalšího obléhání. Mikyska pálil od modré, ale spíš jen tak z povinnosti, aby získal pásmo.
52:35
Holland teď čeká na střídání souputníků.
53:09
Kometa rozehrávala ale nepřesně, Zlín půjde do protiútoku. Mikúš už je u puku na mantinelu za Tomkem.
53:41
Hosté z toho ale nic nevytěží. Naopak mohla útočit Kometa, jenže prudký pas Mallet nezpracoval a puk tak leží na střídačce Zlína.
53:46
Novotný zaváhal, přišel o kotouč kvůli forčeku Haščáka, který ještě rychle posouval na druhou tyč Vincourovi, připravenému zakončovat. Kašík byl ale blízko něj a Vincour už neměl šanci přehodit brankáře.
54:13
Kučeřík (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Pavlík a Kollár
Stav zápasu Kometa - Zlín 1:0

Pavlík žlutou hradbu po vhazování neprostřelil, odražený puk ale vzal Radek Kučeřík a svým prvním extraligovým gólem v kariéře rozjásal Winning Group Arenu.
54:59
Mueller (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Ďaloga
Stav zápasu Kometa - Zlín 2:0

A s góly se roztrhl pytel! Zlín se úplně sesypal a druhým střelcem se stává Peter Mueller. Gól ale jde za Markem Ďalogou, ten puk vypíchl a nahodil k teči Muellerovi.
54:59
Zlínští si berou trenérskou výzvu. Kontroluje se, jestli neměl Mueller hůl při teči příliš vysoko.
54:59
Gól ale platí, rozhodčí Adam Kika ukazuje na středový kruh.
55:14
Suhrada posílá do zběsilého útoku Žižku, obránce ale může přestat dupat do bruslí, píská se ofsajd.
55:38
Arena duní skákáním dvou protilehlých tribun na stání. Domácí po 555 dnech před svými fanoušky zřejmě budou triumfovat.
56:25
Zlín ještě ale bojuje, Trška vyvážel puk středním pásmem a chtěl dát na levé křídlo. Zatím ale neúspěšně.
56:47
Trška (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Kometa - Zlín 2:1

Haščák chtěl vyhodit zpoza branky puk do bezpeční, šíleně ale namazal Petrovi Trškovi stojícímu před modrou čarou. Ten pálil pohotově a nekompromisně.
57:20
A hosté znovu chystají vlnu útoků, Mikúš ale nedosáhl na prudký pas napříč útočnou třetinou a k puku se dostane Kometa.
58:28
Kometa vyhazuje na zakázané uvolnění. Zlínská lavička reaguje oddechovým časem.
58:28
Petr Trška je posledních pět minut na ledě snad stále, oddech využije. Stejně tak i jeho pětice kolegů, Kašík je totiž už na střídačce a Zlín riskuje bez brankáře.
58:34
Kometa ale vyhazuje, Mueller vleže vypíchl.
58:48
Fryšara (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Mikúš
Stav zápasu Kometa - Zlín 2:2

A je vyrovnáno. Fryšara převzal přihrávku od modré čáry a prostřeluje Tomka pod vyrážečkou.
59:14
Brno je opařené vyrovnáním. Je to pro ně tvrdý zásah po celozápasové převaze.
59:59
Puk je u levého mantinelu a kolem něj se postrkuje pět hráčů, tady už v základní hrací době gól neuvidíme.
60:00
Skončila třetí třetina.
Na střely vede Kometa 42:18, dala také dva góly rychle po sobě a vše vypadalo růžově. Branky Tršky a Fryšary přišly nečekaně, ale o to tvrději sráží domácí.
Vše je opět připraveno ke hře, následuje prodloužení 3 na 3.
60:00
Začalo prodloužení.
60:24
Holík přihrál Muellerovi putujícímu po levém mantinelu, Američan se nerozmýšlel, pálil na zadní tyč a Kašík sráží puk do ochranné sítě.
60:43
Zlínští putovali dva na jednoho, byli ale zbrždění a nakonec nezakončili. Fryšara s Ferencem a Kohlerem ale dál trápí obránce Komety.
61:37
Domácí střídají, Krištof je na ledě s Horkým a společně vyráží do útoku. Krištof přihrával před branku Kašíka, ale puk skončil v golmanovi Zlína.
61:56
Okál už je v útočném pásmu a dostal se i ke střele z mezikruží. Tomkovu klec ale netrefuje.
62:11
Horký na druhé straně pálil, Trška mu ale dal hokejku do rány a bude se tedy vhazovat před Kašíkem.
62:32
Mikúš poslal dlouhý pas z vlastního pásma podél levého mantinelu, puk ale prosvištěl po prknech až do zakázaného uvolnění.
62:59
Ďaloga pálil z levého kruhu, po něm se ještě na puk natahoval Haščák. Nikdo z nich se ale k pokusu ohrozit Kašíka nedostal.
63:49
Zlín teď hraje takticky, Suhrada drží puk v bezpečí kousek od Kašíka a hledá rozehrávku.
64:32
Ďaloga (Kometa) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Krištof
Stav zápasu Kometa - Zlín 3:2

Zlín vypadal aktivněji, ale nakonec se raduje Kometa. Obránce dostal přihrávku napříč boxem od Krištofa a propálil bezmocně se přesouvajícího Kašíka.
Konec utkání.
Zde je dobojováno pro domácí. Přeji pěkný zbytek večera.

