0:00
1:13
Klimek (Olomouc) vstřelil branku (2. gól v sezóně) , asistence Navrátil
Stav zápasu Olomouc - Kladno 1:0

První šance, první gól! Lukáš Klimek se prosadil do prázdné brány po krásné kombinaci s Jakubem Navrátilem.
1:33
Nahození Ticháčka Konráda neohrozilo.

Rozhodčí: Kika (CZE), Hradil (CZE) - Hlavatý (CZE), Axman (CZE)
Počet diváků: 4 736

2:29
Kusko se řítil sám na kladenskou branku, ale v poslední chvíli zasáhl dobře vracející se bek.
2:39
Vyloučen hráč Machač (Kladno), 2 min. za podražení
3:39
Káňa (Olomouc) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Bambula
Stav zápasu Olomouc - Kladno 2:0

Olomouc sice nejprve rozehrála na zakázané uvolnění, ale po následném buly upláchl po pravé straně Jan Káňa a tvrdou ránou zvyšuje na 2:0.
7:50
Mora už je v plném počtu, ale i v oslabení dokázala zahrozit. Bambulova teč se však neujala.
8:18
Dujsík přízemní střelou donutil Brízgalu k zákroku.
9:07
Indrák to zkusil individuálně po levém mantinelu, Konrád jeho střelu z úhlu zastavil.
9:13
Na druhé straně pálil do výstroje gólmana Škůrek.
10:11
Bambula snad otřel svoji střelu o helmu Brízgaly, gól každopádně nevsítil.
10:49
Vyloučen hráč Ondrušek (Olomouc), 2 min. za naražení zezadu
Kladno bude hrát minutu v netradiční situaci čtyři na tři.
12:00
Konrád vychytal pokus Plekance, následně Klepišova rána zlomila Škurokovi hůl.
12:15
Kladno už je v plném počtu, přesto pálila Mora.
12:53
Mora v pěti.
13:33
Brízgala vykryl Dujsíkův projektil z pravé strany.
14:10
Puk skončil na olomoucké střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.
14:41
Kucserova individuální snaha skončila dobrým obranným zákrokem, avšak vhazovat se bude v obranném pásmu Kladenských.
15:03
Procházka teď ztroskotal na Švrčkovi, který přesně přečetl jeho záměr.
16:37
Bláhovu ránu Konrád vyrazil betonem.
16:53
Brodecki se nádherně zbavil svého strážce, najel si na osu hřiště, ale tváří v tvář Konrádovi neskóroval.
18:56
Vyloučen hráč Procházka (Kladno), 2 min. za zdržování hry
Souboj o puk trval příliš dlouho, rozhodčí nakonec udělují trest.
19:22
Vyloučen hráč Dotchin (Kladno), 2 min. za hru vysokou holí
Mora bude hrát dvojnásobnou přesilovku.
19:55
Pokusy Navrátila ani Káni se neujaly.
20:00
V posledních vteřinách první třetiny ujel Plekanec olomouckému týmu, jenže jeho úspěšný bekhendový blafák přišel až po zaznění sirény.
Olomouc tak po první dvacetiminutovce vede 2:0. Střely na bránu 11:7.
20:00
20:21
Orsava (Olomouc) vstřelil branku (3. gól v sezóně) , asistence Nahodil
Stav zápasu Olomouc - Kladno 3:0

