Hezký úterní podvečer. Finále hokejové extraligy pokračuje za nerozhodného stavu 2:2 na zápasy. Série se přesouvá do Třince, úvodní vhazování padne v 17:00.
V Praze se oba celky radovaly z jedné výhry. Třetí duel patřil po výsledku 3:2 svěřencům Václava Varadi, o den později zvítězila Sparta především díky zdařilé druhé třetině 5:2.
„Rozdíl mezi pátkem a sobotou byl v tom, že jsme teď proměňovali šance a dali jsme nějaké góly. Důležité bylo, že jsme byli trpěliví, abychom zbytečně neotevírali hru, protože proti tomu Třinec hrát umí," řekl kouč Pražanů Josef Jandač.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Šír (CZE), Pešina (CZE) - Hynek (CZE), Špůr (CZE)
Počet diváků: 5 400

„Utkání se nám moc nepovedlo. Cítím, že od druhé poloviny druhé třetiny se náš projev zlepšil, více jsme dohrávali hráče Sparty. Potřebovali jsme ale trošku více štěstí, abychom ve třetí třetině dali branku v přesilové hře, tam se to možná lámalo," prohlásil jeho protějšek Varaďa.
Páté pokračování série tak nabídne důležitý souboj o mečbol. Oba tábory se shodují, že pro vývoj utkání bude velice důležitý první gól. „Když ho dáme, můžeme pak hrát víc do obrany. Když prohráváme a musíme to otevřít, objeví se skulinky," uvědomuje si třinecký Tomáš Marcinko.
Z hlediska statistik se dnešní duel jeví jako klíčový. V minulosti se už pětkrát stalo, že vítěz pátého zápasu za vyrovnaného stavu 2:2 posléze dosáhl na mistrovský titul. Bude to platit i tentokrát?
Boj probíhá na všech frontách. Platí to i pro soupisky. Obě strany rozkládají sílu útoků hodně do šířky. Hvězdy Sparty jako Filip Chlapík s Erikem Thorellem jsou v zápisu až v třetí řadě. Na druhé straně je v třetí lajně bratři Kovařčíkové s Andrejem Nestrašilem.
Třinec se slovy kapitána i trenéra zaklíná slovy o tom, že jejich hra je pro vítězství dostatečná, jen musí udržet svůj standard po celých šedesát minut.
Brankáři jsou v této sérii jistým kamenem sestav. Není tak žádným překvapením, že domácí klec opět hájí Ondřej Kacetl, za hosty ve výstroji samozřejmě Július Hudáček.
Halou dozněly poslední tóny státní hymny a tak už je předzápasová procedura u konce. Už brzy začne boj o první mečbol série.
0:00
Utkání začalo.
0:01
Páté finále začalo, Třinec vyhrál úvodní buly a hned jde do útoku prostřednictvím Růžičky.
0:28
Červená vlna se však do střely nedostala, nahození od pravého mantinelu sebrali hosté a hned mířili do útoku. Zastavuje je však pískaný ofsajd.
0:50
Sparta tak musela zakládat nový útok podél levého mantinelu, poté Horák poslal přihrávku na střed do hole CHlapíka, který ještě nabízel Thorellovi na pravém kruhu. Akci ale překombinovali, Thorellovi rána nesedla.
1:53
Šmerha byl důrazný ve středním pásmu a sebral kotouč čtvrté řadě domácích, hned za modrou pálil příklepem, byl to ale spíš pozdrav pro Kacetla, rána nebyla nebezpečnou.
2:38
Další ofsajd zastavuje Spartu v útočném snažení.
2:58
Marcinkova řada se dokázala prokombinovat do útočného pásma, pak se ale Oceláři sami z třetiny vyhnali.
3:30
Sparta předvedla snadný přesun do útočného pásma rychlou křižnou přihrávkou k pravému mantinelu. Chlapík nic nevymýšlel, prostě se jen za modrou opřel do rány. Kacetl s takovými ranami nemá problémy a to platí i nyní.
3:59
Rozhodčí sledují s ledovým klidem důraz třineckých obránců za brankou Kacetla. Vypadá to, že budou chtít nastavit volnější metr.
4:40
Lajna bratří Kovařčíků dostává hosty pod tlak, Ondřej Kovařčík dostával nabito k modré čáře na ose hřiště, jenže při ráně netrefil puk a tak se Hudáček nemá čeho bát.
5:33
Marcinkův útok je znovu na ledě, Sparta ale nechce dopustit žádný souvislý tlak. Vyhození přes celé kluziště přesně na Kacetla, aby se nepískalo zakázané uvolnění je tak snadným a účinným řešením.
6:27
Daňo (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Růžička
Stav zápasu Třinec - Sparta 1:0

