Krásný den druhého svátku vánočního. Po maratonu pohádek, cukroví a návštěvách přichází na řadu klasické hokejové datum extraligy a v něm souboj Bruslařů z Mladé Boleslavi proti Bílým Tygrům Liberec.
Štěpánský zápas středu tabulky slibuje vyrovnanou bitvu. Ani jeden ze soupeřů navíc formou nezáří, tudíž bude zajímavé sledovat, který tým si ještě do konce roku schoval více sil.
Mladá Boleslav je letos výborná v defenzivě. Gasper Krošelj, který i dnes bude hájit branku domácích, má skvělou bilanci 1,65 obdržené branky na utkání. Jenže bruslaři dávají nejméně gólů v celé soutěži.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Hradil (CZE), Mrkva (CZE) - Ondráček (CZE), Šimánek (CZE)
Počet diváků: 3 588

Liberec se v tabulce nachází o dvě přičky nad Boleslaví na sedmém místě. Bílí Tygři mají opačný problém. Branek dávají vcelku dost, ale také často inkasují. Jsou také týmem s nejvyšším počtem prodlužovaných utkání.
Rodina by měla na svátky být pohromadě, to je stará tradice. A tak za domácím Ondřejem Najmanem přijel mladší bráška Adam. Jenže v opačném dresu.
Gasper Krošelj je statisticky čtvrtým nejlepším brankářem extraligy. Úspěšnost zákroků 93,66 procent je vynikající. Petr Kváča na druhé straně by dnes chtěl proniknout do první desítky brankářů. Ani jeho 92,24 procent není vůbec k zahození.
Jasným bodovým lídrem domácích je Pavel Kousal. Útočník by potřeboval ale k sobě najít výraznější spoluhráče, protože za jeho dvaceti body je na druhém místě Pontus Aberg "jen" s třinácti góly či asistencemi.
Vše je už připraveno. Jde se na věc.
0:00
Utkání začalo.
0:05
Lantoši prohrál buly s Filippim, obránci hostů ale museli rozehrávat po levé straně do postavené obrany.
0:44
Oba týmy zatím jen opatrně oťukávají soupeře a nahazují puky naslepo do útoku, to ale teď zřejmě změní snaha Michaela Frolíka.
1:34
Řada Adama Najmana vyzkoušela pozornost Krošelje, byl to ale jen lehký pokus. Hosté pak při další rozehře vyhodili puk na zakázané uvolnění.
1:56
Icing nyní zahráli i domácí a tak se bude vhazovat po pravé ruce Gaspera Krošelje.
2:18
Filippi přišel o puk ve středním pásmu, místo protiútoku ale vystoupil Uvis Janis Balinskis z obrany Tygrů a získal kotouč zpět.
3:06
Flynn nabil Ivanovi na levou stranu modré čáry a bek Liberce se snažil zápěstím propálit les holí a nohou před Krošeljem, neúspěšně.
3:49
Do útoku se konečně vydali také domácí, na pořádnou střelu ale zatím první formace Boleslavi nenalezla prostor.
4:25
Flynn se pustil do příliš odvážných kliček a ztratil kotouč před modrou čarou. Domácí ale jeho zaváhání nedokázali potrestat.
5:18
Hraje se dlouho bez přerušení, i díky nekvalitě souhry obou mužstev.
5:36
Tak to na sebe vzal Ondřej Najman a Kváča si po obtočení útočníka kolem jeho pravé čáry došel pro nejtěžší zákrok dosavadního průběhu. Špičkou betonu dokázal zabránit laciné brance.
6:03
Komerční přestávka po dobré práci Melancona, který musel uhlídat v souboji jeden na jednoho Pavla Kousala. Ten přes Kanaďana pálil mezi kruhy zápěstím, puk ale Melancon srazil do ochranné sítě.
6:42
Kolmann natáhl ke střele z pravé strany modré čáry po křižné přihrávce. Kolmann napřáhl golfákem, jenže Krošelj na ránu viděl a měl dost času se přesunout. Puk tedy okamžitě schoval v lapačce.
