Dobrý den z Rocknet Areny v Chomutově, kam za Rytíři z Kladna přijíždí k dohrávce 31. kola extraligy Vítkovice.
Čeká nás dnes zřejmě pořádná řež. Vítkovice jsou nejvíce hitujícím týmem celé soutěže, Kladno je ale hned na druhém místě. Oba celky už mají na kontě přes čtyři sta hitů.
Kladno se snaží utéct baráži, vypadá to však, že se jim tato snaha nevyvede. Přesto šance ještě žije. Domácí zápasy v poslední době se jim daří, tři poslední utkání v Chomutově Rytíři ovládli.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Pilný (CZE) - Brejcha (CZE), Rampír (CZE)
Počet diváků: 1 027

Vítkovice jsou naopak silnější, pokud hrají doma v Ostravě a venku jim zápasy aktuálně tolik nechutnají. Svěřenci Miloše Holaně prohráli v Litvínově i Plzni a tak by si rádi v Chomutově spravili chuť.
Vítkovice se dnes budou muset obejít bez několika členů základní sestavy. Chybí Roberts Bukarts, Petr Gewiese nebo Lukáš Krenželok, domácí jsou naopak téměř kompletní, chybí jen Ondřej Machala.
Hráči už vstupují na led, i když je aréna stále zahalena do tmy.
Vše je připraveno, jde se hrát. Rytíři doufají, že zlomí neoblíbeného soupeře, se kterým letos třikrát padli.
0:00
Utkání začalo.
0:07
Vítkovice vyhrály úvodní buly, první rozehrávku ale zastavuje ofsajd.
18:18
První střelu si připisují domácí, konkrétně Hlava střílel z pravé strany po křižné přihrávce Kubíka. Stezka vyrazil a pak zlikvidoval i další pokus sražením puku do ochranné sítě.
1:04
Za Stezkou zvonila tyč po příkladném bekčeku Zikmunda. Z levého kruhu pálil Pytlík, byl ale na straně lapačky Stezky až příliš přesný.
1:54
Na led už naskočila i čtvrtá formace Kladna s Jaromírem Jágrem, do šance se ale nedostala. Nastoupila jako třetí v pořadí Kladna.
2:28
Tyč možná zvonila i za Bowem, Lednický se prosmýkl po levé straně a pálil z vrcholu kruhu zápěstím. Puk se otřel o vnějšek levé tyče.
2:54
Polák zblokoval rodící se akci Plekance s Hlavou, který chtěl střílet z levé strany.
3:22
Vítkovice jsou v úvodu pasivnější, zatím mají trochu problém s přechodem středního pásma. Nyní je opět zastavuje ofsajdové postavení, stejně jako v samotném začátku utkání.
3:30
Teď se ale třetí formaci hostí podařilo usadit se v útočném pásmu,, na ohrožení Bowa to ale nebylo.
4:05
Jágr hraje v třetí formaci, kličkoval teď od pravého mantinelu, obrana Vítkovic jej ale hlídá pečlivě.
4:48
Čtvrtá řada Vítkovic je opět aktivní, Chlán pálil z mezikruží, Bow vyrazil puk ale k zakončení se ještě dostal Bernovský a pálil rovněž. Vhazovat se bude po levici Bowa.
5:05
K ráně se dostal Hlava, opět z levé strany a Stezka musel být připravený u své pravé tyče.
5:50
Kladno důvěřuje své první formaci, ta se ale nyní do útočného pásma nedostala.
6:07
Polák nahazoval od modré čáry na Bowa, kde už číhali jeho kolegové z první formace. Bow měl ale puk stále v zorném poli, a tak jej rychle uklidil pod svoji lapačku. Následovat bude první komerční pauza.
6:10
Kladno dokázalo rychle vybojovat puk po vhazování a Babkova formace spěchala do útoku. Vítkovice jim puk sebraly, ale posílají jej jen na zakázané uvolnění.
7:09
Kladno pronikalo do útoku po ose Jágr-Indrák, o puk ale přišli a Vítkovice se dostaly do zakončení. Bernovský nic nevymýšlel, přejel po levé straně modrou čáru a pálil na Bowa příklepem, Bow zakročuje.
