0:01
0:39
První zákrok si připisuje brněnský brankář Trvaj, když do lapačky chytil pokus Bicka.
1:45
Kladno začalo nebojácně, Trvaj musel zasahovat proti Stielerovi.

Rozhodčí: Fraňo (CZE), Hrubý (CZE) - Jílek (CZE), Jindra (CZE)
Počet diváků: 7 200

2:29
Do třetice zahrozili hosté, Knotek po Eberlově přihrávce ale z dobré pozice vystřelit nedokázal.
3:48
Kometa se po delším čase vymanila z kladenského sevření a hned kombinací vytvořila zajímavou pozici pro Dopitu, kterého ale betony vychytal Cikánek.
4:12
Úvod patří Kladnu. Treille najížděl na Trvaje z boku a po úvodní střele dostal i druhý pokus, ale přes betony brněnského gólmana puk neprocpal.
5:25
K nepovedené střele se dostal Huml, byl už ale příliš blízko kladenské brance a Cikánka neprostřelil.
5:54
Zdá se, že se Brňané probouzejí. Cikánka k pěknému zákroku donutil střelou od modré Bičánek.
6:36
Po pěkné domácí akci se dostal k puku mladý bek Ostrčil, vystřelil ale slaboučce a ještě k tomu nepřesně.
7:37
Zápas už nabírá očekávaný vývoj: domácí Kometa tlačí a Kladno se brání.
8:22
Na ledě vzplály emoce, když hostující Eberle vystřelil po odpískání a naštval tím brněnské hráče.
8:22
Vyloučen hráč Knotek (Kladno), 2 min. za podražení
9:06
Hubáček dostal přihrávku před odkrytou kladenskou branku, jenže puk mu přeskočil hokejku a odrazil se od jeho nohy.
10:22
Je po přesilovce, Kometa v ní ani jednou nevystřelila na branku.
11:54
Domácí po nudné pasáži předvedli rychlý výpad, do Dlouhého přihrávky ale stačil na poslední chvíli vložit hůl bránící Drtina.
12:38
Erat zpoza kladenské branky hledal Hubáčka, přihrávku zastavil gólman Cikánek.
13:37
Vyloučen hráč Hruška (Kometa), 2 min. za vražení na hrazení
14:11
Začátek přesilovky hostům nevyšel, Kometa dvakrát vyhodila.
14:46
Teď se to domácím povedlo i potřetí.
15:10
Nyní Kometě dokonce vyšel brejk, který zakončil Ostrčil střelou těsně vedle horního rohu kladenské branky.
15:37
Kladenská přesilovka skončila, hosté se v brněnském pásmu příliš neohřáli.
16:30
Kvapil vystihl kladenskou rozehrávku, před branku ale puk přes padajícího beka nedoručil.
17:01
Vyloučen hráč Drtina (Kladno), 2 min. za podražení
17:32
Prostor ke střele dostal Mojžíš, kladenský brankář i přes stížený výhled dokázal zakročit.
17:53
Stehlíkův pokus od modré Cikánek vyrazil betonem.
18:34
Erat z dobré pozice kousek od kladenské brány o hodně přestřelil.
19:01
Brňané v závěru přesilovky rozjeli kolotoč v útočném pásmu, Kladno se ale ubránilo.
19:36
Domácí Hruška vysunul Kvapila, tomu však puk utekl.
19:48
Po delší době zahrozili hosté, jejich přihrávku ale tečoval bránící Bičánek a mohutně napřáhnutý Patera tak puk netrefil.
20:00
První třetina nenabídla žádný oslnivý hokej. Po nečekaně odvážném začátku hostů získala Kometa převahu, žádnou vyloženou příležitost si však nevytvořila. Na střely na branku jsou lepší domácí v poměru 10:6.
20:01
20:50
Kometa začala třetinu v útočném pásmu, s Kvapilovým pokusem od mantinelu ale nemohl mít Cikánek žádný problém.
21:20
Vyloučen hráč Toman (Kladno), 2 min. za sekání
21:54
Domácí Brabenec se dostal do kuriózní situace, kdy před ním kladenský brankář ležel, ale brněnský útočník nemohl vystřelit, protože byl s pukem za brankovou čárou. Zkoušel tak odrazit puk od Cikánkova betonu, ale záměr mu nevyšel.
22:47
Kometě se přesilovka nedaří.
23:20
Kladno se bez větších starostí ubránilo.
23:38
Do šance se vřítil hostující Kalla, po první střele se dostal i k dorážce, tu ale v tísni poslal vedle.
24:18
Od modré pálil domácí Mojžíš, Cikánek puk udržel ve výstroji.
24:58
Kometa na Kladno tlačí, v útočném pásmu ale nedokáže nic vymyslet.
26:14
Hostující brankář dál sbírá snadné zákroky, teď si smlsnul na dalekonosném pokusu Jakuba Svobody.
27:33
Kladno příliš neútočí, ale když už, tak to stojí za to. Trvaj vyrazil puk jen ke Stielerovi, kterého však vzápětí vychytal.
29:19
Domácí Kvapil se nadechl k pěknému sólu, a i když nakonec vystřelil neškodně, vybojoval aspoň faul.
29:20
Vyloučen hráč Procházka (Kladno), 2 min. za hákování
29:43
Brabenec se prosmýkl do slušné pozice a vystřelil celkem přesně, jenže slabě, takže Cikánek lapačkou puk vyrazil.
30:46
Tečovaná střela se dostala na hokejku Erata, jenže ten se s pukem otáčel tak pomalu, že mu ho hosté sebrali.
31:10
Zubíčkovu střelu tečoval Hruška kousek vedle kladenské brány.
31:36
Kvapil (Kometa) vstřelil branku (5. gól v sezóně) , asistence Hruška
Stav zápasu Kometa - Kladno 1:0

