Vítejte u dalšího online přenosu z pardubické enteria areny. Domácí Dynamo dnes bude hostit karlovarskou Energii, která do Pardubic přivezla svou minisérii dvou výher v řadě. Dynamo naproti tomu v minulém kole po selhání v poslední třetině podlehlo v derby Hradci 2:5.
Po třech zápasech se do pardubické branky vrací Dominik Frodl.
0:00

Rozhodčí: Horák (CZE), Kika (CZE) - Gebauer (CZE), Hlavatý (CZE)
Počet diváků: 7 102

0:20
Nejpilnější střelec Dynama Robert Říčka měl hned po dvaceti vteřinách velkou šanci, když se objevil volný v mezikruží, jeho střelu z otočky ale Novotný vyrazil!
1:29
Do brejku mohl karlovarský Jiří Průžek, ale nedosáhl na přihrávku mezi pardubické obránce.
2:02
Od modré nahazoval Michal Plutnar, ale puk zblokoval obránce Kolář.
3:01
Vary jsou i díky chybě Michala Hrádka za pardubickou brankou nastěhovány v útočném pásmu.
3:12
Hladonik (K. Vary) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Havlín a Flek
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 0:1

A ve čtvrté minutě je z toho první gól zápasu! Střela Tomáše Havlína ještě rozezvučela tyč, jenže puk se odrazil přímo před Jana Hladonika, který jej svižnou dorážkou usměrnil do sítě.
3:57
Další útok Energie zastavil ofsajd.
4:54
Do útočného pásma Pardubic se snažil puk procpat Filip Koffer, jenže kotouč se odrazil mimo hřiště.
5:47
V prvních pěti minutách jsou Karlovy Vary jasně lepším týmem, Pardubice se vůbec k ničemu nedostávají.
6:27
Zakázané uvolnění Pardubic, z tribun se letos poprvé ozývá pískot.
6:40
Paulovič si navedl kotouč do středu útočného pásma, jeho střelu ale Novotný v klidu sbírá do lapačky.
8:02
Od zadního mantinelu se kotouč odrazil na hůl Petra Koblasy, ke střele z úhlu se ale přes obránce nedostal.
8:36
Frodl vyrážečkou kontroluje nahození ze středního pásma.
9:22
Filip Koffer v mezikruží našel Ondřeje Rohlíka, proti jeho střele ale dobře zasáhl Novotný, který fantastickým rozštěpem zastavil i dorážku Robertsona u pravé tyče!
9:56
Vyloučen hráč Havlín (K. Vary), 2 min. za podražení
Dynamo bude hrát první přesilovku, jelikož Tomáš Havlín dostává dvě minuty za podrážení.
10:08
Karlovy Vary ovšem ihned po vhazování dostávají puk až za Frodla a ušetřily půl minuty.
10:48
Mikušovo nahození neprošlo přes obranu.
11:02
Camara si nerozuměl s Košťálkem a Dynamo se samo vyhnalo z pásma.
11:56
Pardubická přesilovka jako by nebyla, Energie je v pěti.
13:06
Rohlíkovu střelu z křídla opět vyrazil Novotný.
13:13
Ondřej Beránek byl dva kroky za pardubickou obranou, jeho střelu ale nakonec dokázal zastavit vracející se bek.
13:42
Energie měla k dispozici brejk dvou na jednoho, Kohoutovu střelu ale zastavil Frodl!
14:08
Po Košťálkově ráně od modré zvoní tyč!
15:26
Nakládal příliš otálel se střelou Novotný ji dobře viděl a vyrazil.
16:21
Ofsajd Dynama.
17:13
Blümel se z pravého křídla protáhl až před Novotného, ale karlovarského brankáře nepřekonal.
17:47
Dynamo už se formovalo v útočné třetině, ale Válovi na modré puk přeskočil hokejku.
17:56
Napodruhé už se pardubický bek dostal ke střele, kterou však zastavil Novotný.
19:08
Hecl si vybruslil zpoza pardubické branky, ale Novotný si poradil i s jeho střelou.
19:25
Martin Kohout měl před Frodlem spoustu času, vypadalo to, že si v klidu zamíří, ale ke střele se nakonec nedostal!
19:38
Vyloučen hráč Hanousek (K. Vary), 2 min. za nedovolené bránění
V závěru třetiny si Dynamo zahraje ještě jednu přesilovku, Tomáš Hanousek dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