7:38
Plekanec se dostal ke střele ze slotu, když si našel mizernou rozehrávku hostí a pálil švihem na Stezkovu vyrážečku. Ten nejistým zákrokem ale dokázal puk zkrotit a obránci už situaci stihli dostoupit.
7:56
Kladno se pak dostalo z pásma ven a při opětovném vstupu se dopouští ofsajdu.
8:21
Puk leží na střídačce Vítkovic po zmařeném přechodu domácích přes modrou čáru. Vhazovat se ale bude před Stezkou, byla tam teč hostí.
8:34
Rytíři šikovně rotovali po vhazování a vytvořili chaos v obraně Vítkovic, Jágr se tlačil do střely z levého kruhu, zavazel mu ale vlastní spoluhráč.
8:52
Vítkovice se osvobozují z tlaku zakázaným uvolněním.
9:20
Čtvrtá řada hostí na chvíli uleví hostím, dostává se s pukem do pásma po pravé straně prostřednictvím Chlána.
10:00
Pedan jako sedmý bek naskakuje v dresu Vítkovic a nyní pomáhá v levém rohu útočného pásma vydolovat puk.
10:45
Lakatoš ujel podél pravého mantinelu a s holí v jedné ruce zkoušel puk prostrčit před Bowa. Ten si pomohl holí a stáhl si pomalu jedoucí kotouč po ledě.
11:16
Hosté zmařili vstup třetí formace Kladna do pásma a tak Rytíři musí útok zakládat znovu.
12:03
Baránek vzal puk a sám vjel křížem středním pásmem až na levou stranu do pásma. Neviděl žádné spoluhráče, tak pálil zápěstím a Stezka si připisuje snadný zákrok lapačkou. Následuje další komerční pauza.
12:04
Kladno je rozhodně aktivnějším týmem, jde jim v dnešním zápase o víc. Jednou za Stezkou zvonila tyč, na gól si ale budeme muset ještě počkat. I Vítkovice nebyly bez šance, těch je ale zatím rozhodně méně.
12:24
Vítkovice nedokázaly vyvézt puk z pásma, třetí pokus o tento základní úkon už ale byl úspěšný.
13:00
Hosté dnes volí nejjednodušší hru, nahazují puky do pásma hned za červenou čárou. Dotchin musí zakládat útok zpoza Bowovy klece.
13:27
Chlán sice ujel za obranu Kladna, byl ale příliš rychlý, a tak se ani nenatahoval po přihrávce od Solovjeva. Píská se ofsajd.
13:37
Melka protáhl puk podél pravého mantinelu a nahazoval před Stezku na Pytlíka. Ten byl ale příliš blízko Stezky a tak neměl čas ani prostor zakončit.
14:07
Druhá řada domácích teď byla skvěle aktivní, Zikmund stál v mezikruží a dostal skvělou nabídku od levého mantinelu. Pálil zápěstím z první, Stezka ale neměl skulinku ve svém postavení.
14:46
Vynikající šanci si připravili také hosté. Plášil hodil puk Fridrichovi za Bowovou klecí, ten hned dával puk na levý kruh Dejovi. Bow nebyl v ideálním postavení, Dej ale střílel doprostřed branky.
15:14
Hosté ale nyní zvýšili útočnou aktivitu a napadají Rytíře i za jejich vlastní brankou.
15:50
Chlán zavezl puk do pásma po pravé straně, nechal puk za sebou pro Solovjova, který ještě potáhl kotouč na pravý kruh a propálil Bowa. Puk šel ale mimo tři tyče.
16:35
Marosz si najíždel na přihrávku po ose hřiště před Bowa, puk na něj ale nedoletěl.
16:46
Kladno hned jelo do útoku, zastavuje je ale ofsajd.
17:05
Jágr podrazil bránícího hráče v souboji o puk za brankou Stezky, rozhodčí ale legendě tento zákrok odpouští, mělo se ale pískat. Indrák pak získal puk a pálil zápěstím z pravého kruhu. Stezka puk zastavil a kotouč v něm i zůstal.
17:40
Kladno se necítilo v nájezdu hostí bezpečně a tak domácí raději vyhazují na zakázaném uvolnění.
