Příjemný nedělní podvečer! Brněnská Kometa hostí v rámci 32. kola hokejové extraligy na svém ledě Zlín. Utkání vám přineseme v podrobné online reportáži, vítejte u ní.
Po velice slabé první polovině sezony se Zlín zvedá a blíží se předposlednímu Kladnu. Nyní ale naráží na rozjeté Brno, které si drží sérii čtyř vítězství v řadě.
Pikantní duel čeká na Jakuba Sedláčka v brance domácí Komety, k velkému hokeji se odrazil právě ve Zlíně, a ač nejde o jeho první duel proti svému mateřskému klubu, půjde o první střetnutí s ním v dresu moravského rivala z Brna.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Hradil (CZE), Kubičík (CZE) - Lederer (CZE), Kis (CZE)
Počet diváků: 1 000

Zajímavé bude i porovnání výkonů Alexe Malleta s Adamem Zbořilem, které si kluby nedávno vyměnili do konce sezony. Poté se Zbořil možná vrátí do Mladé Boleslavi, ze které je půjčen, Mallet zase zpět do Brna.
Na ledě už krouží rozhodčí, hala je ještě ale potemnělá.
Ač je Zlín letos nejhorším týmem extraligy, ve dvou kláních se jim proti Brnu podařilo vytěžit hned čtyři body. To je víc než pětina jejich celkových bodů.
Jakub Sedláček už přivádí skrze nafukovací kometu přivádí na led také domácí.
Hlavní rozhodčí Hradil už dostává od časoměřičů puk k buly, jde se na věc.
0:00
Utkání začalo.
0:08
Honejsek se zaklesl do Krištofa a tak vhazování ovládá Okál tím, že si vyšiml puku vedle dvojice na buly.
0:37
Mueller si připisuje první střelu, vzal puk na modríé čáře, zajel po levé straně a jen zápěstím vyzkoušel Kašíka.
1:20
Hecman nahodil puk do útočného pásma, jenže puk u mantinelů rychleji vydolovali borci třetí formace s Gulašim.
1:56
Vyloučen hráč Gulaši (Kometa), 2 min. za podražení
Ferenc nahazoval puk do útočného pásma, sám si jej chtěl dobruslit, jenže Gulaši se mi postavil a poslal jej při tom k zemi.
2:10
Zlín má krásné postavení v přesilové hře, Suhrada ale nahozením od modré jen trefil prvního hráče a tak hosté budou muset rozehrávat ze svého pásma.
2:54
Krištof teď výborně forčekoval a získával svou nepříjemností cenné sekundy. Zlín už ale půjde do útoku.
3:23
Berani opět končí na modré čáře Komety, Vincour navíc připisuje i zakončení, když těsně za červenou pálil na Kašíka.
3:56
Gulaši už je na ledě, Zlín první přesilovou hru promarnil.
4:18
Zaťovič nahazuje do útočného rohu, Fryšara ale předskočil Muellera a nedovoluje tak první formaci jejich nebezpečné kombinace.
4:33
Zaťovič si ale nakonec zakončení připisuje, dostal pas na levý mantinel, jen si od něj vybruslil a snažil se najít mezírku mezi betony Kašíka. Bezúspěšně. Vhazovat se bude po pravé ruce Kašíka.
5:17
Puk je někde v hledišti za domácí střídačkou, vhazovat se bude na středovém kruhu.
5:26
Zlínští nejprve jen metali puk po prknech a nemohli se dostat do pořádného postavení, nakonec se puk přeci jen dostal na střed do samotného vrcholu slotu, Okál se ale nezorientoval, i když měl puk po svými bruslemi. Vzápětí jeli na Kašíka Horký se Zbořilem, nedomluvili se a tak ani nezakončili.
6:33
Zachytá si také Sedláček, Zlínští jej prověřili zápěstím z levého kruhu, odkud pálil Veselý. Následuje komerční pauza.
6:48
Fryšara nabil Němcovi k mocné střele od modré čáry, bývalý Komeťák propálil vše, až na Sedláčka, který vyrazil před sebe. Zlínští se ještě natahovali po puku, nikomu ve žlutém se ale dorazit nepodařilo.