Marko Daňo využil geniální přihrávky Martina Růžičky, který zpoza branky vybruslil s pukem a bekhendem vyzval Daňa na levém kruhu k snadnému zakončení do rozhozeného Hudáčka.
7:09
Němeček (Sparta) vstřelil branku (3. gól v sezóně)
Stav zápasu Třinec - Sparta 1:1

Tak tohle je šok. Němeček jen nahazoval puk do útoku těsně před vlastní klecí, kotouč ještě tečovali hráči ve středním pásmu a Kacetl naprosto selhal proti plachtícímu puku, který mu propadl kolem levačky do branky.
7:38
Třinec se musí z tohoto kiksu hodně rychle oklepat, pomůže jim v tom zřejmě i komerční přestávka, protože zkousnout takové vyrovnání bude chtít hlavně čas. Vhazovat se bude před Kacetlem.
7:43
Chlapík hned z buly pálil na Kacetla, dobře ví, že v něm bude vyrovnávací gól hlodat.
8:20
Kovařčíkové s Nestrašilem získali pásmo, jenže Andrej Nestrašil, navzdory reputaci spolehlivého hráče, kotouč rychle ztratil a do útoku tak míří muži v bílém.
8:48
Nahození ze středního pásma sebral Hudáček do lapačky.
9:15
Sparta nachytala v pasti pěti mužů před modrou čarou rozehrávku třetí formace domácích a sama tak může do útoku.
9:52
Dvořáček (Sparta) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Němeček a Matuškin
Stav zápasu Třinec - Sparta 1:2

David Němeček má dnes skvělý den. Byl to on, kdo nahodil z levé strany od modré puk jen tak na Kacetla a Dvořáček tečoval z bezprostřední blízkosti puk za nejistého domácího brankáře.
10:50
Třinec musí znovu bránit, protože třetí letka Sparty už zase řádí kolem Kacetla. Domácí jsou viditelně zaskočení.
11:26
Daňo (Třinec) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Růžička
Stav zápasu Třinec - Sparta 2:2