18:00
Rytíři nahazují do pásma hned po přechodu půlící čáry, Plekancova řada ale nedostupovala nahození příliš aktivně a tak budou rozehrávat hosté.
19:00
Pytlík (Kladno) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Zikmund
Stav zápasu Kladno - Vítkovice 1:0

Druhá řada domácích sklízí ovoce za aktivitu. Zikmund získal kotouč u modré čáry, projel oblouk po levém mantinelu a dával puk na pravou tyč Pytlíkovi, který z bezprostřední blízkosti propaluje Stezku.
19:25
Beran ukazuje příkladný forčeking po nahození domácích do pravého rohu útočného pásma, důrazem si získal kotouč a se spoluhráči se dostal i do zakončení. Bekhendový pokus Babky ale nemířil do branky Vítkovic.
20:00
Skončila první třetina.
Rytíři odcházejí do kabin s vedením a nutno říci, že zaslouženě. Domácí jsou aktivnější a tvoří si více šancí. Úspěšnou šanci má na svědomí Zikmund, který zařídil Pytlíkovi snadnou pozici. Na střely sice vyhrály Vítkovice 13:8, jednalo se ale v dritvé většině o málo nebezpečné pokusy.
Vše je připraveno na druhou část, pojďme na ni.
20:00
Začala druhá třetina.
20:40
Vítkovice zřejmě dostaly v šatně sprchu. Lakatoš přihrával na střed od levého mantinelu Maroszovi, pak ještě dobrusloval puk za branku Bowa. Hodně aktivně vstoupili hosté do této třetiny.
21:04
Zikmund pálil ze slotu, kam se mu příhodně odrazil puk. Stezka zasahoval pravým betonem.
21:43
Iléš se prosmýkl obráncům středem a dral se do zakončení. To nakonec zkoušel bekhendem jednoručně pod lapačku Bowa, ten ji ale stačil včas sklopit.
22:00
Kováře dostoupil Jágr a obránce Vítkovic z toho byl poněkud překvapený. Puk vypadl příhodně pro druhou vlnu domácích, Vítkovičtí ale vystihli odraz puku lépe a tak se hra stěhuje blíže k Bowovi.
23:00
Dotchin servíroval puk po modré čáře do rány Baránkovi, ten se na ránu chystal dlouho, nakonec ji ale netrefil tak, jak by si představoval.
23:35
Plekanec si našel puk ve slotu a hned pálil, do střely mu ale vložil hůl jeden z obránců hostí.
24:27
Zápas pokračuje i po přestívce ve vysokém tempu, které nasadily oba týmy na konci první části.
24:54
Fridrich (Vítkovice) vstřelil branku (8. gól v sezóně)
Stav zápasu Kladno - Vítkovice 1:1

Fantastická akce Fridricha, který si sám zavezl puk do pásma, protlačil se přes Wooda podél levého mantinelu, sjel do středu hřiště a překonal Bowa nad pravé rameno.
25:38
Jaromír Jágr si vzpomněl na své nejlepší roky v NHL a prokličkoval snad přes tři hráče napříč útočným pásmem. Stáhl si pak puk na střed a chtěl ještě dát puk Beranovi připravenému u levé tyče. Beran už byl ale pokrytý.
26:02
Vhazuje se před Bowem, Pedan napřáhl k ostré ráně na levé straně u modré čáry, Bowovi propadl puk, ale obránci zakročili.
26:25
Plekanec ujel ve dvojici s a řešil celou akci sám. Stěl roztáhnout Stezku a dát mu puk mezi betony, Stezka ale levým betonem trefil hůl Plekance. Akci ještě dojel Hlava a dostal puk do branky, rozhodčí ale signalizují postavení v brankovišti.
26:25
Sudí ale celou situaci zkoumají ještě s videorozhodčím.
26:25
Rozhodčí ale rozpažují a potvrzují svůj verdikt. Video navíc odhalilo, že Hlava do puku nejprve kopnul a tak branku sudí ani uznat nemohli.
26:56
Vyloučen hráč Fridrich (Vítkovice), 2 min. za podražení
Fridrich si při napadání rozehrávky počínal nešikovně a poslal Arzamasteva k ledu. Rozhodčí ho za to posílají na trestnou lavici.