7:33
Roth se snažil zrychlit rozehrávku dlouhým pasem, ten se ale nepovedl a tak je Kometě pískáno zakázané uvolnění.
7:48
Kubiš dostal puk za brankou Sedláčka, podíval se před ni, jestli má někoho v dobrém postavení, neměl a tak hodil puk na Sedláčka, brankáře ale nezaskočil.
8:13
Hosté jsou nyní určitě aktivnějším týmem, i když se druhé brněnské řadě znovu povedlo zaútočit, více času se nyní hraje před Sedláčkem.
8:52
Gazda možná trochu vylekal Sedláčka, dostal puk na modré a pálil zápěstím zpoza bránícího hráče, Sedláček nemohl vidět moment výstřelu. Přesto ale dokázal zasáhnout.
9:31
Poté se ale vyhnali z pásma, kam se chtěli ukvapeně vrátit a tak rozhodčí pískají úmyslný ofsajd.
9:52
Až formace Krištofa se usazuje v útočném pásmu, Zaťovič s Krištofem kličkují u mantinelů a týrají obránce. Ti jen dokázali vypíchnout puk na zakázané uvolnění.
10:35
V pásmu už je tak druhá formace Komety, ta ale přichází o puk, protože Veselý pádí s kotoučem už ve středním pásmu potí, co vystihl Rothovu rozehru.
11:18
Ferenc zajišťoval modrou čáru po vstupu do útočné třetinym pálil a trefil ještě hůl jednoho z bránících hráčů, puk ale naštěstí pro domácí nemířil mezi tři tyče.
11:52
Vopelka se vytočil v levém útočném rohu, vyjel na levý kruh a nakonec pálil pod vyrážečku Sedláčka. Ten byl pozorný a nenechal místo v podpaží.
12:07
Puk si ale hned po vhazování bere elitní brněnská formace. Krištof věděl o z druhém vlny najíždějícím Ďalogovi, tak mu nechal puk za sebou a obránce jej hned posílal na Kašíka. Ten ale na situaci dobře viděl.
12:07
Hráči si trochu odfrkli, komerční přestávka ale už končí a jde se na vhazování po pravé ruce Kašíka.
12:18
Honejsek vypíchl kotouč určený Bartejsovi, viděl na druhé straně Malleta, ale přihrávku mu nedal. Sedláček byl na jeho střelu připravený.
12:55
Oba golmani jsou teď v záři reflektorů, Sedláček vychytal střelu Zabusovse, Kašík na druhé straně podobnou ránu zprava od Adama Zbořila.
13:40
Meluzín neprohodil Fryšarovy nohy a tak je v útoku opět Zlín.
14:24
Kotouč se příhodně odrazil před Flynna ve středním pásmu a už se zdálo, že útočník pojede na Sedláčka sám, puk se ale zastavil ve sněhu a tak musel křídelník přidat otočku zpět a to obraně domácích stačilo k dobruslení situace.
15:17
Novotný pálil od pravého mantinelu zápěstím, obránce ale netrefil branku a tak Sedláčkova připravená lapačka ani nebyla třeba.
15:29
Mueller (Kometa) vstřelil branku (15. gól v sezóně) , asistence Zaťovič a Gulaši
Stav zápasu Kometa - Zlín 1:0

Krištof je dnes skvělý na vhazování a právě vyhrané buly před vlastním brankářem vedlo k prvnímu gólu. Zaťovič se po buly dostal k puku, poslal jej na modrou čáru, kam už stihl dobruslit Mueller a ten nekompromisní ranou zápěstím propálil Kašíka.
16:17
Kometa chce využít gólové radosti a pokračuje v tlaku, Bartejs je až za brankou Kašíka a snaží se podpořit útok.
16:54
Vhazuje se před útočnou modrou Komety, té totiž rozhodčí odpískali ofsajd.
17:07
Kašík teď měl štěstí, že se puk odrazil po nahození před branku až k Hollandovi a nesebral jej už Zaťovič. I rána Kanaďana sjíždějícího od modré ale byla dost nebezpečnou.
18:02
Mamčics teď rozehrává trochu déle, chce dát čas spoluhráčům srovnat se k průniku do útoku trochu lépe.