7:03
Fořt ustál souboj s Jelínkem a zakládal přes Lintuniemiho po pravé straně další útok. Domácí ale kotouč ztratili. Liberec však zastavuje ofsajd.
7:23
Jeřábek si dojel vlastní nahozený puk do rohu, Liberec ale zatím zaslouží pochvalu za strážení nebezpečného prostoru, hosté opět rozmělnili útok jen k mantinelům.
8:02
Zakázané uvolnění Tygrů vrátí hru ke Kváčovi.
8:53
Jeřábek nahazoval od levého mantinelu, jenže vyhnal Beránka z třetiny.
9:29
Filippi s Birnerem ujeli do situace dva proti jednomu, první jmenovaný chtěl puk prostrčit na levou stranu, kam najížděl jeho parťák, jenže trefil pouze brusle Lintuniemiho, od nichž se puk odrazil pod Krošelje.
10:02
Ordoš dostal puk do jízdy na pravém křídle a Krošelj musel znovu zasahovat, rána zápěstím se ale útočníku hostí nepovedla.
10:56
Najman (Liberec) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Frolík a Ivan
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 0:1

Tři velké šance už Krošelj nemohl vydržet, nejprve přiletěla střela ze slotu od Najmana, puk skončil za brankou kde jej našel Frolík a poslal jej před Krošelje Najmanovi. Tern už jen pohodlně přehodil pravý beton Slovince.
11:13
Dlouhý s Filippim napadají rozehru domácích, Liberečtí musí alternovat ve čtvrté řadě, mají tu jen 11 útočníků.
11:42
Levá tyč branky Kváči zvonila po přiťuknutí Kousala Lintuniemimu na levém kruhu.
12:01
Domácí hodně přidali na pohybu a okamžitě dostupují soupeře už za jeho brankou.
12:23
Bičevskisova řada najela do pásma a přečíslila obranu. Šmerha z pravého kruhu dvakrát střílel, Eberle se ještě snažil dorážet vyražený puk před Kváčou, kotouč ale jen projel kolem levé tyče.
12:23
Nedomlel narazil po odpískání do Pláňka. Ten tomu ale trochu přidal, nešlo o nic horzného a rozhodčí to po poradě zřejmě nechají být.
Vhazovat se bude dokonce ve středním pásmu, zřejmě rozhodčí viděli postavení útočícího hráče v brankovišti.
12:46
Birner (Liberec) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Filippi a Derner
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 0:2

Jenže domácí trestuhodně propadli a Birner mohl najet pro přihrávku od pravého hrazení do úplně volného mezikruží. Rána zápěstím zaplula pod vyrážečku bezmocného Krošelje.
13:04
Domácí nejsou opticky horšími, hosté ale jdou přímo do zakončení, zatímco Boleslavi střelba zatím chybí.
13:23
Dlouhý poslal zápěstím od pravého hrazení skrytou střelu a na středu se natahoval po teči Rostislav Vlach. Jen maličko chybělo, aby se Bílí Tygři radovali potřetí a znovu by to bylo takřka z ničeho.
13:56
Boleslavští nahrnuli puk pod Kváču, získají tak buly po Kváčově levé ruce.
14:33
Vyloučen hráč Ordoš (Liberec), 2 min. za hákování
Ordoš odzbrojil Lintuniemiho před brankou Boleslavi. Jenže jen za cenu faulu a tak se z aktivního napadání stává zbytečné vyloučení.
14:39
Lintuniemi dostal puk na modrou, vybruslil s ním na osu a zápěstím jej poslal do ohně. Kváča ale okamžitě žabku schoval do rukavice.