27:29
Kladno už se usadilo v pásmu a kombinuje.
27:37
Kubík (Kladno) vstřelil branku (21. gól v sezóně) , asistence Plekanec a Baránek
Stav zápasu Kladno - Vítkovice 2:1

Tomáš Plekanec ukazuje přehled, když vybídl přihrávkou z levého kruhu Kubíka na pravém, který sice nevyslal nejpřesnější ránu, ale na přesouvajícího se Stezku to stačilo.
28:19
Kladno po vstřelené brance chce být co nejvíce na puku a proto klidně rozehrává ve svém a středním pásmu.
29:09
Dostálek vysekl puk při napadání obráncům a kotouč letěl na Bowa. Ten jej snadno sebral do lapačky, raději přeruší.
29:22
Babka se protáhl s pomocí přihrávky sám sobě o mantinel přes dva bránící hráče, k ráně se ale nedostal.
29:35
O chvíli později už ale ano. Babka střílel z pravého kruhu na vzdálenější tyč. Stezka puk krotí a přerušuje hru.
29:55
Hruška předvedl krásnou idndividuální akci, kdy si stáhl puk na střed přes Arzamasteva a pálil ze slotu. Bow byl povyjetý a tak puk dokázal vyrazit.
30:43
Rytíři vjeli rychle do pásma, jenže v brance je místo puku jen Pytlík, který upadl v souboji s Polákem. Přerušovat se ale nemusí, Pytlík se rychle zvedl a vyjel ze zakázaného území.
31:37
Bow si pořipisuje další zákrok, vyrážečku měl na správném místě proti pokusu z dálky od Lednického.
31:59
Hra je přerušená po ofsajdu Lednického, který asi tušil, že do pásma nesmí, ale byl pod tlakem.
32:03
Komerční pauza následuje po střele Bondry z dálky, kterou Bow lapil do klína, šla mu přímo takříkajíc na znak.
32:03
Hra je stále intenzivní, na Vítkovice možná až příliš, protože ostravský klub je znám spíše kvalitní defenzivou a tvrdou hrou, narušující rozehrávku soupeře.
32:40
Rytíři se ocitli v ofsajdovém postavení a tak museli vyklidit pásmo. Lakatoš se dral po levé straně a Zikmund jej zřejmě fauloval, hra je přerušena.
32:47
Vyloučen hráč Zikmund (Kladno), 2 min. za držení protihráče
Je tomu tak, rozhodčí nepřipouští diskuzi a posílají Zikmunda odpočinout si na dvě minuty,
33:06
Bondra zavezl kotouč do pásma a Vítkovice už jsou v obrazci.
33:24
Bondra pálil z osy a Bow musel vytáhnout dobrý zákrok lapačkou.
33:44
Lakatoš střílel z pravého kruhu, přestřelil.
33:55
Solovjov si také chtěl vyzkoušet Bowa, jeho ránu ale někdo tečoval do ochranné sítě.
34:15
Pytlík sebral odražený puk po střele Pedana a vyhodí.
34:40
Vítkovice se vystavili ofsajdu a tak Kladno získá puk dost lacino.
34:55
Domácí už jsou kompletní.
35:12
Trestaný Zikmund si hned připsal šanci, když se obtočil kolem pravé tyče a hledal místo mezi tělem a rukou Stezky, nebylo tam.
35:49
Koch s Dejem teď motají hlavy Baránka a spol.
36:04
Koch se nakonec dostal ke střele, Bow vyrazil puk do pravé strany.
36:16
Vyloučen hráč Koch (Vítkovice), 2 min. za hrubost
Koch se snažil vyprovokovat Zikmunda, ten ale nechtěl bojovat a rozhodčí zakročili. Koch bude pykat.
36:16
Kladno tak dostává přesilovou hru za zbytečnost.
36:30
Hosté se ale rychle osvobodili, Plekanec musí zakládat nový útok.
36:56
Rytíři už kombinují v třetině hostí.
37:10
Plekanec hledal Kubíka jako při proměněné přesilovce, tentokrát neuspěl.
