Dobrý den z Werk Areny, kam k zápasu sedmého kola extraligy přijeli Bílí Tygři Liberec.
Domácí nezažili dobrý úvod do nové sezony, nyní už se ale dostávají do formy. Z Brna a Kladna přivezli úřadující šampioni všechny body a nyní budou chtít navázat také před vlastním publikem.
Por milovníky sázení je tu jasná jedna příležitost. Liberec odehrál všech šest dosavadních kol vždy se stejným výsledkem. Remízou. Sedmička je prý šťastné číslo, tak by mohla přinést štěstí na hole Severočechů a ti by tak mohli poprvé v sezoně naplno bodovat.

Sestavy a rozestavení

Rozhodčí: Hradil (CZE), Kika (CZE) - Hlavatý (CZE), Axman (CZE)
Počet diváků: 3 642

Liberec trápí střelba. Ne že by pálili na soupeřovy soupeře málo, v průměru střílí skoro čtyřicetkrát a jsou tak nejpilnějšími střelci celé soutěže. Jenže v šesti zápasech skórovali pouze čtrnáctkrát, což je řadí k podprůměru. Řečí čísel je úspěšnost jejich střelby na prachbídných 6,3 %.
V brance hostí bude dnes poprvé v sezoně Jakub Neužil. To je určitě méně očekávaná varianta, neboť jedničkou brankoviště v Liberci bývá Petr Kváča, který je ale dnes připravený pouze jako náhradník. Neužil v této sezoně odchytal pouze jedno utkání za Jihlavu v Chance lize.
V zápase Třince s Kladnem zazářil dvěma body Daniel Voženílek, kterého najdeme i dnes vedle Marcinka s Růžičkou v první formaci Ocelářů, kde se mu tak zadařilo.
Všichni aktéři už jsou na ledě, byť je hala ještě zahalena tmou, protknutou videomapingem na ledě.
Ještě před utkáním Oceláři oceňují Milana Douderu památečním dresem s pětistovkou, neboť obránce pokořil tuto hranici počtu utkání. Je teprve šestým mužem s tímto počtem utkání v řadách Třince a navíc prvním obráncem.
0:00
Utkání začalo.
0:08
Buly ovládl Bulíř, jenže Růžička hned po vhazování forčekingem získal kotouč.
0:32
Bulíř ale vypomohl s obranou a obrací momentum.
0:53
Vyloučen hráč Faško-Rudáš (Liberec), 2 min. za hákování
A je tu hned první přesilová hra. Zákrok Faško-Rudáše nebyl moc výrazný, rozhodčím ale stačil na vyhodnocení jako nedovolený.
1:00
Hudáček střílel příklepem z pravé strany, jeho ránu ale zblokovali padající obránci soupeře.
1:42
Hudáček i teď nahazoval do skrumáže a tentokrát puk propadl až k Neužilovi, to už byl ale kotouč velmi pomalý a brankář tak neměl potíže.
2:13
Růžička pálil z levého kruhu, Neužil byl ale dobře připraven na tuto variantu a bez potíží vyrazil.
2:46
Neužil se hned dostává do tempa po parádní přihrávce Růžičky z levého kruhu na Nestrašila stojícího v tom pravém. Útočník chtěl pálit pohotově, jenže Neužil už byl přesunutý a připravený.
3:32
Liberec už je v plném počtu a Flynn mohl zaútočit s Filippim. Druhý jemnovaný pálil ze mezikruží, puk ale nedokázal protlačit k levé tyči, kam mířil.
4:08
Neužil pomohl s rozehrou Liberce a tak mohli hosté zrychlit rozehrávku. Získali pásmo po pravé straně, více ale už nevytvořili.
4:57
Teď už ano, když Bulíř z levého kruhu vyzkoušel, zda Mazanec nenechá skulinu mezi betony. Ten měl ale hůl ve správném postavení.
5:29
Faško-Rudáš sice prodloužil nahození obránců ve středním pásmu, jenže ještě před červenou čarou a tak kotouč končí za Mazancovou klecí a rozhodčí pískají icing.
5:46
Jenže Liberec sehrál situaci perfektně a okamžitě přešel do útoku. Kotouč dostal před Mazance Faško-Rudáš a měl dosta času na zakončení. Forhendová klička na levačku brankáře ale nedokázala překvapit.