Jenže už jsou zase s úsměvy na tvářích. Nová první formace Ocelářů se ukazuje jako perfektní tah. Růžička se podíval od levého natinelu, kde je kdo, viděl Daňa najíždět mezi kruhy, žabkou jej vybídl a Daňo uklidil kotouč mezi betony Hudáčka.
12:13
Neuvěřitelné tempo první třetiny pokračuje. Hrehorčák však ukazuje také tvrdost, když si poradil s nájedzdem dvou Sparťanů na své modré čáře tvrdým ale čistým hitem.
13:02
Jurčina pálil od modré čáry do skrumáže hráčů před Kacetlem. Puk je někde mezi těly, rozhodčí jej ztratili z dohledu a tak přerušují. Následuje komerční pauza.
6:58
Vyloučen hráč Doudera (Třinec), 2 min. za hrubost
Rozhodčí viděli v skrumáži nedovolený zákrok.
13:40
Sparta hned narýsovala přesilovkový obrazec a sehrávala puk na levou stranu k modré čáře. Rána Řepíka však končí jen ve výstroji Marcinka a puk v něm zůstal. Rozhodčí přerušují hru.
13:55
Sobotka měl nabito na pravé straně u modré. Rána mu ale nesedla.
14:12
Tyč zvonila za Kacetlem, když po křižné přihrávce zprava do leva pálil Řepík.
14:35
Sparta se však vyhnala z tlaku, když hosté neudrželi puk v útočné třetině.
15:01
Osamocený Forman dostal puk před Kacetla, jenže přihrávku vzduchem promáchl.
15:49
Domácí jsou kompletní a Růžička se snaží najít cestu do útoku.
16:02
Chmielewski zavezl puk po pravé straně a pálil z velkého úhlu. Získal ale vhazování v útočném pásmu, Hudáček puk raději podržel.
16:40
Třinec využívá i třináctého hráče Erika Hrňu, který naskočil s Marcinkem a Daněm. Tato speciální řada vybojovala vhazování v útočném pásmu.
17:05
Musí ale také bránit. CHlapík dostal od Thorella nabito zpětným pasem u levého mantinelu a pálil jedovatě tak, aby trefil prostor mezi pravačkou a tělem Kacetla. Ten však na daném místě nenechal ani skulinku.
17:38
Thorell vzal situaci dvou na jednoho na sebe a pálil od pravého mantinelu po krásné kombinaci ve středním pásmu z první. Kacetl zasáhl, pak ale dostal naloženo od dojíždějícího Pavelky, který jej trefil holí.
17:54
Jurčina pálil od modré po vhazování, rána ale nebyla přesná.
18:17
Marko Daňo je dnes ve střelecké formě, nyní si z levého kruhu připsal další pokus. Rána zápěstím ale Hudáčka zaskočit nemohla, viděl na ni bez potíží.
19:04
Třinečtí dostřídali bratry Kovařčíky spolu s Petrem Vránou a tato trojice se dostala do zakončení. Tomáš Kundrátek podpořil útok a byl to právě on, kdo se obtočil kolem branky a chtěl zasouvat puk za pravou tyč. Hudáček s variantou ale počítal a puk dokázal schovat.
19:43
Domácí ještě nahazují puk do útočné třetiny v závěrečném náporu, kotouč je ale daleko od všech mužů v červeném.
20:00
Skončila první třetina.
Vynikající první třetina končí smírným výsledkem. Viděli jsme čtyři branky, jednu zcela kuriózní přes celé hřiště. Sparta byla střelecky o dost aktivnější, na Kacetla vyslala 16 střel. Třinec pálil devětkrát. Doufejme, že přísun skvělého hokeje bude pokračovat i v druhé části.
Vše je připraveno k druhému dějství, pojďme na něj.
20:00
Začala druhá třetina.
20:09
Puk letěl za Kacetlovu klec po buly, Sparta se ale ke kotouči nedostala.
20:34
Doudera chtěl střílet z levého kruhu, do střely se mu ale položil jeden z beků Sparty.
20:43
Na Kacetla ujeli Sobotka s Formanem, první hledal bekhendovou žabkou Formana, jenže do přihrávky sáhl perfektním návratem Martin Růžička a tak jsme se nedočkali ani zakončení.
21:10
Sparta se s pukem neudržela v ofenzivě a vyklidila útočné pole.
21:55
Vrána hledal chytře Chmielewskiho mezi kruhy, ten ale zakončoval jednoručně a tak Hudáček neměl problém, puk mu letěl přímo do hrudi.
22:18
Kovařčík (Třinec) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kovařčík a Nestrašil
Stav zápasu Třinec - Sparta 3:2

Nádhernou akci předvádí třetí formace domácích. Nestrašil hodil puk Ondřeji Kovařčíkovi k pravé tyči a pak už přišlo jen já na bráchu a brácha do branky, když Michal na druhé tyči měl před sebou prázdnou klec.
22:50
Marinčin (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Dravecký
Stav zápasu Třinec - Sparta 4:2

Hudáček opouští klec, protože Marinčin z pravého kruhu krátce po třetím gólu prostřeluje slovenského muže s maskou mezi betony.
22:51
Střídání Střídání brankářů hostů. Z branky odešel Július Hudáček, nahradil ho Matěj Machovský
23:09
A bude na to mít víc času. Hraje se před Kacetlem. Ránu na něj teď vyslal Adam Polášek od modré čáry. Kacetl sklapl betony rychle a přesvědčivě.
23:38
Sparta se tlačí do ofenzivy, Třinec ale čtvrtou formací hodně přidává na tvrdosti.
24:10
Marinčin s Horákem šermují o kotouč v levém útočném rohu Sparty.
24:40
Domácí vyhnali Spartu ze svého pásma a v klidu rozehrávají středním pásmem.
25:29
Šmerha (Sparta) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Moravčík
Stav zápasu Třinec - Sparta 4:3