37:26
Plekanec při ráně zlomil hůl, poté ale zastavil vyhození hostí rukavicí a následně i patičkou dokázal přihrát Indrákovi. Na druhý pokus se ale Vítkovice už dokázaly osvobodit vyhozením.
38:18
Koch hned z trestné lavice mohl jít do samostatného nájezdu, útočník si ale nedokázal zpracovat prudký pas.
39:10
Deje zastavil Kehár při průniku středem hřiště. Vítkovice ale forčekují a získávají pásmo.
39:44
Pedan nahazoval zápěstím na teč, žádná hůl hostí ale v trajektorii střely nebyla.
40:00
Skončila druhá třetina.
Druhá třetina byla hokejově výborná. Přinesla branku na obou stranách, což více sedí Rytířům Kladno. Hosté vystřelili už 33 projektilů na Bowa, Kladno je ale se sedmnácti pokusy produktivnější. Co je zajímavé, že nejtvrdší týmy šetří hity, Vítkovice mají čtyři, Kladno dokonce jen jediný.
40:00
Začala třetí třetina.
40:06
Tak jako v druhé třetině, úvodní buly vyhráli hosté a Lakatoš se hned dostal ke střele po prudké brzdě na pravém kruhu. Bow byl ale připravený.
40:27
Dotchin vytlačil hosty z pásma a pak ještě zkoušel napadat, dál než na útočnou modrou se ale neodvážil.
41:05
Zikmund má dnes parádní útkání a na holi měl i gól. Zikmund vyjel od pravého mantinelu na střed a zakončoval nad pravé rameno Stezky. Kotouč ale o rameno zavadil a tak na branku nedošlo. Zikmund ještě zkoušel dorážet, ale marně.
41:30
Vyloučen hráč Dej (Vítkovice), 2 min. za sekání
Dej se diví, ale hokejku Pytlíkovi vysekl a kladenský forvard byl na puku. Rozhodčí Jeřábek hned zvedal ruku.
41:53
Indrák skončil na ledě po průniku podél pravého mantinelu, rozhodčí ale zůstavají klidní a Vítkovice navíc vyhazují.
42:24
Stezku trefil puk tečovaný Bondrou, naštěstí pro něj ale kotouč nenašel nikdo z domácích.
43:10
Fridrich (Vítkovice) vstřelil branku (9. gól v sezóně) , asistence Hruška
Stav zápasu Kladno - Vítkovice 2:2

Petr Fridrich si připisuje druhou branku a to v oslabení. Hruška zavezl puk do útočného pásma, Woodovi se zamotal puk mezi nohy a tam jej našel Fridrich. Pálil zápěstím do levého růžku branky.
43:32
Vítkovice jsou už kompletní a tohle oslabení by si za rámeček asi klidně dali.
43:40
Vhazuje se v levém kruhu útočné třetiny hostí, buly ale zvládl lépe Babka a do útoku tak půjdou Rytíři.
43:59
Rozehrávka domácích byla tečovaná mimo hřiště a vhazovat se bude po levé ruce Stezky.
44:15
Jágr bojuje o puk s Plášilem za brankou Stezky.
44:35
Vyloučen hráč Stehlík (Vítkovice), 2 min. za zdržování hry
Stehlík nešťastně nabral puk na čepel a vyhodil jej z vlastního pásma mimo hřiště.
44:40
Kladno se hned stavělo do přesilovkového postavení, jenže pokažená přihrávka do vrcholu letí pryč z útočného pásma.
45:10
Hlava přihrával před branku Indrákovi, u toho byli na těsno hned dva obránci.
45:36
Zikmund se zase protahoval přes Kocha do slotu i s pukem, Beran ale mezi tím stál v brankovišti a tak bekhendové zakončení Zikmunda bylo už k ničemu. Rozhodčí vykazují hru do středního pásma.
45:50
Bondra nevyhodil puk a Kladno se tak stále drží v útočném pásmu.
46:14
Wood nahazoval na branku, sražený kotouč pak posílal Stezkovým směrem také Melka, puk ale proletěl středem hřiště.
46:42
Hosté jsou už kompletní.
46:58
Pytlík předal u modré Jágrovi, ten nabízel puk po překonání modré čáry ještě zpátky Pytlíkovi, který hned předával najíždějícímu Babkovi. Kladenský forvard ale parádní pas netrefil, jinak by Stezka asi neměl šanci.