14:56
Kousal (Ml. Boleslav) vstřelil branku (11. gól v sezóně) , asistence Lintuniemi
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 1:2

Lintuniemi ukazuje, že obrovsky roste. Hosté vyhodili puk z třetiny, Fin ale okamžitě obrátil hru zpět, zavezl jej za modrou a na středu našel Kousala, který prokázal, že letos má střeleckou formu, když propálil Kváču.
15:26
Krošelj ale musí znovu zasahovat, protože Adam Najman zase hrozil z mezikruží po nedokonalém rozehrání soupeře od domácích.
16:01
Puk je v síti nad brankou Krošelje, vhazovat se bude po jeho levé ruce, ve které má tento šikula lapačku.
16:15
Puk rychle opět opustil hrací plochu, rozhodčí ale musí krotit vášně, protože po sobě začali štěkat Štibingr s Hradcem.
16:43
Vyloučen hráč Kousal (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Kousal tahal za záchrannou brzdu, když se Faško-Rudáš zase dostal do přečíslení. Útočník hledal Birnera, kterého musel Kousal faulovat, jinak by měl volné zakončení z ideální pozice v mezikruží.
17:15
Faško-Rudáš (Liberec) vstřelil branku (7. gól v sezóně) , asistence Frolík a Najman
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 1:3

Liberečtí nejprve propálili Koršelje z pravé strany, to ještě kotouč vyletěl mimo branku. Pak ale pálil Frolík, puk se zamotal před brankou do nohou Jánošíka Faško-Rudáš jej snadno dorazil do odkryté klece.
18:07
Ordoš (Liberec) vstřelil branku (10. gól v sezóně) , asistence Kolmann
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 1:4

Nedomlel nejprve nedokázal vyhodit puk ze své třetiny, napodruhé ale Tygři prošli rychle středním pásmem a Odroš přebruslil couvající obránce. O levý beton Krošelje pak otřel střelu na vzdálenější tyč.
18:38
Šmerha pálil z levé strany od modré čáry, chtěl vyzvat někoho z kolegů k teči za Kváču, nikoho ale neašel.
19:27
Adam Najman trépil Jánošíka v pravém útočném rohu. Mladší z dvojice bratrů je dnes hodně aktivním v napadání.
19:53
Melancon už nestihne založit další útok zpoza branky Kváči.
20:00
Skončila první třetina.
Totální katastrofa bránění přechodu středního pásma stojí Boleslav tuto třetinu. Gasper Krošelj dost možná po třetině pustí do branky Filipa Novotného, byť neudělal nic špatně, kázání zaslouží obrana bruslařů.
Střídání Střídání brankářů domácích. Z branky odešel Gašper Krošelj, nahradil ho Filip Novotný
20:00
Začala druhá třetina.
20:03
Tak dle očekávání došlo k výměně brankářů domácích. Jenže hosté začínají okamžitým forčekem a chtějí Novotného přivítat okamžitým zakončením.
20:53
Zakázané uvolnění hostí po pěkném průniku podél pravého hrazení, které zakončoval Eberle. Kváča zasáhl vyrážečkou. Poté už Liberečtí vyhodili.
21:16
Vyloučen hráč Stránský (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Další rychlý přechod Liberce do útoku a Stránský musel Flynna zahákovat mezi kruhy.
21:33
Melancon nabil z osy na pravou stranu Vlachovi. Po zásahu Novotného, který kotouč krotil nadvakrát se ještě strhla drobná mela.
21:34
Vyloučen hráč Štich (Ml. Boleslav), 2 min. za hrubost
21:34
Vyloučen hráč Ordoš (Liberec), 2 min. za hrubost
Rozhodčí to nenechávají být. Hrát se bude stále pět na čtyři.
21:43
Pláněk vyhodil puk přes všechny čáry a tak Kváča musí pomoci s rozehrou.
22:05
Vlach měl opět napřaženo na pravém kruhu a Melancon mu servíroval puk, rána členovi čtvrté řady sjela po čepeli.
22:25
Beránek (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně)
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 2:4

Beránek ujel ve vlastním oslabení po levém mantinelu a přízemní ranou mezi betony nachytal Kváču. To by mohlo Bruslaře hodně nakopnout.