Další zmatek přináší další branku, tentokrát do Kacetlovy klece po nahození Moravčíka. Šmerha možná ještě ránu tečoval.
25:29
Střídání Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Ondřej Kacetl, nahradil ho Marek Mazanec
25:41
Vyloučen hráč Matuškin (Sparta), 2 min. za hrubost
26:41
Hrňa (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Marinčin
Stav zápasu Třinec - Sparta 5:3

Klasická přesilovka Třince je prostě nebránitelná. Hrňa si rozdával puky s Růžičkou a Marinčinem a pak už jen napřáhl na pravém kruhu a propálil Machovského nad lapačkou.
26:53
Ve Werk areně se dnes dějí šílené věci. Teď se snad situace trochu uklidní, když se píská zakázané uvolnění domácích.
27:10
Jurčina s Němečkem musí rozehrávat útok hostí z hloubi svého pásma.
27:31
Spartě je pískán ofsajd, když muži v bílém u pravého mantinelu neudrželi puk na správné straně modré čáry. Následuje komerční pauza, tak já si jdu rozplést prsty. Tempo je opravdu neuvěřitelné.
27:31
Hra už zase pokračuje. Šmerhu teď rozhodčí na buly napomínali hodně důrazně i s pohrůžkou trestu.
27:49
Zahradníček po buly získaném akcí Michala Kovařčíka pálil z osy. Machovský musel krotit puk nadvakrát, situaci ale zvládl a tak se znovu vhazuje po jeho pravici.
27:52
A znovu stejný scénář s ranou Zahradníčka. Machovský tentokrát jistější.
28:10
Sparta vysílá čtvrtou řadu aby získala pásmo a to se jí také daří. Moravčík pálil od modré čáry, jenže hodně nepřesně a puk seberou domácí draci.
28:50
Sparta se rychle dostala zpět na puk i do pásma, Řepík ale nemá klid a je hned dostupován Musilem.
29:21
Růžička byl teď hákován ve středním pásmu, rozhodčí Spartě odpustili faul.
29:44
Vyloučen hráč Chlapík (Sparta), 2 min. za držení protihráče
Chlapík už ale přehnal agresivitu a vzal do kravaty Daňa u mantinelu. Rozhodčí dva zákroky na hraně už opravdu nepustí.
29:55
Růžička udělal chybu za vlastní klecí při zakládání útoku a nechal puk trestuhodně před Mazancem. Dvořáček ale puk netrefil tak, jak by si představoval a rána šla nad.
30:33
Marinčin s Hrňou už zase kombinují těsně za modrou čarou v útočném pásmu.
31:00
Marinčin si puk vyměnil s Růžičkou a pak pálil. Puk skončil v ochranné síti, jenže pak přišel zkrat obránců a Sparta jde do tří.
31:03
Vyloučen hráč Němeček (Sparta), 2 min. za krosček
Němečkovi ruply nervy a krosčekoval před brankou Marcinka.
31:03
A Václav Varaďa si bere oddechový čas, aby uklidnil své elitní borce a dal jim čas vydechnout. Chce odskočit na rozdíl tří branek.
31:13
Tiřnec vyhrál buly a už sehrává kombinaci.
31:25
Kundrátek nabil Marcinkovi, jeho ránu ale Machovský chytá.
31:30
Růžička chtěl křížem vybídnout Hrňu na pravém kruhu, neuspěl.
31:51
Chlapík je na ledě, Sparta je ve čtyřech.
31:55
Kundrátek pálil z levé strany příklepem. Machovský loktem či ramenem vytěsnil puk vysoko nad branku do ochranné sítě.
32:20
Sparta se dokázala osvobodit a získá cenné vteřiny.
32:38
Nestrašil získal pásmo a Třinec je zase v obrazci.
32:57
Svačina hledal, kudy poslat puk, nakonec dal ještě kotouč Daňovi u pravé tyče Machvoského. Daňo se snažil procedit puk nad pravé rameno hostujícího brankáře, to byla ale až příliš troufalé z tohoto úhlu.
33:45
Sparta přežila dvojnásobné vyloučení.
33:58
Mazanec si připsal první těžší zákrok proti ráně z mezikruží, kterou vyslal David Kaše. Hra je poté přerušená a následuje komerční přestávka.
Třinečtí nevyužili velkou šanci odskočit, uvidíme, jestli nebude Václava Varaďu mrzet promarněný oddechový čas.
34:15
Hra už je v plném proudu. Roman Horák teď hodně ostře atakoval soupeře na vlastní modré čáře, rozhodčí ale nedovolený zákrok nezaznamenali.
35:01
Pavelka pálil kus za modrou čarou, když se hostům podařilo získat pásmo. Mazanec na ránu ale viděl a schoval ji v lapačce.
35:01
Sparta reklamuje vhazování v pravém kruhu, mělo se vhazovat v levém, ale rozhodčí nechtějí protesty slyšet.
35:09
Vyloučen hráč Kovařčík (Třinec), 2 min. za hru vysokou holí
Řepík inkasoval úder holí do obličeje od Ondřeje Kovařčíka a Sparta bude mít přesilovou hru.
35:18
Hosté už mají postavení dle svých představ. Šmerha pálil z levého kruhu, těsně nad horní tyč.
35:48
Třinečtí nevyhodili puk a Sparta pokračuje v náporu.
36:19
Sobotka z mezikruží vyzval Horáka na pravé straně. Chtěl prostřelit Mazance nad levé rameno, svůj záměr ale avizoval dlouho a tak byl Mazanec natlačený na tyči perfektně.
36:34
Chlapík pálil z pravého kruhu opět na vyrážečku Mazance. Ten má další zářez proti střelám Sparty.
37:00
Třinečtí vyhodili puk až k Machovskému, tato přesilovka vyprší bez úspěchu.
37:28
Ondřej Kovařčík po odpočinku na trestné ujel obráncům a zakončoval proti povyjetému Machovskému. Ten situaci zvládl a puk před Ondřejem Kovařčíkem schoval.
37:38
Růžička (Třinec) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Zbořil a Kovařčík
Stav zápasu Třinec - Sparta 6:3