48:19
Komerční pauza následuje po další dobré akci Kladna. Hra je přerušena, protože branka je mimo kolíky, které ji drží na místě. Posunul ji Stezka při zákroku proti Plekancově pokusu zpoza branky, kdy zkoušel puk dostat do branky odrazem o Stezku.
48:47
Zikmund měl dobrou příležitost na levém kruhu, měl střílet, ale ještě hledal Melku, který by potřeboval držet hůl naopak, aby mohl lépe zužitkovat přihrávku Zikmunda. Z ohrožení Stezky tak sešlo.
49:23
Hráči se postrkávají u střídaček, Zikmund trochu provokuje Hrušku, k žádné šarvátce se ale neschyluje.
49:42
Dej kroužil oblouk z pravého kruhu k modré čáře, počínal si ale lehkovážně a tak mu do hole sáhl Kubík, čímž ho alespoň vytlačil z pásma.
50:35
Kubíka atakoval Koch zezadu, jenže při tom přišel o vlastní hokejku. Kladno získá pásmo.
51:12
Kubík vyšíval v útočném pásmu, k zakončení se ale nedostal, když jej čistě vytlačil Illéš, i když byl bez hole poté, co ji předal Kochovi.
52:05
Hra začíná být trochu nervóznější, blíží se konec utkání a na hře je to nyní trochu znát.
52:41
Babka vzal puk zpoza branky Stezky, vyjel s ním do levého kruhu a pálil zápěstím. Brankář hostí ale neměl problém lapačkou zasáhnout a přerušit hru. Proběhne komerční pauza.
52:45
Ač už padla omezení návštěvnosti, do hlediště Rocknet Arény si našlo cestu jen něco málo přes tisíc diváků. Ti nyní sledují souvislý tlak Kladna.
53:28
Flick ujel do zakončení z pravé strany přes obránce. Bow teď nemá tolik práce, ale zůstává pozorný.
54:08
Rytíři jsou ale znovu v útočném pásmu a Melka se Zikmundem opět dělají rotyku u mantinelů za brankou Stezky.
54:39
Vyloučen hráč Zikmund (Kladno), 2 min. za hrubost
Rozhodčí už mají provokací Zikmunda dost a vylučují jej za strkanici s Pedanem. To je zbytečná věc pro Rytíře a parádní příležitost Vítkovic.
54:41
Kehar odpaluje puk až za Stezkovu branku. Kladno začalo oslabení dobře.
55:20
Vítkovice už drží útočnou třetinu, puk je ale v pravém rohu a tak se nedá mluvit o přesilovkovém tlaku.
55:35
Kladno získalo puk, jenže se dopustilo při vyvezení ofsajdu. To Rytířům v oslabení ale tolik nevadí.
55:50
Pedan pálil od modré čáry zápěstím, jenže netrefil branku Bowa. Puk letěl metr od pravé tyče.
56:15
Flick střílel přes Dotchina, Kanaďan puk tečoval do ochranné sítě.
56:25
Vyloučen hráč Melka (Kladno), 2 min. za podražení
56:46
Hruška (Vítkovice) vstřelil branku (14. gól v sezóně)
Stav zápasu Kladno - Vítkovice 2:3

A přichází trest, který dost možná rozhodne dnešní utkání. Hruška využívá krátké přesilovky pěti proti třem, když poslal Lakatoš puk z vyhraného buly na branku a Hruška, který si buly vyhrál, našel volný puk a zametl jej za Bowa.
58:12
Hlava (Kladno) vstřelil branku (14. gól v sezóně) , asistence Plekanec
Stav zápasu Kladno - Vítkovice 3:3

Vše je jinak. Hlava se dostal přes Pedana k letícímu puku z levé strany a lehkou tečí jej usměrnil k pravé tyči Stezkovy klece.
58:45
Plášil vystavil stopku Pytlíkovi čistým hitem těsně po vjezdu do útočné třtiny.
60:00
Skončila třetí třetina.
To je infarktový závěr zápasu, který ale nakonec přináší bod oběma týmům. Největší zásluhu na tom má Tomáš plekanec. Dokazuje, že je stále rozdílovým mužem.