22:58
Najman s Balinskisem si vyměnili puk, Lotyš pak chtěl pálit z mezikruží zápěstím, ale byl zblokovaný.
23:21
Boleslav tedy nejen zvládla ubránit oslabení, ale také stáhli náskok Liberce.
23:56
Kolmenn vyvezl rychle kotouč, jenže ruka rozhodčích letí nahoru, protože Rychlovský po převzatí puku zaváhal a nechtěl nechat Šmerhu odjet s jeho pukem.
24:01
Vyloučen hráč Rychlovský (Liberec), 2 min. za hákování
24:17
Domácí udrželi nadvakrát pásmo a Ondřej Najman měl před Kváčou trochu času bez jediného strážce v tmavém. Zkoušel puk zasunout v otočce kolem pravého betonu Kváči, neuspěl ale.
25:10
Dobrou ránu z pravého kruhu poslal Kousal a Kolmanna zítra bude pořádně bolet lýtko. Každopádně ale jeho blok zaslouží obrovskou pochvalu.
25:21
Boleslav musela znovu získat pásmo, to zvládli rychle a z pravé strany od modré čáry mohl příklepem pálit Kantner. Puk Kváča udržel pod lapačkou.
25:43
Derner ale znovu vyhazuje a Bruslaři už mají málo času.
25:52
Šmerha nabruslil mezi kruhy a dostal kotouč perfektně do hole. Střílel na vyrážečku Kváči, ten ale dokázal jeho ránu zápěstím chráničem vytěsnit mimo tři tyče.
26:48
A další tyčka zvoní za Kváčou, který vůbec netušil, kde je kotouč. Za brankou s ním míchal Kousal a mezitím už mířil na hůl Beránka v ideální střelecké pozici u pravé tyče. Rána střelce zatím poslední branky z pravého kruhu jen rozezněla pravou tyč za Kváčou.
27:12
Vyloučen hráč Štich (Ml. Boleslav), 2 min. za naražení zezadu
Štich to přehnal u mantinelu s agresivitou a Liberec si zahraje třetí přesilovou hru.
27:27
Bílí Tygři museli získat pásmo znova, už jsou ale ve vzorci pro přesilovou hru. Ondřej Najman pálil z pravého kruhu, trefil jen Pláňka.
28:09
Jeřábek měl malou chvíli na vyhození a okamžitě ji také využil. Vystřídají obě speciální formace.
28:44
Bizarní situaci teď absolvoval Filip Novotný. Jeho branka vyskočila po souboji o puk z kolíků, jenže rozhodčí to nezaznamenali. Brankář zkoušel klec nasadit zpět, ale nešlo mu to. Až když se hra otočila zpět, sudí zaznamenali, že brankář marně cloumá se svojí klecí a pískali.
29:13
David Štich je zpět na ledě, přesilovka hostům tentokrát vůbec nechutnala.
29:43
Lintuniemi vyslal Kantnera dlouhou křižnou přihrávkou, ten založil rychlou souhru, na jejímž konci byl právě v mezikruží on. Jeho střelu ale Ivan zblokoval.
30:14
Vyloučen hráč Rychlovský (Liberec), 2 min. za hákování
Rychlovský při bekčekingu neuhlídal nervy.
30:28
Kousla hned dvakrát dostal nabito do pozice falešného pravého beka. Jednou neprostřelil, podruhé puk prolétl těsně vedle pravé tyče Kváči.
31:18
Šmerha nahrával z pravého křídla před branku Kantnerovi, prudký pas ale neprošel.
31:50
Domácí mačkají soupeře a pálí z každé pozice. Kantner ale promáchl další možnost.
32:20
Rychnovský už doplnil řady svého týmu, ještě ale bude muset bránit.
32:39
Faško-Rudáš už ale vyváží puk daleko od Kváči.