Po vhazování se puk dostal do rohu, Růžička poslal puk Zbořilovi na modrou, ten pálil, trefil Růžičkovu hůl a pak už puk mířil přímo do pravého růžku branky.
37:58
Sparta musí přepnout do maximálního rizika, jestli chce s tímto zápasem něco dělat. Však se také hned hrne do útoku.
38:50
Němeček si teď mohl dát šílený vlastňák při rozehrávce z rohu, když mu puk při zamíchání ujel a mířil za pravou tyč. Zabránila tomu jen pozornost Machovského, který zabránil tragédii Nemečka a pak také vybruslení do středu od Michala Kovařčíka.
39:50
Sparta se snaží získat pásmo, ale ani to se jí nedaří. Siréna bude pro Pražany asi vysvobozením a možností se srovnat.
40:00
Skončila druhá třetina.
Jestli byla první část strhující, druhá byla neméně úchvatná. V brankách už stojí na obou stranách náhradníci a viděli jsme dalších pět branek, přesilovou hru pět proti třem, no prostě skoro vše, co hokej nabízí. Třinec stále prohrává na střely 24:26, to mu ale vadit nemusí.
Zatímco Július Hudáček věděl, že je zle a vyklidil brankoviště pro Matěje Machovského bez protestů, Ondřeji Kacetlovi se jeho střídání od pohledu nezamlouvalo. Marek Mazanec však zatím působí skvěle a tým to viditelně nakoplo.
Tři góly za třetinu? Tento zápas už nabídl větší blázniviny. Pojďme se tedy podívat na třetí část tohoto duelu.
40:00
Začala třetí třetina.
40:10
Sparta po buly nahazuje kotouč hned za Mazancovu branku.
40:18
Forman nahazoval od modré čáry a MAzanec musel vytrčit levý beton hodně rychle. Zvládl to.
Forman po odpískání ještě provokuje. Rozhodčí Pešina ho hodně důrazně upozorňuje, že to nebude trpět.
40:49
Třinečtí vyhráli buly a Svačina zavezl puk po pravé straně. Vzal akci na sebe a chtěl propálit Machovského na vzdálenější tyč. Brankář Sparty ale řádnou skulinku nenechal a přerušuje hru.
41:10
Mazanec hrál s pukem daleko od své klece, už to bylo na hranějeho prostoru, vymezeného pro rozehrávku. Situaci ale zvládl a velkou holí posunul puk obráncům.
41:58
Třinečtí teď šetřili čas a nedrali se do útoku, jen kontrolovali puk v útočném pásmu.
42:38
Třinecký styl bránění je zase plně aktivován. Spartě se bude dostávat do ofenzivy těžko, na modré čáře čeká červená hradba.
43:25
Růžička dostal puk za branku Machovského a zase hledal bekhendem Daňa před klecí Sparty. Našel, jenže Machovský byl moc blízko, aby jej Daňo mohl překonat. Jen málo ale chybělo k hattricku.
44:32
Sparta jen nastřelila kotouč do útočné třetiny a Mazanec obrácenou holí puk katapultoval do ochranné sítě. Vhazovat se bude po jeho levici.
45:00
Nestrašil forčekoval až za brankou Sparty a Němečkovi se to vůbec nelíbilo. Předávku do středního pásma ale zvládl.
45:50
Daňo po vzoru Nestrašila napadá Matuškina s Němečkem až za brankou Machovského.
46:18
Třinečtí v rozehrávce chybují a puk letí přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
46:30
Sparta ale nevyhrála buly tak, aby mohla rozestavět pořádný obrazec, podobně jako při přesilové hře. Třinec se pak vyhozením osvobozuje.
47:16
Třetí formaci Sparty to dnes prostě nejde. Chlapík je dnes prakticky neviditelný.
47:38
Kovařčík (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Nestrašil
Stav zápasu Třinec - Sparta 7:3