18:47
Vhazuje se po levé ruce Sedláčka, na vhazování se staví Krištof s Honejskem. Slovák opět úspěšnější.
19:18
Puk mají ale opět muži ve žlutém, rozehrávají ale až od své modré čáry.
19:41
Kometa se snadno osvobozuje vyhozením na zakázané uvolnění, už chce třetinu dohrát.
19:50
Mikhasyonok pálil po vhazování ze slotu dost jedovatě, trefil ale Hollanda do chráničů.
20:00
Skončila první třetina.
Zlín byl celkově aktivnějším týmem, Kometa má ale Muellera... První formace Brňanů tak opět slaví úspěch. Na střely domácí vedou 9:5, což poukazuje na zlínský problém, tedy nedostatečnou střelbu.
Aktéři už jsou zase na ledě, za malou chvíli začne druhá třetina.
20:00
Začala druhá třetina.
20:04
Krištof opět vyzrál na Honejska, buly ale končí až u Sedláčka.
20:25
Okál chtěl nastřelit puk do pásma, to se mu ale příliš nepovedlo, trefil málem jen svého druhého gólmana Hufa.
20:42
Suhrada se dostal k puku na vrcholu slotu a pálil do skrumáže těl před Sedláčkem. Houf propálil, Sedláček se ani nehnul a puk jej trefil, ukázka správného postavení brankáře.
21:50
Zabusovs s Veselým a Vopelkou drží pásmo, dostali se i ke střele z velkého úhlu od levého mantinelu. Akce to ale nebezpečná nebyla.
23:10
Ta další ale ano. Honejsek nastřelil po Oklálově pasu puk na Sedláčka, ten kotouč jen zastavil na svém betonu a Mallet brankáře propálil. Puk se ale zastavil na levé tyči.
23:27
Hraje se už na druhé straně hřiště, do střely z pravého kruhu se dostal Dočekal, Kometa ale není příliš důraznou.
24:05
Mueller dvakrát střílel zápěstím od pravého mantinelu, Kašík byl ale pokaždé v motýlku postavený a připravený. Střelám také chyběla větší razance.
24:22
Gazda a spol získali pásmo, Krištof s Muellerem se ale rychle vrací na puk dobrou obranou prací.
24:36
Zlín teď reklamuje, že nahození do útoku by stihli dobruslit dříve, rozhodčí ale pískají zakázané uvolnění.
25:00
Gulaši se opřel do rány od modré, jenže místo branky trefil Rákose clonícího před brankou. Ten se raději odplazí na střídačku.
25:57
Veselý vyvezl puk do levého útočného kruhu, chybí mu ale větší podpora spoluhráčů. Aktivita se nyní otáčí na stranu Komety.
26:23
Holland dostal nabito na modré čáře u levého mantinelu a opřel se do střely příklepem, krásný zvuk, dobré umístění a rychlý zákrok golmana. Akce jako z hokejové učebnice jak pro obránce, tak pro brankáře. Následuje komerční pauza.
26:50
Krištof vyhrál další buly, rozhodčí ale píská, Slovák se prý provinil proti pravidlům a vhazování se bude opakovat.
26:57
Mueller nabil na levý kruh osamocenému Krištofovi a jen centimetry chyběly druhé brance. Horní tyč za Kašíkem bude zvonit ještě zítra.
28:10
Hraje se delší dobu bez přerušení, do akce se dostali hosté. Němec podpořil útok a snažil se bekhendem přehodit levý beton Sedláčka. Hned na to se před Kašíka dostal Vincour a dvakrát to také zkoušel bekhendem, taktéž neuspěl.
28:48
Zlín si žádal trest po podražení Mikhasyonoka, Kometa ale jde do útoku a rozhodčí jsou klidní.
29:30
Vopelka výborně napadá rozehrávku první formace, té se ale nakonec povedlo prokombinovat do útočného pásma.
30:06
Polovina zápasu je za námi, druhá třetina má lepší spád, než ta první. Rákos teď hledal přihrávkou do slotu Ostřížka, tomu ale scházel krok.
30:48
Berani vyhazují na zakázané uvolnění, mají toho plné brusle.