33:12
Melancon na sebe natáhl bránícího hráče a předal Ordošovi na ose u modré čáry. Ten poslal zápěstím pozdrav Novotnému, který kotouč schoval v rukavici. Následuje komerční pauza.
Tak jestli první třetina nabídla branky bez slušné hry. Druhá část zatím přináší mnohem hezčí hru, byť s menším počtem gólů. Malé derby blízko posazených klubů tak musí bavit.
33:24
Filippi s Birnerem zase dokázali z ničeho ohrozit Novotného. Filippi se odrazil v levém rohu od mantinelu a dobře věděl, že mu kolega najíždí před brankáře. Ten ale nabídku ze vzduchu netrefil.
34:18
Jedovatý pokus si připravil Ondřej Najman po rychlém přechodu. Forhendem hned za modrou čarou otestoval Kváču.
34:51
Další pokus proti Kváčovi, Kotala byl jeho autorem, ale ani on nedokázal hostujícího strážce klece rozhodit.
35:11
Jelínek zvládl kličku před Lintuniemim a poslal ještě puk Ordošovi na levém kruhu. Ten pálil jen do znaku Novotného.
35:23
Pavel Kousal teď ukázal jinou hokejovou parádu, než gólovou. Dlouhý vyvážel naivně kotouč středním pásmem a Kousal jej čistě nabral a hodil mezi střídačky.
35:36
Pláněk zastavil Adama Najmana a okamžitě poslal kotouč Lantošimu. Ten už byl ale Kváčovi příliš blízko a tak puk jen navalil na brankáře.
36:04
Faško-Rudáš natáhl Novotného ven z branky a chtěl se obtočit kolem branky, aby zasunul puk za pravou tyč příliš vyjetého Novotného. Jenže ve finálním oblouku jej zradila hrana brusle.
36:57
Filippi měl další dobrou šanci, tentokrit z pravé strany. Novotný měl však štěstí, že útočníkovi skočil puk.
37:42
Lantoši (Ml. Boleslav) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Kousal
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 3:4

A je to jen o jednu branku. Lantošiho nechali hosté na chvíli nehlídaného a centr si najel na levý kruh, kam dostal z pravého mantinelu parádní přihrávku přesně do rány. Kváča neměl proti bombě šanci.
38:10
Křižný pas před branku Kváči nenašel Šmerhu.
38:37
Dlouhý (Liberec) vstřelil branku (2. gól v sezóně)
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 3:5

Šílený hurá hokej vyústil v branku Liberce. Lintuniemimu ujel puk za branku Novotného a napadající Dlouhý jen plácl z nulového úhlu do puku, který zaplul nad pravé rameno nechápajícího Novotného.
39:18
Filippi neuspěl u levého mantinelu a Kantner tak může poslat Jeřábka do útoku.
39:48
Jenže Bruslaři nepřekročili střední pásmo a hosté jen tak vyhazují, aby se nepískal icing a čas třetiny vypršel.
40:00
Skončila druhá třetina.
V první třetině pět branek, v druhé "jen" tři, ale za to o dost více hokeje. Nádherná koncovka třetiny musí nezaujatého fanouška obrovsky bavit. Boleslav má ale stále velký kus práce před sebou, Liberec bude stále vcelku v klidu.
Na střely vedou i po druhé třetině hosté, rozdíl už je ale jen 23:19 a na Bruslařích bylo vidět, že zápas rozhodně nehodlají vzdát.
40:00
Začala třetí třetina.
40:09
Jánošík mohl po buly hned rozehrávat, pas na Jeřábka byl ale nepřesný.
40:25
Vyloučen hráč Jeřábek (Ml. Boleslav), 2 min. za držení protihráče
Jeřábek chytil Faško-Rudáše u modré čáry a Mladá Boleslav nezačíná třetinu dobře.
40:45
Jenže oslabení zvládají Bruslaři výtečně. Už podruhé vyhodili.