Třinec posedmé rozjásává arenu. Nestrašil na středu nevymíchal ještě Machovského v blafáku, puk ale zůstal vedle pravého betonu a dojíždějící Ondřej Kovařčík jen dorazil puk.
48:11
Komerční pauza přerusí hru. Rozhodčí chtěli vyloučit Romana, po poradě ale signalizovaný trest ruší.
48:19
Fandové Třince křepčí a stadionem se dokonce ozvalo i deset, deset!
48:43
Vyloučen hráč Hrehorčák (Třinec), 2 min. za držení protihráče
Sparta ale ještě dostane šanci snížit. Hrehorčák si počínal nedovoleně.
48:56
Jenže dopředu se valil Nestrašil a ranou, kterou musel Machovský vyrazit do ochranné sítě, získává hodně času a klidu pro Mazance. Vhazuje se před Machovským.
49:14
Sparta už je v postavení v útočném pásmu.
49:30
Matuškin pálil z osy hřiště tvrdou ránu z velkého nápřahu. Marcinko před brankou bombu schytal a Mazenec si puk pak stáhl k sobě.
49:50
Třinečtí vyhazují prostřednictvím Romana až za branku Machovského.
50:07
A následně se píská ofsajd hostů. Třinec skvěle brání modrou čáru i v oslabení.
50:20
Dvě rány z pravého kruhu vyslal Sobotka. Ani jedna neměla potřebnou přesnost a Sparta se pak vyhání z třetiny. Trest Hrehorčáka tím vyprší.
51:20
Horák důrazem vybojoval puk v útočném pásmu, na víc to ale Spartě nestačilo a Třinec ji postupně vytlačil až za Machovského.
51:55
Chlapík chtěl střílet z levého kruhu, jenže zlomil svoji hůl.
52:30
Třinec je opět pasivní a soustředí se hlavně na obranu. Sparta má málo prostoru a nemůže najít recept, jak alespoň ohrozit Mazance.
53:14
Strnad pronikl mezi bránící třinecké a těsně před kruhy pálil zápěstím z osy do levého horního rohu Mazancovy klece. Střílel ale z dálky a tak měl domácí brankář čas a na střelu viděl.
54:10
Kundrátek podpořil útok, nabíjel na pravou stranu ještě do lepší pozice Ondřeji Kovařčíkovi, tomu ale do rány vložil hůl Pavelka a puk končí v ochranné síti. Následuje komerční pauza.
54:22
Arenou obíhají mexické vlny, Třinec vypadá dnes ohromně dominantně. Spartu navíc teď zastavuje ofsajd.
54:55
Další dobrý návrat od Ocelářů, Sparta dostala puk za branku Mazance, jenže ke kotouči měl pohodlně nejblíže Kundrátek.
55:37
Šmerha s Buchtelem teď dokázali trápit obranu Třince, nepropracovali se však do zakončení.
56:33
Hosté už vypadají trochu zoufale. Třinec drží modrou čáru a absolutně mu to stačí. Sparta má problém se dostat s pukem pořádně do útoční třetiny a když už se jí to povede, bránící hráči jsou hned natěsno u nich.
57:21
Vyloučen hráč Řepík (Sparta), 2 min. za napadení
Oceláři navíc budou hrát přesilovou hru. Daňo byl faulován u pravého mantinelu Řepíkem.
57:30
Sparťané vyhráli buly a vyhazují puk daleko k Mazancovi, Třinci to však vůbec nevadí.
57:58
Třinec se ještě nedostal do útočné třetiny.
58:18
Teď už ano a Vrána měl příležitost před Machovským zamést puk. Kapitán Třince ale nemá střeleckou formu, ležící kotouč netrefil.
59:02
Další rána Vrány, ani pokus u pravé tyče neslaví úspěch, Vrána netrefil kotouč čistě a puk končí v ochranné síti.
59:40
Puk mají Oceláři za svojí klecí, tady je hotovo.
59:52
Tak ještě jeden útok pro radost a rána na Machovského od levého hrazení z hole Draveckého. Machovský přerušuje zákrokem hru.
Konec utkání.
Strhující zápas míří na stranu domácího celku. O2 arena tak bude muset odvracet nájezd Ocelářů na ukončení série a třetí titul v řadě.
Děkuji za sledování tohoto přenosu, doufám, že jste si tento parádní duel užili a přeji příjemný zbytek večera.