5:35
Teď už šli do útoku domácí a situace končí vhazováním před Neužilem, protože kotouč tečovali obránci do ochranné sítě.
6:52
Do střely se dostal Bulíř z vrcholu levého kruhu. Rána ale proletěla jen kolem levé tyče.
7:30
Čukste zaváhal v rozehrávce a namazal Najmanovi. Ten s pukem jen popojel do levého kruhu a pálil, Mazanec se ale dokázal srovnat a střelu zkrotil do lapačky.
7:55
Derner měl kotouč za brankou Neužila, raději ale střídá a tak si pro puk jede Balinskis. Vystřídají i domácí.
8:33
Hrehorčák se dostal k nahozenému puku do pravého útočného rohu, Balinskis jej ale hlídá poctivě.
8:58
Štibingr rozehrál Frolíkovi, ten vyzval své pravé křídlo k zakončení a Filippi se na konci akce položil do střely zápěstím, kterou musel Mazanec vytáhnout ramenem.
9:53
Liberec aktivně napadá hodně vysoko a Třinec se s tím dost pere. Derner s Jelínkem výborně bojovali u levého hrazení, Oceláři je ale nakonec přečíslili a odzbrojili.
10:52
Vyloučen hráč Marcinko (Třinec), 2 min. za zdržování hry
Marcinko jde na dvě minuty, jenže za toto bude trenéry pochválen. Rosandič dostal puk mezi kruhy a forhendovou kličkou se dostával do skvělé střelecké pozice. Marcinko tak vykopl branku z postavení.
11:31
Filippi čekal na pas od Bulíře na pravém kruhu, Oceláři ale oslabení hrají hodně aktivně a této nabídce zabránili.
11:59
Bulíř zleva nabízel puk naslepo na pravou stranu. Nikoho ale nenašel.
Je tu ale ještě trenérská výzva Třince. Gól je tak ještě nejistý. Reklamuje se přihrávka rukou před dosažením branky.
Rozhodčí přezkoumávají situaci na videu a hra se tak trochu rozkouskuje. Přezkum už trvá delší chvíli.
Ani zápasová režie nenabízí žádný záběr s přihrávkou rukou. Ani hlavní rozhodčí nevypadají, že by měli byť sporný moment na svém tabletu.
René Hradil vrací tablet a jde vynést verdikt.
A branka skutečně neplatí!
Před vstřelením gólu opravdu došlo k přihrávce rukou. Třinec tak musí hodně pochválit svého člověka u videa, který upozornil střídačku, konkrétně asistenta Vladimíra Országha do vysílačky.
Čas se vrátí na značku 11:38.
11:58
Birner netredil plachtící puk u pravé tyče.
12:32
Hrehorčák se ale dostal k puku na své modré a ujížděl do úniku. Obránci se stihli vrátit alespoň tak, aby jej zakřižovali, útočník se přesto dostal do střely. Neužil ale ránu viděl a Hrehorčákovi očividně chyběly síly.
12:58
Po Hrehorčákovi se do takového poloúniku dostal Daňo po pravé straně. Dostal se k ráně z pravého kruhu a Neužil jen levým betonem vyrazil do pravého kruhu.
13:20
Vitásek zavřel levý mantinel a udržel hostům útočné pásmo.
13:32
Vyloučen hráč Vitásek (Liberec), 2 min. za podražení
Vitásek podrazil nechtěně Voženílka.
13:55
Daňo po buly vyzkoušel Neužila, puk ale letěl přímo doprostřed a Neužil tak neměl problém zasáhnout.
14:11
Daňo (Třinec) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Růžička a Jeřábek
Stav zápasu Třinec - Liberec 1:0

Marko Daňo proměňuje přesilovou hru po skvělé souhře Jeřábka z modré na Růžičku na levém kruhu. Další přihrávka z první šla mezi kruhy Daňovi, který vymetl pravý růžek.
14:55
Balinskis vypálil od modré čáry a Birner byl po zásahu Mazance pravým betonem první u kotouče. Útočník ale přestřelil branku.
15:38
Růžička sáhl do rozehry hostí a Voženílek měl na středu kluziště hodně místa. Chyběla mu ale rychlost a tak se ze situace nedalo nic vytěžit.