Krásná kombinační akce, na jejímž konci Jakub Orsava zvyšuje už na rozdíl třídy.
21:17
A teď Kladno zachránila horní tyčka, kterou trefil Jan Káňa.
21:30
Až teď jsou hráči Kladna v plném počtu.
21:26
Vyloučen hráč Rašner (Olomouc), 2 min. za nedovolené bránění
23:45
Plekanec mířil nad, pak trefil do paty svého spoluhráče.
24:56
Klimek najížděl zleva, ale zakončit nedokázal, následně se neujala ani střela Rašnera, která skončila na kladenském bloku.
25:36
Ofsajd kohoutů.
25:37
Konrád kryje ojedinělou šanci hostujícího celku.
27:19
Melka neprocedil svůj pokus přes početný domácí blok.
27:19
Strapáčův pokus z úhlu ukryl Brízgala ve výstroji.
28:18
Zakázané uvolnění Olomouce.
28:34
Vyloučen hráč Škůrek (Olomouc), 2+2 min. za hru vysokou holí
Kladno dostává jedinečnou šanci na snížení. Kvůli krvavému zranění bude hrát čtyři minuty v početní převaze.
29:11
Slováček od modré příliš nezahrozil.
30:37
Klepišova tvrdá rána místo určení nenašla. Polovina kladenské přesilovky je fuč, Mora teď vyhodila.
31:16
Posunutá branka Olomouce, hra se na chvíli přeruší.
31:57
Mora v oslabení ujela tři na jednoho, načež zakončoval Kunc, ale Brízgala jeho pokus vytěsnil a přikryl i následnou dorážku.
32:22
Dotchinova tvrdá rána od modré těsně minula Konrádovu bránu.
32:37
Mora přečkala čtyřminutové oslabení a přesune se do vápna Rytířů, ti totiž rozehráli na zakázané uvolnění.
33:10
Machačova teč se do branky Olomouce nevešla.
33:45
Vyloučen hráč Ticháček (Kladno), 2 min. za podražení
Navrátil byl při snaze zakončit faulován a přesilovku si zahrají i domácí.
34:39
Ondruškův pokus od modré skončil v Brízgalově výstroji.
34:57
Po odpískaném ofsajdu se Káňa popral s Dotchinem.
34:57
Vyloučen hráč Káňa (Olomouc), 2 min. za hrubost
34:57
Vyloučen hráč Dotchin (Kladno), ot 10 min. za bitka
Dotchin už si v dnešním zápase nezahraje, trest za něj odpykává Machač.
36:54
Olomouc v plném počtu.
37:06
... jenže rozehrává na zakázané uvolnění.
38:06
Procházka využil chyby v rozehrávce a ujížděl od půlky sám na Konráda, ten však jeho bekhendový úmysl přečetl.
38:36
Nahodil na druhé straně na dvakrát Brízgalu nepřekonal.
39:12
Navrátil ideální možnost prováhal.
39:55
Pokud Ondruška minul bránu Kladna a více se už asi v prostřední periodě nestane.
40:00
Mora ve druhém dějství odskočila na rozdíl tří branek a kráčí za pohodlným vítězstvím. Na střely na bránu v druhé třetině 5:2.
40:00
41:36
Morávka teď měla dobrou útočnou sekvenci, žal se pro olomoucké publikum neujala ani jedna za čtyř střel.
43:51
Rutar tvrdě vypálil zprava, Brízgala vyrazil doleva, odkud dorážel Orsava, jenže netrefil.
44:20
Kucsera najel do útočné třetiny, předal Klimkovi, jehož sražený pokus skončil v ochranné síti.
45:24
Ofsajd Mory.
46:17
Trest týmu (Olomouc), 2 min. za příliš mnoho hráčů na ledě
Olomouc zakombinovala v šesti, což neušlo pozornosti rozhodčích. Trest půjde odsedět Jakub Navrátil.
46:34
Kotouč třímá Jan Lukáš. Jenže jako druhý brankář tak činí z lavičky domácích. Po přerušení se bude vhazovat v olomouckém pásmu.
48:10
Kunc byl u kotouče dříve než Brízgla, který vyjel daleko od brány, jenže se olomoucký útočník dostal s ukořistěným pukem až do rohu kluziště, odkud zahrozit nedokázal.
48:30
Hanáci v plném počtu. Kladno bylo v přesilovce bezzubé.
49:10
Olomouc má velmi blízko k vítězství, což cítí i fanoušci, kteří v plecharéně vytváří mexické vlny.
50:47
Babkova rána od modré čáry se přes shluk těl nedostala ani ke Konrádovi.
52:24
Kucsera zle zpracoval, takže dostal Plekanec šanci vystřelit, nicméně minul.
51:20
Orsava se v přečíslení dva na jednoho nemohl rozhodnout, zda přihrát, či vystřelit. Nakonec jeho sraženou ránu kryje Brízgala v lapačce.
55:30
Dujsíkův pokus od modré se neujal.
56:00
Vyloučen hráč Kehar (Kladno), 2 min. za podražení
57:20
Navrátil připravil nadějnou pozici pro Řezníčka, ale toho v souboji jeden na jednoho vychytal Brízgala.
57:53
Kladno v plném počtu.
59:23
Pokus domácích hráčů do odkryté klece úspěšný nebyl, a tak rozhodčí pískají zakázané uvolnění.
59:40
Ještě jedno zakázané uvolnění. Nicméně na ledě zůstává po souboji s Plekancem ležet Jakub Orsava, který na lavičku odjíždí v předklonu až za pomoci týmového lékaře.
59:56
Švrček teď pomstil svého kolegu a během hry se vrhl na Plekance.
59:56
Vyloučen hráč Švrček (Olomouc), ot 10 min. za bitka
60:00
Zápas je u konce. Olomouc si připisuje pohodové tři body do tabulky, Kladno větší šanci nemělo. Děkujeme, že jste sledovali náš textový přenos.

19. 2. 2023 17:20Kladno–Olomouc 4:5
6. 1. 2023 18:00Olomouc–Kladno 6:2
25. 11. 2022 18:00Kladno–Olomouc 5:2
9. 10. 2022 16:45Olomouc–Kladno 3:0
22. 2. 2022 18:00Olomouc–Kladno 4:1
9. 1. 2022 17:00Kladno–Olomouc 2:0
21. 11. 2021 17:00Olomouc–Kladno 4:3
30. 9. 2021 18:00Kladno–Olomouc 2:3