Vzájemné zápasy

28. 3. 2023 17:00Třinec–Sparta 5:1
26. 3. 2023 16:30Sparta–Třinec 0:3
24. 3. 2023 19:00Třinec–Sparta 3:1
23. 3. 2023 17:00Třinec–Sparta 2:4
20. 3. 2023 19:00Sparta–Třinec 2:3
19. 3. 2023 14:00Sparta–Třinec 3:2
26. 2. 2023 16:00Sparta–Třinec 4:2
29. 11. 2022 18:30Sparta–Třinec 1:0
16. 11. 2022 17:00Třinec–Sparta 2:1
16. 10. 2022 17:00Třinec–Sparta 4:2
28. 4. 2022 19:00Sparta–Třinec 1:2
26. 4. 2022 17:00Třinec–Sparta 7:3
23. 4. 2022 17:00Sparta–Třinec 5:2
22. 4. 2022 18:30Sparta–Třinec 2:3
19. 4. 2022 17:00Třinec–Sparta 1:2
18. 4. 2022 17:00Třinec–Sparta 4:1
4. 2. 2022 17:00Třinec–Sparta 4:1
23. 12. 2021 18:30Sparta–Třinec 5:8
29. 10. 2021 17:00Třinec–Sparta 4:2
17. 9. 2021 18:30Sparta–Třinec 4:7
28. 2. 2021 17:20Sparta–Třinec 4:2
9. 2. 2021 17:20Sparta–Třinec 3:2
17. 1. 2021 17:30Třinec–Sparta 5:4
1. 12. 2020 17:00Třinec–Sparta 4:2
31. 1. 2020 17:00Třinec–Sparta 5:1
22. 12. 2019 16:00Sparta–Třinec 3:2
1. 11. 2019 17:00Třinec–Sparta 2:3
19. 9. 2019 18:30Sparta–Třinec 4:2
27. 2. 2019 18:30Sparta–Třinec 2:3
13. 1. 2019 17:30Třinec–Sparta 2:1
25. 11. 2018 15:00Sparta–Třinec 1:3
12. 10. 2018 17:00Třinec–Sparta 4:5
23. 1. 2018 17:00Třinec–Sparta 1:0
3. 1. 2018 18:30Sparta–Třinec 3:5
19. 11. 2017 15:00Sparta–Třinec 2:1
6. 10. 2017 17:00Třinec–Sparta 4:1
29. 1. 2017 17:00Sparta–Třinec 12:3
20. 12. 2016 17:00Třinec–Sparta 2:1
30. 10. 2016 15:00Třinec–Sparta 3:2
16. 9. 2016 18:30Sparta–Třinec 3:4
26. 2. 2016 17:00Třinec–Sparta 2:3
12. 1. 2016 18:30Sparta–Třinec 4:3
27. 11. 2015 17:00Třinec–Sparta 4:2
11. 10. 2015 15:00Sparta–Třinec 7:5
6. 4. 2015 18:20Sparta–Třinec 2:3
4. 4. 2015 16:20Třinec–Sparta 3:2
2. 4. 2015 18:20Sparta–Třinec 2:1
1. 4. 2015 18:20Sparta–Třinec 4:1