41:21
Faško-Rudáš (Liberec) vstřelil branku (8. gól v sezóně)
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 3:6

Jenže na tuto souhru a několik dorážek obranu domácí nenalezli. Flynn střílel z pravého kruhu, kotouč Novotný jen vyrazil a na pravé tyči připravená Faško-Rudáš měl snadnou práci.
41:38
Rychnovský zavezl další kotouč do útoku pod sektor hostujících fanoušků, kteří jsou ve velké euforii.
42:18
Lantoši přišel o kotouč a Bílí Tygři chtějí zvolnit a rozmělnit tempo, žádný velký bezhlavý útok. Boleslavi teď čas bude plynout hodně rychle.
43:09
Domácí se navíc v této třetině nemohou vůbec chytit. Hosté teď jen snadno prohodili puk hned za červenou čarou do útočného pásma, kam o něj jedou bojovat.
44:06
A když se to nepovedlo, kotouč za brankou Kváči schovává Ivan. Ten si dá s rozehrou na čas.
44:45
Kantner se najednou objevil v mezikruží a dostal kotouč do zakončení. Musel ale střílet bekhendem a puk opačkou stranou hole nedokázal zvednout výše, než Kváča vytáhl své rameno.
45:44
Čas neúprosně ubíhá domácímu týmu a hraje se dlouho bez přerušení. Do útoku se navíc dostal Flynn a Novotný musel mít pravý beton proti ráně zápěstím v pozoru.
46:05
Poté se píská přihrávka rukou. Následuje komerční pauza.
46:14
Flynn (Liberec) vstřelil branku (9. gól v sezóně)
Stav zápasu Ml. Boleslav - Liberec 3:7

Nešťastný odraz od mantinelu a skóre je o čtyři. Novotný jel pro kotouč za svojii klec, jenže puk se místo od mantinelu odrazil od jeho hole nebo betonů přímo před branku Flynnovi a ten dal snad nejsnadnější gól kariéry.
46:54
Stránský vyzval Ondřeje Najmana u pravého hrazení, ten ale ještě křížem hledal Beránka a to už bylo navíc.
47:21
jánošík si sjel až za branku Kváči a dával zajímavý puk před branku. Jenže tam nikdo z útočníků nebyl.
47:55
Kantner se dostal k puku mezi kruhy a střílel z otočky forhendem pod vyrážečku Kváči. Ten už byl ale snížený a přitisknutý na svou pravou tyč.
48:23
Šmerha zatáhl kotouč po levé straně, pak vyjel do středu a mířil opět pod vyrážečku, rána zápěstím ale byla slabší a Kváča tak podržel svůj tým.
49:19
Kotala držel puk v útočné třetině a Kantner mu přišel do levého rohu na pomoc. Liberci ale pobyt soupeře v jejich třetině nevadí, znovu dostávají Bruslaře jen k mantinelům.
50:04
Faško-Rudáš spěchal za kotoučem do útočného pásma a tak Novotný musel vyjet a schovat puk ve výstroji. Je vidět, že Liberečtí mají o dost lehčí nohy.
50:11
Novotný musel hned po buly zasahovat proti ráně Birnera. Poté mohl střílet i Filippi, tomu ale Hradec padl obětavě do rány.
51:00
Ivan dostal do nápřahu na levé straně modré čáry a Novotný musel sklapnout své betony hodně rychle. Vše ale zvládl.
51:14
Domácí pak vyhazují jen na zakázané uvolnění. Vypadá to, že sedmá branka už zlomila jejich víru.
51:43
Kousal projel s pukem po levé straně, jenže rána zápěstím skončila pouze na bruslích Melancona.
52:23
Hosté se strachovali, že špatně střídali a tak nechali puk jen projet pod střídačkou pro soupeře.
52:51
Filippi viděl Faško-Rudáše před Novotným. Slovenský křídelník ale tentokrát nepostavil svou hůl ideálně a puk mu projel mezi bruslí a čepelí, jinak by to byla jistá branka, protože on už byl za brankářem.