30:55
Čtvrtá formace má Zlíňany zamknuté.
31:20
Domácí se ale do střely nedostali a tak hosté střídají po vyhození.
31:40
Kubiš napadal výborně a tak e druhá formace Zlína usazuje u Sedláčka.
32:13
Svou aktivitou se hostům povedlo donutit Brno k zakázanému uvolnění. Dočekalova formace je unavená, Hejcmanova letka tak má snazší práci.
32:38
Kometa ale situaci zvládá a na ledě už je první formace domácích.
33:30
Brno teď nic nevymýšlelo, propřihrávalo se do středního pásma, puk hodili Zaťovičovi na levý kruh a kapitán napřáhl k tvrdé střele příklepem. Puk je v Kašíkovi, následuje komerční pauza.
33:34
Rákos s Veselým ještě museli počkat, Kašík hlásí, že si ještě potřebuje upravit vestu výstroje, vhazování tak na něj počká.
33:53
Novotný zakládá útok až zpoza Kašíkovy klece. Dlouhý pas je nepřesný a tak zkusí rozehrát domácí.
34:50
Ďaloga potvrzuje pověst kreativního obránce, s pukem se zatoulal až za Kašíkovu klec, kde vyšíval puk mezi bruslemi hostí, kotouč se mu ale zasekl v závěji sněhu a sbírají jej muži ve žlutém.
35:20
Na ledě už je zase elitní formace Brna. Kučeřík chtěl vybídnout Muellera na modré čáře, puk před ním ale sebral Žižka.
35:50
Sedláček teď prověřil Sedláčka, Pavel ve žlutém střílel ze slotu na Jakuba v modrém. Brankář tentokrát vítězí nad útočníkem.
36:23
hra se nyní trochu rozpadá, oba týmy se snaží o rychlý přechod středním pásmem, který ale ničí nepřesnosti.
37:20
Veselý teď sjel podél levého mantinelu a hledal pasem po ledě někoho před brankou Jakuba Sedláčka. Ve žlutém tam ale trestuhodně hráč chyběl.
37:40
Zaťovič pálil podobně jako před malou chvílí znovu od levého mantinelu příklepem, tentokrát netrefil.
38:13
Vyloučen hráč Fryšara (Zlín), 2 min. za nedovolené bránění
Hostům teď mohli rozhodčí pískat příliš mnoho hráčů na ledě, nakonec ale viděli jiný prohřešek.
38:13
Mueller s Krištofem, Vincourem a Zaťovičem už se rovnají, jediným bekem je Bartejs.
38:28
Krištof jako distributor z pravého kruhu hledal před brankou bojujícího Zaťoviče, ten se s pukem vytočil a chtěl procpat puk pod Kašíkem, neuspěl.
38:36
Zlín je hodně stažen k sobe ve slotu, Kometa kolem nich zatím kombinuje.
39:06
Mueller dostal puk na levý kruh, naznačil střelu, čímž položil Kašíka do Haškovského zákroku na boku, jenže puk mu šel na brusle, místo do hole a tak jeho střela nemířila přesně a hlavně dostatečně razantně.
39:33
Novotný vyhazuje po buly puk ven, Zlín tak získává cenné vteřiny.
39:59
V poslední vteřině ještě mohl skórovat Zaťovič, kterého Krištof parádní křižnou přihrávkou hledal u pravé tyče. Zaťovič ale prudší přihrávku netrefil.
40:00
Skončila druhá třetina.
Kometa přeřadila na vyšší rychlostní stupeň a je s podivem, že je stav stejný, jako po první třetině. Soupeře jen v této třetině přestřílela 17:7, trefila tyč a měla několik vyložených šancí. Jen aby ji to na konci nemrzelo.
Na skóre je zápas skoupý, hokej je to ale vcelku pěkný. Kometu čeká ještě třináct vteřin v přesilové hře, tak uvidíme, jestli je to dostatek k zakončení.
40:00
Začala třetí třetina.
40:05
Zlín ale vyhrál úvodní buly a Mamčics puk okamžitě pálí ven tak silně, že letí mimo led.
