0:01
1:33
Slavia hned od začátku Budějovice zamkla v jejich pásmu, ke střele se však zatím nedostala.
3:25
Poprvé se přerušuje, když Kadlec vyhodil na zakázané uvolnění.

Rozhodčí: Kubeš (CZE) - Prchal (CZE), Čížek (CZE)
Počet diváků: 3 652

4:28
V obrovské šanci se ocitl budějovický Huml, jeho střelu z pravé strany, ale Svoboda vytěsnil vyražečkou.
7:06
Znovu se hrálo dlouho bez přerušení, povětšinou však ve středním pásmu.
8:44
Vydarený se dostal do útoku, s pukem ale skončil v rohu, kde slávisté puk zašlápli.
8:52
Hned po buly se do šance dostal budějovický Horák, Svoboda betonem vykopl.
12:20
Hra má rychlý spád, obě mužstva ale dobře brání modrou čáru a sopueř se tak nedostává k zakončení.
12:58
Vyloučen hráč Vašíček (Slavia), 2 min. za podražení
13:20
Slavia vyhazuje.
14:14
Vyloučen hráč Toman (Č. Budějovice), 2 min. za podražení
Síly se srovnají. Micku v samosttaném úniku fauloval Toman a dostává dvě minuty za podražení.
14:40
Frolo střílel z levé strany, Svoboda opět vyrazil.
14:58
Začíná přesilovka Slavia.
16:14
Hraje se pět na pět, Slavia se na chvíli usadila v pásmu, ale kombinovala pouze podél mantinelů.
17:46
Bekhendový pokus Kuchejdy Svoboda lehce kryje.
18:09
Hruška vystřelil z otočky, jeho rána však šla vedle a Turek nezasahoval.
20:00
20:01
21:04
Bednář (Slavia) vstřelil branku (8. gól v sezóně) , asistence Červenka
Stav zápasu Slavia - Č. Budějovice 1:0

Bednáře z pravé strany našel Červenka, který pak z prostoru mezi kruhy z první vystřelil a Turek nestačil reagovat.
23:19
Veselý mohl vyrovnat. Jeho střelu po ledě však Svoboda pokryl.
23:41
Budějovice teď Slavii zatlačily, a ta tak raději vyhazuje na zakazané uvolnění.
24:37
Vyloučen hráč Toman (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
Bednáře v nájezdu opět fauloval Toman.
26:37
Konec přesilovky. V ní měl jedinou šanci Hruška, do jehož střely obětavě skočil Frolo.
27:52
Z levé strany zkoušel Turka překonat Beránek, ale jeho lehkou střelu budějovický brankář vyrazil.
28:33
Mezi třemi hráči se skvěle protáhl Hruška, jeho bekhendovou kličku ale Turek chytil.
29:10
Bednář zpoza branky našel před brankou Kadlece, jeho střelu Turek se štěstím vyrazil.
32:21
Z levé strany střílel Huml, jeho velkou šanci však Svoboda vychytal.
32:25
Slavia se ve zbytku oslabení už ubránila a je kompletní.
32:57
Micka se dostal do nadějné pozice, kdy střílel tahem z levé strahy, Turek však chytá.
33:55
Vyloučen hráč Kuchejda (Č. Budějovice), 2 min. za zdržování hry
34:46
Bednář trefuje golfákem břevno!
35:55
Budějovice hrají v plném počtu, ve zbytku oslabení už domácí nepustily do většího tlaku.
38:10
Hned po vhazování střílí od modré Kadlec, Turek však střelu viděl a v pohodě ji kryl.
39:12
Vyloučen hráč Jareš (Č. Budějovice), 2 min. za hákování
40:00
40:01
40:08
Svoboda vyjel za branku pro nahozený puk, ale ten se odrazil k Humlovi, jenž mohl střílet do odkryté branky. Domácí gólman se ale včas stačil přemístit.
41:10
Vak (Č. Budějovice) vstřelil branku (5. gól v sezóně)
Stav zápasu Slavia - Č. Budějovice 1:1

Nahazovaný puk se odrazil od slávistického obránce za brankovou čáru.
41:12
Konec slávistické přesilovky.
43:10
Z prostoru mezi kruhy střílel Huml, jeho ránu ale Svoboda vykryl. Budějovice jsou nyní lepším týmem.
44:31
Kůrka objel branku a zkoušel bekhendem zaskočit Svobodu. Puk ale proletěl kolem brankové čáry.
44:31
Slavia si bere time-out.
44:47
Vyloučen hráč Jelínek (Slavia), 2 min. za hákování
46:31
Slavia je kompletní, přestála oslabení bez vážnější újmy.
49:44
Utkání sleduje 3 652 diváků. Teď se hraje převážně ve středním pásmu a hra je neurovnaná.
51:05
Hruška získal na útočné modré puk, zleva najížděl na Turka, ale byl příliš z úhlu, proto neměl hostující gólman moc potíží.
52:37
Duda se dostal do úniku, byl však hákovaný Jelínkem, který si teď odsedí dvě minuty.
52:46
Vyloučen hráč Drtina (Slavia), 2 min. za zdržování hry
Drtina vyhodil puk mimo hrací plochu a je vyloučený za zdržování. Slavia se bude bránit minutu a 51 vteřin ve třech.
53:28
Ve stoprocentní šanci se ocitl Kůrka, ale Svobodu nepřekonal. Ten puk chytá do lapačky.
54:20
Toman trefil tyčku.
54:37
Slavia je ve čtyřech.
54:46
Drtina je na ledě, domácí jsou kompletní a přestáli krizi.
56:30
Puk se z pravé strany dostal k Hudcovi, který stál na brankovišti sám, ale Svoboda se rychle přesunul a stačil pokus budějovického útočníka zneškodnit.
59:53
Těsně před koncem mohl dát vítězný gól Červenka, ale jeho teč Turek chytil.
60:00
60:01
63:20
Hraje se velice opatrné prodloužení, ani jeden z týmů se nedostal do nějaké výraznější šance.
64:08
České Budějovice si berou oddechový čas. Těsně předtím měl Kůrka a Hudec šanci, aby rozhodli, ale Svobodu nepřekonali.