Vzájemné zápasy

30. 1. 2022 15:30Zlín–Kometa 5:2
12. 12. 2021 17:00Kometa–Zlín 2:1
24. 10. 2021 15:30Zlín–Kometa 5:3
12. 9. 2021 17:00Kometa–Zlín 3:2
19. 2. 2021 18:00Kometa–Zlín 9:3
7. 1. 2021 17:30Zlín–Kometa 4:5
5. 1. 2021 18:20Zlín–Kometa 0:3
22. 11. 2020 17:00Kometa–Zlín 5:3
22. 2. 2020 15:00Zlín–Kometa 3:5
5. 1. 2020 15:00Kometa–Zlín 2:3
13. 11. 2019 17:30Zlín–Kometa 5:4
6. 10. 2019 17:00Kometa–Zlín 0:7
8. 3. 2019 18:00Zlín–Kometa 3:1
27. 1. 2019 17:00Kometa–Zlín 4:2
9. 12. 2018 15:30Zlín–Kometa 1:4
24. 10. 2018 18:00Kometa–Zlín 3:2
26. 1. 2018 18:00Kometa–Zlín 3:1
16. 1. 2018 17:30Zlín–Kometa 2:4
27. 10. 2017 18:00Kometa–Zlín 2:3
15. 9. 2017 17:30Zlín–Kometa 0:4
20. 1. 2017 18:00Kometa–Zlín 2:4
4. 12. 2016 15:30Zlín–Kometa 4:3
21. 10. 2016 17:20Kometa–Zlín 4:2
9. 9. 2016 17:30Zlín–Kometa 3:5
4. 3. 2016 18:20Kometa–Zlín 2:4
24. 1. 2016 15:30Zlín–Kometa 4:1
6. 12. 2015 15:30Kometa–Zlín 1:2
23. 10. 2015 17:30Zlín–Kometa 2:3
23. 3. 2015 18:20Kometa–Zlín 5:0
21. 3. 2015 16:20Zlín–Kometa 5:0
19. 3. 2015 17:20Kometa–Zlín 2:1
16. 3. 2015 18:20Zlín–Kometa 5:3
15. 3. 2015 15:30Zlín–Kometa 1:2
12. 3. 2015 18:00Kometa–Zlín 4:2
11. 3. 2015 18:00Kometa–Zlín 2:3
25. 1. 2015 15:30Zlín–Kometa 4:2
7. 12. 2014 17:00Kometa–Zlín 2:0
28. 10. 2014 15:30Kometa–Zlín 0:0
28. 10. 2014 15:30Kometa–Zlín 4:3
24. 10. 2014 18:20Zlín–Kometa 3:6
25. 4. 2014 18:20Zlín–Kometa 5:3
22. 4. 2014 18:20Kometa–Zlín 3:1
21. 4. 2014 18:50Kometa–Zlín 1:4
18. 4. 2014 18:20Zlín–Kometa 3:0
17. 4. 2014 18:20Zlín–Kometa 3:0
2. 2. 2014 18:20Kometa–Zlín 0:4
26. 12. 2013 15:30Zlín–Kometa 1:4
13. 11. 2013 18:00Kometa–Zlín 3:1
27. 9. 2013 18:20Zlín–Kometa 4:3
27. 1. 2013 18:15Kometa–Zlín 1:3
19. 12. 2012 18:15Zlín–Kometa 6:3
2. 11. 2012 18:00Kometa–Zlín 3:4
25. 9. 2012 17:30Zlín–Kometa 4:3
26. 2. 2012 18:10Kometa–Zlín 4:1
15. 1. 2012 17:00Zlín–Kometa 2:3
29. 11. 2011 18:00Kometa–Zlín 0:1
18. 10. 2011 17:30Zlín–Kometa 4:1
21. 1. 2011 18:00Kometa–Zlín 2:4
10. 12. 2010 19:00Zlín–Kometa 3:2
31. 10. 2010 17:00Kometa–Zlín 4:2
24. 9. 2010 17:30Zlín–Kometa 1:4
7. 2. 2010 17:00Zlín–Kometa 3:2
29. 12. 2009 17:10Kometa–Zlín 4:3
13. 11. 2009 17:00Zlín–Kometa 2:0
29. 9. 2009 18:00Kometa–Zlín 1:4

Diskuse


M50o39j44m18í77r S97k39á75l66a 2310612766: Kometa...!!! (17:06)