40:26
Neuvěřitelná šance. Ďaloga nahazoval z otočky, ve vzduchu puk tečoval Krištof do břevna, jenže puk spadl přímo na čáru a po ní se sklouzl do strany, nepřešel ji. Kašík tak lvím skokem přikrývá puk tělem a rozhodčí rozpažuje.
41:20
Vincour se přetlačoval s Malletem a brněnský útočník ve službách Zlína tentokrát svého tradičního spoluhráče obírá o puk.
42:20
Zaťovič nahodil puk na branku, kde byl Krištof, toho ale pozorně hlídal Gazda, který mu zablokoval hůl a nenechal jej zakončit.
42:48
Flynn se teď při napadání srazil Dočkalem a oba kohouti doklouzali až do Sedláčka. Brankář z toho nadšený není a konstrukce branky je mimo gumové špunty, co ji drží na místě.
43:22
Krištof vyhrál vhazování po pravici Kašíka a puk okamžitě sebral Mueller, který otestoval pozornost Kašíka střelou zápěstím. Kotouč ale mířil přímo na znak Kašíka.
43:49
Vyloučen hráč Ďaloga (Kometa), 2 min. za držení protihráče
Okál byl přidržený Ďalogou, až z toho spadl na led.
43:59
Gazda pálil z pravého kruhu, Sedláček byl dobře postavený a vyjetý.
44:42
Hejcman nezpracoval pas u levého mantinelu a Mueller tak vyhazuje.
14:54
Němec (Zlín) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Mallet a Suhrada
Stav zápasu Kometa - Zlín 1:1

Mallet přihrál krásným pasem z pravého kruhu Němcovi do střely z první. Ten propálil Sedláčka pod ruku. Rozhodčí ale přezkoumávají situaci, branka vyletěla z ukotvení. Okál navíc byl možná v brankovišti.
45:06
Branka platí.
45:36
Tak všechny akce Brna jsou minulostí, je srovnáno a Vopelka hodně tvrdě napdá rozehrávku domácích. Zlínští jistě výrazně ožijí.
46:25
No a mohlo být otočeno. Mallet dobruslil puk za brankou, hned dával před Sedláčkovu klec, kde tušil Okála a tomu ve skórování zabránil pouze skvělou pozicí Sedláček, který byl hodně blízko a pečlivě přilepený k ledu.
46:32
No a Mallet je v jemu dobře známé hale jako ryba ve vodě. Znovu odebral puk domácím.
47:10
Domácí se konečně dostali také dopředu, pálil Ostřížek, konkrétně z pravého kruhu a zápěstím netrefil jen těsně levý růžek Kašíkovy branky.
47:50
Holland vyhodil puk ze středního pásma mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před modrou čarou třetiny Komety.
48:06
Vincour nebyl dostatečně rychlý a tak se píská zakázané uvolnění.
48:30
Ostřížek sebral puk v rozehrávce Zlína, pálí jej ale zbrkle opět na zakázané uvolnění. Kometa viditelně není v pohodě.
48:57
A další gólovka Zlína. Okál od pravého mantinelu poslal pas Honejskovi před branku a Sedláček musel hodně rychle zakročit proti prvnímu centrovi hostí. Povedlo se mu to.
49:29
Ani první formaci Brna se nedaří něco vymyslet. Puk ale mají alespoň v útočném pásmu. Vše ukončila střela z pravého kruhu od Adama Zbořila, který už stačil vystřídat.
50:00
Zbývá deset minut. Zápas je absolutně otevřený a týmy se začínají více osekávat a přitvrzují hru.
50:13
Vhazuje se útočném pásmu Komety, Ostřížek má puk za brankou, dobře jej ale atakuje Honejsek.
50:52
Mueller vpadl do rozehrávky Zlína, sebral puk letící po pravém mantinelu a nabíjel Zaťovičovi, ten zápěstím od pravého mantinelu pálil na lapačku Kašíka, ten byl připravený a rukavicí zasáhl, stačil pak i rozehrát.
51:42
Kučeřík vystřelil ze svého pásma, no proč ne, plzeňský obránce Čerešňák dnes takto rozhodl utkání proti Třinci, mladý bek Komety ale takové štěstí neměl.