53:03
Vyloučen hráč Kotala (Ml. Boleslav), 2 min. za hákování
Kotala dostal puk za obranu, jenže vyprášil jen vyrážečku Kváči a poté zbytečně fauloval.
53:16
Domácí zahajují oslabení vyhozením.
53:35
Krásná souhra přes Balinskise Flynnovi na pravý kruh. Útočník ale nepropálil Novotného mezi betony.
54:19
Další rána z pravého kruhu, kde už je připravený Vlach. Bomba ale nemířila mezi tři tyče.
54:35
Ta další už ano a dokonce zlomila brankářovu hůl. Rozhodčí už poté přerušili, protože branka byla opět mimo kolík. Rozhodčí ale nechávali hru běžet, branka nebyla úplně mimo a pravidla toto dovolují.
54:58
Boleslav je v plném počtu, Liberci to ale nemusí příliš vadit.
55:23
Puk vyletěl přes mantinel v útočné třetině Liberce, kotouč byl tečovaný a tak se vhazuje po pravé ruce Novotného.
55:55
Na stadionu se probouzí emoce. Pořádková služba musí uklidňovat domácí příznivce, kteří si vyměňují názory s hostujícím kotlem.
55:55
Vhazuje se ve středním pásmu. Ofsajd zastavil snahu domácího týmu o korigování debaklu.
56:29
Stránský rozehrával další akci po pravé straně, nahození ale nebylo určeno konkrétnímu parťákovi a Liberec se rychle dostal na kotouč.
56:59
To na druhé straně panuje pohoda a tak další souhra Birnera s Filippim opět nalezla zakončení. Novotný ale drží puk ve výstroji.
57:43
Kotala už nemá sílu jít do dvou obránců sám a tak jen nahodil puk hned za červenou čarou.
58:20
Lintuniemi ještě zavezl puk do útoku, smutný hrdina páté branky Liberce ale neměl příliš podporu kolegů.
59:10
Vlach dotíral po dlouhé přihrávce na Novotného, ten ale holí v dlouhé ruce přizvedl puk do rohu a ještě jako bonus rozhodil soupeře v jeho jízdě.
Konec utkání.
Je konec a stadionem zní: Derby je naše! Jenže z kotle hostí. Liberec dotáhl výbornou první třetinu do zdárného konce a pořádně pocuchal čísla obou mužů s maskou v domácích barvách.
Hosté dnes měli také štěstí, když Lintuniemiho chyba a odraz od mantinelu byly dary za nic. Šli ale tomu naproti.
Bílí Tygři tak v aktuální tabulce figurují na sedmé příčce, Boleslav zůstane nejspíše devátá.
Já přeji hezký zbytek svátečního večera a těším se u dalších extraligových přenosů.