60:00
Začalo prodloužení.
60:10
Vítkovice vyhrály buly, Plekanec byl ale při vhazování podražený. Rozhodčí jeho výčitky nevyslyší.
60:24
Vyloučen hráč Lakatoš (Vítkovice), 2 min. za hru vysokou holí
Tohle už ale Lakatoš neumluví. Ve středním pásmu po odehrání kotouče bekhendem seknul do obličeje Hlavy a Kladno bude hrát přesilovku čtyř proti třem.
60:24
Kubík jde na vhazování, na ledě je Jágr i Plekanec.
60:33
Kubík distribuuje puk na Baránka, ten kombinuje s Plekancem.
60:51
Kubík (Kladno) vstřelil branku (22. gól v sezóně) , asistence Plekanec
Stav zápasu Kladno - Vítkovice 4:3

Je konec. Stejný gól, jako první klasické přesilové hře, když Plekanec předstíral střelu z levého kruhu, jenže doopravdy přihrával na pravý Kubíkovi, který ranou z první překonává Stezku, který se nemohl stačit přesunout.
Konec utkání.
Kladno tedy bere dva body, Vítkovice si odvezou jeden za prohru v prodloužení. Krásný zápas na severu Čech už tedy zná vítěze. Kladno se přibližuje na sedm bodů Karlovým Varům a ve zbývajících třech utkáních tak má stále teoretickou šanci na únik z barážové pozice.
Pro dnešek je to tedy vše. Děkuji za sledování a těším se u dalších zápasů extraligy. Přeji příjemný zbytek večera.

Vzájemné zápasy

26. 2. 2023 16:00Kladno–Vítkovice 1:2
13. 1. 2023 17:30Vítkovice–Kladno 0:3
29. 11. 2022 17:10Kladno–Vítkovice 2:3
16. 10. 2022 17:30Vítkovice–Kladno 2:0
1. 3. 2022 18:00Kladno–Vítkovice 4:3
28. 1. 2022 17:30Vítkovice–Kladno 2:1
22. 10. 2021 17:30Vítkovice–Kladno 2:1
10. 9. 2021 18:00Kladno–Vítkovice 1:2
2. 2. 2020 16:00Vítkovice–Kladno 3:0
26. 12. 2019 18:00Kladno–Vítkovice 2:1
3. 11. 2019 16:00Vítkovice–Kladno 3:4
22. 9. 2019 16:00Kladno–Vítkovice 2:3
21. 1. 2014 17:00Vítkovice–Kladno 5:2
8. 12. 2013 18:20Kladno–Vítkovice 1:2
27. 10. 2013 15:00Vítkovice–Kladno 2:1
20. 9. 2013 18:00Kladno–Vítkovice 6:5
20. 1. 2013 17:00Vítkovice–Kladno 4:2
7. 12. 2012 17:00Vítkovice–Kladno 4:3
26. 10. 2012 17:30Kladno–Vítkovice 4:1
21. 9. 2012 17:30Kladno–Vítkovice 4:1
29. 1. 2012 17:30Kladno–Vítkovice 3:4
12. 12. 2011 17:30Vítkovice–Kladno 2:3
1. 11. 2011 17:40Kladno–Vítkovice 3:4
25. 9. 2011 17:00Vítkovice–Kladno 3:1
30. 1. 2011 17:00Vítkovice–Kladno 2:1
26. 12. 2010 17:30Kladno–Vítkovice 3:4
7. 11. 2010 17:00Vítkovice–Kladno 2:0
3. 10. 2010 16:40Kladno–Vítkovice 3:5
24. 1. 2010 18:10Kladno–Vítkovice 1:4
1. 12. 2009 17:30Vítkovice–Kladno 3:2
20. 10. 2009 17:40Kladno–Vítkovice 2:3
18. 9. 2009 17:30Vítkovice–Kladno 7:0
15. 2. 2009 17:00Vítkovice–Kladno 7:2
2. 1. 2009 17:30Kladno–Vítkovice 4:2
18. 11. 2008 17:00Vítkovice–Kladno 6:1
3. 10. 2008 17:30Kladno–Vítkovice 2:3
Advertisement