Oslabení hosté přežili, ale ukázku šikovnosti Marka Kvapila už ne. Domácí útočník se prosmýkl až mezi kruhy, odkud poslal bekhendem puk mezi Cikánkovy betony.
32:03
Za hosty se snažil odpovědět Mrázek, od modré ale pálil vedle.
32:54
Před kladenskou branku se natlačili dva domácí hráči připravení dorážet Mojžíšovu střelu, jenže brněnský obránce vystřelil tak slabě, že puk k brance ani nedolétl.
34:07
Dopita přihrával před kladenskou branku, Hubáček tam byl příliš pozdě.
35:43
Vyloučen hráč Zubíček (Kometa), 2 min. za hákování
36:40
Kladno zatím v přesilovce domácí branku neohrozilo.
37:28
Vyloučen hráč Bičánek (Kometa), 2 min. za zdržování hry
Bičánek vyhodil puk mimo led a hosté mají možnost hrát 15 vteřin pět na tři.
37:43
Kometa je ve čtyřech.
37:56
Kousek před modrou se do puku opřel Šmach, Trvaj betony vyrazil až do ochranné sítě.
38:36
Kometa zvládá oslabení dobře a nepouští hosty do šancí.
39:17
Brankář Trvaj dobře přečetl hru a vystihl přihrávku před branku.
39:34
Vyloučen hráč Bělohlav (Kladno), 2 min. za hákování
Jen co domácí přežili oslabení, budou hrát přesilovku.
39:50
Kvapil (Kometa) vstřelil branku (6. gól v sezóně) , asistence Zubíček
Stav zápasu Kometa - Kladno 2:0

Docela šťastná branka. Do Zubíčkovy rány od modré skočil obětavě obránce, jenže srazil puk jen ke Kvapilovi, který pohotově doklepl do odkryté branky.
40:00
Vyloučen hráč Patera (Kladno), ot 10 min. za nesportovní chování
Kladenský kapitán po skončení druhé třetiny zlostně práskl hokejkou do mantinelu a byl za to potrestán.
40:00
Ve druhé třetině Kometa přestřílela soupeře 15:9 a díky Marku Kvapilovi získala náskok. Pořád platí, že je k vidění spíš boj než hokej, ale domácí jsou mnohem aktivnější a i když jejich snaha působí upracovaně, vedou zaslouženě.
40:01
40:18
Do kladenského pásma se vydal obránce Stehlík, jeho střela byla příliš vysoká.
41:43
Domácímu brankáři nadělal starosti Látal, od jehož brusle se odrazil puk na branku a Trvaj musel pohotově zasáhnout.
43:06
K tvrdé ráně napřáhl domácí Jaroslav Svoboda, puk letěl vedle.
43:47
Domácí Dlouhý neviděl najíždějícího spoluhráče a tak vystřelil sám, jenže puk pořádně netrefil.
44:37
Po chybě v brněnské rozehrávce pálil tvrdě Treille, Trvaj nadvakrát puk zkrotil a prodloužil svou sérii bez inkasovaného gólu už na 165 minut.
46:14
Hostující brankář Cikánek lapačkou chytil pokus Jaroslava Svobody.
47:49
Na levém kruhu se uvolnil Erat, následná střela se ale mezi kladenské tyče nevešla.
48:52
Muž zápasu Kvapil se uvolnil mezi dvěma beky, střela mu ale nesedla.
50:15
Trvaj ukazuje, proč je od září neprůstřelný. Z mezikruží se na něj řítil Rudovský, brněnský brankář si povyjel a jistě zakročil.
50:53
Teď si Trvaj pohlídal bližší tyč a chytil slabý Treillův pokus do lapačky.
51:18
Kvapil mohl dovršit hattrick, ale v ideální pozici prováhal chvíli na střelu a pak nedokázal ani přihrát.
51:36
Vyloučen hráč Šmach (Kladno), 2 min. za držení protihráče
51:48
Hosté ujeli tři na dva, Látalovu střelu z otočky Trvaj vyrazil betonem.
53:36
Brněnská přesilovka uběhla jako voda, hosté se při ní ničeho bát nemuseli.
56:11
Kladno se snaží tlačit, přes propracovanou brněnskou defenzivu se ale do šancí dostává těžko.
56:28
Veselý (Kometa) vstřelil branku (4. gól v sezóně) , asistence Hruška a Kvapil
Stav zápasu Kometa - Kladno 3:0

Je hotovo. Hruška vjel do útočného pásma a nabil na pravý kruh Veselému, který bez přípravy vypálil do vzdálenějšího horního růžku. Cikánek vytasil vyrážečku příliš pozdě.
57:45
Teď Trvajovu sérii málem překazil jeho vlastní obránce Houdek, který nechtěně tečoval puk těsně vedle tyče.
58:24
Hosté se sympaticky dál snaží o korekci skóre, ale Kometa jim to nechce dopřát.
59:22
Diváci stojí, Kometa si užívá pohodový konec zápasu. To se jí letos moc často nepoštěstilo.
59:54
Zřejmě poslední buly bude v brněnském pásmu.
Ve třetí třetině bylo na střely aktivnější Kladno v poměru 9:7, celkově na střely vyhrála Kometa 32:24.

27. 1. 2023 18:00Kladno–Kometa 0:3
20. 12. 2022 18:00Kometa–Kladno 3:2
30. 10. 2022 16:00Kladno–Kometa 3:5
23. 9. 2022 18:00Kometa–Kladno 1:3
6. 3. 2022 17:00Kometa–Kladno 3:0
13. 2. 2022 16:00Kladno–Kometa 6:4
3. 12. 2021 18:00Kometa–Kladno 5:2
14. 10. 2021 18:00Kladno–Kometa 5:6