Vzájemné zápasy

3. 2. 2023 18:00Liberec–Ml. Boleslav 4:3
26. 12. 2022 16:00Ml. Boleslav–Liberec 3:7
4. 11. 2022 18:00Liberec–Ml. Boleslav 6:2
27. 9. 2022 17:30Ml. Boleslav–Liberec 2:1
6. 2. 2022 16:00Liberec–Ml. Boleslav 4:3
26. 12. 2021 16:00Ml. Boleslav–Liberec 3:4
31. 10. 2021 16:00Liberec–Ml. Boleslav 2:3
19. 9. 2021 17:20Ml. Boleslav–Liberec 2:1
7. 2. 2021 16:00Ml. Boleslav–Liberec 1:2
30. 12. 2020 18:00Liberec–Ml. Boleslav 0:2
11. 12. 2020 18:00Liberec–Ml. Boleslav 3:2
15. 11. 2020 16:00Ml. Boleslav–Liberec 3:4
2. 2. 2020 16:30Ml. Boleslav–Liberec 4:1
26. 12. 2019 16:00Liberec–Ml. Boleslav 2:0
2. 11. 2019 17:30Ml. Boleslav–Liberec 1:2
22. 9. 2019 16:00Liberec–Ml. Boleslav 4:3
27. 3. 2019 17:00Liberec–Ml. Boleslav 2:1
25. 3. 2019 19:00Ml. Boleslav–Liberec 2:3
24. 3. 2019 17:00Ml. Boleslav–Liberec 4:1
21. 3. 2019 19:00Liberec–Ml. Boleslav 6:2
20. 3. 2019 19:00Liberec–Ml. Boleslav 5:1
17. 2. 2019 16:00Ml. Boleslav–Liberec 1:4
5. 1. 2019 14:00Liberec–Ml. Boleslav 4:1
16. 11. 2018 17:30Ml. Boleslav–Liberec 5:2
30. 9. 2018 16:00Liberec–Ml. Boleslav 8:3
28. 1. 2018 16:30Ml. Boleslav–Liberec 0:3
20. 12. 2017 18:00Liberec–Ml. Boleslav 4:3
29. 10. 2017 17:30Ml. Boleslav–Liberec 3:1
19. 9. 2017 18:00Liberec–Ml. Boleslav 3:1
3. 3. 2017 18:20Liberec–Ml. Boleslav 4:1
15. 1. 2017 17:30Ml. Boleslav–Liberec 1:3
1. 12. 2016 18:00Liberec–Ml. Boleslav 2:1
16. 10. 2016 17:30Ml. Boleslav–Liberec 0:3
5. 4. 2016 17:20Ml. Boleslav–Liberec 2:5
4. 4. 2016 17:20Ml. Boleslav–Liberec 0:3
1. 4. 2016 17:20Liberec–Ml. Boleslav 5:2
31. 3. 2016 18:20Liberec–Ml. Boleslav 4:3
7. 2. 2016 16:00Liberec–Ml. Boleslav 5:4
28. 12. 2015 17:30Ml. Boleslav–Liberec 3:5
13. 11. 2015 18:00Liberec–Ml. Boleslav 6:4
25. 9. 2015 17:30Ml. Boleslav–Liberec 3:1
1. 3. 2015 18:20Liberec–Ml. Boleslav 6:3
18. 1. 2015 17:30Ml. Boleslav–Liberec 3:1
30. 11. 2014 18:20Liberec–Ml. Boleslav 2:1
17. 10. 2014 17:30Ml. Boleslav–Liberec 3:4
19. 4. 2013 18:00Liberec–Ml. Boleslav 2:0
12. 4. 2013 17:30Ml. Boleslav–Liberec 7:0
5. 4. 2013 18:30Liberec–Ml. Boleslav 4:1
29. 3. 2013 18:00Ml. Boleslav–Liberec 7:3
15. 2. 2012 18:30Liberec–Ml. Boleslav 4:2
30. 12. 2011 17:30Ml. Boleslav–Liberec 1:2
18. 11. 2011 18:30Liberec–Ml. Boleslav 2:1
27. 9. 2011 17:30Ml. Boleslav–Liberec 0:1
4. 2. 2011 18:30Liberec–Ml. Boleslav 3:0
30. 12. 2010 17:30Ml. Boleslav–Liberec 2:3
18. 11. 2010 18:10Liberec–Ml. Boleslav 0:6
8. 10. 2010 17:30Ml. Boleslav–Liberec 3:5
15. 1. 2010 18:30Liberec–Ml. Boleslav 2:5
24. 11. 2009 17:30Ml. Boleslav–Liberec 0:4
8. 10. 2009 18:10Liberec–Ml. Boleslav 2:6
9. 9. 2009 17:30Ml. Boleslav–Liberec 2:1
23. 1. 2009 17:30Ml. Boleslav–Liberec 2:5
12. 12. 2008 18:30Liberec–Ml. Boleslav 4:3
23. 10. 2008 17:00Ml. Boleslav–Liberec 2:1
19. 9. 2008 18:30Liberec–Ml. Boleslav 4:2