16:15
Teď už ale ano. Frolíkovi propadl u levého hrazení puk a do úniku šla dvojice domácích. Voženílek to vzal na sebe a střílel do pravého betonu Neužila, Růžičkovi ale puk přeskočil při dorážce hůl.
17:28
Jaroměřský projel středním pásmem a tlačil se i dostřely. Melancon ale dostoupil situaci a nedovolil mu vystřelit.
17:52
Vlach (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Najman
Stav zápasu Třinec - Liberec 1:1

Je vyrovnáno. Zahradníčkovi se zasekl před Mazancem kotouč pod bruslí a Vlach se zorientoval nejrychleji. Šťouchl do puku a ten mezi betonem Mazance a pravou tyčkou prošel za brankovou čáru.
18:52
A hosté pokračují v náporu. Filippi dobře napadá rozehru A Hrehorčák pod tlakem jen vyhazuje do středního pásma.
19:31
Vyloučen hráč Filippi (Liberec), 2 min. za hákování
Dravecký naskočil ze střídačky skvěle do sprintu tří proti dvou a Filippi tak zatáhl za záchrannou brzdu.
19:33
Růžička pálil z levého kruhu zápěstím, puk ale poslal jen nad branku Neužila.
19:55
Liberec vyhazuje puk ze své třetiny a pro první třetinu oslabení přežije.
20:00
Skončila první třetina.
Je za námi první třetina a duel rozhodně nenudí. Oceláři začali aktivněji, přesilovku ale nevyužili a Liberec se dostal do tempa. Přesilovkový gól Filippiho ale zneplatnila přihrávka rukou půl minuty před ním.
Pak přišla gólová rána Daňa a šťastná situace Vlacha, tudíž je stav vyrovnaný. Na střely je také srovnáno 10:10 a tak je skóre zřejmě spravedlivé.
20:00
Začala druhá třetina.
20:05
Oceláři začínají druhou část v přesilové hře, musí ale začínat až od Mazance.
20:30
Růžička (Třinec) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Daňo
Stav zápasu Třinec - Liberec 2:1

To ale nedělalo domácícm potíže. Martin Růžička si počkal na křižnou přihrávku přes brankoviště k pravé tyči a střelec si tak připisuje třístou trefu v extralize.
21:13
Hrehorčák s Kurovským chtěli navázat v euforii a právě Kurovský nahazoval z pravé strany tak, že si obránci srazili puk do brankoviště. Hrehorčák ale na odražený kotouč od Neužila nedosáhl a Kurovský se k dorážce také neprodral.
22:12
Vyloučen hráč Kurovský (Třinec), 2 min. za sekání
Kurovský zbytečně fauluje v útočné třetině. Vysekl hůl Dernerovi.
22:25
Třinec ale začíná oslabení dobře, vyhazuje.
22:40
Birner ztratil puk v útočném rohu a Doudera jej vyveze ven z třetiny.
23:04
Liberec už je ale v přesilovkovém postavení.
23:23
Jenže souhře chybí zakončení. Voženílek navíc sáhl do rozehry a Liberec tak musí získat pásmo znovu.
23:57
Bulíř trefil Adámka, který padal do rány.
24:23
Domácí už byli kompletní když Daňo s Draveckým šli po levé straně do útoku. Daňo vystřelil tak, aby Neužil musel puk schovat a domácí tak získali vhazování před ním.
24:43
Marcinko chtěl pálit, byl ale blokován hned dvěma soupeři. Ti puk ztlumili a šli hned na zteč, jenže ztroskotali na vracejícím se Zahradníčkovi.
25:14
Šír nahazoval křížem středním pásmem, jenže namazal jen Jeřábkovi na modré. Ten ale nevyužil toho, že Liberec byl v pohybu dopředu.
25:43
Dlouhá rozehrávka přišla až teď, když si za obránce najížděl Chmielewski. Ten se dostal i do zakončení, byl ale až příliš blízko Neužilovi a tak nedokázal jeho levý beton přehodit.
26:29
Domácí se snaží překonat modrý liberecký val na modré čáře, zatím se jim to ale nedaří.
27:03
Nestrašil poslal puk Svačinovi, čekajícímu na pravé straně útočné modré čáry. Svačina převzal puk, udělal dva kroky a střílel zápěstím, neužil ale neměl problém ránu lapit. Následuje komerční přestávka, po které se bude vhazovat po levici Neužila.