20:00
Energie ale Dynamo už k ničemu nepustila, stejně jako v celé první třetině, po které v Pardubicích vede 1:0.
20:00
20:01
Dynamo do druhé třetiny vstupuje minutu a půl dlouhou přesilovkou.
20:31
Košťálkovo nahození vyráží Novotný.
20:53
Z mezikruží z první pálil volný Camara, ale jeho pokus byl zblokován.
21:04
Vyloučen hráč Říčka (Pardubice), 2 min. za hákování
Dynamo má po přesilovce, dvě minuty za hákování dostává Robert Říčka.
21:38
Začíná početní výhoda Karlových Varů.
22:30
Hanousek při ráně od modré zlomil hůl, další střelu vyrazil Frodl.
23:02
Kohout přímo před Frodlem šikovně tečoval střelu, ale domácí gólman zareagoval včas!
23:41
Frodl vyrazil i bekhendový pokus Beránka.
25:31
Adam Musil prošel přes celé hřiště až do útočného pásma, ale jeho střela nakonec zamířila mimo.
26:12
Poulíček prudkou přihrávkou napříč pásmem hledal Košťálka, ten ale nezpracoval.
26:59
Na Novotného pálil rozjetý Blümel, gólman Energie ale jeho pokus vyrazil.
27:54
Před Frodlem vyplul volný Rachůnek, ale v tutové šanci přestřelil!
28:04
28:53
Přes obránce pálil Paulovič, ale puk byl sražen do ochranné sítě.
29:33
Kousal dostal do mezikruží dobrou přihrávku od Mikuše, ale Novotný jeho pokus vyrazil!
30:03
Pardubice výrazně přidaly na aktivitě, zastavil je však ofsajd.
30:33
Frodl schoval do výstroje nahození od mantinelu.
30:52
Poulíčkovu střelu přes beka betonem vyrazil Novotný.
31:36
Mikuš dlouhou přihrávkou z vlastní třetiny založil útok, na jejímž konci byla střela Camary, Novotný má ale puk v lapačce.
32:38
Košťálek nejprve naznačil střelu, napodruhé zasáhl Novotného do masky. Následuje komerční přestávka.
33:44
Dynamo zamklo svého soupeře v obranném pásmu, po dobrém pohybu ale ani jedna střela ze tří neprošla až k Novotnému.
34:47
Další únik Energie dva na jednoho, Hladonik ale nezasáhl kotouč ideálně!
35:30
Dobrou přihrávku mezi kruhy dostával volný Robert Kousal, ale puk mu projel pod nohama.
35:33
Vyloučen hráč Kousal (Pardubice), 2 min. za podražení
Kousal navíc nabízí Varům přesilovku, dostává totiž dvě minuty za podrážení.
36:15
Koblasova střela sražena mimo.
36:35
Koblasa vyslal na pardubickou bránu další tvrdou ránu z první, puk šel ale mimo.
36:59
Vary zamkly Dynamo v obranném pásmu, domácí obránci bolestivě padají do střel.
37:49
Kousal mohl hned po výjezdu z trestné do brejku, jenže na útočné modré nezpracoval kotouč!
38:27
Ke střele se dostal Říčka, ale Novotný kryje.
40:00
V závěru druhé třetiny Dynamo vytvořilo na Karlovy Vary velký tlak, ale skóre se nepohlo. Energie tak v Pardubicích i po čtyřiceti minutách vede po gólu z úvodu utkání 1:0.
40:00
41:23
Blümel přisunul puk na levé křídlo pro Marka Hecla, ale Novotný se proti jeho střele dokázal přesunout.
41:55
Kousal pracoval v útočném pásmu Pardubic a dostal se až do zakončení, ale Novotnému příliš starostí nenadělalo.
42:02
Blümel už si chystal zakončení z mezikruží, karlovarská branka však vypadla ze svého postavení.
42:55
Blümel se prokličkoval karlovarskou obranou až před Novotného, ten si ale připsal další zákrok.
43:33
Vyloučen hráč Robertson (Pardubice), 2 min. za hákování
Karlovy Vary budou hrát další přesilovku, Robertson inkasuje dvě minuty za hákování.
44:09
Dynamo podruhé vytlačilo Vary ven z pásma.
44:37
Rohlík (Pardubice) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Anděl
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 1:1