52:02
První formace Brna je na ledě nyní snad ob střídání, znovu krouží po útočné třetině.
52:38
Mueller si ukazova, kam chce puk, Krištof ale raději nabíjel Rothovi na modrou, jeho střela byla ale zblokovaná.
53:01
Na led jde třetí brněnská letka, její rozehrávku ale zastavují rozhodčí, Rákos byl v ofsajdu. Následuje komerční přestávka.
53:01
Martin Hamrlík komunikuje spokojeně se svými svěřenci, Libor Zábranský na druhé straně jen nervózně popochází.
53:42
Gulaši nahazoval od vlastné modré, nepochopil se ale se svými útočníky a tak puk končí v zakázaném uvolnění a hra míří před Sedláčka.
54:04
Zbořil hodil puk Bartejsovi na ose hřiště u modré čáry, obránce hned nahazoval na vyrážečku Kašíka, puk ale letěl vedle a Kašíkova zákroku nebylo třeba.
54:45
Mallet zase zlobí své kamarády, obyčejně člen posledních dvou formací je ve Zlíně členem elitního útoku a času na ledě si užívá do sytosti.
55:16
Vincour zaváží puk do útočného pásma, domácí se v něm ale dlouho neohřáli, Zlínští ale očividně berou bod a nechtějí za žádnou cenu riskovat, jen odevzdávají.
56:26
Mallet hledal přihrávkou spoluhráče před brankou, kotouč doletěl až k Ferencovi, který hned nahazoval. Puk byl pak někde v Bartejsově výstroji a Okál jej krosčekem posílá k zemi, rozhodčí přerušují hru.
57:15
Zlín se dostal do další akce. Ze slotu pálil Mikhasyonok, jeho pokusu ale chyběla razance.
57:46
Rozhodčí Hradil dostal v levém rohu útočného pásma do ruky pukem či holí a přerušuje hru, chce ruku ošetřit.
57:46
Už je vše v pořádku, vhazovat se bude před Kašíkem.
57:57
Kometa ztratila puk a raději se stahuje, i Gazda s pukem ale čeká za Kašíkovou klecí a tak není kam spěchat.
58:38
Holland vyhodil puk z vlastního pásma, naštěstí jen na střídačku.
58:47
Mueller prokličkoval středném pásmem, prohodil si puk mezi Vopelkovými bruslemi, poslal puk Krištofovi, který pak zápěstím pálil na levé rameno Kašíka, puk ve ochranné síti.
59:24
Zlín nahazuje puk tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění, vypadá to minimálně na bod pro obě družstva.
59:52
Zlín se ještě osvobozuje vyhozením na zakázané uvolnění, zbývá osm sekund.
59:56
Krištof vyhrál buly pro Gulašiho, ten chtěl vypálit, jenže mu do střely sáhl Mallet a tím je hrozba zažehnána.
60:00
Skončila třetí třetina.
Šedesát minut nerozhodlo a zisk je to rozhodně pro Zlín. Kometa byla lepším týmem, jenže na to se hokej nehraje. Můžeme se tak těšit na divočinu v podobě prodloužení třech proti třem.
60:00
Začalo prodloužení.
60:16
Zbořil (Kometa) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Horký
Stav zápasu Kometa - Zlín 2:1

A je hotovo. Mikhasyonok ztratil puk za svou brankou, Horký puk sebral a poslal na pravý kruh najíždějícího Zbořila, který se prudkou střelou z první nemýlil a vymetl prázdnou klec, protože Kašík vyjel proti Horkému.
Konec utkání.
Muselo se hrát prodloužení, přesto Kometa potvrzuje skvělou formu a bere pátou výhru v řadě, i když tentokrát v uvozovkách za dva body. Zlín ale zřejmě bod z cizího hřiště s pokorou přijme. Z Brna je to vše, přeji hezký večer!