27:10
Hosté uspěli na buly, jenže Hudáčkova řada napadáním získala puk. Lehké nahození od levého mantinelu ale nemůže Neužila překvapit.
28:52
Daňo čekal na levé straně na modré čáře a dostal puk do hole. Rána křížem ale pouze vyprášila levý beton Neužila. Poté se Třinec znovu valil do útoku, jenže byl v ofsajdovém postavení.
28:51
Hosté volí rozehru nahozením, jenže Čukste byl u puku dříve a tak jde spíše o libereckou ztrátu.
29:34
Faško-Rudáš napadal rozehru Ocelářů a dostal se k puku mezi kruhy. Střílel pohotově, ale jen doprostřed Mazancovy branky.
30:16
Jaroměřský zvládl přečíslení bravurně a vyzval k protiútoku Nestrašila. Ten ale neměl rychlost.
31:06
Na ledě už je třetí formace domácích a Daňo opět číhal u levého mantinelu na modré čáře. Tentokrát ale neměl prostor, jak nabruslit do přímého zakončení.
31:56
Marcinko ztratil puk před modrou čarou a Voženílek stál na místě. Raději tak jen puk poslal za branku Neužila a nechal své parťáky porovnat se ´k obraně.
32:44
Oceláři předvedli příkladný přechod do útoku, který zakončil ranou od levého hrazení Nestrašil. Další zákrok levým betonem musel vytáhnout Neužil, zvládl ale i vykopnout puk mimo dosah Romana s Hrehorčákem.
33:22
Liberec zastavuje odpískaný ofsajd. Následuje komerční pauza.
33:25
Dravecký uspěl na buly, nahození Chmielewskiho po mantinelech ale seberou hosté.
33:46
Jaroměřský přišpendlil Rychlovského na mantinel v levém útočném rohu Liberce. Rozhodčí přerušuje hru, ale nevylučuje jen zaznamenal zranění.
34:13
Daňo poslal žabku z levého mantinelu a puk se pohyboval po brankové čáře.
34:57
Birner poslal puk Bulířovi mezi kruhy a jen tak tak střela minula branku Mazance.
35:22
Faško-Rudáš (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Rosandič a Bulíř
Stav zápasu Třinec - Liberec 2:2

Už to vypadalo, že Liberec akci přetáhl. Jenže toto bude branka! Faško-Rudáš sice poslal přihrávku Rosandiče do branky bruslí, nebyl ale v pohybu proti puku, nýbrž puk u pravé tyče jen odrazil a nasměroval kotouč do odkryté klece.
35:52
Hrehorčák měl šanci skórovat z mezikruží, místo toho ale půjde na trestnou lavici.
35:52
Vyloučen hráč Hrehorčák (Třinec), 2 min. za podražení
V otočce trefil Hrehorčák soupeře místo kotouče.
36:16
Frolík s Bulířem už kombinují v útočné třetině.
36:38
Filippi pálil z pravé strany a puk se odrazil na levý kruh ideálně do jízdy Bulířovi. Ten střílel příklepem pohotově, Mazanec se ale ukázal, když vykopl pravý beton a zabránil brance.
37:34
Vlach musel získat nahozený puk v útočném rohu.
37:56
Oceláři jsou kompletní a puk je navíc za brankou Neužila, kam jej zavezl Daňo.
38:27
Mocná bomba z hole Jeřábka od pravého mantinelu sice měla rychlost, Neužil ji ale viděl a postavil se ideálně proti střele.
38:46
Po buly Birner přišel o helmu, musel tak střídat, jenže hostům to nevadí, Bulíř získal pásmo a Liberec je v tlaku.
39:13
Vyloučen hráč Adámek (Třinec), 2 min. za podražení
Adámek podrazil Faško-Rudáše, Liberec má příležitost třetinu i vyhrát.
39:33
Filippi s Birnerem zatím jen kombinují.
39:43
Filippi nakonec vypálil z pravého kruhu, Frolík se snažil clonit před Mazancem, domácí ale puk zblokovali mimo hrací plochu.
39:52
Balinskis chtěl nahrávat od pravého manitnelu křížem, obránci ale dobře vystoupili a znemožnili Lotyšovi rozehrát.