29. 3. 2015 17:20Třinec–Sparta 5:4
28. 3. 2015 15:00Třinec–Sparta 6:2
1. 3. 2015 18:20Sparta–Třinec 6:5
18. 1. 2015 15:00Třinec–Sparta 5:4
30. 11. 2014 17:00Sparta–Třinec 4:1
17. 10. 2014 17:20Třinec–Sparta 1:2
2. 2. 2014 15:00Třinec–Sparta 5:4
26. 12. 2013 15:10Sparta–Třinec 4:0
13. 11. 2013 18:20Třinec–Sparta 3:2
27. 9. 2013 18:30Sparta–Třinec 8:3
20. 3. 2013 17:00Třinec–Sparta 5:0
18. 3. 2013 19:10Sparta–Třinec 3:1
16. 3. 2013 17:00Třinec–Sparta 6:3
13. 3. 2013 18:30Sparta–Třinec 5:4
12. 3. 2013 18:15Sparta–Třinec 3:4
9. 3. 2013 17:00Třinec–Sparta 3:4
8. 3. 2013 18:15Třinec–Sparta 4:0
1. 2. 2013 17:00Třinec–Sparta 4:5
22. 12. 2012 17:00Sparta–Třinec 4:2
4. 11. 2012 17:00Třinec–Sparta 6:1
27. 9. 2012 18:10Sparta–Třinec 3:4
17. 2. 2012 18:10Třinec–Sparta 2:5
5. 1. 2012 18:10Sparta–Třinec 5:4
20. 11. 2011 17:00Třinec–Sparta 1:5
9. 10. 2011 17:00Sparta–Třinec 3:2
23. 1. 2011 17:00Sparta–Třinec 3:5
12. 12. 2010 17:00Třinec–Sparta 1:5
2. 11. 2010 18:00Sparta–Třinec 0:3
26. 9. 2010 17:00Třinec–Sparta 5:3
5. 2. 2010 18:00Sparta–Třinec 2:1
27. 12. 2009 18:10Třinec–Sparta 1:2
1. 11. 2009 17:00Třinec–Sparta 3:6
27. 9. 2009 17:00Sparta–Třinec 2:5
23. 1. 2009 17:00Třinec–Sparta 2:1
12. 12. 2008 18:00Sparta–Třinec 5:4
24. 10. 2008 18:00Sparta–Třinec 2:3
19. 9. 2008 17:00Třinec–Sparta 2:4

Diskuse


P10e48t84r S36k64o42č70d38o58p96o83l13e 7602413274406: Dejte tomu protekčnímu bolševickému cirkusu desítku! Je chatrný a rozpadá se jako domeček z karet. (19:15)

M83o95j20m38í70r S90k95á25l93a 2390652366: Petr Skočdopole 72346: Cepek se někde zasekl... :-))) (19:15)

P59e75t38r S59k42o50č96d32o75p96o61l29e 7432283594206: A Cepka už vezou na ARO. (19:10)

P83e74t43r S93k22o89č60d47o35p47o59l19e 7512683424346: SEDM!!! (19:10)