
Online reportáž
Zápas komentoval Michael Langr


První přesilovku si zahrají Pardubice, na ledě je i Petr Sýkora, který má od modré ohrožovat Slafického golfovými údery.


Bombersback lehce zezadu přistřčil soupeře a je dost přísně vyloučen. Trenér Jelínek se zlobí na sudího, Pardubice mají další přesilovku.

Stav zápasu Pardubice - Plzeň 2:1
Poprvé v zápase dostal Petr Sýkora přihrávku do jízdy a hned je z toho gól. Nedal ho ovšem sám Sýkora, ale Špirko. Ten dostal ideální zpětnou přihrávku přímo před branku od najetého Sýkory a trefil se k tyči.







Stav zápasu Pardubice - Plzeň 3:2
Osm vteřin před koncem třetí třeiny uděřily Pardubice. Nahozený puk dojel Cetkovský a od zadního mantinelu ho jen šťouchl před branku. Tam přijel Somík a z úhlu prostřelil Salfického.
Vzájemné zápasy
Diskuse
musime vyhrat!: DOBROU NOC!!!! (20:33)
mivek: Čest vítězům, sláva poraženým. (20:33)
musime vyhrat!: TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA TESLA (20:33)
musime vyhrat!: DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!! (20:33)
musime vyhrat!: JINAK BYCH BVYL S VAMA!!!! (20:32)
musime vyhrat!: SUPER HOSI DEKUJEME DEKUJEME!!!! ZDRAVIM VAS Z UK!!!!! (20:32)
olivar: gooool pardubice (20:31)
musime vyhrat!: je tam!!!!!je tam (20:31)
musime vyhrat!: jooooooo (20:31)
paja83: jestli je vlastneni permic na skodovku v poslednich trech letech kralovo panovani znak dusevniho pomateni, tak asi jo, ale furt lepsi, nez ze sebe delat debila a radoby fandu na idnesu (20:27)
musime vyhrat!: S TOU PLZNI TO JE ZAKLETO!!!!! SNAD JE DOMINIK VYCHYTA!!!!!!!!!!!!!!!!!! (20:25)
musime vyhrat!: JEDEME!!! DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO (20:19)
musime vyhrat!: JEDEME DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO (20:19)
musime vyhrat!: JDI K CETU ZDE SE FANDI!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO (20:19)
musime vyhrat!: NIC TO NEMENI NA TOM ZE TY PAJO JSI RETARDA.... :-))) (20:18)
paja83: muyes mit klidne podepsanej toaletni papir, nic to nemeni (19:59)
musime vyhrat!: mantinel brana hokejka dres ....OLEEEEE DYNAMO!!!!!!!!! (19:56)
musime vyhrat!: PARDUBICE OLE!!!!!!!!!!!!! (19:44)
musime vyhrat!: paja83 ty jsi taky dobrej blb!!! Vid? Kluky znam osobne a od vedouciho tymu mam podepsany dres teslacky dres!!!! Hnupe!!!! :-)))))))))))) (19:43)
paja83: Don_Alex: cos cekal, hraje si na fandu pardubic (19:41)
musime vyhrat!: JOJO Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE K (19:35)
musime vyhrat!: Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!Don_Alex - JE KRRETEN!!!!!Don_Alex - JE KRRE!! (19:35)
Don_Alex: musime vyhrat: ty jsi nehorazny dement, to se fakt nevidi... (19:27)
musime vyhrat!: HOSI BOJUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!! (19:14)
e-n-t: Plzeeeeeeeeeeeen (18:42)
musime vyhrat!: CUS!!!! (18:11)
musime vyhrat!: FANDETE JDU CVICIT TAK AZ SE VRATIM TAK CHCI VIDET 2:0 PRO DOMACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!? (18:11)
musime vyhrat!: MUSIME VYHRAT!!!!!!!!!!!!!! DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYN (18:11)
musime vyhrat!: KANADANI NA MARZ!!!!!!!!!!!!!!!! DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAM (18:10)
musime vyhrat!: BIJTE PLZEN BIJTE!!!!!! DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO!!!!!!!!!!!!!DYNAMO DYNAMO DYNAMO! (18:10)