40:00
Skončila druhá třetina.
I druhá třetina končí smírně. Martin Růžička slaví jubilejní 300. zásah v extralize, hosté však opět nalezli odpověď gólem Faško-Rudáše správně nastavenou bruslí.
Do poslední části vstoupíme za vyrovaného stavu, ne ale počtu hráčů na ledě. Minutu a čtvrt mají ještě Liberečtí na potrestání faulu Adámka.
40:00
Začala třetí třetina.
40:03
Filippi vyhrál buly a Liberec tak jde okamžitě do přesilové hry.
59:30
Frolík (Liberec) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Balinskis a Filippi
Stav zápasu Třinec - Liberec 2:3

Balinskis nabil Bulířovi, tato rána ješět neprošla, tak to Liberečtí zkusili z druhé strany a do rány Lotyše ještě sáhl Frolík.
41:00
Oceláři musí reagovat zvýšením ofenzivní aktivity, jenže teď je zastavuje ofsajd.
41:13
Voženílek už operuje s pukem v útočném rohu, přihrávka na modrou čáru ale nedoputovala a Oceláři ztratí útočné pásmo.
42:00
Bulíř dostal pas mezi obránce do jízdy a ještě poslal puk Faško-Rudášovi na pravém kruhu. Útočník pálil dobře do horní části branky, Mazanec ale ramenem vyrazil puk do ochranné sítě.
42:09
Melancon nahazoval od modré čáry a puk prosvištěl vedle pravé tyče Mazancovy klece.
42:50
Třinec má problém, Jaroměřský fauloval a Liberec má výhodu.
43:15
Bulíř ztratil puk, jenže hned při prvním kontaktu domácích s pukem se píská.
43:15
Vyloučen hráč Jaroměřský (Třinec), 2 min. za krosček
43:40
Třinec ale začíná oslabení vyhozením.
43:50
A znovu puk letí až za branku Neužila.
44:10
Čukste srazil přihrávku Faško-Rudáše přes mantinely a tak se píská. Vhazovat se bude po levici Mazance.
44:30
Rosandičova křižná přihrávka ve střeedním pásmu nemohla projít přes Marcinka a tak Liberec opět ztrácí cenné vteřiny přesilové hry.
45:05
Voženílek byl chvíli bez hole, Liberec toho ale nevyužil.
45:13
Ránu z pravého kruhu Mazanec viděl přes clonu Faško-Rudáše špatně, stačilo mu to ale na úspěšný zákrok.
45:46
Jelínkova formace napadá už kompletní pětici soupeře. Liberec ale zápas od branky zvládá kontrolovat.
46:25
Faško-Rudáš servíroval Bulířovi puk zpoza branky ideálně před Mazance, ten ale dokázal krkolomným zákrokem exreprezentanta vychytat.
47:23
Balinskis skvěle holí vypíchl kotouč Voženílkovi.
47:35
Vyloučen hráč Balinskis (Liberec), 2 min. za podražení
Jenže napodruhé už nebyl tak šikovný a hůl i nohu vrazil rozjetému Voženílkovi pod brusli, což rozhodčí okamžitě oceňují dvěma minutami.
47:45
Nestrašil rozdává puky od pravého mantinelu. Hledal Růžičku nad levým kruhem, ten ale napálil jen prvního bránícího hráče.
48:28
Liberec vyhazuje, konkrétně Petr Jelínek vyhodil od pravého mantinelu přes celé hřiště.
48:55
Růžička poslal puk Nestrašilovi na pravý kruh na bekhend a nemohl tak pálit.
49:24
Liberec přežil i další šanci středem hřiště po sražené střele Doudery. Roman ale nedokázal dorazit skákající puk za Neužila.
50:18
Liberec už v pěti, stále ale pod tlakem čtvrté formace domácích. Chmielewski pálil z pravého kruhu, jenže jen do lapačky Neužila.
50:43
Derner si nechtěně srazil puk po vhazování do brankoviště. Neužil ale dával pozor a kotouč nepustil za svá záda.
51:00
Derner dokázal u hrazení vymíchat jak Daňa, tak Nestrašila, puk ale skončil na modré čáře, odkud mohl pálit Zahradníček a také toho využil Neužil má další zákrok.