Na obranné modré vypíchl karlovarským obráncům puk Lukáš Anděl, který se tím dostal do brejku dvou na jednoho s Ondřejem Rohlíkem, jenž po přihrávce do druhé vlny usměrnil puk za Novotného!
45:21
Na bránu Energie se v oslabení valil další útok Dynama, ale nevyšla finální přihrávka.
46:25
Říčka (Pardubice) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Robertson a Cienciala
Stav zápasu Pardubice - K. Vary 2:1

Aktivní Dynamo po chvíli otáčí skóre zápasu! Domácí se dlouho drželi v útočném pásmu a po nahození od modré čáry se ve skrumáži před Novotným nejlépe zorientoval Robert Říčka, jenž posílá svůj tým do vedení.
47:31
Dvě obrovské šance na obou stranách! Domácí Ondřej Rohlík nejprve z mezikruží orazítkoval břevno a Dominik Frodl poté z protiútoku fantasticky zastavil střelu jednoho z hostujících útočníků, když už se zdálo, že bude v klidu uklízet puk do prázdné brány!
48:53
V Pardubicích najednou po padesáti minutách sledujeme úplně jiný zápas!
50:01
Velké šance měli Camara s Kousalem, ale ani jeden neuspěl.
50:11
Další Kousalův pokus kryje Novotný.
51:19
Ránu Robertsona od modré tečoval Blümel, ale Novotný chytá!
51:50
Před Frodlem se objevil volný Beránek, ale domácí gólman jeho pokus vyrazil!
52:40
Tři střely Karlových Varů neprošly přes domácí obranu.
52:55
53:22
Mikuš nahazoval puk před karlovarskou branku, kde operoval Matej Paulovič, ale Novotný mu sebral kotouč.
54:01
Camara s Kousalem dostali kotouč až před branku na Mateje Pauloviče, ale Novotný jeho střelu vyrazil.
55:07
Pozici na střelu si hledal Petr Koblasa, Frodl mu ale zmenšil úhel a zasáhl. Karlovarský útočník se sám na sebe na střídačce zlobil.
56:56
Vyloučen hráč Musil 11 (Pardubice), 2 min. za podražení
Karlovy Vary mohou vyrovnat v přesilovce, protože Adam Musil dostává dvě minuty za podrážení.
57:41
Ránu Patrika Parkkonena vyrazil Dominik Frodl a Dynamo následně dostalo kotouč ze třetiny.
58:18
Frodl zasáhl i proti Beránkově střele z úhlu.
58:18
Vary berou oddechový čas.
58:18
Novotný zůstává na střídačce, Energie bude hrát 39 vteřin v šesti proti čtyřem.
58:41
Poulíček lehl do střely Plutnara.
58:57
Dynamo hraje v plném počtu.
59:41
Vary drží útočné pásmo a ostřelují branku Frodla ze všech úhlů.
Gól už ale nepadl a Dynamo tak za obrat ve třetí třetině bere plný počet bodů. Východočeši zápas otočili během dvou minut v první desetiminutovce třetí části. Postupně se prosadili Ondřej Rohlík a Robert Říčka. Pěkný zbytek svátečního dne vám z Pardubic přeje Marek Votke.

19. 2. 2023 15:30K. Vary–Pardubice 0:5
6. 1. 2023 18:00Pardubice–K. Vary 7:4
25. 11. 2022 17:30K. Vary–Pardubice 1:3
9. 10. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 2:4
14. 3. 2022 19:00K. Vary–Pardubice 2:3
12. 3. 2022 19:00Pardubice–K. Vary 4:2
11. 3. 2022 18:00Pardubice–K. Vary 3:2
20. 2. 2022 15:00K. Vary–Pardubice 5:4