Vzájemné zápasy

30. 1. 2022 15:30Zlín–Kometa 5:2
12. 12. 2021 17:00Kometa–Zlín 2:1
24. 10. 2021 15:30Zlín–Kometa 5:3
12. 9. 2021 17:00Kometa–Zlín 3:2
19. 2. 2021 18:00Kometa–Zlín 9:3
7. 1. 2021 17:30Zlín–Kometa 4:5
5. 1. 2021 18:20Zlín–Kometa 0:3
22. 11. 2020 17:00Kometa–Zlín 5:3
22. 2. 2020 15:00Zlín–Kometa 3:5
5. 1. 2020 15:00Kometa–Zlín 2:3
13. 11. 2019 17:30Zlín–Kometa 5:4
6. 10. 2019 17:00Kometa–Zlín 0:7
8. 3. 2019 18:00Zlín–Kometa 3:1
27. 1. 2019 17:00Kometa–Zlín 4:2
9. 12. 2018 15:30Zlín–Kometa 1:4
24. 10. 2018 18:00Kometa–Zlín 3:2
26. 1. 2018 18:00Kometa–Zlín 3:1
16. 1. 2018 17:30Zlín–Kometa 2:4
27. 10. 2017 18:00Kometa–Zlín 2:3
15. 9. 2017 17:30Zlín–Kometa 0:4
20. 1. 2017 18:00Kometa–Zlín 2:4
4. 12. 2016 15:30Zlín–Kometa 4:3
21. 10. 2016 17:20Kometa–Zlín 4:2
9. 9. 2016 17:30Zlín–Kometa 3:5
4. 3. 2016 18:20Kometa–Zlín 2:4
24. 1. 2016 15:30Zlín–Kometa 4:1
6. 12. 2015 15:30Kometa–Zlín 1:2
23. 10. 2015 17:30Zlín–Kometa 2:3
23. 3. 2015 18:20Kometa–Zlín 5:0
21. 3. 2015 16:20Zlín–Kometa 5:0
19. 3. 2015 17:20Kometa–Zlín 2:1
16. 3. 2015 18:20Zlín–Kometa 5:3
15. 3. 2015 15:30Zlín–Kometa 1:2
12. 3. 2015 18:00Kometa–Zlín 4:2
11. 3. 2015 18:00Kometa–Zlín 2:3
25. 1. 2015 15:30Zlín–Kometa 4:2
7. 12. 2014 17:00Kometa–Zlín 2:0
28. 10. 2014 15:30Kometa–Zlín 0:0
28. 10. 2014 15:30Kometa–Zlín 4:3
24. 10. 2014 18:20Zlín–Kometa 3:6
25. 4. 2014 18:20Zlín–Kometa 5:3
22. 4. 2014 18:20Kometa–Zlín 3:1
21. 4. 2014 18:50Kometa–Zlín 1:4
18. 4. 2014 18:20Zlín–Kometa 3:0
17. 4. 2014 18:20Zlín–Kometa 3:0
2. 2. 2014 18:20Kometa–Zlín 0:4
26. 12. 2013 15:30Zlín–Kometa 1:4
13. 11. 2013 18:00Kometa–Zlín 3:1
27. 9. 2013 18:20Zlín–Kometa 4:3
27. 1. 2013 18:15Kometa–Zlín 1:3
19. 12. 2012 18:15Zlín–Kometa 6:3
2. 11. 2012 18:00Kometa–Zlín 3:4
25. 9. 2012 17:30Zlín–Kometa 4:3
26. 2. 2012 18:10Kometa–Zlín 4:1
15. 1. 2012 17:00Zlín–Kometa 2:3
29. 11. 2011 18:00Kometa–Zlín 0:1
18. 10. 2011 17:30Zlín–Kometa 4:1
21. 1. 2011 18:00Kometa–Zlín 2:4
10. 12. 2010 19:00Zlín–Kometa 3:2
31. 10. 2010 17:00Kometa–Zlín 4:2
24. 9. 2010 17:30Zlín–Kometa 1:4
7. 2. 2010 17:00Zlín–Kometa 3:2
29. 12. 2009 17:10Kometa–Zlín 4:3
13. 11. 2009 17:00Zlín–Kometa 2:0
29. 9. 2009 18:00Kometa–Zlín 1:4

Diskuse


J75u28r65a D26o88l67e44ž74e39l 4553413454354: Zlíneček!!!!!! (17:45)

M14o62j10m80í80r S87k50á51l73a 2690222416: Kometa!!! (15:52)