51:37
Vlach napadal rozehrávku domácích i přes signalizovaný ofsajd, a tak se píská.
51:49
Doudera vybojoval puk pro Voženílka, jenže ten byl pod tlakem a ztratil kotouč.
52:02
Skvělý zákrok Mazance po posunutém puku Najmana na levý kruh do jízdy Vlachovi. Mazanec ale máchl lapačkou a schoval puk do košíčku.
52:24
Zakázané uvolnění Bílých Tygrů vrátí hru před Neužila.
52:28
Vyloučen hráč Štibingr (Liberec), 2 min. za nedovolené bránění
Štibingr po buly zabránil soupeři v pohybu a vysloužil si za to dvě minuty.
52:35
Liberec ale hned po buly vyhazuje puk.
52:55
A další vyhození.
53:03
Třinec už je v pásmu, Marcinko posílá puk po mantinelu na levou stranu.
53:19
Nestrašil vybruslil od pravého hrazení a střílel, mířil však doprostřed branky.
53:38
Jeřábek vyzval Nestrašila napravo, ten ale nemohl střílet.
53:57
Růžička už ano a Nestrašil jen vyrážel, dorážku ale dojíždějící útočníci netrefili.
54:05
Roman (Třinec) vstřelil branku (1. gól v sezóně) , asistence Růžička a Nestrašil
Stav zápasu Třinec - Liberec 3:3

Nestrašil promáchl jasnou příležitost, jenže domácí vrátili puk před Neužila, Roman udělal kličku doprava do bekhendu a Neužil kapituluje.
55:32
Nahození Doudery Herehorčákovi vystihl Birner a tak dopředu míří Liberec.
55:52
Hrehorčák ležel u mantinelu a puk měl někde ve výstroji a tak rozhodčí přerušuje hru.
56:20
Puk zavezl Voženílek po levé straně do útoku a nahazoval křížem na Růžičku. Ten ale měl hůl zablokovanou.
57:02
Nestrašil nepřepral Vitáska, puk ale putoval po mantinelu až k obráncům a tak Třinec zůstává v tlaku.
57:27
Nestrašil dostal přihrávku před Neužila, Nestrašil chtěl puk zasunout mezi nohy brankáře, ten měl ale hůl na správném místě.
57:57
A další skvělý zákrok Neužila proti Romanovi a jeho teči vysokého nahození. Hrehorčák se pak k puku neprocpal.
58:50
Puk drží už výhradně domácí, teď jsou ale daleko od brankáře hostí.
59:10
Doudera napřáhl ke střele na levé sgtraně modré čáry, jeho rána ale končí jen v rohu za brankou Neužila.
59:43
Puk je v rohu za brankou Neužila. Liberec tak drží svoji bilanci a připisuje si sedmou remízu v řadě.
60:00
Skončila třetí třetina.
Třinečtí si tak ani na čtvrtý pokus na domácím ledě nepřipíšou výhru v základní hrací době. Zkusí to však alespoň v prodloužení třech proti třem.
Na ledě je Faško-Rudáš, Balinskis a Bulíř. Na druhé straně Růžička, Jeřábek a Marcinko.
60:00
Začalo prodloužení.
60:23
Bulíř získal puk po nahození Marcinka od mantinelu a hosté se tak dostanou na kotouč.
60:50
Filippi pronikal mezi Voženílka s Douderou, nahození ale skončilo jen v rohu.
61:21
Melancon (Liberec) vstřelil branku (1. gól v sezóně)
Stav zápasu Třinec - Liberec 3:4

Je rozhodnuto. Melancon propálil z pravé strany z kruhu Mazance a rozhoduje tak tento duel.
Konec utkání.
Liberec si tak odváží bod navíc a v průběžné tabulce se posouvá na šesté místo. Domácí naopak zůstávají za očekáváním na jedenácté příčce. Ode mě je to vše, díky za sledování a přeji příjemný večer.

Vzájemné zápasy

15. 2. 2023 18:00Liberec–Třinec 3:2
30. 12. 2022 17:00Třinec–Liberec 6:3
18. 11. 2022 18:00Liberec–Třinec 1:4
2. 10. 2022 17:00Třinec–Liberec 3:4
2. 3. 2022 18:00Liberec–Třinec 2:0
20. 2. 2022 15:00Třinec–Liberec 2:4
19. 11. 2021 18:00Liberec–Třinec 2:4
28. 9. 2021 17:00Třinec–Liberec 7:2
26. 4. 2021 17:00Třinec–Liberec 3:0
23. 4. 2021 17:00Liberec–Třinec 0:1
22. 4. 2021 18:30Liberec–Třinec 3:0
19. 4. 2021 17:00Třinec–Liberec 3:1
18. 4. 2021 18:00Třinec–Liberec 6:2
21. 2. 2021 16:00Liberec–Třinec 0:4
10. 1. 2021 18:30Třinec–Liberec 0:2
27. 11. 2020 17:00Třinec–Liberec 6:4
11. 11. 2020 18:00Liberec–Třinec 1:3
3. 3. 2020 17:30Liberec–Třinec 0:4
19. 1. 2020 15:00Třinec–Liberec 4:3
6. 12. 2019 18:00Liberec–Třinec 5:0
20. 10. 2019 17:20Třinec–Liberec 5:2
28. 4. 2019 17:20Třinec–Liberec 4:2
26. 4. 2019 17:00Liberec–Třinec 2:3
23. 4. 2019 17:00Třinec–Liberec 1:2
22. 4. 2019 17:00Třinec–Liberec 4:1
19. 4. 2019 17:00Liberec–Třinec 3:1
18. 4. 2019 17:00Liberec–Třinec 1:2
13. 2. 2019 17:00Třinec–Liberec 2:5
22. 1. 2019 18:00Liberec–Třinec 4:3
4. 11. 2018 15:00Třinec–Liberec 5:3
23. 9. 2018 16:00Liberec–Třinec 4:1
30. 1. 2018 18:00Liberec–Třinec 0:4
22. 12. 2017 17:00Třinec–Liberec 2:3
3. 11. 2017 18:00Liberec–Třinec 5:3
21. 9. 2017 17:10Třinec–Liberec 5:2
5. 2. 2017 15:20Třinec–Liberec 3:4
26. 12. 2016 17:20Liberec–Třinec 3:0
11. 11. 2016 17:00Třinec–Liberec 1:2
23. 9. 2016 18:00Liberec–Třinec 0:3
16. 2. 2016 17:00Třinec–Liberec 0:3
30. 12. 2015 16:10Liberec–Třinec 3:1
15. 11. 2015 17:20Třinec–Liberec 2:3
27. 9. 2015 16:00Liberec–Třinec 2:1
1. 2. 2015 15:00Třinec–Liberec 2:1
26. 12. 2014 17:00Liberec–Třinec 3:4
2. 11. 2014 15:00Třinec–Liberec 2:3
21. 9. 2014 17:00Liberec–Třinec 0:3
19. 1. 2014 17:00Liberec–Třinec 2:6
3. 12. 2013 17:00Třinec–Liberec 1:4
20. 10. 2013 17:00Liberec–Třinec 4:2
13. 9. 2013 17:00Třinec–Liberec 1:4
3. 2. 2013 17:00Liberec–Třinec 5:4
26. 12. 2012 17:00Třinec–Liberec 6:5
27. 11. 2012 18:30Liberec–Třinec 2:1
30. 9. 2012 17:00Třinec–Liberec 5:4
17. 1. 2012 17:00Třinec–Liberec 1:0
2. 12. 2011 18:30Liberec–Třinec 1:4
25. 10. 2011 18:10Liberec–Třinec 3:2
21. 10. 2011 17:00Třinec–Liberec 3:4
6. 2. 2011 17:00Třinec–Liberec 5:0
2. 1. 2011 15:00Liberec–Třinec 2:3
21. 11. 2010 18:10Třinec–Liberec 3:4
11. 10. 2010 18:10Liberec–Třinec 0:5
2. 2. 2010 18:10Liberec–Třinec 2:3
22. 12. 2009 17:00Třinec–Liberec 5:4
30. 10. 2009 18:30Liberec–Třinec 5:2
25. 9. 2009 17:00Třinec–Liberec 6:3
18. 1. 2009 17:00Liberec–Třinec 7:5
7. 12. 2008 17:00Třinec–Liberec 5:2
20. 10. 2008 19:00Liberec–Třinec 1:3
16. 9. 2008 17:00Třinec–Liberec 1:2
Advertisement